מבקש מפרט מחשב לעריכת תלת מימד תקציב 4-5K כולל ציוד היקפי - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט מחשב לעריכת תלת מימד תקציב 4-5K כולל ציוד היקפי

emmp

Recommended Posts

המארז שאני הצעתי לו יותר טוב ויותר מאוורר בשבילו. שהוא כולל כבר איתו 3 מאווררים. מה שהצעת בא עם דלת שהסוגרים שלה עשויים מחומרים לו איכותיים ועלולה להישבר. הם שמו פלסטיק זול ובנוסף לכל זה הוא בא עם שני מאווררים ובאנדל מוגזם של ספק עם 650W. כאילו זה טוב ויפה אבל למה? 550 גם יהיה מספיק אתה לא חושב?

בתקציב מפרט שכזה עדיף להשקיע כבר ב 256GB וגם במחיר החדש של ה M500 צריך לזכור שזה עדיין הוא. לצרכים של בעל הדיון כדאי 256GB ואם 256 אז MX100. פותח הדיון שים לב: קח מ TMS רק את המסך וזהו המאוד משתלם הזה וזהו, יש לך עד יום ראשון

דבר שלישי: למה לקחת חברה ממותגת כמו סמסונג לזיכרונות? אתה משלם שם הרבה כסף רק על השם וכנ"ל גם על הלוח אם של אסוס. אסוס אינם יותר טובים מאחרים פשוט הם ממותגים ומעוצבים ברמה גבוה יותר מה שלא שווה את הכסף.

דבר רביעי: כמה שאני אוהב את השקט המופתי של הכרטיסי מסך של ההבדל הפעם בין ל ג'יגה בייט הוא לא כזה מינורי.. 7-10% או משהו כזה...ב BOOST אם אני לא טועה וזיכרוני אינו בוגד בי.

ביקצור ולעניין צריך לקחת מפה רק את המסך.

ולמען השם תראה את המחיר של המעבד ב TMS. זה גניבה והמחיר לא עומד בתחרות בכלללללללל. בטוח שלא לקחת BOX?

שטויות על שטויות, על שטויות. אתה לא בעימות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

syszone פה תגיד לי מה שטויות פה? כל מה שאמרתי נכון על נכון נכון

EMPP יש לך כח להתחיל לבדוק איפה הכי זול מה בכל חנות? זה איזה 10 מוצרים. תן לי לחסוך לך אחד המעבד הכי זול בפלונטר חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת החנות הזאת? אתה מכיר אותה? מישהו פה מכיר אותה?

אני מדבר על החנויות המוכרות והמומלצות, כמו פלונטר TMS קי אס פי וסטאר פי סי. הכי נוח לעשות בדיקה בזאפ

- - - תגובה אוחדה: - - -

מזה העלבת אותי עכשיו מה אני אגיד לך. בא לי להתאבד מרוב צער שמישהו שבונה מפרטים כל היום קרא לי ילד בן 12.

תסתור משהו אחד שאמרתי ואני יותר לא מתווכח איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שישמע אני בתחרות מפרטים פה ומקבל כסף על כל מפרט טוב שמישהו מסכים איתי. אני מנסה לא לגרום לפותח הדיון לקנות דברים לא טובים כי זה לפרנסה.

המפרט שהציע זורו פשוט לא משתלם אין מה לעשות. אפשר לבנות משהו הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ איך הוא לא משתלם בדיוק? אותם רכיבים או שווי ערך רק 2 טרה בקשיח במקום 1 אצלך ו 240 גיגה במקום 128 וגם מסך איכותי מאוד במחיר . כך שבסוף המפרט של זורו עדיף ומשתלם יותר.

ה H230 הוא לא מארז מאוורר מספיק אבל זאת לא הנקודה אפשר להחליף ל R4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן לא צריך להיות עימות וזה לא חשוב מי צודק או לא צודק כי מה שחשוב זה המידע, הביצועים והמחירים. כשכותבים טענה, כדאי להסביר ולפרט כדי שכולנו נדע על מה מדובר, כולל פותח האשכול שכל הדיון כאן מטרתו לעזור לו. לזרוק משפט "המפרט גרוע או לא משתלם" בלי להסביר או לפרט זה לא מוביל לשום מקום. סה"כ המלצתי על עוד אפשרות משתלמת לפותח האשכול כי הוא מנסה לחסוך כמה שיותר ולכאורה כל הבדל של 100 ש"ח זה משמעותי עבורו. לא אמרתי שהמפרט הזה הוא הכי טוב בעולם, אלא משתלם יותר למי שמאוד חשוב לחסוך. הוא התלבט קשות לגבי של 128/256. הצעתי כפשרה דיסק במהירות דומה ל128 שכבר החליט עליו, אבל בנפח גדול יותר בתוספת לא מאוד גדולה של עלות. הבאנדל הוא פשרה למארז קצת יותר איכותי ועם בידוד אקוסטי וספק טוב. ברור שעדיף סיסוניק S12G-550 ו-550W זה מספיק (גם 450W). אבל הFSP לא נופל בהרבה והבאנדל יותר משתלם בכללותו. הזיכרון של מהפרט אינו יקר יותר וזה לא שאפשר למצוא זול יותר.

זה בסופו של דבר החלטתו של פותח הדיון היכן ומה לרכוש. אנחנו רק מנסים לעזור בלהראות את התמונה המלאה ולתת את מירב האינפורמציה ללא אינטרסים.

eemp:

מניסיון, לא ממליץ לרכוש חלקים בנפרד למרות שזה מפתה ויוצא קצת יותר זול. פשוט מהסיבה שאם אתה קונה את כל המחשב במקום אחד ויש תקלת חומרה באחד הרכיבים, בחנות ימצאו את הבעיה מיד לאחר ההרכבה ויפתרו אותה. ואם יש בעיה בהמשך הדרך אתה מביא את כל המחשב לחנות ויהיה באחריותם למצוא את הרכיב התקול ולהחליפו. אחרת אתה צריך למצוא לבד את הבעיה תוך החזקת מלאי של חלפים (החלפת רכיב זה חלק מתהליך הבדיקה) ותוך בירור העניין מול מס' חנויות ואז ואתה עלול ליפול בין הכיסאות כשכל חנות תטען שהתקלה ברכיב שנרכש בחנות אחרת. אמנם לא קרה לי מצב קיצוני שכזה אבל כשנתקלתי ברכיב תקול, הייתי צריך להחליף חלקים כדי לבודד את הבעיה, לרוץ לחנות מס' פעמים, וזה הרבה זמן והשקעה שלא משתלמים.

מי שישמע אני בתחרות מפרטים פה ומקבל כסף על כל מפרט טוב שמישהו מסכים איתי. אני מנסה לא לגרום לפותח הדיון לקנות דברים לא טובים כי זה לפרנסה.

המפרט שהציע זורו פשוט לא משתלם אין מה לעשות. אפשר לבנות משהו הרבה יותר טוב.

לא כסף אבל אולי CD KEY :smiley1:

ברוח טובה כמובן :)

ואני מסכים שאפשר לבנות משהו הרבה יותר טוב אבל לא באותו תקציב. כנראה שלפותח הדיון אין אפשרות להגדיל את התקציב והדבר היחיד שניתן לעשות זה למצוא את המפרט עם מקסימום תמורה עבור התקציב.

ב StartPC המסך הנ"ל עולה 999₪

mMmAsk - לגבי ה-FARCRY אני באמת לא משחק אז אם זה יקרה אני יגיד לך :),

אתה מתבלבל :) P2414 עולה 999, ואילו הדגם במפרט הוא U2414 שעולה בסטארט פיסי 1320 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^צודק טעות שלי..

המפרט האחרון שהבאת באמת טוב עבורי.

הדבר היחיד שאני מתבאס עליו הוא המארז :undecided:

בכל זאת.. מחר אני ינסה לעבור בסניפים של ivory ושל KSP (כי הם קרובים אלי) ולראות אם יש להם איזה הצעות מעניינות להציע לי.

אם אני לא ימצא כלום אני חושב שאני ילך על המפרט שלך.

אם מישהו חושב שיש הצעה יותר טובה מזו אני אשמח לשמוע :)

ותודה לכולכם על העזרה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע על הM500 כבר הסתיים. תוכל לקחת משם במקום את הסנדיסק Ultra Plus 128GB שהוא טוב כמו הMX100 והמחיר שלו משתלם. אבל SSD זה גם דבר שאפשר לקנות בחנות אחרת ולהרכיב לבד. את הMX100 יש גם בפלונטר וגם בKSP, ועדיין אני ממליץ על 256GB.

המבצע על הכרטיס מסך הוא עד יום שני.

על המבצע של המסך אין הגבלה בזמן, והוא תקף רק לקניית מחשב חדש.

מארז אתה בהחלט יכול להחליף, זו רק היתה הצעה כדי להוריד עלויות. אם אין בעיה לחרוג קצת בתקציב, כדאי לקחת ספק סיסוניק 550W דגם G550 או S12G-550. ההבדל העיקרי שהG550 הוא חצי מודולרי והS12G הוא לא מודולרי.

מארז הייתי ממליץ על P100/P280 או Define R4. אתה יכול גם ללכת על המארז שmMmSaK המליץ אבל זה לא מארז שקט והאיכות בניה שלו לא גבוהה לפי ביקורות משתמשים.

אפשר גם Nanoxia Deep Silence 2, שהוא היה במבצע של BF במחיר 440 שזה ממש משתלם. דבר איתם, אולי יסכימו לתת לך במחיר של BF.

תזהר מהמפרטים שיציעו לך מוכרים בסניפים של הרשתות. לרוב אין להם ידע ברמה שיש כאן לחברי הפורום ומן הסתם הם נגועים באינטרסים. אני אומר זאת על סמך מפרטים נוראיים שהועלו לכאן ושהורכבו ע"י מוכרים בחנויות.

בכל מקרה אם מציעים לך מפרט שאתה שוקל לרכוש ברצינות, תעלה לכאן לפני שאתה הזמנה. אל תתפתה לרכוש על המקום מפרטים שיציעו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי באתר שלהם מארזים של ,

ושאר האפשרויות שציינת יקרות לי מידי...

אני באמת ינסה להעלות לפה את המפרט שיציעו לי בחנויות.

עוד אפשרות שאני שוקל זה לקנות מ startpc את המפרט הזה:

1429 ₪ - Intel Quad Core i7 4790 3.6Ghz S1150

365 ₪ - * מבצע * - Gigabyte GA-B85M-D3H S1150

695 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8GB) Transcend DDR3 1600Mhz

1729 ₪ - GeForce MSI GTX970 4GB GAMING - BLACK FRIDAY

419 ₪ - Seagate 2T 3.5' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

250 ₪ - GX700

390 ₪ - Seasonic S12G-550 550W Active PFC 80+ Gold

90 ₪ - LG DVD-RW X24 GH24NS90

140 ₪ - Scythe Ninja 3 -

מחיר סופי: למזומן 5507 ₪ | לאשראי עד 10 תשלומים 5617 ₪

להוסיף בנפרד ואת המסך גם אני יקנה במקום אחר..

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט בסדר. אבל אם תוסיף את המסך U2414 שזה עוד 1319 ש"ח (הכי זול בזאפ) אז יוצא באשראי 6936 ש"ח.

אם אתה לוקח מפרט דומה מTMS ביחד עם המסך ועם מארז איכותי ושקט Fractal R4, אז יוצא באשראי 7025 ש"ח.

(בשתי החנויות יש הנחת מזומן 2% כך שתכפיל ב-0.98 למחיר במזומן).

עכשיו רק תחליט אם שווה לך לשלם עוד 89 ש"ח עבור מארז איכותי ושקט יותר שעולה בד"כ כ-300 ש"ח יותר מה GX700.

לגבי המבצעים, תבדוק בסטארט אם עדיין תוכל לקבל את המבצע של BF. בTMS המבצע של הכרטיס מסך הוא עד מחר (עד 1.12) והמבצע של המסך הוא ללא הגבלת זמן, אך אפשרי רק עם קניית מחשב חדש (לא תוכל לקבל את המסך במחיר מבצע אם תרכוש את המחשב במקום אחר).

את הSSD, אתה יכול לרכוש בנפרד בKSP:

http://ksp.co.il/?uin=23931

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 3.6Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1557

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪149

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪316

מארז:

Fractal Design Define R4 Black Pearl

כמות: 1 - מחיר: ₪543

ספק כוח:

Seasonic S12G-550W 80+ Gold

כמות: 1 - מחיר: ₪412

זיכרון:

Samsung 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪699

כרטיס מסך:

מחיר מוזל עד 01.12.14 בקניית מחשב חדש בלבד - MSI GTX970 Gaming 4GB DDR5

כמות: 1 - מחיר: ₪1718

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪431

כונן אופטי:

LG DVDRW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪100

מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Dell 24" LED U2414H HUB USB3.0 Pivot 16:9

כמות: 1 - מחיר: ₪1100

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪7025

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6885 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/lg4tz8kq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...