אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציית הקלטת שיחות, לגמרי בחינם בשפה העברית

taptigo

Recommended Posts

ערב טוב לכולם :)

גרסה 2.3 עלתה הבוקר לאוויר עם העדכונים הבאים:

* תמיכה מובנית בהקלטת שיחות דו כיוונית במכשירי 4

* תמיכה מובנית בהקלטה דו כיוונית בזמן חיבור לבלוטות' במכשירי S4 I9500 (יכול להיות שיעבוד גם במכשירי נוספים)

* תמיכה בייבוא הגדרות בקרי קול ושמע למכשירים עם גישת רוט על מנת לעזור לאפשר הקלטה דו כיוונית ו/או הקלטה מבלוטות' במכשירים בהם אפשרויות אלו מנוטרלות.

נשמח לעזור לכל מי שבמכשירו אחת או שתי אפשרויות אלו מנוטרלות, אז תרגישו חופשי לפנות אלינו באמצעות האפליקציה

* שיפורי יציבות

* נוסף מצב פתרון בעיות במסך אפשרויות הקלטה על מנת לפתור בעיית חוסר סינכרון במכשירים מסוימים (נובע מבאג באנדרואיד / יצרן)

* בגרסאות עם רישיון (או כמובן - בשימוש בשפה העברית) נוספה האפשרות לבחור את מבנה תיקיית ההקלטה

* נוספה האפשרות להפוך את כיווני חיצי השיחה במכשירים בהם הם מופיעים הפוך

שלושה דברים חשובים:

* מומלץ מאד לבחור באפשרויות ההקלטה את "ברירת מחדל" במקור השמע. במכשירים רבים אפשרות "שיחה קולית" במקור השמע לא ממומשת היטב ע"י היצרן, דבר שעלול לגרום להקלטות להיכשל מידי פעם. יש לבחור ב"שיחה קולית" רק אם איכות הקלטת שני צדדי השיחה באמצעות מקור "ברירת מחדל" אינה מספיק טובה

* אם - ורק אם - אתם חווים מידי פעם חוסר סינכרון בהקלטה (הפופאפ לא מופיע בתחילת השיחה ו/או לא נסגר בסופה) - במסך אפשרויות הקלטה אפשר לבחור באפשרות "הפעל תיקון סינכרון הקלטה". מצב זה עוקף את מנגנון התזמון של ודואג לסנכרן את עצמו.

* אם יש לכם שאלות ו/או בעיות - ניתן תמיד לפנות אלינו בדיון בפורום זה או במייל באמצעות האפליקציה. אם אין שאלות או בעיות ואתם מרוצים מהאפליקציה, דרגו אותנו בבקשה ב- Play, על מנת לעזור לאפליקציה לקבל חשיפה רחבה יותר ולהתקדם בדירוג. תודה מראש :)

נשמח לשמוע פידבקים, לענות על שאלות ולקבל הצעות לשיפור ותוספות. המשך ערב מצוין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוקר טוב לכולם,

גרסה 2.4 עלתה לאוויר וזמינה לעדכון / הורדה.

הוספנו בגרסה תמיכה מובנית להקלטת שיחות דו כיוונית במכשירי HTC One M8 - גם אלו שעודכנו ל- Lollipop. לא נדרשת גישת רוט.

הוספנו גם אפשרויות נוספות למבנה תיקיית ההקלטות, וכמו כן תיקנו את בעיית עצירת הניגון כאשר מסובבים את המכשיר ממצב אנכי לאופקי או להיפך.

נשמח לפידבקים נוספים והערות / הארות נוספות - וכמובן, אם אתם מרוצים מהאפליקציה ועדיין לא דירגתם - מאד נשמח ומאד יעזור לנו אם תקדישו דקה לדרג.

תודה ויום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם,

עדכון לגרסה 2.4 של האפיקציה זמין להתקנה מ- Google Play.

העדכון כולל אפשרות להחליף בין השמעה ברמקולים של המכשיר לבין השמעה באוזניית המכשיר. כדי לעשות זאת ליחצו על סמלון הרמקול בצד ימין של הנגן או הפעילו אפשרות זאת מהתפריט במסך ההקלטה.

בנוסף הוספנו שיפורים - עד כמה שניתן - לעוצמת הקלטת הצד השני ב- One M7 ללא רוט. כדי לשמוע את שני הצדדים של השיחה יש להפעיל את אחת מאפשרויות הגברת עוצמת השיחה בחלון "אפשרויות קובץ הקלטה".

בנוסף הגרסה כוללת תיקונים שונים ושיפורי מהירות שונים.

נשמח לשמוע פידבקים והצעות לשיפור או תוספות, ולעזור בכל בעיה, וכמובן - אם אתם מרוצים מהאפליקציה, נשמח אם תדרגו אותנו בעמוד האפליקציה.

חג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דיי קבועה כבר דיי הרבה זמן, לדעתי בעיקר כשאני מנתק שיחות יחסית מהר מרגע החיוג עצמו (למשל אם יש ממתינה / לא זמין) אבל גם בשיחות באורך סביר - לפעמים אחרי הניתוק הנוטיפיקציה הקבועה של האפליקציה לא נעלמת, וגם אי אפשר "להסליד" אותה החוצה אז היא נשארת תקועה שם... זה דיי מעצבן.

עוד מישהו נתקל בזה?

אני יכול רק לנחש שהיא פשוט עדיין עובדת ברקע, כשהיא דוחסת את הקובץ וכו', כי אחרי כמה זמן זה נעלם מעצמו. אבל בכל מקרה זה דיי מעצבן ומיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון קצר עם גרסה 2.4 על מכשיר נקסוס 5 עם רוט, האפליקציה עובדת נפלא.

אני חושב שניסיתי קרוב ל-20 שונות במרקט להקלטת שיחות ואפילו ניסיתי להוסיף את Alsa mixer מתוך שמועה שזה משפר משהו.

מהניסיון הזה אני יכול להגיד דיי בוודאות שהאפליקציה שלכם מקליטה הכי טוב והכי ברור שיצא לי לשמוע.

hands down, אפליקציית הקלטת השיחות הטובה ביותר (לנקסוס 5) שיצא לי לעבוד איתה.

יש כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דיי קבועה כבר דיי הרבה זמן, לדעתי בעיקר כשאני מנתק שיחות יחסית מהר מרגע החיוג עצמו (למשל אם יש ממתינה / לא זמין) אבל גם בשיחות באורך סביר - לפעמים אחרי הניתוק הנוטיפיקציה הקבועה של האפליקציה לא נעלמת, וגם אי אפשר "להסליד" אותה החוצה אז היא נשארת תקועה שם... זה דיי מעצבן.

עוד מישהו נתקל בזה?

אני יכול רק לנחש שהיא פשוט עדיין עובדת ברקע, כשהיא דוחסת את הקובץ וכו', כי אחרי כמה זמן זה נעלם מעצמו. אבל בכל מקרה זה דיי מעצבן ומיותר.

כן האמת גם לי זה קרה פעם אחת... הסמל נשאר רק עד שהדלקתי מחדש את המכשיר.

אבל אני כבר הרבה זמן עם האפליקציה וזה קרה רק פעם אחת... לא שמתי לב לאיזה דפוס עם שיחות קצרות במיוחד או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בזה?

היי, שבוע טוב!

נתקלנו בבעיה הזאת במצבים מסוימים, היא קשורה לפעמים לאפליקציות של היצרן. כדי לפתור את זה, בחלון "אפשרויות הקלטה" סמן את אפשרות "הפעל תיקון סינכרון הקלטה" ובדוק אם הבעיה עדיין קיימת.

אם כן - שלח לנו דו"ח שגיאות ונשמח לעזור.

המשך שבוע טוב :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

מניסיון קצר עם גרסה 2.4 על מכשיר נקסוס 5 עם רוט, האפליקציה עובדת נפלא.

אני חושב שניסיתי קרוב ל-20 שונות במרקט להקלטת שיחות ואפילו ניסיתי להוסיף את Alsa mixer מתוך שמועה שזה משפר משהו.

מהניסיון הזה אני יכול להגיד דיי בוודאות שהאפליקציה שלכם מקליטה הכי טוב והכי ברור שיצא לי לשמוע.

hands down, אפליקציית הקלטת השיחות הטובה ביותר (לנקסוס 5) שיצא לי לעבוד איתה.

יש כבוד.

תודה - כיף לשמוע!

שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בזה?

אם זה חשוב לכם לצורך debug, גם בנקסוס 5 זה קורה לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למחמאות: אני בעל 4 כבר שנתיים והאפליקציה שלכם היא הראשונה שעובדת מצוין (כמובן אחרי רוט) כמובן ששאר המשפחה כבר משתמשים בזה (נקסוס 4 ו5)

תודה, כיף לשמוע!

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם זה חשוב לכם לצורך debug, גם בנקסוס 5 זה קורה לפעמים.

היי,

נתקלנו בבעיה הזאת במצבים מסוימים במכשירים מסוימים, היא קשורה לפעמים לאפליקציות צד שלישי של היצרן. כדי לפתור את זה, בחלון "אפשרויות הקלטה" סמן את אפשרות "הפעל תיקון סינכרון הקלטה" ובדוק אם הבעיה עדיין קיימת.

אם כן - שלח לנו דו"ח שגיאות ונשמח לעזור.

המשך שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם :)

גרסה 2.6 עלתה לאוויר וזמינה להורדה. הגרסה כוללת:

* שיפור וייצוב מנגנון ההקלטה למכשירים בעלי רוט

* מנגנון החלפת הגדרות הקלטה אוטומטי

* הגברת עוצמה עד 1000% - למי שמשתמש בהגברת הקלטה אוטומטית מומלץ להחליף להגברה ידנית עם הגברת עוצמה של 400% ופקטור הגברה נמוך (4 לכל היותר) ולבדוק את איכות ועוצמת ההקלטה ולכוון את ההגברה בהתאם

* אפשרות להשהיית התחלת הקלטה (נדרש במכשירים מסוימים)

* שיפור הקלטה מבלוטות' במכשירי 4 ו- 5

* תיקוני מהירות ויציבות

נשמח לשמוע פידבקים והצעות נוספות לשיפור, המשך יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להשאיר את זה בהגברה אוטומטית? אין לי כוח להתחיל לשחק עם זה ולנסות לשנות ידנית ולראות מה פועל הכי טוב.. שיעשה את זה אוטומטית :)

אם זה לא שבור, אל תתקן את זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...