מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יו אני לא יודע מאיפה להתחיל..... כמה קישקושים!!!

לזה שאמר על האיטיות במחשבים בני X שנים (לא זוכר את השם)

זה שאתה לא יודע לשמור על הביצועים של המחשב שלך לא אומר שום דבר לגבי היכולות של המחשב.

גם בווינדוס זה לא קשור לעידכונים. אני מסכים שיש עדכונים שדופקים מידי פעם דברים אחרים אבל מדובר במקרים ספציפים של QA לא מספיק טוב. אין שום קשר למערכת ההפעלה עצמה.

גיל, מה שהיה לך עם הוואצאפ לא קשור לאפל.

וואצאפ בחרה להוסיף פיצ'רים לאפליקציה שמחייבות גרסאת מסויימת.

זה כמו שאתה מתקין סקייפ על המחשב עם ווינדוס 3.11... זה לא יעבוד כי התוכנה לא תומכת בזה. אבל זה לא אומר שום דבר על מערכת ההפעלה עצמה.

אייפון 6 זה הגרסא המוזלת. מכשירי דגל של מושווים לדגל של אפל, ה6 פלוס.

איך הגעת למסקנה הזאת?

אייפון 6 ו 6+ בעלי אותו מפרט. מלבד גודל המסך.

בחלק מהמבחנים ה6 הרגיל אפילו עקף את ה6+ (כנראה בגלל שהם משתמשים באותו מעבד אבל ה6+ "סוחב" מסך יותר גדול)

אבל זה בסדר, אתה משתמש אז אתה לא יכול לחשוב באובייקטיביות, זה מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה הזאת?

אייפון 6 ו 6+ בעלי אותו מפרט. מלבד גודל המסך.

בחלק מהמבחנים ה6 הרגיל אפילו עקף את ה6+ (כנראה בגלל שהם משתמשים באותו מעבד אבל ה6+ "סוחב" מסך יותר גדול)

אבל זה בסדר, אתה משתמש אנדרואיד אז אתה לא יכול לחשוב באובייקטיביות, זה מובן.

כי אולי אתה משווה מכשירים עם מסך בגודל 5.5 אינץ למכשיר עם מסך בגודל 4.7?

ואולי אם תעשה השווה כמו בנאדם ותשווה למכשירי אנדרואיד קטני מסך תגלה פתאום שתמחור של אפל עדיין יקר?

פלגשיפ זה פלגשיפ. המכשיר המוביל של חברה אחת מול השנייה ואפל מפסידה פה

אבל זה בסדר, אתה משתמש אפל אז אתה לא יכול לחשוב באובייקטיביות, זה מובן

LG ממש לא מתמחרים כמו אפל. אם כבר וסמסונג החל מהS6 מתמחרות כמו אפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אולי אתה משווה מכשירים עם מסך בגודל 5.5 אינץ למכשיר עם מסך בגודל 4.7?

ואולי אם תעשה השווה כמו בנאדם ותשווה למכשירי אנדרואיד קטני מסך תגלה פתאום שתמחור של אפל עדיין יקר?

פלגשיפ זה פלגשיפ. המכשיר המוביל של חברה אחת מול השנייה ואפל מפסידה פה

אבל זה בסדר, אתה משתמש אפל אז אתה לא יכול לחשוב באובייקטיביות, זה מובן

LG ממש לא מתמחרים כמו אפל. אם כבר וסמסונג החל מהS6 מתמחרות כמו אפל

מי קבע שפלאגשיפ חייב להיות באותו גודל מסך בכל החברות? מה זה הקישקוש הזה?

למה לא להשוות רק סמארטפונים עם אותה כמות ליבות? בביצועים פר ליבות לוקחת בגדול.... איזה שטויות....

אתה לא יכול להסתכל רק על מה שנוח לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jafafa:

אפל רואים את הגודל האופטימלי בתור 4.7" וזה מכשיר הדגל שלהם.

הם גם מתנסים עם 5.5" אבל בבירור ה-4.7" הוא המכשיר המרכזי שלהם.

אבל לך נוח להשוות רק למכשירים באותו גודל \ עם אותה כמות ליבות.

כפול הליבה המסכן של עושה בית ספר למתומני ליבות מסויימים, ואין לאייפון שום בעיית ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא קבע שפלאגשיפ צריכה להיות עם אותו גודל מסך. אבל שאתה משווה בין 2 מכשירים שבכלל לא באותה קטגוריה ברור שתגיע לתוצאות מעניינות.

לאפל יש 2 מוצרים במשפחת האייפון השנה- 6 ו6 פלוס

ה6 מתחיל ממחיר בסיס של 649 דולר שזה יותר יקר מכמעט כל הפלגשיפים של המתחרות בזמן שתקבל 16 ג'יגה בלבד ומסך קטן משמעותית.

ה6 פלוס מתחיל ב749 ואתה מקבל מסך בגודל דומה למתחרות אבל עדיין תקוע עם 16 ג'יגה

אין לי מושג איפה ראיתם ניצחון בתחום המחיר/תמחור לא חזירי.

והעיקר להזכיר כמה לאייפונים אין בעיית ביצועים שבנתיים כל מכשיר שהוא לא 6 זוחל ומציק על IOS7/8. פשוט lag-tastic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגלאקסי 6 יש אותו מחיר כמו האייפון 6 ולגלאקסי 6 אדג' אותו מחיר כמו ה6+

אבל עוד פעם אתה נתקע על "מי נותן לי יותר גודל מסך".

איך בדיוק גודל מסך תורם לאיכות של המכשיר שאתה מקבל?

לפרארי יש דגמים עם מנועי 2.4L זה אומר שהם פחות טובים מניסן מקסימה 3.5L??

מספיק להתפס על משהו שהוא לא רלוונטי לשום דבר.

אני לא אומר שהאייפון זולים. בהחלט יש מכשירים יותר זולים שמציגים ביצועים דומים ואף יותר גבוהים. אבל הם לא מותג. היא מותג שככה החליטה לתמחר את עצמה.

אתה יכול להגיד שהם יקרים. אבל לא שהם "מיושנים טכנולוגית" או לא יודע מה...

כי עם אותה טכנולוגיה "ישנה" שאפל משתמשת היא נותנן פייט לגלאקסי עם הטכנולוגיה ה"מודרנית" שלו.

אז זה רק אומר כמה התוכנה של יעילה ועברה אופטימיזציה שחומרה פחות "מפוצצת" מספיקה כדי להגיע לרמת ביצועים כמו כל השאר לעומת התוכנה של שגם החומרה "הכי מודרנית עם 700 ליבות ו500 גיגה ראם" מצליחה להתקע.

אז קצת פרופורציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר שלאפל יש חומרה ישנה?

ואני לא נתקע על מי נותן יותר גודל מסך (ומקום אחסון) אני מדבר על מי נותן לי יותר דברים בסך הכל (שהם יותר גדולים/טובים באופן אובייקטיבי לעומת תוכנה למשל)

גלקסי 6 הוא חריג בעולם האנדרואיד ואין ממש מכשירי דגל אחרים באותו מחיר (רובם זולים במאות דולרים).

העניין הוא שאתה משווה מוצר אחד מתוך עשרות ומסיק מכך על כל השוק.

ואולי כדאי לך להנמיך קצת את התוקפנות. אתה סטריאוטיפ פאנבוי מהלך

והצלחתי איכשהו לפספס את המשפט הגאוני של "איך גודל מסך תורם לאיכות המכשיר" פשוט שטות מוחלטת. אפילו הפוצית הבינה שהיא טועה שלכולם נמאס מהמכשיר המיניאטורי שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי מערכת הפעלה של אפל HACKINTOSH על ה- שלי. עובד ממש טוב עם כל הפיצ'רים של ..

בעצם כל מה שעומד מאחורי זאת המערכת הפעלה... אז אפשר לרכוש לפטופ ב 3000 שקל ולהתקין עליו את המערכת הפעלה ויש לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לך או עדכונים נורמליים או את הטראקפד או את איכות הבנייה ובעיות תאימות משונות ואת אותה החומרה...

טאנדרבולט לא ממש מעניין למי שלא עובד עם מוצרי לא? זה לא כזה נפוץ בקרב NON-APPLE

יש מחשבים עם טראקפדים מעולים מבחינת חומרה אבל נופלים מזה של בקטע של הדרייבר והתמיכה מצד מערכת ההפעלה. במצב שהוא תאר אתה מתגבר על הבעיה הזאת.

גם בנושא איכות הבניה יש מחשבים מעולים.

בנושא החומרה ותאימות, יכול להיות באמת בעיות עם מערכת ההפעלה של שלא תוכננה לעבוד עם חומרה מסויימת שתשים. כנ"ל לגבי עדכונים נורמלים.

אבל מצד שני אתה גם תחסוך במחיר בצורה משמעותית אז הכל מגיע לפונקציה של כמה אתה מוכן להקריב תמורת החיסכון הזה.

ליוזר שרוצה מוצר שהוא מוכן ישר מהקופסא לא הייתי ממליץ לעשות את זה. אבל למישהו שרוצה ומוכן קצת להתעסק אז אפשר בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...