** גולן מציעה תחליף לחיבור קווי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** גולן מציעה תחליף לחיבור קווי

Cheif

Recommended Posts

art tatum

יש את המודל של T-Mobile בארה"ב שלדעתי הוא מתכון מנצח:

גלישה ללא הגבלה (גם דור רביעי) לסמארטפון, ו5GB לנקודה חמה.

החברה מזהה אם אתה גולש באתר רגיל ולא במובייל וזה מוגבל לחמש ג'יגה.

אתה יכול לגלוש במחשב, לשתף ולהוריד בטורנט, להוריד משחק בסטים, הכל עד 5GB בחודש.

דרך המכשיר אתה לא מוגבל.

(מה שגיסי עשה (מכיוון שהאינטרנט במהירות 50 מגה במכשיר שלו (נקסוס 5)) הוא פשוט עשה נקודה חמה לכל המכשירים הניידים של החברים שלו, הווי אומר טאבלטים וסמארטפונים והם גלשו וצפו במשך חודש ככה. אחרי חודש, הוא בדק ומצא, שבאותו חודש הוא השתמש ב225GB דרך המכשיר שלו!)

ודאי שללא הגבלה עדיף.

לכך צריך לשאוף.

אבל בוא נהיה ריאליסטים רגע, הרי זה לא יקרה מחר.

עד אז המודל שלי עדיף משמעותית על המודל הקיים, וניתן ליישום בקלות ע"י מפעילות הסלולר על התשתית הקיימת ללא שינוי דרסטי במאזן ההוצאות הקיים.

כמובן שכדי לעשות זאת מפעיל הסלולר HAVE TO GIVE A FK מהלקוחות שאינם צמח מדור הפלמ"ח.

ובזה יש מחסור חמור בישראל.

גם אם ירצה ליישם כזה מודל, לא בטוח שהוא יכול בתנאים הקיימים שלו מול .

ומהמפעילות האחרות אני לא מצפה לכלום.

אם כבר אז אני מצפה לקבל מהם זובי גדול, בהתאם להתנהגות העקבית שלהם לאורך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המודל שלך מסורבל מורכב ומסובך בטירוף. זה בחיים לא יתפוס מבחינה שיווקית, אתה חי בהזיות אם אתה חושב שחברה כלשהי תסבך את עצמה בכל הסעיפים/תת-סעיפים האלה ותחזיק צוות שלם של אנשי תמיכה ושירות לקוחות בגלל 99% מהלקוחות שלהם שלא יבינו מה רוצים מהחיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלקוחות לא אמורים להתעסק או להבין את זה.

זה מודל שמתרחש על השרת של ספק הסלולר, ומטרתו לשפר את חווית הגלישה והפונקציונליות האינטרנטית ללקוח.

התוצאה המיידית המשפיעה על הלקוח תהיה יכולתו לצפות בסרטוני FHD ביו-טוב מדי פעם לכמה שעות טובות, מבלי שהדבר יפגע לו ביכולת להעלות סרטון קצר למחרת בWHATSAPP.

השיטה הפשטנית שפתאום לקוח מוצא עצמו בשבוע השני/שלישי/רביעי בחודש מוגבל חזק בתעבורה באופן שפוגע בפעילויות בסיסיות נחוצות, היא פשוט שיטה גרועה!!!

זה כל מה שאני בא לפתור.

ואני עושה זאת באופן אלגנטי ודי פשוט ליישום מבחינה טכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה מזכיר לי את האנשים שבהפסקות חשמל שהיו בשלג בירושלים בכו על זה שנגמרה להם הסוללה לאייפון...

חוץ מזה להוריד את המהירות לא מחייב להוריד למשהו שאי אפשר לעבוד איתו, הם יכולים להוריד לך את זה ל 10% מהמהירות הרגילה ואפילו עם התשתית של היום זה יוצא 1Mb/s העלאה והורדה טיפה יותר מזה. נכון שלא מדובר במספרים מרשימים במיוחד אבל זה יותר ממספיק בשביל whatsapp, אימיילים, ואפילו גלישה אם אתה לא בלחץ שהדף יעלה. רוב הדברים האלה אפילו עובדים בצורה תקינה על דור 2 (ואת זה אני אומר כמישהו שהרבה פעמים נועל את המכשיר לדור שני ושוכח מזה כי אין קליטה בבית עם דור שלישי). בהרבה מקומות היום אתה גם יכול למצוא WIFI בחינם אז אתה לא חייב כל הזמן לבזבז את החבילת גלישה.

נ.ב.

אני דיי בטוח שעם דחיסה נכונה אפשר להשתמש בחבילה הזו להעלאה ל YT או אפילו TWITCH פה ושם, פעם ראשונה שזו באמת אפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר ממספיק בשביל whatsapp, אימיילים, ואפילו גלישה אם אתה לא בלחץ שהדף יעלה.

אתה מזכיר לי את המנכ"לים האגואיסטים שמנהלים חברות ענק ורואים רק את עצמם.

ואם אתה כן בלחץ?

אם אתה צריך לבדוק משהו דחוף כדי שתוכל להספיק משהו בזמן?

אם אתה פשוט רוצה לגלוש עם הטלפון ביעילות מדי פעם כדי להיות פרודוקטיבי.

אם מהירות המינימום היתה 1MBIT תמיד!, אז הגבול שעובר בין הרצוי למצוי היה חוצה אותם כך שהמצוי לא היה חורג אל הבלתי נסבל באותה המידה שהוא עכשיו.

אבל זאת לא המציאות.

אני רוצה להראות לכם את הנתונים של האטת מהירות גלישה לאחר ניצול החבילת גלישה ב5 חברות שהתנסתי בהם.

Hotmobile מגבילים למהירות של 128kbps

Golantelecom מגבילים למהירות של 56kbps

חברת פאלפון מגבילים למהירות של 200kbps

חברת מגבילים למהירות של 128kbps

חברת 012mobile מגבילים למהירות של 128kbps

http://www.iphones.co.il/forum/thread248238.html

ובכל מקרה גם אם אתה מעלה את מהירות המינימום אחרי חריגת נפח חודשית, הרי זה עדיין לא מודל אידיאלי לניהול משאבי לקוח.

תמיד יהיו מקרים וסיבות שאתה לא מצליח לחשוב עליהם כרגע.

הטכנולוגיה והשימושים בה כל הזמן מתפתחים.

כל עוד יש הגבלת נפח משמעותית, וחברת הסלולר נאלצת/בוחרת לעשות מיטיגציה נגד חריגות, יש צורך ותועלת במודל ניהול תעבורה יעיל.

חד וחלק.

אתה רוצה להאיט את הדופק כדי למנוע מאמץ יתר?

אפשר לעשות זאת בלי לכפות על הלקוח אירוע לב שסופו נראה כך:

flatline_blog.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.

לא יודע.

זה מה שמצאתי בחיפוש דרך .

מה שאתה אומר אפילו יותר חמור.

ורק מחזק את דברי בכך שיש צורך במודלים טובים יותר(או פחות בלתי נסבלים) מהמודל המטומטם הנפוץ אצל חברות הסלולר.

יש מינימום הגיוני שמתחתיו אסור לרדת.

ואם חברה רוצה לעשות מיטיגציה כדי למנוע חריגות נפח בסביבת משאבים מוגבלת, יש דרכים טובות יותר לעשות זאת משיטת הFLATLINE החודשית.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מיטיגציה זה אחד המונחים שמרגע שלמדתי אותו הוא הפך להיות יותר ויותר שימושי בשבילי לתיאור והבנת הדרגתיות מערכתית.

דבר שרלוונטי ואפשר ליישם כמעט בכל תחום.

מניהול אסונות, להיערכות למצבי חירום, בתחומי , כלכלה, אלקטרוניקה.

אפילו בספורט, ופוקר, יש מערכות מיטיגציה אותם אפשר ליישם בהצלחה.

איפה שלא תסתכלו, יש או אפשר ליישם בהצלחה מערכות מיטיגציה.

בגוף האדם למשל פועלות הרבה מערכות מיטיגציה למטרות איזון ושימור.

למשל היפוטרמיה.

הגוף מאבד חום מעבר למה שהוא מסוגל לייצר כדי לקיים את עצמו.

בתגובה נכנסת לפעולה מערכת מיטיגציה שמתחילה לנתק את זרימת הדם מאיברים פחות חיוניים, ומתרכזת בחימום וקיום איברים חיוניים.

נגיד שאדם גולש הרבה ביוטוב בערב(או בצהריים, זה לא ממש משנה).

הרגל שגורם לו לחריגה תוך שבוע שבועיים.

בנקודה מסויימת בחודש הוא יחרוג מהנפח החודשי, ויקבל FLATLINE שיהרוג את כל הפעולות שלו באינטרנט עד סוף החודש.

אבל אם תהיה מערכת מיטיגציה שתנתק הזרמת דם למערכות פחות חיוניות, ותעשה זאת על בסיס CHOKING הדרגתי, אז במקום לגרום למות החולה, או במקרה זה הגולש,

הגלישה ביוטוב פשוט תהיה איטית יותר ויותר בהדרגה! על בסיס חריגת נפח יומית/שבועית.

ותאפשר התאוששות מהירה+הדרגתית לצורך פעילות נחוצה.

כל הפתרונות כבר קיימים בטבע.

רק צריך ליישם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה בהאטת מהירות.

נכון לעכשיו האינטרנט הסלולרי הוא משאב בחסר. אין מספיק תדרים וזו עובדה.

ברגע שזה ישתחרר אני חושב שהעומס יירד ואז נתחיל לראות גם יותר יציב וגם יותר מהיר. ואני חושב שזה הזמן שבו צריכות להיכנס חבילות ללא הגבלה.

גולן מחנכת את השוק. אל תשכחו את זה.

ונכון שהכותרת לא מדויקת בעליל אבל עדיין זה כיוון בהחלט חיובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון מגבילים מהירות כמו כולם בחבילות שפויות (לא מנתקים).

פלאפון כן מנתקים. זה גם כתוב להם שחור על גבי לבן ההסכם השימוש וגם אני יודע על זה מניסיון בפועל של לקוחות.

אגב זה תקף גם לוואלה מובייל (כי הם פלאפון).

מה זה "חבילות שפויות"? אתה מתכוון "חבילות של פראיירים שמשלמים 200 שקל על משהו שעולה 39 בכל חברה אחרת"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין על מה הויכוח, זה כתוב להם באתר בצורה שלא משתמעת לשתי פנים.

http://www.pelephone.co.il/digital/3g/corporate/digital/store/packges/unlimited/unlimited2/.aspx

חבילת Unlimited עם 3GB גלישה

תוכנית "HIGH SPEED אביב באתר" כוללת דקות ו- SMS ללא הגבלה ו- 3GB נפח גלישה, בכפוף לתנאי התכנית . התכנית בתשלום חודשי קבוע מדורג לפי כמות המנויים שהצטרפו למסלול החיוב שבתכנית.

במהלך 12 החודשים הראשונים יהיה התשלום החודשי הקבוע במקרה בו הצטרפת לתכנית באמצעות מנוי אחד 79 ₪,

בהצטרפות עם 2 מנויים ומעלה יהיה התשלום החודשי הקבוע 69 ₪ לכל מנוי, לדוגמא: בצירוף שני מנויים סה"כ 138 ₪

החל מהחודש ה- 13 יהיה התשלום החודשי הקבוע:

99 ₪ לחודש למנוי

89 ₪ לחודש למנוי במקרה של 2 מנויים ומעלה, לדוגמא: בצירוף שני מנויים סה"כ 178 ש"ח.

המבצע בתוקף עד לתאריך 31.01.2015

למצטרפים חדשים לפלאפון (מנוי חדש או ניוד מס' פעיל) תינתן הטבה הצטרפות של 20 ₪ למשך 12 חודשים מיום ההצטרפות. ההטבה הינה בכפוף לצריכת רף חודשי של 50 יחידות, בכפוף לתנאי התכנית.

חבילת הגלישה במסלול כוללת נפח של 3GB

קצב העברת נתונים בחבילות הגלישה שבמסלול החיוב יהיה על פי המהירות המקסימאלית המתאפשרת ברשת פלאפון במועד הגלישה בפועל (לא כולל שדרוגי רשת עתידיים) ועל ידי המכשיר שברשותך (הבהרות לעניין זה בהסכם ההצטרפות).המהירות הינה עד לנפח הגלישה הכלול בחבילת הגלישה הנבחרת.מעבר לנפח הגלישה הכלול בחבילות הגלישה, תעצר הגלישה באמצעות הרשת הסלולארית וזאת, עד למחזור החיוב הבא.

כחלק מחבילות הגלישה שבתוכנית , פלאפון רשאית לשלוח אל המנוי הודעות בנוגע לאחוז ניצול החבילה (בטרם סיומה ועצירת הגלישה).

דקות ו- SMS ללא הגבלה- בשימוש אישי, סביר והוגן כהגדרתו בהסכם, בחיוג/משלוח אל מנויי מפעילי תקשורת ישראלים, בישראל, לא כולל שירותים, כוכביות וכו'.

לצפייה בנספח ההסכם עבור מנוי אחד לחץ כאן

לצפייה בנספח ההסכם עבור שני מנויים ומעלה לחץ כאן

פלאפון תקשורת בע"מ ח.פ 511076572.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחוצפנים האלו מתקשרים אלי עשרות פעמים בשנה בנסיון להפוך אותי שוב ללקוח.

כל פעם אני אומר שאני לעולם לא אחזור להיות לקוח של חברת פלאפון, ושימחקו אותי מהרשימות.

וזה כמובן לא עוזר, כי הרשימות מונפקות כל פעם מחדש ממאגר הלקוחות לשעבר(כמו גם רשימות לקוחות פוטנציאלים אחרות שהם הצליחו לשים עליהם יד), ומחולקות לכל מחלקות השיווק/מכירות שלהם.

כולל חברות שיווק/מכירה קבלניות שהם אולי מעסיקים.

רק היום התקשרו אלי פעמיים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בקווים עסקיים יש חסימה. אני יודע כי ממש בשבוע האחרון היה סוכן של פלאפון שממש חפר לאבא שלי עם הצעה למנוי עסקי של מספר קווים, ואחד מהדברים שאמרתי לו לשאול זה הנושא הזה, והוא אישר שאכן יש חסימה בסיום החבילה.

וחבל שאתה מפיץ שקרים - הפריסה של גולן (למעשה סלקום) בדור 4 היא מצויינת, ובמהלך החודש הקרוב תהיה מלאה.

זה מתוך האתר שלהם:

https://www.golantelecom.co.il/web/general_information.php#lte

וזה מתוך האתר של סלקום, אותו דבר:

http://www.cellcom.co.il/shop/lte/pages/default.aspx?hp_001=lte

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...