בזק מורידה את מהירות המינימום המובטחת בחבילת 100 מגה-ביט לשנייה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מורידה את מהירות המינימום המובטחת בחבילת 100 מגה-ביט לשנייה

SilentBob

Recommended Posts

זה נראה לך כמו 40 מקסימום יא נוכל שקרן?

לא, אבל זה לא נראה גם כמו 100, יא נוכל שקרן.

מה אתה רוצה להוכיח בסטטיסטיקה של איש אחד? מנסה להוכיח שלא כולם מקבלים רק 40? לא רק שלא אמרתי את זה, כבר אמרתי שיש כאלה שכן מקבלים 100. אם הצילומסך שלך "מוכיח" שאין כמויות גדולות של אנשים שמקבלים פחות מ50, הוא מוכיח באותה מידה שאף אחד לא מקבל 100. או שהוא לא מוכיח כלום. עצם השימוש בו מגוכח במידה שלא תתואר.

זה כבר ממזמן לא נכון ברוב המקרים.

ברשת ה NGN, הקו "הבלעדי" שלך בבזק (קו חוטי טלפון נחושת עתיקים) מגיע עד לארון התקשורת הקרוב ברחוב. ושם, אתה משתתף בקו אופטי אל יחד עם כל שאר השכנים ברחוב שלך, בדומה להוט.

שמעת פעם על מישהו שתשתית שלו הגבילה למהירות נמוכה יותר בשעות העומס? אני לא שמעתי, אתה מוזמן להפנות אותי לדיון או מקור אחר בנושא, אם אתה מכיר. מה שכן שמעתי הרבה מאד בעבר זה תלונות בנושא על , אם כי גם זה כבר מזמן לא יצא לי לשמוע.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש אפשרות לבטל את השידרוג?

אני "שודרגתי" מ40 לטופ 100, בפועל הקו קודם הסתנכרנן על 43000KBPS ועכשיו על 51000KBPS, בפועל במקום לקבל 40 שבאמת קיבלתי אני מקבל עכשיו 43-46 מגה.. שידרוג מגוחך בעיקר שבתום המבצע ידרשו עליו תוספת תשלום.

אפשר.

אני חושב שאפשר גם בתום השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שרע בבזק. אתה מחובר ל-100 ומקבל 78 וזה עוד כנראה קו טוב יחסית

בהוט היה לי חיבור 100 וקיבלתי 100. עכשיו שידרגתי ל-200 ויש לי בדיוק 200

עברתי מהוט לבזק לפני חצי שנה. גם בהוט הייתי ב-100 מגה וגם בהוט קיבלתי באיזור ה-80.

זה בגלל שהחיבור הקווי בראוטר הוא 100Mb/s ולא 1Gb/s.

2014-11-19_2118.png

בכל מקרה זה לא העניין, כי השקרן בן שקרן הזה מהעמוד הקודם טען ש-40 זה המקסימום והמטרה שלי היתה להראות שהוא משקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשביל היושר - אני פותח לא מעט את האתר שלך וקראתי כמה וכמה מהבלוגים שלך, אי אפשר שלא להתרשם שאתה שונא את בזק , אז אם מתייחסים לדעות אישיות ולא לטענות הכתבה שלך צריכה לבוא עם כוכבית * הכותב אינו אוהב את בזק.

אין לי שום דבר נגד בזק ואני בטח לא שונא אותם. באותה מידה אני לא מאוהב בהוט וברור שיש לה חסרונות ברורים, במיוחד בתחום השירות. אבל מכיוון שבשלב הזה אלה שתי התשתיות הקיימות בישראל, עם זה צריך להסתדר. במשך קרוב ל-10 שנים הייתי לקוח של בזק (עוד מימי ה-ISDN למי שזוכר) אבל כשרכשתי חבילת T100 וקבלתי בפועל לכל היותר בין 52M ל-55M החלטתי שזה לא מתאים לי. כשאני קונה 100 גרם גרעינים שחורים ופחית בירה של 500 מ"ל אני מצפה לקבל פחות או יותר את הכמות הזו. היו אצלי הרבה טכנאים, הוחלפה תשתית ומודמים אבל בשורה התחתונה העובדה שאני גר כמה מאות מטרים מהארון היתה לי לרועץ.

למרות כאב הראש שיש עם הוט, החלטתי לנסות אותם - תחילה עם חבילת 100M ואח"כ עם חבילת 200M - לא בגלל שאני ממש צריך 200M אלא שהם נותנים 5M ב-UPLOAD ולי זה חשוב. אני בודק את המהירות לפחות פעמיים בשבוע וכמעט תמיד אני מקבל את המהירות המקסימאלית 3%+/-. הנה בדיקה שערכתי לפני שתי דקות.

אם מילפורד מסתפק ב-78% מהמהירות המקסימאלית המובטחת לו - שיבושם לו. אני חושב שכשחברה בוחרת לכנות חבילה בשם TOP100, תוך שהיא נותנת ללקוח הרגשה שהוא יקבל 100M, כשפועל היא יודעת שאין סיכוי לכך - פשוט מרמה אותך. אני בוחר לא להיות לקוח של חברה כזו ובין שתי הרעות - אני מעדיף את HOT שיש לה שירות לקוחות בעייתי אבל לפחות את המהירות שהיא מבטיחה היא מקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל 78 קבוע או שזה עולה ל100 לפעמים?

זה לא עולה, זאת מגבלה של החיבור הפיזי. שוב, גם בהוט זה היה לי כשעברתי דרך ראוטר עם חיבור פיזי 100mb/s. כשהייתי מחובר עם חיבור פיזי של 1gb/s זה הגיע לכל ה-100.

לגבי האידיוט מעליי שלא יודע לקרוא וחושב שמישהו עובד עליי כי אני מקבל "רק 78%" - שיבושם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז לא הבנת מה שהוא אמר.

אצלך המינימום זה גם המקסימום.

לא כל אחד על חבילת 100 יקבל 40 אצל .

אבל חלק יקבלו 60, חלק יקבלו 70, חלק יקבלו 80, חלק יקבלו 50 ומיעוט קטן אולי יקבלו רק 40.

לזה הוא התכוון בזה שהמינימום הוא גם המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון! הוא כתב בפירוש שהמקסימום שבזק מבטיחה הוא 40.

תראה בעצמך:

זו לא חבילת 100 מגה, וזו לא מהירות מינימלית. זו חבילת TOP100, וזה "המינימום של המהירות המקסימלית", שזה אומר שכל עוד אתה מקבל במקסימום 40 מגה בחבילה הזו, מבחינתם אתה בסדר, והדבר היחיד ש100 מגה בחבילה זה שיש אנשים אחרים שמשלמים עליה אותו דבר ומקבלים 100 מגה.

וכל זה בלי לדבר בכלל על מהירות מינימלית. הם לא באמת מתחייבים למהירות מינימלית גבוהה יותר מכל חברה אחרת (לפחות באותו הקשר של מהירות מינימלית שעליו מדברות החברות האחרות).

אתה לא יכול לעשות איפה ואיפה.

אתה לא יכול להחליט ש"מהירות מינימלית" בהוט (שהיא 0.01) זה באמת "מינימלית", אבל אותה "מהירות מינימלית" בבזק (שהיא 40) זה בעצם מהירות "מקסימלית".

הוט מתחייבת לספק לך לכל הפחות 0.01 מגה! חד וחלק. סוף דיון.

הוט מתחייבת לספק לך לכל הפחות 40 מגה! חד וחלק. סוף דיון.

וזה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עולה, זאת מגבלה של החיבור הפיזי. שוב, גם בהוט זה היה לי כשעברתי דרך ראוטר עם חיבור פיזי 100mb/s. כשהייתי מחובר עם חיבור פיזי של 1gb/s זה הגיע לכל ה-100.

לגבי האידיוט מעליי שלא יודע לקרוא וחושב שמישהו עובד עליי כי אני מקבל "רק 78%" - שיבושם לו.

מגבלת החומרה שאתה מדבר עליה היא לא יותר מאגדה אורבנית. העובדה שהנתב שלך הוא בעל כניסת WAN של 100M היא לא הסיבה שאתה מקבל רק 78M - אני מבטיח לך שגם עם עם כניסת WAN של 1G אתה תקבל פחות או יותר את אותה תוצאה.

לשפת הביוב שאתה משתמש בה (אידיוט, שקרן וכיוב') אני לא מתכוון לרדת אבל כל פעם מדהים אותי מחדש איך אתה מרשה לעצמך להשתמש בשפה, שאם מישהו אחר בפורום היה משתמש בה, הוא היה כבר נחסם לנצח. במקום לתת דוגמא ולנהל ויכוח תרבותי אתה פועל כמו אחרון הטרולים בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבלת החומרה שאתה מדבר עליה היא לא יותר מאגדה אורבנית. העובדה שהנתב שלך הוא בעל כניסת WAN של 100M היא לא הסיבה שאתה מקבל רק 78M - אני מבטיח לך שגם עם עם כניסת WAN של 1G אתה תקבל פחות או יותר את אותה תוצאה.

וכמובן שהמשפט הזה מוכיח כמה שאתה מנסה להציג את עצמך כ"מבין גדול" בתחום אבל בפועל אתה פשוט טיפש.

אתה יכול "להבטיח לי" מה שבא לך - מה שאתה כנראה לא יודע / לא מבין זה שאני מדבר מניסיון.

כשהשתמשתי בראוטר עם יציאת 1Gb/s החיבור בפועל בספידטסט היה 100 מושלם (אפילו 101-102).

בשימוש בראוטר עם יציאת 100Mb/s בלבד, זו התוצאה.

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך ילדון חמוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפת הביוב שאתה משתמש בה (אידיוט, שקרן וכיוב') אני לא מתכוון לרדת אבל כל פעם מדהים אותי מחדש איך אתה מרשה לעצמך להשתמש בשפה, שאם מישהו אחר בפורום היה משתמש בה, הוא היה כבר נחסם לנצח. במקום לתת דוגמא ולנהל ויכוח תרבותי אתה פועל כמו אחרון הטרולים בפורום.

לא יודע מה אנשים מתרגשים מקצת גסות רוח.

אני גם ככה לא יודע איפה אני מתחיל ואחרים נגמרים.

הכל ערבוב אחד גדול של נוירונים המחליפים צורה וצבע.

מצטלמים כל פעם בפוזה אחרת, בעיר אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...