קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה

uzi4u2

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עכשיו סיימתי להריץ 11 הנה התוצאות (לא נעשה שום שינוי פרט להחלפת הזיכרון):

לפני החלפת הזיכרון ל2400:

IMG_7993.jpg

אחרי ההחלפה:

testingscreen1.jpg

אחינו היקר,

כנראה שינית משהו נוסף בביוס כשהחלפת את הזיכרון, כי בבדיקה הראשונה תדר ה-turbo boost המקסימלי של המעבד שלך במהלך הבדיקה היה רק 800MHz (!) בזמן שהוא אמור להיות 3800MHz...

בבדיקה השנייה התדר המקסימלי הוא 3700MHz..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששיניתי בביוס היה להעביר את הזיכרון מ1333 ל2400. חוץ מזה לא נגעתי בכלום אני לא מבין איך זה החליט לבד לשנות את זה אבל עכשיו ששמת לב זה מסקרן.

עדיין יש לי את הזיכרון השני אני מוכן להחליף אותו שוב ולהריץ את הבדיקה שוב! רק תגידו לי מה אתה רוצים שאריץ ונבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לדעת (סתם בשביל הקטע) האם ההשפעה הגדולה הזו על הביצועים נובעת מי פי 2 , מזכרון יותר מהיר (אני למשל לא קונה את הסיפור של מישהו שרשם פה שהזכרון הקודם היה תקול) או משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה קרה שם, אבל לדעתי השיפור לא קשור לשדרוג של מהירות הזיכרון וגם לא לכמות הזיכרון 8gb מספיק בהחלט.

אנשים נותנים פה יותר מדי קרדיט למהירות של הזיכרונות.. ולא כל כך בצדק :P

אם הייתי רוצה זיכרונות כאלה? בטח.

אם הייתי קונה? כנראה שלא, אני מעדיף כמות על האיכות במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעצם העובדה שתדר העבודה המקסימלי של המעבד שלך היה 800MHz במהלך הבדיקה הראשונה די מוכיח שאין שום קשר לתדר העבודה של הזכרונות החדשים שלך.

לשם הבהרה תצפה בסרטון הבא:

סתם השערות שאני זורק לאוויר כדי שאנשים שמבינים הרבה יותר ממני יגידו מה הם חושבים:

יכול להיות שיש בעיה כלשהי שקשורה ללוח אם? או חיישן שגרם ל-throttling? (אולי טרנזיסטור תקול באיזור המעבד/זיכרון שגורם למערכת להתנהג ככה)

אולי שלא עבד טוב? (אולי משחה תרמית שצריך להחליף?....)

אולי הספק כוח?

אולי תנסה להריץ benchmark ספציפי למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 970 bf4 לא יורד מ90 fps מפרט בצד.. מוזר כל הסיפור הזה. הבעיה של זה שבשביל עוד 10 fps משקיעים לפעמים אלפי שקלים.. בסוף אתה שואל את עצמך אם זה היה שווה את זה, אחרי שגמרת את המשחק ששידרגת בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...