רף ביצועים חדש? פרטים חדשים על כרטיסי המסך החדשים של AMD - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רף ביצועים חדש? פרטים חדשים על כרטיסי המסך החדשים של AMD

taltarablus

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל צריכת חשמל של כל כרטיס הולכת למערכת הקירור. עקרון פיזיקאלי פשוט מכתיב שכל וואט 1 שנכנס לכרטיס מספק הכח הוא וואט 1 שיפלט החוצה. זה לא משנה אם הוא רץ ב-50 מעלות או ב-70 מעלות. כרטיס שצורך 300W יפלוט 300W. זה מאוד פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אבל המידע הזה ידוע לנו כבר כמה חודשים ואין לנו שום מוצר ביד. עם גראפים יפים לא הולכים למכולת ב-.

שיוציאו כבר את הסדרה הזו, כל דקה עולה להם ביוקר בזמן ש- עובדת על בניחותא. הם פשוט לא ישרדו בשוק ה-, זה מעורר רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המעוניינים לקנות כרטיס GTX 980 970 .

מניסיון שלי עם וGTX, אני ממליץ על הGTX 9XX מסיבה שהוא לא מתחמם כמו (עם שני מסכים על כרטיס אחד מגיע ל90+מעלות למאורר אחד).

סיבה נוספת היא שהחדות מאני מקבל מGTX כנראה בגלל היכולת שליטה שלהם בדיוק קרני השמש האור והצל הוא ברמה גבהה יותר מAMD R9 290 שהיה לי .

לגבי האג של הכרטיס בשימוש זיכרון מעל 3.5 GB (אני אישית לא הרגשתי בו) אין מה לדאוג משחררים עדכון לתקלה (פורסם בPCWORLD).

המלצתי GTX 9XX היא תמורה מלאה לעלות .

נ.ב - יש הרבה דברים נוספים שלא המקום לפרט אותם כמו צריכת חשמל, חדות טקסטורה גרפי וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לפורום הזה חצי מהתגובות פה לא קשורות למציאות...הכרטיסים של שכולם מדברים עליהם יצאו ב 2016, זה שמעלי בכלל לא קשור למציאות. גם לא יהיה שום תיקון ל GTX970 כי אין מה לתקן, זה התכנון שלו.

כשיצאו הכרטיסים האלה נראה מה עדיף לקנות, כרגע מי שיכול שישב בצד. מה ש מראים כניראה יהיה קשור לשילד ולא לכרטיסי HIGH END.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לפורום הזה חצי מהתגובות פה לא קשורות למציאות...הכרטיסים של שכולם מדברים עליהם יצאו ב 2016

כשיצאו הכרטיסים האלה נראה מה עדיף לקנות, כרגע מי שיכול שישב בצד. מה ש מראים כניראה יהיה קשור לשילד ולא לכרטיסי HIGH END.

ואיך זה קשור למציאות? אלה רק סטטיסטיקות שאולי נראו טוב בספטמבר-אוקטובר, אבל בעוד שלושה-ארבעה-חמישה חודשים זה כבר יהיה הרבה פחות מרשים.

מעבר לזה, אני חושב שהספקולציות לגבי דברים שאולי יקרו ודעות שונות של אנשים הן הסיבה שקיים הפורום, אחרת כל מה שהיינו עושים כאן זה רק לקרוא חדשות חומרה ולהמתין לביקורות על כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על אנשים שמשווים את הכרטיסים האלה לכרטיסים שאמורים לצאת עוד שנה במקום לכרטיסים שיהיו איתם בשוק. ברור שכרטיסים שיצאו שנה אחרי יהיו טובים יותר...

אני מדבר על אנשים שאומרים שהכרטיסים של נותנים תמונה שונה עם אותן הגדרות בגלל היכולת שלהם לשלוט בקרני השמש והצל:s07:

אנשים גם כותבים פה על חום ושקט, הכרטיסים עוד לא יצאו, מאיפה אתם יודעים כמה רעש גופי הקירור יעשו. הייתה גם הודעה אחת שאמרה שהכרטיסים החדשים יהיו זהים לכרטיסים הקודמים רק גדולים יותר למרות ש ה 290 מבוססים על GCN 1.1 והכרטיסים החדשים על GCN 1.3 ומשתמשים בזיכרון שונה ומהיר בהרבה.

בקיצור אנשים רוצים לכתוב ש יותר טובים אבל אין להם באמת סיבה אז הם כותבים דברים שלא נכונים או לא קשורים למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טוב, זה פאנבוייזם סטנדרטי למדי, אין סיבה להתרגש או לטרוח להגיב על זה.

בשורה התחתונה חום, רעש והספק משמעותית פחות רלוונטיים מאשר יחס עלות-תועלת וביצועים בפועל. ובכל זאת, אלא אם באמת יש להם אס בשרוול, הגישה העסקית של נראית זוועה. שיזיזו את עצמם, ומהר, אני לא רוצה בלעדית בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אומר מראש אין לי כוונה להתחיל וויכוח אני רק אגן על עמדתי, לNVIDIA יש כרטיסים שקטים מאוד לרוב בהשוואה לAMD בכדי לגרום לכרטיס כ"כ חזק כביכול לשמור על טמפרטורה של 73 C צריך מאוורר חזק במיוחד וכמו במקרה של ה290 קרוב לוודאי שיהיה רועש בנוסף צריכת 300W זה די מוגזם חוץ מזה לNVIDIA יש את אפקט הצלליות המיוחד שלהם בנוסף לMFAA, ושדופלי, חוץ מזה אולי זה קצת מוזר אך לא נראה לי שיש צורך בכרטיס חזק מאוד ב2015 ל1080P ה980 עושה חיל וב +2016 AKA תחילת עידן ה4K יהיה צורך בכרטיסים הרבה יותר חזקים ואז NVIDIA תוציא כבר כרטיסים המתאימים לכך, וזה אולי נשמע כמו פנבואיזם קלאסי אבל לא, הייתי הרבה זמן עם ועברתי לNVIDIA מכמה סיבות, אחת זה התזמון שלהם והאלגנטיות שהם מציעים לרוב, אני לא אומר שהם יותר טובים אלא רק שאי באופן אישי מעדיף את הפיצ'רים שלהם ולכן אקנה בנתיים את ה980 משום שאני משחק ב1080 על אולטרא וזה יחזיק יפה מאוד ב60FPS, לי באופן אישי כרגע אין צורך ביותר מזה כאשר יהיה אשדרג, וללא קשר אם יתחיל פה וויכוח שיהיה ללא קללות והשפלות כי זה ממש לא מכובד בפרט לא לפרום כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אולי זה קצת מוזר אך לא נראה לי שיש צורך בכרטיס חזק מאוד ב2015 ל1080P ה980 עושה חיל

וה 980 לא נחשב חזק מאוד..? כדי לקבל ביצועים בסדר גודל הזה צריך לשלם 3000 ש"ח.

אני חושב שאתה קצת יוצא מפרופורציה כאן.. אבל אם זו דעתך זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...