** גולן מציעה תחליף לחיבור קווי - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** גולן מציעה תחליף לחיבור קווי

Cheif

Recommended Posts

האם גם אני מקבל GB20 גלישה בדור 4/LTE?

במידה ואתה בחבילה הכל כלול ב-99 ₪ לחודש הינך זכאי ותקבל אוטומטית תוספת של GB20 בחודש לגלישה בישראל בלבד, בדור 4/LTE בלבד. נפח הגלישה הזה הוא בנוסף ל-6GB שיש בחבילה זו לגלישה בדור 3 בישראל ובחו"ל במדינות הרלוונטיות*.*

קצת הזוי שמי שיש לו מכשיר תומך דור 4 מקבל 26 ג'יגה לגלישה (דור 3+4) ומי שיש לו מכשיר ללא דור 4 יקבל באותו מחיר רק 6 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הזוי בזה? זה כמו שתגיד ש"הזוי" שמישהו עם טלפון בלי מקבל באותו מחיר רק שיחות וסמסים, ומי שיש לו סמארטפון מקבל באותו מחיר גם ...

זכותם לתת הטבה לדור 4. אם אתה לא משתמש בזה, אז... היא פשוט לא רלוונטית בשבילך. קורה.

גם ברכבת יש הטבות לסטודנטים, הם משלמים פחות כסף לכרטיס נסיעה. "הזוי שמי שיש לו תעודת סטודנט מקבל כרטיס ב-20 שקל ומי שאין לו תעודת סטודנט מקבל כרטיס ב-40 שקל....."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמאות שלך לא ממש דומות.

דוגמא נוספת:שני אנשים זהים בכל מובן עם אותו מכשיר - אבל אחד גר בת"א ויש לו פריסה של דור רביעי והשני גר בדימונה ואין לו פריסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: צודק, טעות שלי. מה שכתבתי שגוי. באמת הטבה למי שיש דור 4.

ההטבה של 20 ג'יגה היא לכל מי שבחבילה של "הכל כלול" ב99 שקלים. ומי שבחבילה "הכל כלול" 59 יש לו 6. בלי קשר לתמיכת דור 4 או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. באתר של גולן רשום שזה 6 ב 3G ועוד 20 ב 4G.

ב. באתר של גולן המהולל שלהם רשום שבאזור שלי יש פריסה, בולשיט, אין (ואני יודע כי כשנסעתי למקומות אחרים היה). אולי באיזה רחוב אחד יש.

ג. תגיד מה שתגיד, יש לקוחות שפלאפון נותנת להם בלי חסימה, אולי זה שהיה פעם בעקבות התחלת התחרות עם גולן וכו', והיום אין כבר כזה, אבל אני אישית מכיר כמה אנשים (מאותו דיל) שזה לא נחסם להם בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ההכרזה על דור 4 לפני שלושה ימים - קבלתי שירות במקומות הבאים: בת-ים, חולון, דרום תל אביב, איזור יהוד- מונוסון ואיזור התעשיה של פתח תקווה. כיוון שגולן מבוססת על ה- של סלקום אני מניח שיש קליטה גם במקומות אחרים. הטיעון שיש רק ברחוב אחד - שטות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, כרגיל, גולן ושירות זה יצור שלא קיים. גם לי וגם לאשה יש מכשירים תומכי בתדרים של הארץ, בשניהם לא קולטים בכל הישוב למרות שבאתר רשום שאמור להיות. מתקשרים לתמיכה טכנית, אומרים לא יודעים, אמור להיות, המכשיר בסדר, זה בהשקה תנסו ביום אחר. איזה תשובה מופלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התשובה. היא הוגנת. אתה פשוט לא מוכן לקבל אותה. יש מגבלות תשתית ופריסה לכל חברה. אם אתה חושב שחברה אחרת יכול להציע תשתית טובה יותר במיקום המגורים שלך, תעבור. ככה תחרות עובדת.

גם לי זה נשמע די דבילי שלמי שיש 3G בלבד "לא מגיע" 20GB. מה איכפת להם שיהיה לו מאוד מאוד קשה להגיע לזה בגלל ש 3G זה די דרעק? כך או כך, אני לא רואה שום חשיבות מעשית לעניין. להגיע ל 6GB זה "הישג" מבחינתי. גם ככה בכל פעם שנמצאים במקום "נורמלי" משתמשים ב wifi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוגנת ? יש להם טבלה באתר, איפה יש ואיפה אין. אם אני נוסע בחצי מהעיר ולא רואה דור רביעי כולל במקומות המרכזיים, שלא ירשמו שיש. או שאם יש תקלה שהנציגים ידאו להגיד זאת. תפסיק לקשקש.

וברור שאפשר לעבור, אבל לכל חברה יש יתרונות וחסרונות, זה לא אומר שאי אפשר להתלונן כשצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, כרגיל, גולן ושירות זה יצור שלא קיים. גם לי וגם לאשה יש מכשירים תומכי בתדרים של הארץ, בשניהם לא קולטים בכל הישוב למרות שבאתר רשום שאמור להיות. מתקשרים לתמיכה טכנית, אומרים לא יודעים, אמור להיות, המכשיר בסדר, זה בהשקה תנסו ביום אחר. איזה תשובה מופלאה.

דור 4 בגולן עובד, וראה כמה אנשים ברחבי האינטרנט מדווחים על כך.

אם אצלך במכשירים לא עובד והם תומכים חומרתית בתדרים, (ואני כלל לא בטוח בכך... לפי הרמה של התגובה שלך) עדיין יכול להיות שהם לא תומכים תוכנתית כי הם לא מעודכנים לעבוד מול גולן ו/או חברות ישראליות אחרות בדור 4.

ככה זה בברירת מחדל בהמון מכשירי G2 ו G3 שנרכשו בחו"ל/יבוא מקביל. אני בטוח שזה כך גם בדגמים מייצרניות אחרות. לדוגמה, samsung grand 2 ללא רוט שנרכש בסלקום, עובד דור 4 בסלקום, לא עובד דור 4 בפלאפון ובגולן. למה? לא בגלל שיש בעיה בגולן אשר עובדים באותם תדרים של . אלא בגלל שלא מוגדר למכשיר שגולן תומכים בLTE. אבל אותו סים של גולן עובד בדור 4 כאשר מחובר ל G2 שלי, שמותקן בו רום שהוסרה ממנו המגבלה הזו.

כנראה שזו הבעיה גם אצלך. ואין לשירות של גולן שום דרך לעזור לך, כי זה מצריך עדכון מהיצרן, או החלפת רום/פיתרון בעזרת רוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי שתפסיקו עם השטויות הרגילות שלכם, יש לי אייפון. בניגוד לחרא של אנדרויד, באייפון הכל אחיד ואין כזה דבר להתעסק עם החלפת רום / חרא אחר ולכן אין סיבה לבעיות (למרות שברור לי שאייפון זה לא לכל אחד). האייפון נקנה באירופה ולכן הוא כן תומך בתדרים שבארץ (וזה לא משנה, כי בפריסה הנוכחית גם הדגם מארה"ב תומך בהם, למרות שעם הלוגו המטוטמם שלך אני לא בטוח שאתה מבין מה זה אומר). אני כמעט בטוח שבנסיעה רחוק מהעיר היה לי לשבריר שניה רשום (אם כי זה היה בזמן נסיעה אז אולי לא שמתי לב).

שאלתי מפורשת את הנציג גם האם יש סיכוי לבעיה בטלפון מספר פעמים, והוא חזר על התשובה לא (לא אמר אולי, יתכן, צריך לבדוק וכו'). וכפי שציינתי, הבעיה היא ביותר ממכשיר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...