ת'רד בחירות 2015 - עמוד 69 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

מדהים שאתה ממשיך עם הגוועלד :)

תתעודד - קולות החיילים יסדרו עוד מנדט לבית היהודי/ליכוד/שניהם

לא מפריעה לך הפגיעה האנושה הזו בדמוקרטיה? לא מדובר כאן "רק" על כמה מנדטים אלא על צורת התנהלותה של הממשלה בשנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע, אני לא טענתי שאין זיופים בכלל. יש זיופים בכל המגזרים.

הטענה שלך - "אם היו מטפלים אפילו רק קצת בזיופים במגזר הערבי יחד היו נכנסים" מרמזת על זיופים בקנה מידה עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם עומרי בעניין הזה, לשם שינוי. מפלגה צריכה 3.25% מהקולות בשביל להכנס, בעוד שליחד יש כרגע 2.98%. בחשבון פשוט, זה אומר שיחד היו מגיעים לאחוז החסימה אם כ330,000 מהקולות שנספרו (למפלגות אחרות, לא משנה אילו כל עוד הן לא יחד עצמה) לא היו נספרים. גם אם יש זיופים, הם לא בקנה המידה הזה.

ועם זאת, עמרי, הטענה לפיה "יש זיופים בכל המגזרים" מעליבה את האינטליגנציה. ניסוח שכזה מרמז על תופעות פחות או יותר שקולות בהקפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיופים במגזר הערבי גבוהים בהרבה משאר המגזרים. זו לא רק תחושת בטן אלא מגובה בעובדות (משקיפים ומבקר המדינה). ליחד חסר 0.2% כדי לעבור את אחוז החסימה. זה ממש לא הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הזיופים הם בעיקר למפלגות הערביות והשמאל. בכל מקרה זה לא משנה למי הזיופים , ככל שהיו פוסלים יותר קולות אחוז החסימה היה "יורד" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיופים במגזר הערבי גבוהים בהרבה משאר המגזרים. זו לא רק תחושת בטן אלא מגובה בעובדות (משקיפים ומבקר המדינה). ליחד חסר 0.2% כדי לעבור את אחוז החסימה. זה ממש לא הרבה.

נו, תביא את העובדות במקום לזרוק אותם באויר. איפה הם ביחס לחרדים?

איפה הם ביחס לשאר הערים "הרגילות"?

ולמה המשקיפים לא עושים כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את דוח המבקר אחפש כשאהיה על מחשב (מגיב מהפלאפון)

בקשר למשקיפים הנה דוגמא - לפני יותר מעשור בן דוד שלי היה משקיף באום אל פחם. בסוף יום הבחירות ישבו יו"ר הקלפי (נציג החמולה הגדולה) וסגנו (נציג החמולה המשנית) ופשוט חילקו בינהם את הקולות שלא הצביעו ( אחוז הגיוני כמובן כדי שזה לא יבלוט). הוא התנגד, כתב דו"ח חריף מאוד ולדעתי אף הוגשה תלונה במשטרה. אתה מוזמן לנחש מה הייתה התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם זאת, אין קשר בין הזיופים הללו לבין אי כניסתה של יחד. זה לא משנה שחסר להם "רק רבע אחוז", מה שמשנה זה שחסרים להם כ8 אחוז לקולות שלהם... הרי זה לא שהם היו מקבלים קולות מהערבים. כדי להכנס עם כמות המצביעים שהם קיבלו, מספר המצביעים הכולל היה צריך להיות קטן באותם 8 אחוז בקירוב. זה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לך דוגמא מצד אחד, במקום אחד. מזה אתה מסיק יחס, פרופורציות וגודל.

ומזה אתה מסיק שבגלל זה, מספיק ש"אפילו קצת" מהזיופים במגזר הערבי היו נמנעים כדי שיחד היו נכנסים.

לי זה נשמע מוגזם - אפשר גם לראות יחסית בקלות קלפיות שבהם אחוזי/דפוסי הצבעה לא הגיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...