ת'רד בחירות 2015 - עמוד 64 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצביע לזועבי לוועדת הביטחון שתעשה שלום עם נסראללה. זה המהפך שייחלתם לו, וכל מי שאמר "מי ישב עם הערבים" ידבר אחרת שלרשימה המאוחדת יהיו 20 מנדטים.

קדימה קואלציית בוזי זועבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה כשבוז'י ינצח...

אני בהחלט מדמיין פה כמה חבר'ה נכנסים לפאניקה, קונים מלאי של רובים וקופסאות שימורים ומיד אח"כ בונים בונקר אטומי מתחת לבית :scared0018:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהנה לראות את בוזי ואת השמאלנים נכנסים לפאניקה בעת מלחמה. קצת יהיה קשה לבוזי לנהל מלחמה כשהוא צריך להתרפס מול האמריקנים ולהקריב חיילים העיקר לא לפגוע בפלסטינים או סורים. ביבי הפציץ את עזה מבלי להכניס כל כך את החיילים כדי לשמור על חיי החיילים. וכל העולם כעס עליו.

אבל בוזי, תהיה בטוח שהוא יקריב את החיילים בשביל שלא יכעסו עליו בעולם. הריי הוא לא ירצה להראות כמו ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא צריך להיות מגובה על ידי הממשלה.

אחת הביקורות והלחץ של העולם במלחמה האחרונה על ביבי זה שהוא משתמש בהפצצות של במקום להכניס את החיילים שיכולים בצורה יותר עדינה לטפל במנהרות ומשגרים(וכמובן עם הרבה יותר הרוגים לצד שלנו).

נראה לך שבוזי יעמוד מול הלחץ של העולם שביבי עמד בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מקסימום הוא יכול לשכור את כותב הנאומים של נתניהו.

כשהאמריקאים באמת לוחצים אז עוצרים את המכסחה עד הפעם הבאה ואת זה אפילו נתניהו לא יכול לעצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שהכל אותו הדבר והממשלה והעומדים בראשם בכלל לא משפיעים על מה קורה במדינה. טיעון המכנה המשותף הנמוך ביותר.

משום מה ביבי גרוע בכלכלה ובוזי מצויין אבל בו זמנית אין הבדל בין בוזי לביבי בביטחון. אז למה יש הבדל בין בוזי לביבי בכלכלה? גם אני יכול להגיד שביבי בכלל לא מחליט בכלכלה זה המומחים והייועצים שעושים את העבודה אז זה בכלל לא משנה מי ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתיהם לא גרועים בכלכלה וגם לא מצויינים, הביטחון הוא חלק ממציאות שעובדת פה על אוטומט (תודות למערכת הביטחון).

העניין הוא שנתניהו די נכשל בנושאים שונים ולכן אנשים מחפשים את המועמד הבא.

יש סבירות לא נמוכה שגם בוז'י יכשל בדיוק כמו נתניהו ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...