הוט או בזק - מה עדיף? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט או בזק - מה עדיף?

puvsc

הוט או בזק  

31 הצבעות

1. 1. הוט או בזק

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא קיבלתי מהם מייל שבקרוב הם יגיעו אלי לאיזור

לא הבנתי למה אף ספק נורמלי לא עובד עם התשתית שלהם 014 , אורנג' , וכל החברות הגדולות

אקספון 018 היחידה שאני מכיר שעובדת עם UNLIMITED וגם הם ספק מאוד קטן

מישהו יודע למה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לחלוק את התסכול שלי פה ואתחיל את זה עם מסקנה מאוד ברורה - ככל הנראה להשיג איבר כלשהו דרך סחר איברים יהיה יותר קל מאשר להשיג הצעה אטרקטיבית מחברות האינטרנט בישראל.

בנוסף לתשתית הנוכחית בבית אני רוצה להקים בצידו השני של הבית תשתית נוספת, לא אתעמק בזה יותר מדי חוץ מזה שהגענו למסקנה שזה עדיף.

אז התשתית הנוכחית שלי היא של הוט והספק הוא בינלאומי, חשבתי לעשות את אותו הטריק גם בתשתית החדשה אבל הו טעיתי.

נתחיל מהעובדה שהוט, על היותי לקוח קיים, הציעו לי על התשתית 140ש"ח חודשי, פלוס עשרה שקלים חודשי על הוטבוקס ודמי התקנה של 240 ש"ח.

כלומר תקעו אותי על 388 ש"ח על תשלום ראשוני ואז 150 ש"ח חודשי.

אחרי שהתעצבנתי על "עסקת הלקוח קיים" התפשרנו על לקוח חדש והציעו לי תשתית 100 ש"ח לא כולל דמי התקנה. ההוטבוקס כלול בחבילה.

דווקא היה נשמע לי סביר עד שפניתי לבזק בינלאומי בשביל לקבל הצעת מחיר על ספק.

באופן כללי הם הציעו לי 50 ש"ח חודשי על ספק בלבד. זאת אומרת שאם הייתי נשאר בהוט על סטאטוס לקוח קיים הייתי עלול לשלם פאקינג 200 ש"ח חודשי וזה על 100 מגה.

אחרי זה הם נתנו לי הצעת מחיר על סך 150ש"ח שכולל תשתית פלוס ספק (ביחד עם בזק) וככה אני מקבל כל גימיק NGN שיש להם, כולל הכבל התת ימי, וראוטר, אבל צריך לשלם 100 ש"ח דמי התקנה.

דווקא גם זה היה סביר עד שהנציגה, סתומה בשקל, שלחה אותי לאתר של כדי לוודא שיש לי בכלל תשתית NGN באיזור.

באתר של , כמובן, מצאתי חבילות הרבה יותר טובות ממה שהיא הציעה לי, לכן נפרדתי ממנה לשלום והתקשרתי לבזק.

הנציגה, שהייתה קצת פחות סתומה משל בינלאומי, אישרה שבאיזור שלי יש תשתית NGN והתעניינה בעסקה שהציעו לי בבזק בינלאומי ובהוט.

אמרתי לה שהציעו לי ב150 את כל החבילה, אז היא הציעה לי את כל החבילה ב130 ש"ח עם כל מני שירותי גימיק שבזק מציעה (גיבוי וכל החרטא) ותבדוק את העניין של דמי ההתקנה.

זה די מעצבן שאני הייתי צריך לעבור את כל הנציגים האלה, שכל אחד מורח אותי שעה עם שאלות שילד בכיתה 5 לא שואל שאלות כאלה מפגרות, וכל זה כדי לסחוט איזושהי עסקה הוגנת מהחברות האלה.

אה כן, זה די עצוב אבל די קל לי להגיד שהוט הייתה החברה היחידה שנתנה לי שירות ומענה ראוי. נותני השירות של בזק ובזק בינלאומי לא עונים לעניין, אנטיפתים גמורים, לא מנדבים מידע ובמיוחד לא מנסים להציע חבילות אלא מחכים שאתה תגיד להם בדיוק מה אתה ראית באתר שלהם ומה אתה רוצה שהם יעשו עם מה שאתה ראית באתר שלהם.

לא מאמין שמ11 בבוקר עד עכשיו התעסקתי *רק* בזה. זה פשוט לשרוף זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנתק מהוט עוד חודשיים עשיתי טריפל 3 חודשים ראשונים 200 ואחרי זה כמעט 400 שקל לא שווה יקר .

או שאני אשאר עם התשתית שלהם ב 100 + 20 שקל ספק וזהו = 120

למרות שהאינטרנט של ושל לא כזה להיט לא התלהבתי בכלל בלשון המעטה .

אני מאמין שעוד חצי שנה גג האינטרנט הסימטרו של חברת החשמל יגיע אלי ואני אתפטר משני התשתיות המעפנות האלה , כמה זמן לוקח לחבר אנשים לתשתית ? מתי הם מתכוונים לסיים לפרוש הכול ב 2020 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שעוד חצי שנה גג האינטרנט הסימטרו של חברת החשמל יגיע אלי ואני אתפטר משני התשתיות המעפנות האלה , כמה זמן לוקח לחבר אנשים לתשתית ?

תמשיך לחלום.

מתי הם מתכוונים לסיים לפרוש הכול ב 2020 ?

2035

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...