אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית

taptigo

Recommended Posts

באג קטן שנתקלתי בו - אחרי לחיצה על שליחת דו"ח שגיאה התוכנה עוברת לאנגלית למרות שבאפשרויות מסומן עברית. יש צורך להחליף לשפה אחרת ולחזור לעברית כדי לתקן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
באג קטן שנתקלתי בו - אחרי לחיצה על שליחת דו"ח שגיאה התוכנה עוברת לאנגלית למרות שבאפשרויות מסומן עברית. יש צורך להחליף לשפה אחרת ולחזור לעברית כדי לתקן את זה.

היי, אנחנו מכירים את התופעה, והיא די רנדומלית - אנחנו מנסים למצוא את הסיבה וכשנמצא נפיץ תיקון.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידרנו את הבעיה בעדכון האחרון (זמין להורדה). המשך יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

היוש

@taptigo

מאז שעברתי לגלקסי 7 יש לי קצת בעיות עם האפליקציה, משום מה 90% מהשיחות לא מוקלטות... הייתי חושד שמשהו לא בסדר בהתאמה לטלפון, אבל חלק מהשיחות דווקא כן מוקלטות, גם נכנסות וגם יוצאות, ונשמעות טוב מאוד....

זה מוגדר להקליט את כל השיחות גם נכנסות וגם יוצאות, ובעיקרון בלי הפס הצף המעצבן אבל ניסיתי גם איתו וזה לא שינה שום דבר (למעשה הוא הופיע רק פעם אחת [ועדיין השיחה לא הוקלטה] ובשאר הפעמים הוא בכלל לא הופיע).

ניסיתי לשנות כל מיני הגדרות, של שיטת זיהוי שיחה וכל מיני כאלה, ניסיתי גם לאפס.. לא נראה שמשהו ממש עזר.

אני בלי רוט.

את רוב הניסויים עשיתי עם שיחה יוצאת לתא הקולי (....)

יש מה לעשות חוץ מלנסות אחרות? :) אני אוהב את זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם בעיות עם האפליקציה הזו (LG G3 @root , S7 Edge @stock) לפעמים היא קופאת ומפספסת שיחות (רכשתי את הגרסה האנגלית), גם נתקלתי בהקלטות שיצאו לא טוב מבחינת גובה השמע למרות שלא בוצע כל שינוי בהגדרות (אחד הצדדים נשמע נמוך וכמעט בלתי ניתן להבנה) . אם לא היו הבעיות הללו היא הייתה מספר אחד, נכון לעכשיו היא במקום השני אחרי  CallRecorder של Skvalex (שעולה הון קטן). 

חסר לי גם עדכונים שוטפים לסידור באגים שונים (כבר 4 חודשים ללא עדכון), שלחתי בעבר אימייל עם דו"ח שגיאות למרות שהגיבו לאימייל, לא החזירו לי תשובה לגבי תיקון הבעיות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו את CallRecorder של Skvalex , היא גם לא עובדת.

היא זיהתה את הטלפון שלי והגדירה את עצמה לפיו אבל פשוט לא מקליטה כלום.

בפס הנוטיפיקציות היא כן מזהה כשאני מתחיל לחייג (במקום waiting for calls זה משתנה ל waiting for answer) אבל גם אחרי שעונים זה נשאר תקוע על זה ולא מתחיל להקליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...