אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית

taptigo

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה באמת רוצה שהכתובת המלאה של הבית שלך תופיע לכל העולם? תמחק את זה משם..

זה לא מבחירה, מחייבת את המפתחים להציג כתובת בפרטי המפתח...

- - - תגובה אוחדה: - - -

זו אחת הפעמים הבודדות שאני מתבאס שיש לי ...

בהצלחה לכם.

אתה תמיד מוזמן להצטרף ;) תודה!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד בנקסוס 5 גרסא 5.0.1

אבל זה לא אשמת האפלקציה כלכך... עד היום השתמשתי באפליקציה להקלטת שיחות אבל כנראה שמאז העדכון ללוליפופ זה כבר לא עובד, הרבה אפלקציות אחרות שעבדו גם כן הפסיקו לעבוד.

אולי תמצאו דרך בכל זאת לגרום לזה לעבוד.

הבנתי שאפלקציות שדורשות רוט כנאה עובדות עדיין. אבל הן כולן עולות כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד בנקסוס 5 גרסא 5.0.1

אבל זה לא אשמת האפלקציה כלכך... עד היום השתמשתי באפליקציה להקלטת שיחות אבל כנראה שמאז העדכון ללוליפופ זה כבר לא עובד, הרבה אפלקציות אחרות שעבדו גם כן הפסיקו לעבוד.

אולי תמצאו דרך בכל זאת לגרום לזה לעבוד.

הבנתי שאפלקציות שדורשות רוט כנאה עובדות עדיין. אבל הן כולן עולות כסף

אכן יש בעיה בנקסוס 5 ללא רוט. בגרסא שנעלה בזמן הקרוב הוספנו מקורות הקלטה נוספים שמתבססים על המיקרופונים השונים במכשיר, בנוסף לאפשרויות שונות להגברת עוצמת ההקלטה.

בניסיונות שעשינו בנקסוס 5 עם מיקרופון המצלמה הגענו לתוצאות טובות ביחס לנקסוס 5, אבל כמובן שנדע בוודאות רק לאחר קבלת פידבקים.

נעדכן בקרוב, שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש

בחירה בהגברת עוצמת ההקלטה תאפשר לבחור ערכי הגברת עוצמת השמע וערכי פקטור הגברה (Gain). בחירת ערכים גבוהים מידי תגרום לצרימה בקובץ השמע, לכן מומלץ להתחיל עם ערכים נמוכים ולהעלות בהדרגה עד למציאת הערכים האופטימליים. מצב זה נועד לטובת אלו שחווים עוצמת הקלטה נמוכה. נשמח לשמוע פידבקים על השינוי - אם קיים - לאחר שימוש במצב זה.

בימים הקרובים נוסיף תמיכה בסינון רעשים על מנת לאפשר טווח ערכים רחב וגמיש יותר.

ראשית - שאפו! מאוד אוהב את ה-call notes שלכם

עד כמה מסובך לממש AGC בתוכנה במקום הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית - שאפו! מאוד אוהב את ה-call notes שלכם עד כמה מסובך לממש AGC בתוכנה במקום הנ"ל.

היי, תודה על הפרגון, כיף לשמוע :)

בגרסה הקרובה שתצא בימים הקרובים הוספנו אפשרות להפעיל את ה- Automatic Gain Control המובנה במכשיר, בנוסף לסינון הרעשים המובנה וסינון התהודה המובנה.

בנוסף הוספנו אפשרות הגברת עוצמה אוטומטית שתמצא באופן אוטומטי את הערכים המקסימיליים בהם ניתן להשתמש בשיחה הנוכחית, כך שההקלטה תוגבר ככל הניתן ללא צרימות.

נעדכן בקרוב, תודה ושבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גרסה 2.0 עלתה לאוויר:

* נוספה אפשרות מאד שימושית להגברת עוצמה אוטומטית להקלטה, בנוסף לאפשרויות הידניות. אפשרויות הגברת עוצמת הקלטה זמינה בהקלטה ללא קידוד.

* נוספו אפשרויות לשיפור איכות השיחה במכשירים התומכים

* נוספו מקורות מיקרופונים נוספים למכשירים בהם לא ניתן להקליט הקלטה דו-כיוונית

* נוספה אפשרות לשנות את ערכת הצבעים של האפליקציה, את צבע כפתור ההקלטה ואת צבע כפתור ההערות. ניתן לבחור צבע שונה לכל אפשרות

set_jcr_color.png set_rec_btn_color.png set_notes_color.png

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה. תהנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על האפליקציה, אהבתי מאוד. ננסה אותה קצת ואם הכל עובד טוב, אני ארכוש רישיון (גם בשביל התמיכה וגם בגלל שאני מעדיף אנגלית).

האם יש אפשרות להוסיף תמיכה לגיבויי כמו OneDrive של MS ו- Drive של גוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על האפליקציה, אהבתי מאוד. ננסה אותה קצת ואם הכל עובד טוב, אני ארכוש רישיון (גם בשביל התמיכה וגם בגלל שאני מעדיף אנגלית).

האם יש אפשרות להוסיף תמיכה לגיבויי כמו OneDrive של MS ו- Drive של גוגל?

תודה, כיף לשמוע!

נוסיף תמיכה כנראה בקרוב, במקביל לתמיכה במכשירים עם רוט שבהם הקלטת שיחות בדרכים הסטנדרטיות חסומה (בין אם ע"י היצרן או בגרסת האנדרואיד שלהם). כמובן שנעדכן לגבי כל תוספת.

שוב תודה ותהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גרסה 2.1 זמינה כעת להתקנה / עדכון. בגרסה הוספנו את האפשרות להסתיר את כפתור ההערות במהלך השיחה, ואת האפשרות להחליף את סמלון ההתראה בזמן ההקלטה בסמלון חיווי הקלטה מונפש. תהנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו באמת עובד ממש טוב!

ניסיתי כמה כאלה בעבר אבל זו הראשונה שבאמת עובדת.. (S5 ללא רוט)

הדברים שהכי אהבתי-

1. שזה תכלס עובד.

2. תפריטי הגדרות פשוטים ואינטואיטיביים.

הערות-

1. אישית הייתי שמח אם הייתה אפשרות להציג רק את כפתור ההערות במהלך שיחה.

2. הייתי שמח לקצת יותר פירוט בקשר למקודדי שמע (מה הפונקציה שלהם? - להפעיל רק אם לא עובד ללא קידוד?) וכנ"ל לגבי האפשרויות שיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו באמת עובד ממש טוב! ניסיתי כמה כאלה בעבר אבל זו הראשונה שבאמת עובדת.. (S5 ללא רוט) הדברים שהכי אהבתי- 1. שזה תכלס עובד. 2. תפריטי הגדרות פשוטים ואינטואיטיביים. הערות- 1. אישית הייתי שמח אם הייתה אפשרות להציג רק את כפתור ההערות במהלך שיחה. 2. הייתי שמח לקצת יותר פירוט בקשר למקודדי שמע (מה הפונקציה שלהם? - להפעיל רק אם לא עובד ללא קידוד?) וכנ"ל לגבי האפשרויות שיחה

היי, תודה על הפידבק!

לגבי כפתור ההערות - נבדוק איך לשלב את זה בגרסאות הבאות (אנחנו עדיין צריכים לתמוך בהצגת פכתור ההקלטה אם יידרש).

לגבי המקודדים - קיימות שתי סוגי הקלטות עיקריות:

קידוד של מערכת אנדרואיד - לפעמים / באפליקציות אחרות גם נקרא Standard API - במצב כזה אנו משתמשים במקודדים השונים הזמינים במערכת , כאשר ההבדל ביניהם הוא בד"כ בשיטת הקידוד וכתוצאה מכך בגודל קובץ ההקלטה.

ללא קידוד - מצב הו ההקלטה לא מקודדת ע"י מערכת . במצב זה מתאפשר לנו לבצע פעולות שונות על קובץ ההקלטה, למשל הגברת עוצמת ההקלטה. כדי לא "לנפח" את שטח האיחסון במכשיר, אנו מקודדים בעצמנו (אם אפשרות זאת מסומנת בהגדרות) את ההקלטה לפורמט AAC, שנתמך ע"י רוב הנגנים הסטנדרטיים ובכך מקטינים משמעותית את גודל קובץ ההקלטה.

בד"כ אם הקלטת שיחות עובדת כשורה במכשירך, אין משמעות לאיזו הגדרה תבחר. יחד עם זאת, בגלל העיבוד שאנו עושים במצב ללא קידוד, אנו ממליצים בכל מקרה לנסות אותו.

נשמח לענות על שאלות נוספות, שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את האפליקציה לפני כמה ימים, היא עובדת נחמד מאוד.

בהתחלה הפעלתי אותה יחד עם אפליקציית הקלטת שיחות נוספת, וזה גרר כל מיני באגים מוזרים בצד שלכם - היא הקליטה רק שיחות נכנסות (או יוצאות, אני כבר לא זוכר...) ומשום מה כשחייגתי ל-103 כשבדיוק היתה לי במקרה הפסקת חשמל זה הופיע ביומן הקלטות בתור אחד מאנשי הקשר שלי (?) בצורה אקראית לגמרי, מישהו שלא הייתי איתו בקשר בחודשים האחרונים בכלל.

בכל אופן אחרי שביטלתי את האפליקציה הקיימת שלי זה התחיל לעבוד כמו שצריך. הפונקציה שמגבירה את העוצמה של הסאונד עשתה עבודה טובה מאוד.

אופציה שהייתי שמח לראות - הקלטה שקופה/שקטה.

אני לא מעוניין בשום כפתור שיופיע לי במסך השיחה.. לא רוצה להוסיף הערות (מקסימום אני אוסיף אחרי השיחה), ולא צריך כפתור להפעלה/כיבוי של ההקלטה.. אני רוצה שיקליט הכל, תמיד, בלי התערבות שלי ובלי פופאפים מיותרים.

עריכה: אני טיפש והאופציה הזאת כבר קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את האפליקציה לפני כמה ימים, היא עובדת נחמד מאוד.

בהתחלה הפעלתי אותה יחד עם אפליקציית הקלטת שיחות נוספת, וזה גרר כל מיני באגים מוזרים בצד שלכם - היא הקליטה רק שיחות נכנסות (או יוצאות, אני כבר לא זוכר...) ומשום מה כשחייגתי ל-103 כשבדיוק היתה לי במקרה הפסקת חשמל זה הופיע ביומן הקלטות בתור אחד מאנשי הקשר שלי (?) בצורה אקראית לגמרי, מישהו שלא הייתי איתו בקשר בחודשים האחרונים בכלל.

בכל אופן אחרי שביטלתי את האפליקציה הקיימת שלי זה התחיל לעבוד כמו שצריך. הפונקציה שמגבירה את העוצמה של הסאונד עשתה עבודה טובה מאוד.

אופציה שהייתי שמח לראות - הקלטה שקופה/שקטה.

אני לא מעוניין בשום כפתור שיופיע לי במסך השיחה.. לא רוצה להוסיף הערות (מקסימום אני אוסיף אחרי השיחה), ולא צריך כפתור להפעלה/כיבוי של ההקלטה.. אני רוצה שיקליט הכל, תמיד, בלי התערבות שלי ובלי פופאפים מיותרים.

עריכה: אני טיפש והאופציה הזאת כבר קיימת.

היי, תודה על הפידבק. בגדול כבר עשית את כל מה שצריך לעשות אז אחלה, חשוב לי רק לחדד שמערכת לא מאפשרת לשתי להקליט בו זמנית את אותה שיחה, וכאשר שני מקליטי שיחה פועלים בו-זמנית צפויות בעיות בלפחות אחת מהאפליקציות, כמו שחווית.

אנחנו שמחים שהדברים הסתדרו, נשמח לשמוע פידבקים נוספים והצעות לשיפור, שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...