קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה

uzi4u2

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
Uzi, הגיע הזמן שתכניס את המפרט שלך לפרופיל שנוכל לראות במה מדובר.

מאוחר מדי בשביל לקרוא את כל השרשור.

עדיין מצחיק אותי שבכותרת כתוב "עזרה קטנה" ובסוף הוא מתפרס על 12 עמודים :smiley1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפני זה היה לך. אתה מבזבז כסף לשווא. אבל הי יש לך מיליונים אני לא שופט.

טוב יש לי עכשיו GTX670 למכירה + i5 4670. אז זה לא כאילו שאני לא אקבל קצת כסף חזרה *wink*

אני מכניס את מפרט המערכת עכשיו לחתימה.

אם כבר אז אשים גם תמונה של המערכת לפני ואחרי התקנת הקירור(כי ככה אני כמו בנק לאומי תמיד מפנק):

IMG_7988.jpg

IMG_8011.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי עכשיו GTX670 למכירה + i5 4670. אז זה לא כאילו שאני לא אקבל קצת כסף חזרה *wink*

אני מכניס את מפרט המערכת עכשיו לחתימה.

אם כבר אז אשים גם תמונה של המערכת לפני ואחרי התקנת הקירור(כי ככה אני כמו בנק לאומי תמיד מפנק):

אחלה תמונות תתחדש , גם אני עם הAIR 540 , כמה נקודות לשיפור ( אם זה משנה לך )

1.נראה כאילו אתה מתאמץ שיראו את הכבלים עוברים במארז ( חיבורי USB 3 חשמל 8 פין של המעבד ועוד כמה כבלים )

2.יש לך כמה סוגי מאווררים במארז , וזה נראה קצת מעורבב .

3.אם בכל זאת בחרת לא להשתמש במקומות לדיסקים 2.5 ושמת אותו מקדימה , למגש המקורי של שהוצאת יש חורים לחבר אליו דיסק 2.5 בלי המצאם שחיברת אליו וזה יראה יותר טוב .

חוץ מזה , אחלה מערכת , אני כרגע עובד על "הטבעת" המערכת מתחת למים (רדיאטורים של 180 כפול ( 360X180 ) מקדימה ו240 בגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תמונות תתחדש , גם אני עם הAIR 540 , כמה נקודות לשיפור ( אם זה משנה לך )

1.נראה כאילו אתה מתאמץ שיראו את הכבלים עוברים במארז ( חיבורי 3 חשמל 8 פין של המעבד ועוד כמה כבלים )

2.יש לך כמה סוגי מאווררים במארז , וזה נראה קצת מעורבב .

3.אם בכל זאת בחרת לא להשתמש במקומות לדיסקים 2.5 ושמת אותו מקדימה , למגש המקורי של שהוצאת יש חורים לחבר אליו דיסק 2.5 בלי המצאם שחיברת אליו וזה יראה יותר טוב .

חוץ מזה , אחלה מערכת , אני כרגע עובד על "הטבעת" המערכת מתחת למים (רדיאטורים של 180 כפול ( 360X180 ) מקדימה ו240 בגג

לא כל כך הצלחתי להחביא את החוטים במיוחד את ה-USB3 והחשמל 8 פין כי אני פשוט לא רואה דרך אחרת לחבר אותם אם תראה לי תמונה איך אתה עשית זאת אשמח להעתיק! :D

לגבי המאווררים לא רואים את זה בזמן הפעלת המערכת כי הכל בשחור אז זה לא מפריע לי כל כך.

צודק לגבי ה-TRAY אבל רציתי עוד קצת צבע במארז אז הכנסתי את זה ככה.

מערכת מים? יותר מידי עבודה בשבילי במיוחד ובמיוחד כשאני לא חושב שאני אבצע OC כלשהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...