ת'רד בחירות 2015 - עמוד 71 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיהיה לנו בהצלחה ..

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב , יש משהו בדבריה .. אם כי צריך למתן את האמירה מעט ..

זה כמו שהחרדים מצביעים למפלגות החרדיות , שנגד הציבור של עצמן ..

המפלגות החרדיות , לא דואגות לציבור שלהן , לחינוך של הילדים שלהם .

אין במערכת החרדית .

לך לאדם בוגר ושאל אותו מהי משוואה ריבועית הוא לא יידע , נוסחאות וייט או ריבועיות ..

אנגלית הוא לא יודע .

ישנים בסלון ובמרפסת .

אוכל מצומצם בלבד .

פייר , פרדוקס אנושי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e.walla.co.il/item/2838849

אתה לא צריך להתייחס אליה ברצינות כמו שלא צריך להתייחס ברצינות לאלו שמאחלים לשמאלנים למות (אפילו פה בת'רד יש כמה כאלו). עלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם האדם האחרון פה שיכול לשפוט התבטאויות מהסוג הזה, אבל זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך שחברי "המחנה הנאור", שלכאורה סולדים מאלימות ומשאר הצעות בסגנון שלי, היו שמחים ליישם אותן כנגד מתחריהם הפוליטיים (אבל חלילה לא נגד אוייבים אמיתיים). מבחינתי, עם זאת, דבריה של אלונה קמחי לגבי טוביה טננבאום חמורים בהרבה מתגובתה לתוצאות הבחירות: כל מה שטננבאום עשה בספרו היה לחשוף את עמדותיהם האמיתיות של חברי כמה מארגוני "זכויות האדם" במחוזותינו, תוך התחזות לעיתונאי גרמני על מנת לתת להם לשפוך את ליבם בפניו ללא חשש. עיתון "הארץ" כמובן מיהר לקרוא לספר "תעמולה ימנית", מבלי לטרוח להסביר הכיצד חשיפת אמת מסויימת, אף אם החשיפה בבירור משרתת צד פוליטי כלשהו (באופן רלוונטי לגוף העניין ולא "צהוב" כמו ההתעסקות בהליכותיה של שרה נתניהו), היא "תעמולה". מבחינתה של קמחי, אמת שאיננה נעימה ושאינה משרתת את מטרותיו של הצד הפוליטי אליו היא שייכת (הצד שלהזכירכם קורא השכם וערב ל"שקיפות" בכל דבר), אינה צריכה לצאת לאור, ואת משמיעה רצוי "להעלות על המוקד ולקבור בחולות של ראשון".

אני, אף בהיותי אדם הדוגל בגישה, איך נאמר, לא מתפשרת כלפי אנשים וגופים מסויימים, מעולם לא קראתי להרוג או להעלים אדם על שחשף דברי אמת. פרסום מכוון של אמת חלקית בכוונה תחילה ליצור השקפה מעוותת שפוגעת בציבור זה עניין אחר, אבל אמת שמציגה גופים כלשהם באורם האמיתי היא דבר קדוש מבחינתי, אפילו אם הארגונים הללו קרובים לליבי והאור אינו חיובי. אבל זה אני, "הימני הקיצוני". מסתבר שלשמאל, ועוד כזה שלעולם לא יזכה לתואר "קיצוני" במחוזותינו, השקפות ברבריות בהרבה משלי. העזת לספר ברבים אמת שהיינו מעדיפים שלא תחשף כי חשיפתה פוגעת בנו פוליטית? זה מספיק לנו בשביל להכריז שמקומך בחולות ראשון.

הבחירות חלפו להן. אין לי יותר את מי לנסות ולשכנע כאן, לפחות עד הבחירות הבאות. אני רק מבקש - בפעם הבאה שמתחשק לכם לקרוא לי ברברי או מופרע עקב דעותי בנוגע לטיפול הראוי בגורמי שמאל מסויימים, הזכרו נא במה שעשו אנשי שמאל שונים לפני ובעיקר אחרי הבחירות שזה עתה עברנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו צריך להודות בין השאר, גם לה ולשכמותה על ההתחזקות הגדולה של הליכוד.. גרבוז וחברים.

תודות מיוחדות מגיעות גם ל V15.

בלעדי כל אלו, אין סיכוי שמצביעי הימין היו נרתמים ובאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפתיע שהשמאלנים הם בין האנשים הכי אלימים במדינה, גם בפעילות שלהם נגד צה"ל, גם בהפגנות הצינייות שלהם באזכרות של חיילים.

זה כמו שצימחוניים עושים בלאגן והפגנות מול מסעדות בשר.

הפוסל על מום, במומו פוסל.

צריך פה יותר כהניסתים שינחילו טרור על הערבים והשמאלנים. נראה להם שגם בטרור אנחנו יותר טובים.

בגלל זה רציתי לתת טיפ למתנחלים שבמקום שיהרגו איזה ילד פלסטיני שלאף אחד לא אכפת ממנו עדיף שיתקפו אנשי שמאל.

ואם מישהו מאשים אותי בהסטה לרצח אז "רק התבדחתי" חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה

תודה גם לנוני מוזס על עזרתו הרבה לליכוד מצד חד, ומצד שני, שבשלושה חודשים אחרונים קבר את עיתונו ואת עיתונאי החצר שלו.

אני חושב שהציבור בישראל לא ישכח את זה כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...