תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 46 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

אני מסכים שעל צה"ל לתעד את פעילותו בעצמו, גם לצורך תחקור והפקת לקחים וגם לצורך סתירת השקרים של תעמולת האוייב. מה בכל זה אומר לך שצריכים להתקיים ארגונים בישראל המכפישים את צה"ל? אם היו אלה ארגונים ניטרליים שמטרתם חקר האמת, עוד הייתי מסכים - אבל זה ממש לא המקרה.

לגבי החלק האחרון - לרגע לא טענתי שזה הסבר קביל. עם זאת, זה כן חלק מהתמונה המלאה. אם מישהו מקלל אותך במשך שעה ולבסוף אתה נשבר ונותן לו אגרוף בפנים, היית מסכים שיכתבו עליך שהכית אותו ללא כל הקשר, הגם שמבחינת החוק עדיין לא היתה כל הצדקה למעשיך? הרקע חשוב, דווקא בגלל שמטרת אלו הכותבים על ארועים מסוג זה בין צה"ל לערבים אינה לתחקר או לחשוף את האמת, אלא להציג צד אחד כתוקפן קבוע וצד שני כקורבן קבוע. הצגה של הדברים ברוח זו לא תורמת מאומה לתחקור הארוע, אלא רק להפצת שנאה נגד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לצלם את חיילי צה"ל במחסומים ובשטחים זה בסדר אבל בגלל שבצלם היא אנטי צהל"ית וכל החומר שהיא אוספת משמש כדי להכפיש את צה"ל אז זה לא בסדר?

והסיבה שארגונים שמכפישים את צה"ל קיימים זה כי צה"ל לעיתים עושה דברים שהוא לא אמור לעשות (גם אם 99 אחוז ממה שבצלם משחררת זה מגמתי עד רמת השקר זה עדיין משאיר 1 אחוז לגיטימי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לצלם את חיילי צה"ל במחסומים ובשטחים זה בסדר אבל בגלל שבצלם היא אנטי צהל"ית וכל החומר שהיא אוספת משמש כדי להכפיש את צה"ל אז זה לא בסדר?

ומה, כל-כך קשה לך להבין את זה? הבעיה שלי היא לא איסוף החומר על ידם, אלא מה שהם עושים איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהם עוסקים בפרופאגנדה, לא בחשיפת עובדות.

זה כמו שאני יתגרה בערבים, יתחיל להרביץ להם וכשהם יתגוננו אני אתן להם לפגוע בי. אחר כך אני יערוך את הוודיאו ויראה איך הפלסטינים אלימים.

שוב הייתי שמח אם דעאש ישתלטו פה... מראייה של השמאלנים ההזויים אני רוצה רק חורבן ומלחמה למדינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון שלך, מר ריפר, מטומטם. תחליט בבקשה: או שהם צריכים להיות אובייקטיביים ואז הם באמת יתרמו לשקיפות ולתחקור (שזה לא מה שקורה כרגע), או שהם לא צריכים להיות אובייקטיביים, ואז כל הנימוקים שלך בעד קיומם מתבטלים.

וכן, רבאק, מפריע לי שהם לא "בצד שלי". אני ישראלי, לא איזשהו גורם ניטרלי. גם אתה, אגב. אם "הצד שלי" הוא לא הצד שלך בעניין הזה, אז אתה תומך באוייב או לכל הפחות לא תומך בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלעשות השלכה מן הפרט אל הכלל זה קשה לך אז נעשה את זה שלב שלב

אתה טוען שהבעיה שלך עם ארגונים כמו בצלם זה שהם לא אובייקטיבים. אתה בעד חשיפת מידע

אבל בתכלס אתה רק בעד חשיפת מידע שטוב. אין לך שוב בעיה לטאטא את כל הסרטונים של בצלם ושאר ארגוני זכויות אדם מתחת לשטיח ולסתום את האוזניים והעיניים

אתה לא אידיאליסט אתה פשוט אינטרסנט. כל מידע שהוא פר-ישראלי צריך לצאת החוצה וכל דבר נגד המדינה שלך צריך להישאר בארון

ואני מבין שלהשאיר את הדיון הזה על בצלם בלבד ולא על חופש העיתונות/ביטוי באופן כללי זה נוח לך. הטיעונים שלך נראים מאוד הגיוניים כאשר הם באים נגד קבוצה הזויה ומטונפת כמו בצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד חשיפת מידע אובייקטיבי, לצרכי תחקור.

אני בעד חשיפת מידע "טוב", לצרכי מאבק בדה-לגיטימציה שעושים לנו הערבים.

שתי המטרות הללו לגיטימיות, כל אחת בלי תלות באחרת.

אני נגד ארגונים שעוסקים אך ורק בחשיפת מידע "רע", כי מטרתם היא הרס במדינה. חלקם אף מצהירים על כך. תכניס את זה כבר לראש המטומטם שלך.

ושוב, ברור שאני אינטרסנט. האינטרס של מדינת חשוב לי יותר מאשר אמת "אובייקטיבית" כלשהי. אני מבין שלך לא. אני מבין גם שאתה לא רואה במדינת את מדינתך, כי אתה חוזר שוב ושוב על המינוח "המדינה שלך". אני מקווה שיום אחד תפעל לפי דעתך זו, ותברח מפה. אני גם מקווה בשבילך, שזה יקרה לפני שהמחיר על בוגדנות יעלה לגובהו הראוי, בצורת כדור בעורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו הנה, גם אתה באת. איך כל הארגונים הארורים שעוסקים בלהכפיש אותנו עוזרים עם מה שאמרת עכשיו?

הם לא. אבל לדעתך כל ארגון שמפיץ מידע כזה הוא "ארגון ארור"

אתה בעד משטרת צללים והוצאות להורג של "בוגדים" אתה פשוט סומך על זה שאם אתה מוכן להרוג אזרחים בשביל המדינה שלך היא לא תרצה להרוג אותך

אם צה"ל לא מסוגל להתמודד עם פרופוגנדה של ארגון יחיד ומסכן אולי כדאי שיבדקו את הבעיות אצלם לפני שהם בודקים את הבעיות אצל החיילים שלהם

אם צה"ל לא מסוגל להצדיק את הפעולות/טעויות שלו עצמו בגלל מחלקת יח"צ (וכן, לכל צריכה להיות מחלקת יח"צ משומנת היטב) אז אולי כדאי שהוא יתחיל להוריד שם ראשים עד שמשהו יקרה

ועוד יותר בעיה זה אנשים כמוך שקודם מניחים שצה"ל צודק בכל דבר ורק אז מרפרפים על העובדות.

לא אכפת לך שיש חיילים שפועלים נגד הפקודות,לא אכפת לך שישראל עושה דברים עקומים בשם הבטחון והמודיעין ובטח לא אכפת לך שחיילים מחליטים לנקום את חבר שלהם על איזה הפס"דניק

האמת? גם לי לא כל כך אכפת אם מישהו שזרק בקת"ב יחטוף כדור לרגל.ביג דיל יש כמוהו מאה ואנשים שמחזיקים בקת"ב צריכים להניח שהם יחטפו כדור.

נוח לך להתלונן על ארגונים אנטי ישראלים שמכפישים אותנו בלי לחשוב בכלל על זה שצה"ל לא מגיב בשום צורה להאשמות האלו (הרי זה ברור שהוא צודק)

זו בדיוק הסיבה למה הארגונים האלה גדלו וקיימים בכמויות כיום (בארץ ובעולם) בכלל שלא הייתה שום התנגדות. הם זורקים כמה רפש שהם רוצים בלי שום תגובה

ואז הפתרון שלך זה פשוט להוציא אותם להורג כמו שצריך לעשות לבוגדי מדינה? יופי, לא תיקנת כלום ורק נתת לעוד פרופוגנדה (והפעם מוצדקת) לצאת החוצה

כל הפתרונות שלך (כדור במסתנן,כדור בערבי,כדור במטיף,כדור בבוגד) זה בדיוק מה שהארגונים האלה צריכים/רוצים ואתה פשוט בונה על זה שיש לך יותר כדורים מבוגדים

TLDR

הפתרונות שלך טיפשיים והם רק יחזקו את מי שאתה מנסה לחסל

"כביסה מלוכלכת עושים בבית" זה משפט טוב אם רק היה לצה"ל מכונת כביסה

העובדה שלבצלם ושאר ארגונים כמוהו יש תמיד עוד ועוד צילומים צריך להפריע לך יותר מזה שהם בכלל קיימים/חיים

צה"ל צריך להתחיל להגן על עצמו בצורה אקטיבית ובטח להתחיל להגן על החיילים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעד משטרת צללים

משטרת צללים? חלילה. אני בעד שזה יעשה באור יום ובפומבי.

לדעתך כל ארגון שמפיץ מידע כזה הוא "ארגון ארור"

אם מבחינתך ארגון שמנסה להרוס את המדינה, וזה לא משנה באילו אמצעים הוא נוקט לשם כך, אינו "ארגון ארור", דינך מבחינתי שווה לדינם.

ועוד יותר בעיה זה אנשים כמוך שקודם מניחים שצה"ל צודק בכל דבר ורק אז מרפרפים על העובדות.

בהעדר מידע חסר פניות, וכיום אין כזה, אני מעדיף להאמין לצה"ל ולא לחבורת בוגדים. במבט לאחור, כמות השקרים שמספק דובר צה"ל ממילא קטנה בהרבה מזו של הארגונים הללו. ואילו עובדות, אגב? האם אתה מניח שמה שאומרים הבוגדים הללו זה "עובדות"? ולך עוד יש את החוצפה להאשים אותי בהנחות לא מבוססות?

לא אכפת לך שיש חיילים שפועלים נגד הפקודות,לא אכפת לך שישראל עושה דברים עקומים בשם הבטחון והמודיעין ובטח לא אכפת לך שחיילים מחליטים לנקום את חבר שלהם על איזה הפס"דניק

מעבר לכך ששוב אתה מעוות את דברי, כיאה לשמאלני טוב שלא ידע אמת מהי גם אם היא תרקוד דבקה לפניו, הרי שאכן אכפת לי מהדברים הללו פחות מאשר מהנזק שעושים בוגדים. "דברים עקומים בשם הבטחון והמודיעין"? אני מקווה שבפעם הבאה שהמודיעין מפספס כוונה לבצע פיגוע כי מישהו החליט שהאזנות לערבים זה "דברים עקומים", תהיה זו המשפחה שלך שתשלם את המחיר, ולא משפחתו של איזה מסכן אחר.

ואז הפתרון שלך זה פשוט להוציא אותם להורג כמו שצריך לעשות לבוגדי מדינה? יופי, לא תיקנת כלום ורק נתת לעוד פרופוגנדה (והפעם מוצדקת) לצאת החוצה

כל הפתרונות שלך (כדור במסתנן,כדור בערבי,כדור במטיף,כדור בבוגד) זה בדיוק מה שהארגונים האלה צריכים/רוצים ואתה פשוט בונה על זה שיש לך יותר כדורים מבוגדים

אם רק יתנו לארגונים הללו מכה על היד ויגידו להם נו-נו-נו, אתה צודק, יהיה זה רק דלק לתעמולה שלהם נגד על "רדיפה של ארגונים דמוקרטיים". אם החלאות יומתו בצליבה יחד עם כל בני משפחותיהם, אני רוצה לראות למי יהיה האומץ להחליפם. לצערי הרב, אני מכיר בכך שבעולם כיום צעד כזה לא יהיה אפשרי, אז נראה שאין ברירה אלא לחכות לשעת כושר. אני לא רואה עתיד למדינה אם צעד בנוסח הזה לא ייעשה בשלב כלשהו.

"כביסה מלוכלכת עושים בבית" זה משפט טוב אם רק היה לצה"ל מכונת כביסה

ושוב, אתה חוזר וטוען ש"מכונת הכביסה" של ארגוני הבוגדים טובה יותר.

העובדה שלבצלם ושאר ארגונים כמוהו יש תמיד עוד ועוד צילומים צריך להפריע לך יותר מזה שהם בכלל קיימים/חיים

גם אם נתייחס אך ורק לצילומים שאינם מפוברקים, מבויימים או לקוחים מעימותים אחרים (סוריה, למשל), הרי שתמונות כאלו תמיד יהיו כל עוד צה"ל צריך להתעסק עם הערבים. לנצח הסכסוך הזה יהיה א-סימטרי, ולנצח הוא לא יצטלם טוב, גם אם אף חייל צה"ל לא יחרוג משום נוהל ואף לא יעשה שום מעשה שאתה תגדיר כ"לא מוסרי". לדעתך כל תמונה שארגוני הבוגדים מציגים מקורה בהפרת פקודה כלשהי? כנס לאתר של "בצלם" ועבור על התמונות שלהם, מה שעשיתי בעצמי לפני רגע כדי לוודא את הדברים שאני כותב כאן. אתה יודע כמה "תיעודים" של הפרות פקודה יש להם שם? אפס עגול. אפס. התמונות הבודדות שיש שם שמראות מצבים לכאורה לא תקינים, לא מוכיחות דבר, ואת המסקנות מתבקש הקורא להסיק מהפרשנות של "בצלם". כל התמונות הם תמונות המכוונות לעורר אמפתיה לערבים ושנאה לכוחות הבטחון של ותו לא.

בקיצור, אתה מוזמן להמשיך להאבק על זכותם של ארגוני הבוגדים להפיץ תעמולת אויב, או להעדיף להאמין להם ולא לצה"ל, או לכנות את "המדינה שלך". רק אל תופתע יותר מדי אם ביום מן הימים שאר העם ידרוש ממך לשלם על כך מחיר, ויתרה מכך, אם האדם שיוטל עליו לגבות מחיר זה יעשה זאת ללא כל נקיפות מצפון או רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...