המלצה למסך ״27 ומעלה - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך ״27 ומעלה

Roy Froimovici

Recommended Posts

אני בכל מקרה מתכוון לעבוד עם שני מסכים, השאלה היחידה היא איזה. ובאיזו תצורה.

הקוראנים לא רלוונטיים, התפדרתי בעבר וזה לא הצליח, אז אני מחפש משהו עם איכות צפייה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני בכל מקרה מתכוון לעבוד עם שני מסכים, ..., אז אני מחפש משהו עם איכות צפייה גבוהה

אז לדעתי אין שאלה בכלל - קח שני מסכי 24 אינטש איכותיים 1920X1200 כפי שהמלצתי או שתעלה תקציב בהרבה וקנה 2 מסכי 27 ברזולוציה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוג הוא בגודל.

ובכסף! שווה תוספת של ~50% במחיר? כי זה "גדול" יותר?

היתרון היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה אם הוא יעבוד עם פונטים קטנים יותר בגלל העליה ב-dot pitch עם מסך 27 אינטש ואז בתיאוריה הוא מרוויח עוד שורות טקסט במסך או שיאפשר עבודה בזום קטן יותר (תוצאה זהה).

לא ממש משמעותי בין 24 ל-27 אינטש ודווקא dot pitch גדול יותר עם פונט קטן גורם לטקסט מפוקסל ולא נעים לעבודה.

לפעמים הגודל גורע - רק לדוגמה, צפיה בתכני XVID למשל סבירה לגמרי על מסך 32 אינטש אבל עם FHD על 90-100 אינטש אפילו 720P לא נראה משהו בכלל.

מילפורד, תתאים את ההמלצות שלך לשימושים בפועל, לבקשות ולתקציב - אל תשלוף טענות כלליות משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא רלוונטי, הוא טען טענה כללית שהיא פשוט מטומטמת. זה כמו להגיד שאין הבדל בין 42 אינץ לטלוויזיה 60 אינץ כי שתיהן באותה רזולוציה..

אין דין כדין מסך לעבודה. בטלוויזיה גם אני מעדיף גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי נראה שעדיף אחד גדול מאשר שניים קטנים אבל לאור העובדה שפותח הדיון מתכוון להשתמש ב2 מסכים עדיף כבר 2 של 24.

אבל פתאום הוא קופץ ל27? מוזר לי.

בכל מקרה אני חושב שעדיף מסך קצת יותר קטן ואיכות מאשר לרדת באיכות ולעלות בגודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...