מה אתם חושבים על החוק הזה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על החוק הזה?

Iv0ry

Recommended Posts

קודם כל, די עם השקר הזה של "יש עודף כוח אדם בצבא". אין. יש עודף כ"א רק בתפקידים אליהם זורקים את כל אלו שבעיתיים מדי בשביל כל תפקיד נורמאלי אבל לא בעייתיים מספיק בשביל שחרור מוחלט, ומעטים הם האנשים שמגיעים לתפקידים הללו בניגוד לרצונם. אם אתה מתבטל בצבא, סימן שרצית להתבטל (הכוונה היא למשהו קבוע. אם זה זמני, זה משהו אחר).

נו, והרי רוב ה"משתמטים" שייכים לקטגוריה הזאת, וממילא אין בהם צורך.

חלקם אפילו גרועים יותר מאלו שכן משרתים, למרות שגם אלו לא מציאה גדולה.

אז לא עדיף לקחת את אלו שפחות גרועים ואפילו רוצים לשרת?

אתה סתם רוצה למצוא תפקידי בטלה להמוני מיותרים בינוניים ומטה?

זה עולה לצבא כסף, ובסופו של דבר פוגע בדיוק באותם האנשים והנושאים שאתה מנסה לשפר ע"י תקציב.

היכן ששירתתי, היה מחסור חמור בכוח אדם בכל היחידות שעשו משהו - גם אצל הקרביים (בקרב המ"כים היינו לקראת סוף השירות שלי על 60% מהתקן, ובשום שלב בשירות שלי לא זכור לי שהיינו על מעל 80% מעל לחודש רצוף אחד), גם אצל היחידות הטכניות, אצל כולם, פרט לברדקיסטים כמו עובדי רס"ר. רבאק, אפילו בסמב"ציות היה לנו מחסור. אל תדבר איתי על "עודף כוח אדם בצבא".

הגיוני שיהיה מחסור פה ושם, במיוחד בכוח אדם איכותי.

גם הגיוני שה"תקן" תמיד יהיה מופרז כי כל מפקד רוצה לוודא שלא יחסר לו.

אז ה"תקנים" יכולים להיות פיקטיבים ומנופחים באופן גורף.

שנית, לגבי מצבך: זה עשוי להפתיע אותך, אבל יש רופאים בצבא! כן, ממש אנשים שתפקידם, בין השאר, היא לקבוע את מידת כשירותך הפיזית. אומנם חלקם אינם אנשים נעימים במיוחד, מהכרות אישית, אבל את עבודתם הם בד"כ יודעים. אם מצבך קשה כמו שאתה מתאר, אני בספק רב שלא היו עולים על זה מהר מאוד. המקרה היחיד בו לא סביר שהם יעלו על בעיה חמורה קיימת היא אם האדם שלפניהם מתלונן על כל דבר אפשרי, ואז הוא מתוייג כאחד שמחפש להשתחרר ומשקר בשביל זה.

סביר להניח שלפני שיעלו על זה יגרם כבר נזק, אולי אפילו נזק כבד.

מפקדים יודעים להכיל דברים נפוצים, לא דברים חריגים.

ואם נקודת המוצא היא שהדברים כאלו וכאלו, קשה מאוד אחר כך לשנות את התפישה הזאת.

גם רופאים בדיוק אותו הדבר.

רופא הוא לא אלוהים.

ולרובם בדרך כלל אתה מעניין להם את התחת.

לבסוף, מילה אחת לגבי נזקים: יש גם אנשים שמגיעים לצבא בריאים לחלוטין, חוטפים איזה בקת"ב בשכם ונהיים נכים. גם על כל אלו היית מציע לוותר מראש, גם כשלא יודעים מי ייפגע? זה מקום עם סיכונים. גם החיים, אגב.

זו שאלה רטורית?

הרי אתה יודע את התשובה, ואין לה שום קשר לנושא.

אם נחבר את השטות הזאת שעכשיו אמרת עם שאר הדברים, יוצא שאתה חושב שצריך לשלוח אנשים למותם באימונים בלי לבדוק שאין תחמושת חיה, כי אנשים מתים במלחמות. :rolleyes:

יש הבדל גדול בין "חוסן" אישי וה"חוסן" המינימאלי הנדרש. כך, למשל, בעוד שהרוב המוחלט של החיילים אינם במצב לשרת בסיירת מטכ"ל, רובם המוחלט כן במצב לעשות תפקיד כלשהו. בשביל זה, בין השאר, המציאו את המונח "פרופיל". גם מחוץ לצבא המדרג הזה קיים - הבחור המצ'וקמק עם בעיות הלב לא ילך להיות מאבטח או סבל, אבל בפעולות היום-יום הוא כנראה לא יזדקק לעזרה מיוחדת. כך גם בתחום הפסיכולוגי - בעוד שלא כל אחד מחזיק ביכולות להתמודד עם הלם קרב, למשל (ולמיטב ידיעתי, את זה גם קשה מאוד לחזות מראש), אני מאמין שרובם המוחלט של האנשים מחזיקים ביכולת המינימאלית הנדרשת לעצם השירות בתפקיד כלשהו. חשוב לציין שבהבדל מפעולות פיזיות, שבהן יש מדרג, בפעולות "מנטליות" אין: קולו בבחירות של הבחור מטר תשעים שווה לקולו של המצ'וקמק. אם קיימים הבדלים מנטליים משמעותיים בין אנשים ביכולת שלהם להתנהל במסגרת סמכותית, למה לא להכיר בכך שההבדלים הללו יהיהו קיימים גם מחוץ לאותה מסגרת ספציפית?

הקשיים והחוויות בצבא אינן זהות לקשיים שיש לאדם במקום העבודה או במרחב הציבורי.

לא בעוצמתם, לא בכמותם, ולא באריכותם.

גם לא בניתוקם הממושך מהסביבה התומכת ואיזור הנוחות שלך.

צבא זה לא קייטנה. (חוץ מהיחידות המיוחדות לביזבוז כסף וליטוף אגו)

זה גם לא בית ספר.

וגם לא מקום עבודה.

לצבא אכן יש קייטנות, בהם הטירונות היא בדיחה, והסביבה עשויה מצמר גפן, והתפקידים כוללים דברים כמו להשקות את הצמחיה ולצבוע כיסאות בצבעי מאכל(כמו למפגרים וחולי תסמונת דאון).

וצריך לבטל אותם כי זה ביזבוז מיותר של משאבים.

צבא לא צריך להיות קייטנה.

אולי יש אנשים עם חוסן נפשי נמוך שדווקא יעשה להם טוב להיות ביחידות המיוחדות לביזבוז כסף וליטוף אגו.

יאללה, בוא נקים עוד יחידות כאלו, ונשלח לשם את כל המיותרים ובעלי סימני הסיכון במקום לשחרר אותם.

נתחיל בבוקר עם סדנת פלסטלינה, נמשיך לציורי ידיים, ואז הפסקת לחמניה ושוקו, ושעת כיף עם תזמורת צה"ל.

ומדי פעם נזרוק עליהם טופי כדי לעשות להם זובור.

נשמע אידיוטי.

עזוב.

בוא נעשה יחידות לחישול החברה כולה.

נלחץ על כולם עד שנמצה את הפוטנציאל שלהם, מי שיפול בדרך ממילא חלש מידי ואין לו מקום בחברה.

את אלו שישרדו את האימונים הקשים נכניס לזירה וניתן להם להילחם בסדרת קרבות עד המוות כדי לברור את החזקים ביותר.

וככה נהפוך לאומה החזקה בעולם!!!

FOR SPARTAAAAAAAAA

יאללה VIC אני איתך!!!

מי שהרג 2 בזירה יקבל פטור ממס על טרקטורון.

מי שהרג 3 בזירה יקבל מלגה אקדמאית.

מי שהרג 4 בזירה יקבל פטור ממס על גלשן רוח.

מי שהרג 5 בזירה מספיק חזק להשתתף בקרב עד המוות לברירת מפקדים.

מי שהרג 10 ומעלה יקבל טנק צמוד עם נהג.

מי שהרג 50 ומעלה יקבל פטור לכל החיים ממס הכנסה, ופריזבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, סתם הערה צדדית, ספרטה ממש לא הייתה האומה החזקה באזור(או לפחות זה לא עזר לה הרבה).

זה פשוט אירוני שמבחינת אורח חיים הם חיו בגיהנום...ספרטני (D: ) , אבל אתונה שנהנתה מפריחה תרבותית, חופש (נו, יחסית לתקופה) והדוניזם במידה כזו או אחרת אשר לעומת הספרטנים הייתה התגלמות הדקדנטיות- החזיקה אותם יפה מאוד וללא ההתערבות של פרס הסטטוס קוו היה נמשך. אפילו לאחר ה'ניצחון' הרשמי של ספרטה הם איבדו את כוחם אחרי זמן לא רב ואתונה החזירה לעצמה כל מה שאיבדה. איכות החיים של האזרחים לעומת זאת היו כשמיים וארץ.

סתם משהו שעלה לי לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא הוא המקור לכל הרעות החולות של החברה והמדינה שלנו. כל השחיתות והחוצפה הישראלית מתחילות משם. מה עוד שזה ארגון חפיפניקי ומקובע ולא מקצועי ויעיל כמו שהוא צריך להיות.

במקום להעביר חוקים שהם פר הגדרה פשיסטים המדינה היתה כבר צריכה מזמן לעבור בהדרגה למודל של צבא מקצועי ,אין שום סיבה שזה לא יעבוד:

http://www.slideshare.net/Anochi/jims-44844647

אתה בן אדם מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי.

אגב ,אם מישהו רוצה לרדת עלי ולא להגיב על התוכן של ההודעות שלי הוא יכול לוותר על כתיבת ההודעה מראש. זה לא יתרום לדיון וממש לא מעניין אותי או פוגע בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה תגובה לתוכן - אתה מאשים את הצבא בכל הבעיות במדינה בגלל ש"ככה". באותה מידה אני יכול לטעון שהשמאל הקיצוני אחראי לתרבות השוקלד במטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע ,נראה לי שהסברתי את עצמי יפה הודעה אחר כך. בסדר ,אז יש רעות חולות שלא הגיעו משם ,ברור שהגזמתי שם בכוונה ,אבל חלק גדול כן מתחיל משם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Buck, ייתכן שאתה צודק שבצבא יש הרבה שחיתות ורוע וחולי. ייתכן ואתה צודק שגם בממשלה יש שחיתות ורוע.

מה שאתה לא מבין, הרוע והשחיתות לא בא מגוף כזה או אחר, או ממסגרת כזו או אחרת.

הרוע בא מבני האדם.

בני האדם נולדים מרושעים והחוק במדינה מנסה תמיד לרסן אותם.

הם לא ממש הופכים ליצורים טובים אי פעם, הם פשוט מפחדים מספיק מהחוק בשביל לא לעשות מה שעובר להם בראש.

אתה רוצה שכיר? לאו"ם יש חיילים שכירים שלהם משימות כמו שמירה על שקט ושלום ומניעה של פגיעה בזכויות אדם בכל מיני מקומות בעולם.

נמצא שחיילים צרפתים של האו"ם באפריקה שכנעו ילדים בגילאי 9 ו10 לבצע בהם מעשי סדום ועברות מין בתמורה לאוכל או סתם מתוך מרות וסמכותיות של אדם מבוגר במדי האו"ם.

זה עוד לא החלק הרע, כי ייתכן שיש תפוחים רקובים גם בשורות האו"ם.

החלק הרע הוא שבכירים באו"ם ניסו להסתיר את זה מהעולם במקום למצות את החוק עם אותם חיילים.

האו"ם מעדיף להסתיר שהחיילים שלו אונסים ילדים ולא להעניש אותם רק כדי שלא יראו שהגוף שנוזף בכל מי שמפר זכויות אדם, בעצמו מלא בפדופילים שמנצלים אוכולסיות חלשות וענייות וילדים.

אז לפני שאתה בא ואומר שהישראלים הם חוצפנים כי הם צועקים על פקידת הקבלה במלון, אז תדע שהאו"ם הייקר שלך בזמן הזה מטייח את מקרי הפדופילייה בשורותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Buck, ייתכן שאתה צודק שבצבא יש הרבה שחיתות ורוע וחולי. ייתכן ואתה צודק שגם בממשלה יש שחיתות ורוע.

מה שאתה לא מבין, הרוע והשחיתות לא בא מגוף כזה או אחר, או ממסגרת כזו או אחרת.

הרוע בא מבני האדם.

בני האדם נולדים מרושעים והחוק במדינה מנסה תמיד לרסן אותם.

הם לא ממש הופכים ליצורים טובים אי פעם, הם פשוט מפחדים מספיק מהחוק בשביל לא לעשות מה שעובר להם בראש.

אני לא חושב כך ,יש לנו איזורים ספציפיים במוח שנועדו לרסן את היצרים שלנו ,חלק מערכי המוסר שלנו מקובעים עמוק בביולוגיה שלנו כדי לאפשר לנו לחיות ב"להקה" בלי לפגוע אחד בשני . לאנשים שהאיזורים הללו במוח שלהם לא מתפקדים (למשל כאלה עם אמיגדלה מעוותת) יש סיכוי גבוה בהרבה להפוך להיות אנסים ,גנבים או רוצחים . כך שלא כולנו נולדים רעים חלק כן ,אבל רובנו לומדים להיות כאלה.

תראה ,בכל ארגון גדול ולא יעיל תמיד יווצרו שחיתות ורוע ,כל עוד הצבא לא צריך לתת דין וחשבון לאף אחד הוא ימשיך להיות כזה. פשוט זה המקום הראשון שבו ילדים נחשפים בפעם הראשונה למערכת מהסדר גודל הזה והבעיה היא שהכל שם מעוות מושחת וחפיפניקי והם יוצאים משם במחשבה שהם יודעים להתמודד עם העולם כשבעצם ההשפעה של המערכת הזאת עליהם לא תמיד חיובית.

יצא לך לדבר פעם עם חיילים בצבא ארה"ב אחרי האימונים שלהם? הם ממושמעים ,מנומסים ונחמדים מסוג האנשים שיעזרו לזקנה לעבור את הכביש ,לא כמו החיילים הישראלים שמעשנים לך בתוך הרכבת או נוסעים אחר כך לחו"ל משתוללים וגורמים למלונות לא לקבל ישראלים...

היתרון היחידי שלנו עליהם הוא שהצבא הישראלי רואה כל הזמן פעילות. במלחמת לבנון השנייה ראינו מה צה"ל באמת שווה כשאפילו לדאוג לאוכל לחיילים שלו הוא לא הצליח.

ופה הקונטרא שלי לחלק הבא בהודעה שלך:

Buck

אתה רוצה שכיר? לאו"ם יש חיילים שכירים שלהם משימות כמו שמירה על שקט ושלום ומניעה של פגיעה בזכויות אדם בכל מיני מקומות בעולם.

נמצא שחיילים צרפתים של האו"ם באפריקה שכנעו ילדים בגילאי 9 ו10 לבצע בהם מעשי סדום ועברות מין בתמורה לאוכל או סתם מתוך מרות וסמכותיות של אדם מבוגר במדי האו"ם.

זה עוד לא החלק הרע, כי ייתכן שיש תפוחים רקובים גם בשורות האו"ם.

החלק הרע הוא שבכירים באו"ם ניסו להסתיר את זה מהעולם במקום למצות את החוק עם אותם חיילים.

האו"ם מעדיף להסתיר שהחיילים שלו אונסים ילדים ולא להעניש אותם רק כדי שלא יראו שהגוף שנוזף בכל מי שמפר זכויות אדם, בעצמו מלא בפדופילים שמנצלים אוכולסיות חלשות וענייות וילדים.

אז לפני שאתה בא ואומר שהישראלים הם חוצפנים כי הם צועקים על פקידת הקבלה במלון, אז תדע שהאו"ם הייקר שלך בזמן הזה מטייח את מקרי הפדופילייה בשורותיו.

לאו"ם יש של חיילים זרים שחלקם הגדול מגיע ממדינות עולם שלישי והרמה של הרבה מהחיילים בהתאם ,הם גם משרתים למען מטרות שמעניינות להם את התחת במדינות רחוקות מהבית אז ברור שיזלזלו ,לעומתם הצבאות הארופאים וצבא ארה"ב הם צבאות מקצועיים בעלי משמעת טובה מהם והם יעילים מאוד ,גם בניגוד לחיילי האו"ם החיילים הישראלים משרתים כדי להגן על הבית ,כך שסביר שמי שכבר יבחר לשרת יעשה זאת מכל הלב ,בניגוד לכפייה שיש היום.

ברור לי שגם בצבא מקצועי יהיו בעיות ,אבל כך לפחות נהפוך את החברה הישראלית ליותר שיוויונית והוגנת

וזה יעזור לפתור בעיות אחרות ,למשל ,אני חושב שהשירות הצבאי הוא אחד הגורמים שהפריע מאוד לחרדים להכנס לשוק העבודה כי יש עבודות שלא צריך בשבילן השכלה ודורשות היום שירות צבאי בצורה רשמית או לא רשמית( למשל מאבטח או כל מיני יחידות במשטרה או בכבאות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה יחידות לחישול החברה כולה.

נלחץ על כולם עד שנמצה את הפוטנציאל שלהם, מי שיפול בדרך ממילא חלש מידי ואין לו מקום בחברה.

את אלו שישרדו את האימונים הקשים נכניס לזירה וניתן להם להילחם בסדרת קרבות עד המוות כדי לברור את החזקים ביותר.

וככה נהפוך לאומה החזקה בעולם!!!

FOR SPARTAAAAAAAAA

יאללה VIC אני איתך!!!

מי שהרג 2 בזירה יקבל פטור ממס על טרקטורון.

מי שהרג 3 בזירה יקבל מלגה אקדמאית.

מי שהרג 4 בזירה יקבל פטור ממס על גלשן רוח.

מי שהרג 5 בזירה מספיק חזק להשתתף בקרב עד המוות לברירת מפקדים.

מי שהרג 10 ומעלה יקבל טנק צמוד עם נהג.

מי שהרג 50 ומעלה יקבל פטור לכל החיים ממס הכנסה, ופריזבי!

אל תכניס לו עוד רעיונות לראש, גם ככה הוא מפחיד אותי :cwm31:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Buck,

בכל ארגון יש לך שחיתות. מאירגון קטנציק כמו גן ילדים, או ביה"ס ועד לאירגונים גדולים כמו חברות וגופים ממשלתיים.

אין משהו מיוחד באנשים בארגון אחד וארגון אחר. אין משהו מיוחד בפוליטקאים, אין משהו מיוחד במפקדים בצבא, אין משהו מיוחד בגננות, אין משהו מיוחד במורות ומנהלות.

כולם מוקרצים מאותו חומר אנושי.

העולם היה הרבה יותר אלים לפני 10,000 שנה. היה אלימות מאוד אכזרית כי לא היה חוק שיעניש אותך אם תרצח מישהו.

המוח שלנו לא שונה היום ממה שהוא היה לפני 10,000 שנה. מה ששונה זה החוקים ושיטת הממשל.

אנחנו לא פחות אלימים מהאדם הקדמון שרצח באכזריות את "שכנו". אנחנו יותר מרוסנים בגלל החוק, אבל זה לא בא מתוך מוסר טוב, זה בא מפחד וקונפורמיות.

אגב, לא ידעתי שצרפת זו מדינת עולם שלישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדירים לומדים בצבא על חוצפה ושחיתות? נו באמת.

החיילים שראית מעשנים ברכבת (אגב, אני נוסע ברכבת פעמיים בשבוע ומעולם לא ראיתי זאת) מעשנים בגלל שהם בצבא? הצעירים שמתחצפים לעובדי מלונות עושים זאת בגלל שהם בצבא? מעניין שאתה, באק, דווקא חושב שהחיילים האמריקאים ממושמעים ומנומסים בגלל שהם בצבא (אגב, בתור מישהו שכנראה בהבדל ממך באמת פגש חיילים אמריקאיים בתפקיד במסגרת תרגיל משותף, אני יודע שזה בפירוש לא נכון)...

ולגבי "שחיתות", בעוד שאני בטוח שהיא קיימת בדרגים הגבוהים בשפע, זה לא מה שהסדירים רואים במהלך שירותם. כן, יש בזבזנות. כן, יש אנשים שבפירוש לא מתאימים לתפקידם (כמו בכל ארגון אחר). כן, יש מקרים של ניצול סמכות לרעה, ואת זה דווקא יצא לי לראות - אבל רק בקרב רס"רניקים למיניהם שנזרקו לתפקיד הזה על בעיות שהם עשו, שהצבא נמנע מלשחרר כליל כי בהעדר "סנקציות" כלשהן על הלא-משרתים, לאנשים יש עוד סיבה אחת פחות להתגייס.

וכמו שאמרתי כבר לפני כמה עמודים, התפיסה לפיה הצבא הוא מקור כל הבעיות בישראל נועדה לשרת מטרה אחת בלבד - זו של השמאל הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ,הבעיה העיקרית שם לדעתי היא שבצה"ל יש לך הרבה אנשים שלא באמת רוצים להיות בו והם מתנהגים בהתאם וגם חלק גדול מאלה שכן נשארים בו במגוון תפקידים במבנה הנוכחי הם בד"כ לא אנשים איכותיים ורחוק מכך ורואים את זה גם אח"כ באזרחות. (מה שכן פה ושם יש יחידות טובות 8200 ותלפיות...)

מספיק להסתכל על הפריכה שנהפכה עכשיו להיות שרת התרבות שלנו כדי לראות על מה אני מדבר.

הגננות ,הפוליטיקאים או המזכירות בביטוח לאומי כן רוצות להיות שם ולהתקדם ובסופו של דבר זה גורם להם להשקיע מעט יותר מחייל שבוז בחייל החימוש שהתפקיד שלו הוא לדאוג לנשק ותחמושת ועושה חצי עבודה כי לא מעניין אותו שהנשק שהוא מטפל בו יחזיק מעמד לאורך זמן או שהבסיס שהוא עובד בו פרוץ לחלוטין והחבר שלו יכול למכור לעולם התחתון ,הוא לא יהיה בצה"ל עוד שנה אז זו לא בעיה שלו.

תהפוך את צה"ל לארגון מקצועי והמצב ישתפר כי החיילים יירצו לבנות שם קריירה וכל החיילים שיהיו שם ירצו להשאר שם לאורך זמן ולהשקיע כדי להתקדם ולבנות את עצמם כמו בחברה פרטית ומי שלא יפוטר.

לגבי העולם ,שוב ,המוח שלך בנוי כך שאתה מוסרי כלפי ה"להקה" שלך ,כשהלהקה יכולה להיות המדינה ,המשפחה או מקום העבודה שלך וזה תמיד היה כך ,בני אדם בתור מין בד"כ אכזריים בעיקר כלפי אנשים מבחוץ כדי לשרת את האינטרסים של הסביבה הקרובה שהם חיים בה ,הצבא הוא אולי הדוגמא הכי בולטת לכך.

לגבי מה שהיה לפני העולם המודרני ,תסתכל על הדוגמא הכי מפורסמת של עשרת הדיברות ,הן לא היו אוסף חוקים יוצא דופן באותה תקופה כמעט לכל חברה עתיקה היו חוקים מהסוג הזה ושופטים שאכפו אותם ,אצל המצרים למשל בגלל הנילוס חקלאים היו צריכים למדוד מחדש את השטח שלהם כל פעם שפני המיים ירדו אז היו עונשים מאוד חמורים על גניבת שטח כדי שכל חקלאי ישמור על האדמה שלו...

לגבי האו"ם ,שוב ,גם אם מדובר בחיילים מערביים ,אתה מדבר על חיילים שמשרתים רחוק מהבית במדינות עולם שלישי למטרות שלא מעניינות אותם ,הסיכוי שחיילים כאלה יזרקו גבוה יותר מחייל שמשרת קרוב לבית למען מטרה שחשובה לו. זה לא שחייל ישראלי יתחיל לקבל משכורת ואז יתחיל לאנוס ילדים ,כי הוא עדיין משרת בתנאי משרה וחוזר הביתה לחברה שלו או אשתו. זה ממש שונה מהסיטואציה שבה נמצאו החיילים הצרפתים רחוק מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43 על איזה סיפור אתה מדבר?

ויק ,לגבי החיילים ,זה לאו דווקא בגלל הצבא אבל הצבא נכשל בלחנך אותם . הם לא אזרחים ממושמעים שמצייתים לחוק זה בטוח.

החיילים האמריקאים לחלוטין ממושמעים בגלל הצבא. בד''כ מדובר שם באנשים שחייבים ללמוד להתנהג ולחיות במסגרת אחרת הם יחזרו לסלאמס שהם נולדו בו.

ואגב אני ימני .

לגבי השחיתות ,היא קיימת בכל הדרגים וכשתפגוש מספיק אנשים ששירתו במספיק יחידות אתה תשמע עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...