המלצה למסך ״27 ומעלה - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך ״27 ומעלה

Roy Froimovici

Recommended Posts

גם לי נראה שעדיף אחד גדול מאשר שניים קטנים אבל לאור העובדה שפותח הדיון מתכוון להשתמש ב2 מסכים עדיף כבר 2 של 24. אבל פתאום הוא קופץ ל27? מוזר לי. בכל מקרה אני חושב שעדיף מסך קצת יותר קטן ואיכות מאשר לרדת באיכות ולעלות בגודל

אני ממש לא מתכוון לרדת באיכות.

המטרה שלי היא לקנות מסך ראשי איכותי מאוד, מסך נוסף יהיה בצד רק לעזר במידה והראשי לא יספיק בסיטואציות מסויימות, המטרה היא לא להשתמש בו מעבר לפעולות בסיסיות של דפדוף בתיקיות ודברים שלא דורשים בהייה ממושכת.

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב, נראה לי שפחות או יותר החלטתי על התצורה.

עכשיו ההתלבטות בין 2 מסכים של DELL ששניהם עם פאנל IPS וכל הפיצ'רים אותו דבר למעט הרזולוציה והמחיר.

האחד 1440P והשני . ה- יקר בכ-1000 ש"ח.

אני ממש מתפתה ללכת על היקר כי הטכנולוגיה חדשה והניצול יהיה להמון שנים קדימה, אבל האם זה שווה 1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
שלום,

כיום אני עובד עם 2 מסכים: aoc 23" tn , hisense 24" with tv

את ה aoc קניתי כי הבנתי שהוא מיועד לעבודה כמסך מחשב ולא כטלוויזיה כמו השני.

הבעיה שלי היא שאני יושב שעות ארוכות על המחשב ומסיים את היום עם כאב ראש רציני ולכן חשבתי על מספר פתרונות:

קניית מסך 27״ ips ברזולוציה UHD לשימוש כמסך ראשי ולשים את ה hisense לידו כמסך משני.

קניית מסך 28״ לשימוש כמסך ראשי והשני כמו קודם (בעיה- לא ips והבנתי שיש בעיות scaling)

קניית מסך 29״ אולטרה רחב שיחליף את שני המסכים (הבעיה שהרזולוציה שלו יוצאת בערך כמו FHD)

השימוש העיקרי שלי הוא גלישה, קריאת pdf, תכנות בשפות שונות, ובקיצור לא גיימינג.

התקציב הוא בערך 3000k וניתן קצת למתוח אם יש משהו שהוא בול בשבילי.

רצוי להקטין את ההוצאה כמה שיותר, למשל אם לדעתכם FHD יספיק אז ההוצאה תקטן לאיזור ה 1700.

אשמח לשמוע מה דעתכם על האופציות שרשמתי ואם יש רעיונות נוספים.

כרגע המועמד המוביל שלי הוא U2713HM.

תודה לעוזרים!

השרשור די ארוך בשבילי, אז תסלח לי אם אני מדלג על תגובות מסוימות.

לגבי הבעיה שלך, זאת לא בהכרח בעיה של גודל מסך, אלא של הרגישות שלך לצפייה ממושכת במסכים.

לא ציינת אם אתה לוקח הפסקות מדי פעם. לא ציינת אם אתה צופה בחדר חשוך או חדר מואר. לא ציינת כמה רחוק אתה יושב מהמסכים. מסך 24 אינץ' הוא גדול מספיק אם אתה יושב די קרוב למסך. אם אתה יושב רחוק, יהיה לך עדיף מסך גדול יותר עם רזולוציה קטנה יותר לקריאה (לעומת רזולוציה גבוהה יותר מFHD בשביל סרטונים למניהם, או שטח עבודה למי שצריך את זה). וזאת על מנת לא לעייף את העיניים שלך או לגרום לך כאבי ראש.

יש עוד כמה פקטורים קטנים כגון הבהוב התאורה האחורית אבל זה פחות משנה אם תתחיל לקחת הפסקות מהמסך.

בשביל מסך גדול, 27 אינץ', עם פאנל טוב. תוכל להזמין מסכים מחו"ל, כגון Xstar (אני מקווה שזה השם הנכון).

האם זה יפתור את הבעיות שלך? לא בהכרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתדל לקחת הפסקות.

אני יושב בחדר יחסית מואר במרחק של כ-60 ס"מ מהמסך.

אולי אתה רגיש במיוחד. ואם אתה מבלה מול המסך שעות למען קריאה, אני מציע לך להגביר את קצב ההפסקות (כל שעה לקחת 15 דקות).

מה גם שתוכל לכוון את הבהירות של המסך, ואולי להגדיל את הטקסט אם הוא קטן מדי.

במרחק כזה, 24 אינץ' יספיק לך. מכיוון שיהיה לך מסך רזרבה, אני לא מאמין ששטח עבודה יחסר לך. אם זה p2414h או u2414h.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג מתי u2713hm אמור לרדת מהמדף?

אני שואל כי אני רוצה לקנות אחד ולנסות לעבוד איתו יחד עם אחד המסכים הקיימים, ובמידה וההפרש רזולוציות/גדלים ממש יפריע לי, אקנה אחד נוסף.

השאלה אם שווה לקחת את הסיכון ומקסימום למתוח את התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...