בזק מורידה את מהירות המינימום המובטחת בחבילת 100 מגה-ביט לשנייה - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מורידה את מהירות המינימום המובטחת בחבילת 100 מגה-ביט לשנייה

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
וכמובן שהמשפט הזה מוכיח כמה שאתה מנסה להציג את עצמך כ"מבין גדול" בתחום אבל בפועל אתה פשוט טיפש.

אתה יכול "להבטיח לי" מה שבא לך - מה שאתה כנראה לא יודע / לא מבין זה שאני מדבר מניסיון.

כשהשתמשתי בראוטר עם יציאת 1Gb/s החיבור בפועל בספידטסט היה 100 מושלם (אפילו 101-102).

בשימוש בראוטר עם יציאת 100Mb/s בלבד, זו התוצאה.

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך ילדון חמוד :)

כדי לקבל 100M בבזק אתה צריך לשבת בתוך הארון השכונתי ולפעמים גם זה לא מספיק, כך שנראה לי שאין הרבה אמת במה שכתבת. ולגבי ההבנה שלי בתחום הזה ולשאר הכינויים שהדבקת לי - כיוון שהרקורד שלי בנושא מוכח גם על דפי הפורום הזה, ממש אין לי כוונה להתייחס. אני מכיר את הסגנון שלך ואם לך טוב לחיות בתוך מי הביוב הללו ולזהם את הפורום בקללות ונאצות, מי אני שאנסה לשנות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שרע בבזק. אתה מחובר ל-100 ומקבל 78 וזה עוד כנראה קו טוב יחסית

בהוט היה לי חיבור 100 וקיבלתי 100. עכשיו שידרגתי ל-200 ויש לי בדיוק 200

אבל גם בהוט אם אתה באמת עושה בדיקות מהירות(גם תלוי בשרת יכול לצאת) כמעט כל היום אתה תראה שאתה לא באמת מקבל את המהירות המקסימלית למשל עד לפני שעה וחצי קיבלתי בסביבות ה100+- ועכשיו 170+- אבל ממילא זה לא משנה כי כשאני מוריד בדרך כלל אני מקבל כמעט את כל המהירות והגלישה והסרטונים נטענים באיכות גבוהה בלי לחכות אז לא ממש משנה לי מה ייצא בבדיקות.

תעשה בדיקה באתר של SpeedTest.net ופתאום לא תקבל Ping 1 גם אם הוא נמצא בעיר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המהירות קבועה כל היום 200

אמנם הטורנטים יורדים במהירות דומה ל-100 אבל בדקתי בהורדות ישירות וגם עם JDownloader וזה תמיד 200

נראה לי שהוט נט מגבילים טורנטים.

הנה בדקתי לבקשתך הרגע ב-

SpeedTest.net

יצא לא רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה הפוך ממך אבל בטורנטים אני מגיע למקסימום אבל שוב תלוי בטורנט ורק מטראקר פרטי וגם הראתי אנימציות בדיון שאתה פתחת.

אז שוב כמו שאמרתי הבדיקות מהירות בסופו של דבר לא משנות לי אם בפועל כשאני בעצם עושה משהו זה נותן לי את מה שאני צריך.

לגבי התמונה מהאתר של Speedtest יש קישור בשביל זה ככה שאין צורך לעשות צילום מסך בכל מקרה זה מה שאני מקבל כרגע

3922789347.png

vaZQnc7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הדיון הבא בנעוץ בפורום של HomeTheater.co.il

בדיקת איכות ספקי האינטרנט של HomeTheater - משתמש רגיל

בנוסף גם את תוכנת הבדיקה שלהם שבודקת על כמות של שרתים שונים

http://www7.zippyshare.com/v/70669631/file.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא בין התגובות - וכמות הרפש שלפעמים נזרקת כאן פשוט לא מובנת לי - למה אי אפשר לדון בצורה תרבותית? למה חייבים להתחיל לכנות בשמות\נאצות\גידופים - לא מכבד אף אחד ומעורר גועל. אני מציע שתמיכו את הלהבות הרי אם הייתם נפגשים פנים אל פנים לא הייתם מרשים לעצמכם לדבר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אי אפשר לדון בצורה תרבותית? למה חייבים להתחיל לכנות בשמות\נאצות\גידופים - לא מכבד אף אחד ומעורר גועל. אני מציע שתמיכו את הלהבות

צודק בהחלט.

הרי אם הייתם נפגשים פנים אל פנים לא הייתם מרשים לעצמכם לדבר ככה.

פתטי.

תלך ברחוב ותראה שחוץ מגמילות חסדים איש לרעהו ,אנשים עושים עוד דברים.:bash::gguyz: וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה-myth הזה נגד הכבלים שזה כביכול "חיבור משותף עם השכנים" זה קישקוש שהומצא ע"י בעלי אינטרסים (כמו כותב האייטם הזה?) כדי להפיץ שמועה שקרית ולהטעות את הציבור.

בימי ה Docsis 1.0 זה היה נכון. כיום זה באמת לא ממש רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...