קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי GTX 980 עזרה קטנה בבקשה

uzi4u2

Recommended Posts

אני עם 970 bf4 לא יורד מ90 fps מפרט בצד.. מוזר כל הסיפור הזה. הבעיה של זה שבשביל עוד 10 fps משקיעים לפעמים אלפי שקלים.. בסוף אתה שואל את עצמך אם זה היה שווה את זה, אחרי שגמרת את המשחק ששידרגת בשבילו

אני משחק רק במשחקים לרב משתתקפים אז אין לי כל כך את הקטע של "סיימתי את המשחק" כי BF זה המשחק העיקרי שלי רוב הזמן ובכל זאת ה-670 שלי לא היה יכול לעמוד בדרישות הגבוהות ( אגב הוא למכירה *wink*).

עכשיו הגעתי הבייתה, אשאל את אח שלי האם בזמן שהלכתי לקנות הוא שינה משהו במחשב.

כדאי לי לעשות עידכון ביוס אם אני כבר שם?

Asrock יושב על גירסה 1.70 ואני רואה שיש כבר גירסה 2.50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש אח, העלילה מסתבכת טה טה טההההההההה :)

חחח תראה זה המחשב שלי ולו יש את שלו אין לו ממש סיבה לגעת ביפיפיה שלי. אבל כדי להיות בטוח שהוא לא שיחק שם נשאל.

להלן התוצאות החדשות עם מהירות 1333:

testingscreen2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה סבבה, כנראה שהבעיה 'פתרה את עצמה'...

אני בכל אופן הייתי מנסה להריץ benchmark ספציפי למעבד, ואני מאמין שיש פה אנשים שיכולים להמליץ לך על אחד.

אני לא מבין גדול בתוכנות האלה, ואיזה מהן הכי טובה...

אבל אם זה סתם כאב ראש בשבילך אז לגיטימי לעזוב את העניין ולהמשיך בחיים...

אני אישית לא אוהב בעיות ש"פותרות את עצמם", כי אם אתה לא באמת מצליח לזהות את הבעיה, ולמצוא לה פתרון מושכל, איך אתה יכול לדעת שהיא לא תחזור שוב?...

ולמה שתחייה בתחושה שהמערכת שלך יכולה להשיג יותר אבל זה לא קורה כי החלטת להתעלם מבעיה פוטנציאלית?

סתם חומר למחשבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה סבבה, כנראה שהבעיה 'פתרה את עצמה'...

אני בכל אופן הייתי מנסה להריץ benchmark ספציפי למעבד, ואני מאמין שיש פה אנשים שיכולים להמליץ לך על אחד.

אני לא מבין גדול בתוכנות האלה, ואיזה מהן הכי טובה...

אבל אם זה סתם כאב ראש בשבילך אז לגיטימי לעזוב את העניין ולהמשיך בחיים...

אני אישית לא אוהב בעיות ש"פותרות את עצמם", כי אם אתה לא באמת מצליח לזהות את הבעיה, ולמצוא לה פתרון מושכל, איך אתה יכול לדעת שהיא לא תחזור שוב?...

ולמה שתחייה בתחושה שהמערכת שלך יכולה להשיג יותר אבל זה לא קורה כי החלטת להתעלם מבעיה פוטנציאלית?

סתם חומר למחשבה..

אני מסכים איתך רק שיציאו לי באיזו תוכנה להשתמש ונבדוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה, וזה כנראה שמן ועסיסי, שהזיכרונות הקודמים היו לקויים, כי כמו שאתה רואה ההבדל בביצועים בין עכשיו ב1333 למקודם ב1333 גדולים מאוד (אלה הזכרונות החדשים בתדר נמוך נכון?)

בעולם האמתי (משחקים) ההבדל יהיה אף קטן יותר בין 1333 לבין 2400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה, וזה כנראה שמן ועסיסי, שהזיכרונות הקודמים היו לקויים, כי כמו שאתה רואה ההבדל בביצועים בין עכשיו ב1333 למקודם ב1333 גדולים מאוד (אלה הזכרונות החדשים בתדר נמוך נכון?)

בעולם האמתי (משחקים) ההבדל יהיה אף קטן יותר בין 1333 לבין 2400.

אכן אלו הזיכרונות החדשים בתדר נמוך. מה שמאוד מעניין זה שלא קיבלתי אף פעם הודעת שגיאה או שהמחשב נתקע כתוצאה מהזיכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור - כמה פעמים אני צריך לחזור על זה שהתדר המקסימלי של המעבד שלו בזמן הבדיקה הראשונה עמד על 800MHz!??

אני לא מבין למה אתם ממשיכים לברבר על הזכרונות..

HELLO!!! שמישהו יתעורר כבר ויסביר לו שלזכרונות אין שום קשר לFPS.

אמרת את זה בעצמך - אם הזכרונות היו תקולים אז המחשב לא היה נדלק מלכתחילה או שהיית מקבל הודעה. זה הכל או כלום. זה לא כמו מסך...או חלקים מורכבים אחרים..

אני מצטער לשבור לך את האשליה או לבאס אבל המציאות היא שבזבזת ~600 ש"ח על שלא באמת יועילו לך בשיפור FPS באף משחק.

הבעיה הייתה ונשארה במעבד, וזה עניין ידוע שלמשחקי MMO מודרניים יש תעבורת מידע גדולה שמצריכה הרבה עבודה של המעבד, ככה זה גם ב-planetside 2, ברגיל ה-FPS שלי עומד על 60 (אני משחק על מסך 60Hz אז אין טעם ביותר מזה) באופן קבוע, אבל בזמנים עמוסים, או באיזורים שיש בהם מאות שחקנים בו זמנית אז הוא נופל ל-40... וכן, אני משחק עם i5.

לכן אפשר להבין למה משחקים כאלה מצריכים הרבה ליבות (לוגיות או פיסיות), ולכן לחבר שלך, שיש לו i7 שמסוגל להתמודד עם יותר פקודות בו זמנית, יש FPS גבוה יותר, במיוחד לאור העובדה שהמעבד שלך עבד על תדר נמוך כמעט פי 4 מהתדר המקסימלי שלו.

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהתוצאה היתה משמעותית יותר נמוכה עם מעבד ב800mhz ובכלל הוא היה שם לב לזה בשימוש יום יומי. גם תדר הבסיס מופיע בסדר כך שהוא לא באמת היה על תדר של 800mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, תדר הבסיס איננו מבוסס על קריאה של נתונים בזמן בדיקה אלא על זיהוי של המעבד ע"י התוכנה והתאמה של ערך מתאים בטבלה הסופית.

התדר המקסימלי לעומת זאת הוא תוצאה של קריאה בזמן הבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtrippleg

איך הגעת למצב שאתה מסתכל שם בתחתית העמוד עם התמונה החתוכה חח

קבל ח"ח על התפקוד המשמעותי שלך בפורום, לפחות בנוגע לדיון זה :surmene:.

העובדה החדשה הזו בהחלט מסבירה את הפליאה שלי לקשר שבין הזיכרונות לבין התקלה.

אך בכל זאת אני מתקשה להפנים כיצד הוא הצליח לקבל ציון כלכך גבוה (!) במצב של UnderClock למהירות של 800mHz בלבד ועוד להינות מFPS גבוה מ60 בBF4 (!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...