שדרוג המחשב לגיימינג - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב לגיימינג

popmart

Recommended Posts

תודה לך. בזאפ תימצא הרבה high power והוא ניראה איכותי מאוד.גם המחירים בהתאם.גם אני לא שמעתי על המותג זה ולכן אלך על האופציה השניה - . הזיכרון הוא אכן 1600 ddr3 16gb.

הלכתי על p700 מספיק יקר (400 שח) ולדעתי מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא רק השם של החברה - בהחלט יכול להיות שמדובר בחברה שמייצרת ספקי כח טובים (או שמוכרת ספקי כח שמיוצרים ע"י חברה טובה) ופשוט לא שמעתי עליה. שוב - תתייעץ פורום ספקים ומארזים לפני שאתה קונה ספק כח - יש חשיבות גם לדגם הספק שאתה קונה ולא רק לחברה המייצרת או המוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי 700w. זה אמור להיות מספיק טוב אני חושב. גם מותג טוב וגם מספק את הוולטג הדרוש.

אגב הזיכרון שכתבתי מיקודם, של קינגסטון, אתה מכיר את הדגם הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה לא ממש עוזר אם אתה לא מפרט את דגם ספק הכח שבחרת. בכל מקרה מחשב מודרני בעל כרטיס מסך יחיד ושלא נעשית בו המרה לכרטיס המסך יכול כמעט תמיד להסתפק בספק כח של 550W (ואולי אף פחות, תלוי בדגם של כרטיס המסך), רצוי אחד בעל תקן Gold ואחריות של 5 שנים.

2. הזיכרון HyperX FURY של Kingston שבחרת (בנפח של 16GB ובתדר של 1600MHz, קישור) הוא לא רע (עובד במתח של 1.5V ובתיזמונים של 10-10-10 ויש עליו אחריות לכל החיים), אבל לאור הבדלי המחירים בפלונטר (631 ש"ח לזיכרון שעובד ב 1600MHz לעומת 653 ש"ח לזיכרון שעובד ב 1866MHz), אני אישית הייתי שוקל לקחת את הזיכרון שעובד ב 1866MHz מעשית - היית בהחלט יכול להסתפק בזיכרון זול יותר העובד בתדר של 1600MHz, כל עוד הוא של חברה מוכרת ויש עליו אחריות ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מימה שהבנתי, הלוח שלקחתי לא תומך בזחכרון של 1866 mhz אלא עד 1600.

לגבי הספק כוח-זה הדגם:

https://m.ivory.co.il/catalog.php?id=14412

ספק בתקן gold הוא יקר יותר ואני לא יודע אם אני צריך דבר כזה.

אני שוב רוצה להודות לך על העזרה והייעוץ. תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...