מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית מחבב את התוכנות המיוצרות למחשבי ולא בהכרח את המחשבים שלהם אך אני לא מתכוון לקנות דבר אחד שלהם עד שיפסיקו עם תאוות הבצע והחמדנות שלהם (רוב הסיכויים שאף פעם).

למוצרים של יש שמירת ערך מצויינת. קונים יקר ומוכרים משומש במחיר טוב. מוצרים של חברות אחרות קונים קצת יותר בזול, אבל אחרי שנתיים המוצר כמעט חסר ערך לחלוטין בשוק יד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לחיבורים של האייפון והאייפד, שלאפל יש עליהם זכויות יוצרים, מחבר הוא אוניברסלי, ועל-כן לאפל אין בלעדיות על החיבור, ולכן זה פותח שוק שלם של מחברים צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ידוע שהעדכונים של חלונות כולל ה-SERVICE PACKS מאיטים לאורך זמן את המחשב. הסיבה היא תיקון פרות אבטחה בצורה של תלאי ע"ג תלאי.

בניגוד לכך, עדכוני מערכת ההפעלה של אפל בד"כ לא מאיטות את המחשבים. מצב דומה ניתן לראות במערכות ההפעלה של אנדרויד מול . ניתן להמשיך להשתמש באייפונים בני שנתיים שלוש, ואף לעדכן אותם למערכת ההפעלה האחרונה, בעוד שהדבר בלתי אפשרי עד מגוחך במכשירי אנדרויד בני אותו גיל."

אהם... גלקסי 1 יכל להריץ ללא שום בעיה אנדרואיד 5.1, אייפון 1 לא יכל להריץ 3 בלי לגסוס... כל שתי שידרוגי מערכת הפעלה באפל אתה צריך להחליף (אם אתה רוצה להריץ את המערכת החדשה כמובן)

מחשב בן 5-6 יכל להריץ ווינדוס 10 בלי בעייה מחשב מק בן 5-6 לא מריץ את המערכת ההפעלה דור הקודם בלי להתקע (שזה דיי הזוי כי זה סה"כ לינוקס) או לגסוס ,אם הוא בכלל מחזיק את כמות השנים הזאת כי אין לו חלקים שניתן להחליף ולתקן בקלות ו\או בזול שלא באחריות.

וכל זה אני אומר מניסיון עם מחשב של אפל של אח שלי, 1 שהיה לי, 1 של חבר ומחשב בן 5-6 שה"תיקון" הייחיד שעבר זה הוצאת כרטיס קול חיצוני שנהרס אחרי 8 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שטויות.

אפל שומרים על 3 גרסאות לכל טלפון - תמיכה ל-3 שנים.

סמסונג? הגלאקסי 4 לא קיבל 5 רשמי (עזוב אותי רומים, 90 אחוז ממשתמשי האנדרואיד לא יודעים מה זה ולא רוצים להיכנס לזה, בטח עם Fort KNOX)

נכון, המכשירים מאטים בגרסאות המתקדמות יותר. אם בכוונה או לא? זה כבר קונספירציות. אייפון 4 עדיין יש לו את 7 העדכנית והוא שמיש לחלוטין לרוב המשתמשים (המשתמש המתקדם גם ככה ישדרג עוד הרבה לפני)

ולגבי המקבוקים - אתה בכלל מקשקש.

מקבוק 2010 מקבל את כל מערכות ההפעלה של , עד זאת העדכנית ביותר ובחינם, והם רצים יופי. אתה מוזמן לבדוק, אני כמעט בטוח שגם דגמים קודמים (כל מבוססי האינטל בעצם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב בן 5-6 יכל להריץ 10 בלי בעייה מחשב בן 5-6 לא מריץ את המערכת ההפעלה דור הקודם בלי להתקע (שזה דיי הזוי כי זה סה"כ לינוקס) או לגסוס ,אם הוא בכלל מחזיק את כמות השנים הזאת כי אין לו חלקים שניתן להחליף ולתקן בקלות ו\או בזול שלא באחריות. .

you know what bullshit?

vVEJoff.png?1

כן זה המחשב שאני כותב ממנו עכשיו, כן הוא עובד מעולה עם המערכת ההפעלה הכי עדכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נתחיל בזה שרוב משתמשי האנדרואיד משתמשים ברומים זה כל כך קל שאפילו החברות עוזרות למשתמשים (בנוסף לכך שבני 10 יכולים ועושים את זה), ושוב אני יודע את זה מניסיון (כפי שרשמתי) וכן המקבוק מקבל את העידכון לא בחינם אבל בזול אבל אחרי 2-3 עידכונים המחשב נהיה צב, החלונות נפתחים לאט, הגדלת סירטון ביוטוב מלאה באגים ולוקחת 3-10 שניות, תוכנות מתחילות יותר לאט וכו.

וכן יש תמיכה לאחור 3 שנים אבל בשלישי המכשיר גוסס, ואם פורט של 5.1 רץ על גלקסי 1 חלק זה אומר שהמערכת ההפעלה כל כך קלה וממשיכה להיות קלה באותה רמה לא כמו המערכת הפעלה של ששוקלת כמה ג'יגות, אנדרויד 5.1 שוקל 250-450 מגה! דרישות מערכת כל כך נמוכות שליבה אחת בפלאפון מאוד ישן יכל להפעיל אותה, את זה אתה לא יכל להגיד על המערכת של הIOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום ביסוס למה שאתה אומר.

הרוב המוחלט משתמש במכשירי ללא רוט וללא התקנת רומים צד ג'

ואילן מראה לך שהוא משתמש במק בן 8 עם מערכת ההפעלה העדכנית ביותר, וידידה שלי משתמשת במקבוק אייר שנת 2011 עם 10.10 החדשה והמחשב מטוס לא פחות מאיך שהוא היה בהתחלה.

העדכון חינם תמיד! הם התחילו את זה לפני כמה שנים. עד אז באמת היה צריך לשלם סכום סמלי, אבל גם אם היום אתה מעדכן מ-10.5 זה חינם לגמרי ל-10.10

IOS לא שוקלת כמה ג'יגות, זה שצריך כמה ג'יגות פנוי זה בשביל מחיצות שחזור וגיבוי במקרה חירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה להעלות סירטון של המחשב המגמגם או הפלאפון שעובד חלק עם 5.1 או פורומים של אנדרואיד עם מליוני משתמשים שעושים רוט גם פורומים ישראלים ד"א שבהם יש כמה עשרות אלפים כמו שאין לי בעייה להראות שהIOS 8 היה צריך 5 ג'יגה בשביל העידכון (שזה מאוד מאוד מגוכח)

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2762645/Looking-install-iOS-8-Beware-software-needs-5GB-space-easy-ways-make-room.html

אבל שוב הוויכוח הזה לעולם לא יגמר ואנשים תמיד יהיו מאוהבים באפל כי הם ... אני מאוד אהבתי בעבר את החברה שהייתה מהפכנית והדרדרה למשפטים, גרידיות ומשחקי מילים מחוכמות שיגרמו לך לחשוב שהם הממציאים של הגלגל שבעצם הכל היה כבר קיים לפניהם והם רק מעתיקים מעצבים מחדש מוסיפים תפוח ומוחרים בפי 2 או יותר מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר כאן לא ישנה את העובדה שהאייפון 3G שהיה לי לא הריץ אפילו whatsapp בגלל שדרש גרסה מסוימת של בעוד לא שחררה לא גרסה כזאת בכלל.

למזלי אז קניתי את הנקסוס 4 שעד היום לא חסר בו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה עוד מובן, המפתחת משחררת גרסה של האפליקציה שמתשמשת באפשרויות שקיימות רק בגרסה X ומעלה של מערכת ההפעלה, אם אין לך גרסה מתאימה של מערכת ההפעלה אתה לא תוכל להשתמש באפליקציה. אבל, יש דרך חלקית לעקוף את זה בזמן בניית האפליקציה. זה דורש בדיקת יכולות המכשיר לפני שמשתמשים באפשרות XYZ שעובדת רק מ- X ומעלה, אבל לא לכל אפשרות זה אפשרי.

מה שכן ממש מציק לי עם זה שבמידה ונתקעת עם גירסה ישנה של מערכת ההפעלה אתה לא יכול להוריד שום אפליקציה יותר מהחנות הרשמית אחרי שהן יעודכנו לגרסאות חדשות כי לא מאפשרת הורדה של גירסאות ישנות יותר של אפליקציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה להעלות סירטון של המחשב המגמגם או הפלאפון שעובד חלק עם 5.1 או פורומים של אנדרואיד עם מליוני משתמשים שעושים רוט גם פורומים ישראלים ד"א שבהם יש כמה עשרות אלפים כמו שאין לי בעייה להראות שהIOS 8 היה צריך 5 ג'יגה בשביל העידכון (שזה מאוד מאוד מגוכח)

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2762645/Looking-install-iOS-8-Beware-software-needs-5GB-space-easy-ways-make-room.html

עדכנתי ל- 8, אתה יודע כמה העדכון היה צריך מקום? 1.5 גיגה בערך. לא היה לי מקום במכשיר אז עדכנתי דרך אייטיונס, אתה יודע כמה אז היה צריך מקום? בקושי 500 מגה.

אתה צריך להפסיק לדבר אם אין לך ניסון עם מה שאתה אומר.

פורומים של אנדרואיד זה מקום שאנשים באים אליו כשיש להם מושג כלשהו. אתה יודע כמה אנשים אני מכיר שאפילו לא יודעים מה זה רום, שיש להם רום סטוק של המפעילה ובחיים לא היו מגיעים לפורום כלשהו בשביל זה?

עריכה

כדי להמחיש לך:

[ATTACH]8303[/ATTACH]

אז כמה העדכון שוקל? זה אמנם לא עדכון ממש גדול כמו ios7 ל- 8, אבל זה גם לא עדכון קטנטן

/עריכה

אבל שוב הוויכוח הזה לעולם לא יגמר ואנשים תמיד יהיו מאוהבים באפל כי הם ... אני מאוד אהבתי בעבר את החברה שהייתה מהפכנית והדרדרה למשפטים, גרידיות ומשחקי מילים מחוכמות שיגרמו לך לחשוב שהם הממציאים של הגלגל שבעצם הכל היה כבר קיים לפניהם והם רק מעתיקים מעצבים מחדש מוסיפים תפוח ומוחרים בפי 2 או יותר מהמחיר.

אתה יודע מה זה מותג?

כשאתה קונה ג'ינס של ליוייס, למה אתה קונה דווקא אותו? הוא עולה פי 3 מאשר ג'ינס פשוט בלי מותג למרות שזה בדיוק אותו המוצר.

מותר להם למכור את המוצר שלהם באיזה מחיר שבא להם, יש להם מותג שנחשב יוקרתי ומסיבה זו העלות שלו גבוהה יותר.

אני לא בא להגן על , אבל אתה פשוט נשמע טיפש כמה שאתה מתנגד להם

אגב תלמד להוסיף קישורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...