התלבטות בין 2 מחשבים לתכנות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מחשבים לתכנות

no_flex_zone

Recommended Posts

חברים נראה לי הפצצתם אותי עם הכרטיס מסך ולמה הוא משומש? איך אני מפסידה מהעניין שהוא משומש?

אני מעוניינת בכרטיס מסך לא של גיימרים מטורפים משהו סבבה. וssd זה must

- - - תגובה אוחדה: - - -

אפשר הצעה גם למחשב נייד טוב עם אותם מרכיבים?

אפשר הצעה גם למחשב נייד טוב עם אותם מרכיבים?

אגב הציעו לי מחשב נייד עם המפרט הבא

http://www.online-shop.co.il/pl_product~5070-3842~3~2.htm

+ssd 240

+disk חיצוני

ב3500

האם משתלם?

בואו ננסה להגיע ל4700 גג עם מסך מקלדת ועכבר וssd חברים בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. כרטיסי מסך משומשים הנמכים בחנויות בד"כ מאד משתלמים - הם זולים יחסית לאותם גירסאות במצב חדש, באותו טווח מחירים ניתן למצוא כרטיסי מסך חדשים חלשים יותר משמעותית ובנוסף יש עליהם אחריות מהחנות. כל זה הופך אותם למשתלמים מאד.

2. שוב - מפרט הכולל מעבד Core i7, כרטיס מסך טוב למשחקים, מסך סביר וכונן SSD בנפח של 250GB זה מאד בעייתי בתקציב של 5000 ש"ח.

3. אני לא אוהב מחשבים ניידים - הם בד"כ חלשים יותר ממחשבים נייחים (מבחנית מעבד, נפח זיכרון, נפח איחסון וכרטיס מסך), הם מגיעים עם מסך קטן יותר לעומת מחשב נייח ויותר קשה לטפל בחומרה שלהם. אבל זה לא אומר שזה לא הפתרון עבורך - את צריכה לבדוק את הנושא לעומק, שכן במחשבים ניידים יש עוד פרמטרים שצריך לחשוב עליהם כמו נוחות המשתמש (האם המסך מבריק, עד כמה נוח להשתמש במקלדת ובעכבר המובנים וכד'), איכות הבנייה והזמן שהסוללה מחזיקה מעמד.

4. במפרט שן אייבורי הדברים שלא מוצאים חן בעיניי:

א. במארז K282 של אין פתח איוורור עליון - מכיוון שמדובר במעבד חזק והמחשב מיועד גם למשחקים, מה שאומר שצריך כרטיס מסך יחסית חזק שמייצר הרבה חום, אז רצוי מאד שיהיה פתח איוורור עליון להוצאת האוויר החם מהמארז.

ב. אין דיסק קשיח במפרט של אייבורי אלא רק כונן SSD, וגם הוא לא כונן ה SSD הכי משתלם שיש (אני לא בטוח עד כמה הביצועים שלו טובים).

ג. הייתי מעדיף ספק כח בעל הספק של 550W לפחות מדגם טוב יותר (FSP מייצרים ספקי כח טובים, אבל אני חושב שהדגם שבמפרט הוא דיי בסיסי).

ד. אני הייתי לוקח קירור אחר למעבד.

ה. אני מציע לבחור לוח אם אחר - מכיוון שמדובר במעבד i7, הייתי בוחר לוח עם 6 שלבי ייצוב מתח ולא לוח פשוט כפי שהוצע.

ו. זיכרון בנפח 8GB העובד בתדר של 1600MHz הוא דיי סטנדרטי, אבל אני לא יודע אם הזיכרון שבמפרט הוא הכי משתלם.

ז. כרטיס המסך שהוצע, ה R7 250 הוא כרטיס מסך דיי חלש ולא משתלם.

ח. אני לא הייתי לוקח מסך בגודל 21.5 אינץ' אלא מסך בגודל 23 אינץ' לפחות בעל פאנל .

ט. אפשר כנראה לחסוך קצת ע"י קניית כרטיס רשת אלחוטי בחיבור USB במקום בחיבור .

י. אין מחיר לכל רכיב אלא לכל המערכת יחד.

בקיצור הייתי נשאר עם המעבד, הכונן האופטי ואולי גם עם כרטיס הרשת האלחוטי ואת כל השאר הייתי מחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה שי ולא סמואל...

2. טוב, זול וכולל הכל בד"כ לא הולך ביחד. מחשב זו השקעה לכמה שנים, אז עדיף להשקיע בו כמו שצריך מאשר להתאכזב בעתיד.

3. מפרט מינימלי יותר מפלונטר, שאני לא ממליץ עליו, אבל אפשר לחיות איתו:

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601560113 - Intel - i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswell Refresh - Tray...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1553/1522

לוחות אם - Intel LGA1150

Z87-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel Z87 chipset - Dual channel DDR3 up to 2933 MHz memory - Integrated Graphics with HDMI, VGA, DVI video outputs - HDMI-In Port - 2 PCI Express x16...

שלוש שנים אחריות - מבצע עד גמר המלאי

כמות: - 1 - 361/354

זכרונות - DDR3 - לנייח

0514-012TB0 - Zeppelin - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty

כמות: - 1 - 299/293

כרטיסי מסך - AMD PCIe

S7851GD5H - Sapphire - RADEON HD7850 - 1GB GDDR5 - PCIe - HDMI,DP ...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 441/432

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA

DT01ACA050 - Toshiba - 500gb - 3.5 inch - 7200 RPM - SATA3 6Gb/s - 32MB Cache - DT01ACA series...

שנתיים אחריות

כמות: - 1 - 219/215

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA

CT250BX100SSD1 - Crucial - 250GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 7mm (with 9.5mm adapter) - 535/370 MB/s - BX100 Series...

במלאי - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 484/474

מארזי מחשב - מארז עם ספק

Six-Hundred-A550 - Antec - Six Hundred v2 gaming case - With Antec VP-550P 550W Bottom-mounted power supply - Hot swap 3.5 inch SATA hard drive dock - Cable management compartment - Front-loaded HDD cage for up to 6 hard disk d...

שנה אחריות למארז ושלוש לספק

כמות: - 1 - 399/391

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - 92 mm PWM - SI bulk - With new PC Only...

שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד

כמות: - 1 - 39/38

מקלדות - עכבר ומקלדת חוטיים

5MH-00005 - Microsoft - Microsoft Wired Desktop 400 for Business - Keyboard and Mouse - USB - Black...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 80/78

LCD - 23 LCD

VX2370S-LED - Viewsonic - 23 inch LED LCD - AH-IPS pannel type - Full HD 1920x1080 resolution - DVI with HDCP and VGA inputs - 30M:1 Dynamic Contrast Ratio - Brightness 250 Cd/m2 - Response Time 4ms - Frameless Flush Surface -...

שלוש שנים אחריות במעבדת היבואן

כמות: - 1 - 772/757

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA DVD צורב

DRW-24F1ST - ASUS - DVD-RW drive - 24X DVD writing speed - SATA interface...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 90/88

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות: - 1 - 1/1

4738.00 / 4643

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=22105

שימי לב להתפשרויות כאן הנובעות משיקולי תקציב:

א. כרטיס מסך HD7850 עם 1GB זיכרון - כרטיס המסך הוא אמנם סביר, אבל 1GB זה מעט זיכרון גרפי בימינו. מצד שני - הוא דיי זול.

ב. דיסק קשיח בנפח 500GB בלבד. לא משתלם, אבל צריך לחסוך...

ג. המארז לא נראה לי הכי טוב, אבל שוב - שיקולי תקציב.

ד. קירור למעבד - יעבוד, אבל לא מה שהייתי לוקח למעבד i7. היתרון שלו - רק 39 ש"ח בקניית מחשב חדש.

ה. אני לא מכיר את המסך הזה (VX2370S-LED של Viewsonic) - פשוט בחרתי במסך הכי זול בעל פאנל IPS. צריך לבדוק האם מדובר בכלל במסך טוב.

האפשרויות לרדת עוד בתקציב:

א. לקחת מעבד i5 במקום i7.

ב. לקחת לוח אם זול יותר. אני ממש ממש ממש לא ממליץ לקנות לוח אם זול יותר.

ג. לקחת כונן SSD בנפח של 128GB במקום 250GB. לא מומלץ כי כונן כזה יהיה איטי יותר, אבל אפשר לחיות עם זה.

ד. לוותר על הכונן האופטי.

ה. לקחת מסך המבוסס על פאנל שאינו .

ו. אם אין צורך בנפח איחסון גדול, אפשר לוותר על הדיסק הקשיח. לא מומלץ, אבל אפשר להסתדר רק עם כונן אם יש צורך בכך.

ז. לוותר לחלוטין על כרטיס המסך ולהשתמש בליבה הגרפית המובנית במעבד. זה לא יהיה טוב למשחקים, אבל כרטיס מסך תמיד אפשר להוסיף בעתיד (למעשה אולי עדיף שלא לקחת כרטיס מסך כלל מאשר לקחת כרטיס מסך עם רק 1GB של ובמידה ויהיה צורך ותקציב - להוסיף כרטיס מסך חזק).

אפשרוח אחרת היא לקנות את החלקים במספר חנויות, כך שמכל חנות קונים רק את החלקים הזולים ביותר. הבעיות בגישה כזו:

א. יש חלקים שנמכרים בזול רק עם קניית מחשב חדש.

ב. יש צורך בהרכבה עצמית של המחשב (או לשלם לטכנאי/מעבדה עבור ההרכבה),

ג. יכולה להיות בעיה במימוש אחריות - במידה ויש בעיה לא מוסברת במחשב, אין חנות אחת שניתן לפנות אליה, אלא על המשתמש לאתר את הרכיב הבעייתי, להוכיח שהוא לא תקין ואז לקחת אותו לחנות המתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה שי

אתה עובד בחנות הזו?

בוא ננסה הצעה אחרונה

ויתור על הדיסק הקשיח נראה לי הssd מספיק לי כרגע

מסך לא מבוסס ips

ויתור על הכונן האופטי אומר שלא יהיה צורב?

ותשפר לי את הכרטיס מסך שיהיה משהו שכן שווה לקנות לא כמו שאתה אומר לוותר עליו

המון המון תודה

שי תוכל להגיב לי גם בדיון על המחשב שפתחתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא עובד בשום חנות. האמת - מעולם לא קניתי מפלונטר אז אני לא ממש יכול להעיד על איכותם מניסיון אישי.

2. אני בד"כ בונה את המפרטים במספר חנויות כמו פלונטר ו TMS, מסתכל על המחיר הסופי ובוחר את זה שעלותו היא הקטנה ביותר. כמובן שאי אפשר לבנות מפרטים זהים לחלוטין בכל החנויות כי כל חנות מוכרת רכיבים אחרים. בהחלט יכול להיות שאפשר למצוא מפרט דומה בחנות אחרת בעלות נמוכה יותר - אני לא יכול לבדוק את כל החנויות...

3. לוותר על דיסק קשיח זה יכול להיות בעייתי מ-2 סיבות עיקריות:

א. נפח האיחסון בכונן SSD הוא קטן יותר משמעותית מאשר בדיסק קשיח מכני. אם את יודעת שאת לא צריכה נפח איחסון גדול, אז אולי אפשר לוותר על הדיסק הקשיח (צריך להביא בחשבון את נפח האיחסון שדורשות מערכת ההפעלה ושאר התוכנות).

ב. מספר הכתיבות לכונן SSD הוא סופי, ובסופו של דבר הכונן "יינעל". זה תלוי בשימושים, אבל אם אני לא טועה כונן SSD אמור להחזיק מעמד 5 או 10 שנים לפחות כאשר בכל יום נכתבים אליו משהו כמו 20GB עד 40GB (מומלץ להתייעץ בפורום אמצעי אחסון בכדי לקבל מידע מדוייק יותר). אם את יודעת שלא יהיו הרבה כתיבות ומחיקות מכונן ה SSD, אז כנראה אפשר להשתמש בו ככונן יחיד במערכת.

4. אני לא בטוח עד כמה זה משתלם לקנות מסך בעל פאנל שאינו IPS - אחרי הכל את הולכת לבלות שעות מול המחשב, אז עדיף שיהיה כמה שיותר נוח לעיניים (וזה תקף גם לגבי גודל המסך). אני מציע להתייעץ בפורום מסכי מחשב בכדי לקבל יותר מידע לגבי מסכים מומלצים.

5. אני מניח שבדקת את הנושא של העריכה הגרפית והגעת למסקנה שלא תרוויח ביצועים ע"י שימוש בכרטיס של NVIDIA, ולכן אפשר לשקול גם כרטיסי מסך של AMD.

6. צורב הוא כונן אופטי, כלומר ויתור על כונן אופטי לא יהיה לך צורב דיסקים במחשב. יש לציין כי כונן אופטי מתייחס בעיקר לצורבי דיסקים מסוג DVD ו CD (זהו הרוב המוחלט של הכוננים האופטיים), אבל גם לנגני דיסקים ו Blu Ray שניתן להתקין במחשב.

7. אני לא ממש מתעסק עם מחשבים ניידים, אז אני מעדיף שלא להטעות ולתת תשובה לא נכונה.

טוב, הנה מפרט נוסף מפלונטר (לא כי יש לי קשר כלשהו לפלונטר אלא פשוט כי המפרט אצלם יוצא הכי זול):

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601560113 - Intel - i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswell Refresh - Tray...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 1553/1522

לוחות אם - Intel LGA1150

Z87-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel Z87 chipset - Dual channel DDR3 up to 2933 MHz memory - Integrated Graphics with HDMI, VGA, DVI video outputs - HDMI-In Port - 2 PCI Express x16...

שלוש שנים אחריות - מבצע עד גמר המלאי

כמות: - 1 - 361/354

זכרונות - DDR3 - לנייח

0514-012TB0 - Zeppelin - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V...

Lifetime Warranty

כמות: - 1 - 299/293

כרטיסי מסך - AMD PCIe

MR928X3GD5Gu-PC - MSI - Used RADEON R9 280X GPU - With new PC Only - 3GB 384bit GDDR5 memory - PCIe x16 v3.0 interface - DVI, HDMI, Dual mini DisplayPort video outputs - GPU/Memory clock 1020/6000 MHz - Overclocked - Gaming ...

משומש, אחריות שנה ו 8 חודשים אחריות, בקניה עם מחשב חדש בלבד

כמות: - 1 - 699/685

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA

CT250BX100SSD1 - Crucial - 250GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 7mm (with 9.5mm adapter) - 535/370 MB/s - BX100 Series...

במלאי - שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 484/474

מארזי מחשב - מארז עם ספק

Six-Hundred-A550 - Antec - Six Hundred v2 gaming case - With Antec VP-550P 550W Bottom-mounted power supply - Hot swap 3.5 inch SATA hard drive dock - Cable management compartment - Front-loaded HDD cage for up to 6 hard disk d...

שנה אחריות למארז ושלוש לספק

כמות: - 1 - 399/391

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - 92 mm PWM - SI bulk - With new PC Only...

שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד

כמות: - 1 - 39/38

מקלדות - עכבר ומקלדת חוטיים

5MH-00005 - Microsoft - Microsoft Wired Desktop 400 for Business - Keyboard and Mouse - USB - Black...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 80/78

LCD - 22 LCD

GW2265M - BENQ - 21.5 inch - Black - VA LED - FullHD 1920x1080 - 250 cd/m² - 6ms (GTG) - 1:3000 - 20,000,000:1 DCR - Tilt - VGA, DVI - VESA - Speakers - Internal Power supply - 3 years On-Site Warranty...

חסר עד השבוע השלישי של אפריל 2015 - שלוש שנים אחריות בבית הלקוח

כמות: - 1 - 496/486

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA DVD צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black (GH24NSC0)...

שנתיים אחריות

כמות: - 1 - 82/80

4492.00 / 4402

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=22133

הערות:

א. כרטיס מסך R9 280X משומש עם אחריות לשנה ו-8 חודשים.

ב. אין דיסק קשיח כלל אלא רק כונן SSD בנפח של 250GB.

ג. שוב - מארז שלא נראה לי הכי יפה ואני לא בטוח עד כמה הוא "טוב".

ד. שוב - קירור למעבד שיעבוד, אבל לא מה שאני הייתי בוחר לעצמי.

ה. מסך - בחרתי מסך קטן בגודל 21.5 אינץ' של BENQ פשוט כי הוא הכי זול שמצאתי. אני לא יכול להעיד על איכותו ולא בטוח כלל שמדובר במסך מומלץ.

ו. מקלדת ועכבר בסיסיים. אם את רוצה משהו טוב יותר, את צריכה לבחור אותם בעצמך.

ז. המפרט כולל צורב .

באופו כללי אני ממליץ שלא לקחת רכיבים זולים שקשה לשדרג בעתיד (לוח אם, מעבד, קירור למעבד, מארז, מסך - ההשקעה בהחלפתם תהיה גדולה יחסית) ובעתיד להוסיף עוד רכיבים לפי הצורך (כמו כרטיס מסך, כונן , עוד וכד').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב - זה שי ולא סמואל...

2. אני לא חושב שאת צריכה להגיע לחנות עם ההזמנה (אני מניח שזה אפשרי, אבל אני לא בטוח) - אפשר לבצע את ההזמנה ואת מספר כרטיס האשראי למסור בטלפון.

3. אם את רוצה להזמין את המפרט הספציפי שנתתי, אז בחלק התחתון שלו כתוב:

פשוט תלחצי על הקישור ותמשיכי משם.

4. אם את רוצה מפרט מעט שונה מפלונטר, פשוט תיכנסי לאתר שלהם, תלחצי על התמינה "בנה מחשבך" (קישור), תלחצי על הכפתור "המשך למפרט" שליד הטקסט:

Intel 4th Generation LGA1150

Haswell Series

ואז תבחרי את הרכיבים שאת רוצה.

5. מבחינת יכולת שידרוג של המחשב:

א. מעבד - כנראה לא יהיה אפשר להחליף לאחד מסדרת ה Broadwell העתידית, אבל סביר מאד להניח שגם כך לא תצטרכי לשדרג מעבד (מדובר פה במעבד דיי חזק גם ככה).

ב. זיכרון - במפרט יש מודול זיכרון אחד בנפח 8GB והלוח תומך ב-4 מודולי זיכרון בנפח כולל 32GB, כך שאפשר להוסיף בעתיד עד 3 מודולי זיכרון בנפח של 8GB כל אחד.

ג. כרטיס מסך - את כרטיס המסך תמיד אפשר להחליף, אז זו לא בעיה.

ד. אמצעי איחסון שונים (דיסקים קשיחים, כונני SSD, כוננים אופטיים) - אין בעיה להוסיף או להחליף, שכן הלוח הוא בעל 6 חיבורי SATA3. ללוח הזה אי אפשר להוסיף כונני SSD בעלי חיבור M.2 או SATA Express.

6. מבחינת איכות המרכיבים - המעבד של אינטל, לוח האם הוא של ASRock, שהיא חברה טובה, הזיכרון הוא של חברה פחות מוכרת, אבל זה לא משנה כי יש עליו אחריות לכל החיים ובד"כ זיכרון לא מתקלקל, כרטיס המסך R9 280X הוא דיי חזק עם קירור סביר והוא מתוצרת MSI, כונן ה SSD הוא של Crucial שהיא חברה דיי טובה, המארז וספק הכח הם של , שגם היא חברה סבירה ביותר. כפי שכב ציינתי - אני לא הייתי בוחר את המסך, הקירור למעבד ואולי גם לא את המארז וספק הכח הזה, אבל ביקשת לחסוך כמה שיותר ולהוריד את המחיר למינימום מצד אחד, אבל גם מחשב דיי חזק מצד שני, אז אין יותר מדיי ברירות.

7. מומלץ שתבדקי מחירים במספר חנויות ותראי היכן הכי משתלם עבורך לקנות את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה ממליץ פשוט עם אותו מפרט ללכת לאיבורי ועוד ולראות כמה יוצא?

ועוד שאלה שיוש ידוע לך אם יש בעיה להתחבר מרחוק מלפטופ למחשב ולשחק בו גם אם ללפטופ אין יכולות גרפיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה תמיד רעיון טוב לבדוק את המחירים במספר חנויות - זה רק יכול להוזיל את המחיר הסופי. הבעיה היא שבחנויות שונות מבחר הרכיבים שונה, וגם אם יש רכיבים זהים - המחיר שלהם בד"כ יהיה שונה. באייבורי למשל, כמו גם ב KSP, יש מבחר דיי מצומצם של לוחות אם והמחירים שלהם יחסית גבוהים. כמובן שיש לצפות שיציעו בחנות רכיבים אחרים ויטענו שהם טובים יותר, שאת לא ממש צריכה את הרכיבים שבמפרט שהבאת או שהמוצרים של חברה שמייצרת רכיב מסויים במפרט הם לא טובים. מה שצריך לעשות הוא לקחת הצעת מחיר מסודרת מהם, עם מחיר לכל רכיב, ולבדוק האם באמת מוצעים לך רכיבים שקולים או טובים יותר, או שהם מציעים רכיבים זולים שפחות מתאימים רק בגלל שזה מה שהם מוכרים.

2. בקשר למפרט האחרון - שוב, אני לא הייתי לוקח אותו כמו שהוא, בטח שלא עם המסך שהכנסתי, ואני כנראה הייתי גם משנה את הקירור למעבד, את המארז ואת ספק הכח (אבל זה כבר יותר שיקול תקציבי).

3. בקשר לשאלה של התחברות מרחוק למחשב - זה לא ממש שייך לפורום הזה, אבל אם מדובר ב"השתלטות" שרק מעבירה של מה שרואים על המחשב המארח, אז אם למחשב המארח אין יכולת להפעיל יישום מסויים דיי ברור שלא ניתן להפעיל את אותו היישום מרחוק (היישום יופעל על המחשב המארח בכל מקרה ורק הפלטים שלו יועברו למחשב שמשתלט עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי שפלונטר הם הכי זולים, כתבתי שבמקרה של המפרט הספציפי הזה, מבין מפרטים דומים במספר חנויות, המפרט שלהם יצא הכי זול. כמו כן כתבתי שאני לא יכול לבדוק את כל חנויות המחשבים...

אני מציע שפשוט תחפשי בגוגל "חנויות מחשבים", תיכנסי לאתרים שלהם (יש את אייבורי, KSP, פלונטר, TMS, א&א מחשבים וסלולר, IQPC, RSM, START ועוד), תבני מפרטים דומים ותראי היכן את מקבלת את המחיר הכי טוב. בנוסף הייתי מציע לגשת לחנויות פחשבים פיזיות בסביבה הקרובה אליך ולבדוק מה הם יכולים להציע - זה יכול לחסוך לך כסף או לפחות להקל עליך לממש אחריות במידה ויש צורך בכך (יותר נוח לקחת את המחשב לחנות קרובה לבית מאשר לשלוח אותו לחנות רחוקה).

אגב, אם את קונה מחנות באינטרנט, רצוי שתבדקי את את אמינות החנות (נסי בפורום צרכנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...