מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם

SilentBob

Recommended Posts

עוד תופעה של פאנבויז.

הם חושבים שעצם השימוש שלהם במערכת כה מתקדמת ומפוצ'רת, עושה אותם חכמים יותר ונשגבים מעל צרחני (שגיאה במקור) הכבשתיים שיילכו בעיוורון אחרי העדר.

עכשיו קראתי את המגילה שלך.

מקסים כמה בולשיט דחפת בהודעה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי את התגובות של הגולשים, אני לא יודע אם אלה תגובות ממומנות או מה.

נשמע כאילו אתם עובדים אצל idigital , רוצים שהרבה פריארים יבואו לקנות ? ?

המחשב קל, מעוצב יפה ועם מסך טוב. לא שווה את הכסף בכלל.

עדיף לחכות לפרו.

ובשום אופן לא לקנות מ idigital, ( מחירים לא שפויים!!!).

* אני לא הייתי סומך על אף אחד מהמגיבים פה שהיה בעד המכשיר, התגובות שלהם נראות לא אמיתיות.

--- קדימה לתקוף!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות מתלהב מהמקבוק אייר החדש ויותר מהעובדה שעכשיו כשהוא קיים, רוב יצרני האולטראבוקים ישאפו לשפר את רזולוציית המסכים שלהם. סוף סוף נראה אולטראבוקים עם מסכי 1080P או יותר במקום ה768X1366 המיושן שהוא עדיין הסטנדרט הקיים כרגע באולטראבוקים הזולים. בינתיים אחכה למתחרים של האסוס, ואולי גם לSKYLAKE שאמור לבוא בקרוב, אשמח לקבל מחשב ששוקל קילו שגם יוכל להריץ לי DOTA 2, בפחות מ3000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לחכות לפרו.

* אני לא הייתי סומך על אף אחד מהמגיבים פה שהיה בעד המכשיר, התגובות שלהם נראות לא אמיתיות.

--- קדימה לתקוף!!!!

מישהו הזכיר את אוידיגיטל או אם המחיר שווה?

המחיר מוגזם ופרימיום. מפתיע, ממתי מחשבים של יקרים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו אחלה מחשב. אם הייתי מחפש אולטראבוק (אני חי בשלווה עם היוגה 2 פרו שלי) זה ללא ספק היה אופציה. רק חבל שהם לא טרחו לעשות טובה לאנושות ולשדרג את רזולוציית המסך של שאר המחשבים בסדרת האייר למשהו מודרני, אולי אפילו FHD, לא חייבים QHD+. מנקודת המבט שלי הם יורים לעצמם ברגל. שידרוג המעבד לדור החדש כמעט ואינו מספק שיפור ביצועים, מה שאומר שהאייר המקורי הוא גרוטאה ומי שרוצה מחפש במחיר נורמלי צריך להענש. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלהם היא כזאת.

אם הם מוציאים דגם עם מסך 1080P ו-128GB SSD

הם צריכים לתמחר אותו בסביבות ה-1000 דולר.

מה עוד מוכרים ב-1000 דולר? אה כן. מקבוק אייר. האם רוצים לנגוס לעצמם במכירות של האייר כשהם יכולים להרוויח הרבה יותר ולפנות לקהל יעד אחר בו בזמן?

כמובן שלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון ובוצוע מעולה כרגיל מצד אפל אבל כמובן ששוב המחיר מגוכח, אבל אהבתי מאוד שבכנס הם מאוד ניזהרו לא להגיד שהם המציאו את התכנולוגיות, וטוב שכך מכיוון שהם לא הראו שום דבר חדש או מהפכני באף אחד מהמוצרים שלהם.

כרגיל הם לוקחים דברים קיימים מחברים אותם אומרים בצורה מאוד אבל מאוד מרמזת שהם החלוצים של הטכנולוגיה כל פעם מחדש אך נמנעים מלהגיד מילים אלה כי העיתונות תוכיח אחרת.

אפל מעולים מבחינת עיצוב (למרות שהשעון החדש נראה מאוד גדול וסולידי ולא מעוצב במיוחד), שימוש בטכנולוגיות ישנות (מינימום הוצאות בשבילהם) והצגתם כמהפכנית כאילו רק הם חשבו על הרעיון הזה והם הראשונים שמוציאים מוצר כזה לשוק (שכמובן הם 10 צעדים מאחורי כולם).

זה למה הם מוכרים כל כך הרבה, המוצרים שלהם סבירים אך מאוד יפים ובמחירים שלא מצדיקים אותם אבל מכיוון שזה מותג רוב האנשים ישר רצים לקנות כל פיפס שהם מוציאים ישר כאילו הם אלוהי הטכנולוגיה.

לצערי זה לא ישתנה ואפל רק תתחזק ללא שום סיבה חוץ ממחלקת מחירות מלאה בגאונים שמוכרים מוצרים בשווי כפול או יותר ממה שהם שווים כל פעם מחדש.

אפל משתמשים בחומרה הכי מתקדמת ומציגה את הביצועים הטובים ביותר בשוק ביום חשיפת המכשיר. דווקא פאנבויז של מסתתרים מאחורי מספרים פיצוצים חסרי כל משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשירים ישנים של אנדרויד צריך עוד מעט לזרוק לפח כי GOOGLE לא יודעים לתכנן לעתיד הרחוק בעוד שבאפל אתה יכול עוד להשתמש בIPOD הישן שלך בלי לפחד שהוא לא ייקבל שום עידכון אבטחה.

ואל תגידו לי להתקין ROMים, התקנתי פעם ROM וכמעט נשרף לי המסך בגלל זה. זה לא חוכמה להתקין ROM כי לא בטוח שהוא ייעבוד כמו שצריך עם המכשיר שלך. טוב שאתם לא אומרים לי להכנס לקוד של ולתכנת בעצמי תיקוני לNOTE 1 שלי.

זה עוד נקודת זכות לאפל, שהם יכול לתכנן וחושבים על הכל גם לעתיד הרחוק בעוד שGOOGLE עובדים בשיטת מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לחכות לפרו.

--- קדימה לתקוף!!!!

או שהבנת הנקרא שלך ממש נמוכה או שיכולת ניתוח המידע שלך שואפת לאפס.

אתה היחיד שדיבר פה על איידיגיטל (עברת טראומה איתם בטח...).

אף אחד לא אמר שצריך ללכת לקנות את המחשב הזה. להיפך, אני חושב שבגלל שתמחור שלהם, מגבילה את שוק הלקוחות שלהם (יכול להיות שזה בכוונה כדי לשמור על אקסלוסיביות אבל זה לא קשור עכשיו לדיון).

וציינו כמה וכמה פעמים לפניך שהמחיר אכן יקר אבל זה התמחור של . לא מתיחסים למחיר פה אלא למפרט הטכני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל משתמשים בחומרה הכי מתקדמת ומציגה את הביצועים הטובים ביותר בשוק ביום חשיפת המכשיר. דווקא פאנבויז של אנדרואיד מסתתרים מאחורי מספרים פיצוצים חסרי כל משמעות.

מספרים חסרי משמעות? המספרים האלה מודדים לך כמה החומרה "הכי מתקדמת" הזו באמת חזקה. הדבר היחיד שחסר משמעות פה זה מה שכתבת.

מה בדיוק אפל חידשו פה? מסכים ברזולוציות מעל 1080P בלפטופים, כבר היו קיימים דיי הרבה זמן וכבר לפני שנה דיברו (או אפילו כבר יצאו, אני לא זוכר) על אולטראבוקים עם מסכים מעל 1080P.

ומה כל כך מתקדם בCORE M? אלה מעבדי I מוחלשים ביותר, שעולים הרבה יותר ממה שהם אמורים לעלות בגלל שהם יכולים להעלות ולהוריד את התדר שלהם בעת הצורך.

תנסה לשחק עם מחשב כזה ותראה איך שהוא מתחמם לך בטירוף ומתחיל להאט את עצמו.

אז עכשיו תבוא ותגיד לי שאתה ממילא לא מתכוון לשחק או לעשות שום דבר רציני מדי עם המחשב הזה, זו לא המטרה שלו. אוקי, אז ברכותיי, שילמת עכשיו איזה 7000 ש"ח (או כמה שלא יעלה פה בארץ לגרסא הכי זולה) על מכונה לגלישה באינטרנט רק כי היא שוקלת קצת פחות משאר הלפטופים בקטגוריה.

למה לי לא לדבר על תמחור JACKHAMMER? כי אתה פאנבוי של ולא מסוגל לשמוע מילה רעה עליהם? צרכן חכם קונה מה שהכי משתלם, מה שמספק את התמורה הכי גדולה למחיר. אם לך יש כסף לבזבז על מוצרים של רק בגלל ערך ה"בלינג" שלהם, לא אומר שאנחנו כולנו כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבחיים לא קניתי באידיגיטל. ( <------- צרכן חכם)

אני קורא את התגובות שלך ושל שאר היחצנים ולא מאמין למה שאני קורא.

אם אתם חייבים לקנות אפל, עדיף לחפש מחשב יד שניה של 2014.

הוא גם יהיה יותר חזק וגם יחזיק יותר זמן.

תנחשו מה ? הלפטופ החדש יותר חלש מבחינת ביצועים ויש לו סוללה יותר חלשה.

jackhammer: אני אגיב:

אתה מקבל 8GB (זה אומנם לא חדש אבל זה אפילו פחות מהסטנדרט).

- אבל זה הסטנדרט למחשבים במחיר הזה.

אתה מקבל WIFI AC

- רציני? זה היה קיים ב Macbook של 2013. אנחנו ב 2015.

אתה מקבל מעבד מהדור החדש

- ואתה אומר פה מה ? הביעוצים שלו יותר חלשים!!!

אתה מקבל מסך ברזולוציה מעל FULLHD

- רוב הלפטופים שתקבל במחיר הזה יש להם מסך יותר טוב.

אתה מקבל חיבור 3.1

- נכון, אבל יש לו רק חיבור אחד wtf ?

אתה מקבל לפטופ במשקל של פחות מקילו

- בוא נגיד , שוקלים אותו דבר, מחזיקים פחות או יותר אותו זמן , לשניהם יש יציאה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ו jackhammer.

הבנת הניקרא שלי הוא מאוד גבוה.

אני אומר לעצמי שלא יכול להיות שאנשים באמת מגיבים ללפטופ הזה בכזאת התלהבות.

אלה חייבות להיות תגובות ממומנות!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספרים חסרי משמעות? המספרים האלה מודדים לך כמה החומרה "הכי מתקדמת" הזו באמת חזקה. הדבר היחיד שחסר משמעות פה זה מה שכתבת.

מה בדיוק אפל חידשו פה? מסכים ברזולוציות מעל 1080P בלפטופים, כבר היו קיימים דיי הרבה זמן וכבר לפני שנה דיברו (או אפילו כבר יצאו, אני לא זוכר) על אולטראבוקים עם מסכים מעל 1080P.

ומה כל כך מתקדם בCORE M? אלה מעבדי I מוחלשים ביותר, שעולים הרבה יותר ממה שהם אמורים לעלות בגלל שהם יכולים להעלות ולהוריד את התדר שלהם בעת הצורך.

תנסה לשחק עם מחשב כזה ותראה איך שהוא מתחמם לך בטירוף ומתחיל להאט את עצמו.

אז עכשיו תבוא ותגיד לי שאתה ממילא לא מתכוון לשחק או לעשות שום דבר רציני מדי עם המחשב הזה, זו לא המטרה שלו. אוקי, אז ברכותיי, שילמת עכשיו איזה 7000 ש"ח (או כמה שלא יעלה פה בארץ לגרסא הכי זולה) על מכונה לגלישה באינטרנט רק כי היא שוקלת קצת פחות משאר הלפטופים בקטגוריה.

למה לי לא לדבר על תמחור JACKHAMMER? כי אתה פאנבוי של ולא מסוגל לשמוע מילה רעה עליהם? צרכן חכם קונה מה שהכי משתלם, מה שמספק את התמורה הכי גדולה למחיר. אם לך יש כסף לבזבז על מוצרים של רק בגלל ערך ה"בלינג" שלהם, לא אומר שאנחנו כולנו כמוך.

אתה יודע מה זה מספרים חסרי משמעות? מספרים חסרי משמעות זה מצלמות 16MP שמצלמות תמונות באיכות פחות טובה ממצלמת 8MP באייפון 6. מספרים חסרי משמעות זה מעבדים מרובעי ליבות שמציגים ביצועים נחותים יותר ממעבד כפול ליבה של . ורוצה לשמוע עוד משהו? חוץ מאייפד אייר אין לי מוצרים של אבל אני, להבדיל מכל מיני פסיכופטים באינטרנט, מסוגל לשמור על טיפה של אובייקטיביות. אפל אף פעם לא מכרו חומרה "מיושנת". החומרה של אפל תמיד עומדת בחזית הטכנולוגית. וכן, אפל גובה פרמיה על המוצרים שלהם, אבל מתגמלת על כך בחווית קנייה עדיפה בהרבה, תמיכה לשנים רבות וביקוש פנטסטי למוצר בשוק יד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...