הוט או בזק - מה עדיף? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט או בזק - מה עדיף?

puvsc

הוט או בזק  

31 הצבעות

1. 1. הוט או בזק

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקטע עם זה כמו עם האגדה האורבנית שמכוניות יפניות שלא מתקלקלות ...

אני שנים גולש עם התשתית של - והתשתית שלהם רחוקה מלהיות יציבה ומושלמת והאינטרנט דיי על הפנים לפחות ממה שאני הרגשתי אני מדבר בשם עצמי

יציבות ?

גם שם המהירות לא בדיוק יציבה כל מהירות שהייתי איתם בעבר לא הייתה יציבה בלשון המעטה

אז עברתי ל HOT אז נכון ה TV שלהם על הפנים מדי פעם פריזים אבל זה לא בגלל התשתית אלא בגלל הממירים המשומשים שעברו התעללות ... אבל האינטרנט ממש לא רע ... היה לי ניתוק אחד במשך חודש שאני מחובר אבל גם בבזק היו לי עשרות ניתוקים אני חושש שזה מהספק אורנג'

אני עם 100 מגה הנפילה הכי גדולה שהייתה לי הגיע ל 93 מגה ביט נחמד טוב יותר מבזק שם הגעתי בשיא ל 52 מגה

מה שכן מה שאני לא מבין את העוצמות של

נכנסתי לראוטר רשום : הורדה 44.6 ו POWER ? מה זה ? העלאה 47 , 48.5 DB לא יודע אם זה תקין , בבזק אין עוצמות רק נורה של התשתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במרכז הארץ לא בתקוע או איזה התנחלות ... תאמין לי האינטרנט לא כזה שוס' של בזק

בקשר לבזק בינלאומי ספק זה בדיוק כמו אורנג רק שבאורנג יש לי ניתוקים מוזרים שבבזק בינלאומי לא היו

אבל מבחינת גלישה זה אותו דבר אחד לאחד כבל תת ימי וכל הבלוף השיווקי הזה לא הרגשתי הבדל בגלישה , רוצים סכומים מטורפים על כמעט פי 2 מהמתחרים אם לא יותר .

בקשר לעוצמות מסקרן אותי מה העוצמות המדוייקות טלויזיה / איך בודקים כמה צריך לקבל וכמה יש בפועל

כל אחד כותב משהו אחר

ברגע שהתשתית של חברת החשמל UNLIMITED תהיה מוכנה באיזור שלי אני עוזב את שני התשתיות בלי לחשוב פעמיים נמאס לי מהתשתיות המיושנות האלה שיש לבזק והוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וובכן,

כשהיה לי את האינטרנט של בזק סגרנו על 40 מגה שבסוף הסתבר שהם 'שכחו לבדוק' שבאיזור שלי, בירושלים, התשתית לא עודכנה ואני מקבל בפועל 30 מגה.

האינטרנט היה פחות או יותר יציב, לא היו בעיות היסטריות אבל היו לאגים במשחקים.

עכשיו אני בהוט, עם מאה מגה , וזה לא מרגיש לי כזה שונה.

הקטע שלפעמים יכול להיות שממאה מגה זה יורד לחמישים או שישים מגה ואין לך שום דבר לעשות בנוגע לזה. אחרי חצי שעה, בד"כ, זה חוזר למאה מגה וכולם מבסוטים.

מה שכן, בהוט תדרוש רק את ההוטבוקס 2 שהוא הרבה יותר יציב מההוטבוקס הרגיל, ואם אתה משתמש בוייפי אז אני ממליץ לך לקנות ראוטר חיצוני איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש ב WIFI זה לא בריא " קרינה וכל השיט הזה " רק קווי

הבעיה שאני בודק מהירות ממחשב מרוחק אני מקבל 60 מגה ומהמחשב הישיר 100 מגה למה כזה הבדל ?

זה אמור להיות רק בגלישה אלחוטית ההפרשים האלה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר, הקרינה בסדר גמור. השומות הללו הן לא מהקרינה :D

סתם צודק,

חוץ ממחשב אחד כל המחשבים אצלי מחוברים בוויפי. שלושה מתוך הארבעה, בוייפי, מקבלים מהירות מלאה. לא יודע איך זה עם קווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם בזק זה כמו עם האגדה האורבנית שמכוניות יפניות שלא מתקלקלות ...

אני שנים גולש עם התשתית של בזק - והתשתית שלהם רחוקה מלהיות יציבה ומושלמת והאינטרנט דיי על הפנים לפחות ממה שאני הרגשתי אני מדבר בשם עצמי

יציבות ?

גם שם המהירות לא בדיוק יציבה כל מהירות שהייתי איתם בעבר לא הייתה יציבה בלשון המעטה

אז עברתי ל HOT אז נכון ה TV שלהם על הפנים מדי פעם פריזים אבל זה לא בגלל התשתית אלא בגלל הממירים המשומשים שעברו התעללות ... אבל האינטרנט ממש לא רע ... היה לי ניתוק אחד במשך חודש שאני מחובר אבל גם בבזק היו לי עשרות ניתוקים אני חושש שזה מהספק אורנג'

אני עם 100 מגה הנפילה הכי גדולה שהייתה לי הגיע ל 93 מגה ביט נחמד טוב יותר מבזק שם הגעתי בשיא ל 52 מגה

מה שכן מה שאני לא מבין את העוצמות של הוט

נכנסתי לראוטר רשום : הורדה 44.6 ו POWER ? מה זה ? העלאה 47 , 48.5 DB לא יודע אם זה תקין , בבזק אין עוצמות רק נורה של התשתית

על נושא העוצמות ב-מודמים של HOT אתה יכול לקרוא כאן - http://www.netcheif.com/blog/?p=2064

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...