רף ביצועים חדש? פרטים חדשים על כרטיסי המסך החדשים של AMD - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רף ביצועים חדש? פרטים חדשים על כרטיסי המסך החדשים של AMD

taltarablus

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה סתם שטויות.

אלו לא סיבות להעדיף NVIDIA.

הסיבות הם כמו שאמרתי קודם דריוורים, תמיכה טובה יותר במפתחי משחקים, ואיכות בניה טובה יותר באופן כללי(למרות שזה גם תלוי ביצרן הכרטיס עצמו).

אם הייתי מחפש את התמורה הטובה יותר לכסף מבחינת ביצועים, הייתי אולי לוקח .

אבל לי מאוד חשוב שלא יהיו תקלות.

שהכל יעבוד כמו שצריך.

ולדעתי עושים עבודה טובה יותר בלתת לי תחושת אמינות כללית.

בכל מקרה זאת דעתי המוטה והגזענית, שנוצרה בעקבות נסיון כזה או אחר בדורות שונים במהלך ההיסטוריה.

AMD איכזבו אותי הרבה בעבר.

גם כשחשבתי שכבר אין הבדלים וניסיתי שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עדיין חושב שלנוידיה או לאמד יש צבעים יותר טובים או חרא אחר? הזוי

יש הבדל בצבעים. קטן ולא משמעותי בכלל אבל ההבדל קיים.

לא מזמן (או כן מזמן :P) ליאור העלה פה כתבה שקשורה ב BF4 שהיו בה SCREENSHOT'ים שעל הדרך הראו גם את הבדלי הצבעים. אני לא זוכר איך נקראה בדיוק הכתבה אז קשה לי למצוא אבל גם אני אישית ראיתי צבעים שונים בין שתי החברות האלה כשעברתי מפה לשם ולהיפך.

לא בהכרח יפים יותר אצל אחת מהן פשוט מעט שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם שטויות.

אלו לא סיבות להעדיף NVIDIA.

הסיבות הם כמו שאמרתי קודם דריוורים, תמיכה טובה יותר במפתחי משחקים, ואיכות בניה טובה יותר באופן כללי(למרות שזה גם תלוי ביצרן הכרטיס עצמו).

אם הייתי מחפש את התמורה הטובה יותר לכסף מבחינת ביצועים, הייתי אולי לוקח .

אבל לי מאוד חשוב שלא יהיו תקלות.

שהכל יעבוד כמו שצריך.

ולדעתי NVIDIA עושים עבודה טובה יותר בלתת לי תחושת אמינות כללית.

בכל מקרה זאת דעתי המוטה והגזענית, שנוצרה בעקבות נסיון כזה או אחר בדורות שונים במהלך ההיסטוריה.

AMD איכזבו אותי הרבה בעבר.

גם כשחשבתי שכבר אין הבדלים וניסיתי שוב.

3.5 שנים לא הייתה לי בעיה בדרייברים של , לא יודע מאיפה העניין הזה בא בכלל...אומנם הכרטיס מת אח"כ אבל זה יכול לקרות גם עם הירוקים.

איכות בניה? כולה כרטיס עם צי'פ עליו יחד עם איזה מאוורר סיני מעפן, לא רואה מה ההבדל הגדול.

גם יש אנשים שניכוו מ-NVIDIA ומאז קונים רק ... אישית אני מאמין שתקלות יותר קשורות בדגם הספציפי שבוחרים ובמזל של הקונה.

אני חושב של- יש יתרון מסויים בכל התחומים שהזכרת, אבל זה יתרון ששווה פרימיום של 10%, לא 40%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום בדיקה שהייתי יכול באמת להבדיל/להגיד מה יותר טוב

יכול להיות שיש כאלה שרגישים יותר לעניין, אבל כאחד ששם לב להבדל לדעתי האישית זה רחוק מלהיות dealbreaker.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...