מבקש מפרט מחשב לעריכת תלת מימד תקציב 4-5K כולל ציוד היקפי - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט מחשב לעריכת תלת מימד תקציב 4-5K כולל ציוד היקפי

emmp

Recommended Posts

חח מה נסגר עם התקשיב להם

se7en, זה פשוט יותר מידי, אין מצב שיכנס כרטיס כזה בתקציב..

כרגע ההתלבטות היחידה שלי היא האם לחכות ל-960 או לא,

יש לכם מושג או נסיון כמה זמן לוקח לכרטיס להגיע לארץ מהרגע שמשיקים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום חברים

עוד לא החלטתי, למה אמרתי אני יחכה ל-BF.. :nixweiss:

ראיתי שיש באתר StartPC

אז מה אתם אומרים על המפרט הזה?

מפרט זה הורכב באמצעות האתר StartPC - מחשבי גיימינג

כתובת: רח' הדקל 35 - מושב אודים (ליד איקאה - נתניה) | טלפון: 09-7737447

startpc.co.il

1429 ₪ - Intel Quad i7 4790 3.6Ghz S1150

365 ₪ - * מבצע * - GA-B85M-D3H S1150

695 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8GB) Transcend 1600Mhz

1749 ₪ - * חדש במלאי * - GTX970 4GB WF3

385 ₪ - * מבצע * - SSD 840 EVO 120GB SATA III

419 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

250 ₪ - GX700

390 ₪ - Seasonic S12G-550 550W Active PFC 80+ Gold

90 ₪ - LG -RW X24 GH24NS90

140 ₪ - Scythe Ninja 3 -

מחיר סופי: למזומן 5912 ₪ | לאשראי עד 10 תשלומים 6030 ₪

מפרט זה יהיה זמין לצפיה למשך 14 יום (מרגע יצירתו) בכתובת הבאה:

http://startpc.co.il/media/build/viewBuild.php?uid=5477a67cea91b

המפרט עומד בול בתקציב :cheesy:

השאלות שיש לי:

לוח אם - לא מצאתי את הלוח של שהיה במפרט של mMmSaK, הלוח הזה טוב?

כרטיס מסך - יכול להיות שכרטיס GeForce MSI GTX970 4GB יותר טוב, למה הוא במבצע גם של ה-BF...

SSD - החלטתי שעדיף כרגע 120GB, אני צודק שעדיף לקחת את ה 840 EVO?

מאוורר למעבד - גם לא מצאתי את המאוורים שהמלצתם מקודם, המאוורר הזה טוב?

חוץ מזה, אתם רואים עוד דברים שם שאפשר לשפר או איזה משתלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפרט דומה למה שהוצע פה ואני לא רואה שהמחיר הכולל זול יותר, או בכלל זול יותר מהרגיל.

הלוח אם בסדר, מקביל לאסרוק שהוצע.

כרטיס מסך, אם חשוב לך השקט, הMSI 970 יותר שקט ואחד השקטים ביותר.

SSD, בתור אחד עם הסמסונג EVO 840 120GB, לא הייתי רוכש זאת שנית. אמנם הבאג תוקן אבל עדיין הSSD לא מתפקד כמו שצריך ולא ברורות ההשלכות של התיקון לטווח הרחוק. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? ממליץ לך על הMX100 או סנדיסק Ultra Plus ועדיף לדעתי לצרכים שלך נפח של 256GB.

הקירור מעבד בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן קצט יותר זול כי שידרגתי ל 2T קשיח..

לגבי הכרטיס מסך, חוץ מהשקט אין הבדל ביניהם? כי ה יוצא יותר זול..

לגבי ה , לא ידעתי שיש בעיות עם הכונן הזה..

אין את הכוננים שציינת בחנות ההיא..

עדיף לי להשאר עם המפרט הקודם ולקנות מפלומטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא יותר זול, שים לב לשאתה צריך להשוות את המחיר מזומן למזומן ואשראי לאשראי, ולא מזומן לאשראי. עם תוספת ההפרש של 2T המפרט שהוצע יוצא זהה אם לא יותר זול קצת בכמה שקלים. צריך לשים לב שחלק מהמבצעים של BF בארץ הם רק לאחיזת עיניים. יש מעט מאוד מבצעים אמיתיים וגם הם לא כזו מציאה. בינתיים מהמבצעים שראיתי אלו של TMS משתלמים וגם אולי חלק מההצעות של KSP. רק חבל שהמבצע של TMS נעשה באופן "מחתרתי" ולא פורסם באתר שלהם.

Kingston לא מומלץ לצרכים הכבדים שלך והביצועים שלו נמוכים יותר. זה משהו שהייתי ממליץ אולי למחשב תקציבי ב-1500 ש"ח כשצריך לחסוך כל שקל אפשרי כי זה עדיין עדיף משמעותית מכל HDD וישפר את ביצועי המערכת. אבל זה לא מתאים לצרכים שלך.

אתה יכול להשאר עם המפרט שהוצע בכפוף לתיקונים הקלים שהוצעו בהמשך, ואתה יכול לרכוש את המפרט בסטארט, החלטה שלך. המחיר זהה פחות או יותר. את הSSD תמיד אפשר לרכוש במקום אחר אם זה מה שמטריד אותך.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בדקתי עכשיו בפלונטר והמחיר המעודכן להיום יוצא 150 ש"ח יותר כי עלה המחיר של כרטיס המסך שהוצע קודם. אז בחרתי כבר את הMSI.

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=14406

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

emmp מה קורה?

שמתי לב למשהו חדש אצל פלונטר וזה עוד יתרון משמעותי..

אם אתה קונה 970 אתה מקבל חינם CD KEY לכל מיני משחקים חדשים של יוביסופט ובניהם גם 4 החדש.

מה אתה אומר אתה קונה בסוף את ה 970 מפלונטר תבקש את הקוד של 4 ותביא לי אותו? כי אתה במילא לא משחק אז למה אתה צריך?

נ.ב אם כבר דיברנו על מבצעים של BF יש בבאג על ציוד היקפי שמוצר שני ב 80 אחוז הנחה שזה יפה. אז אם אתה לוקח עכבר ממש טוב ונוח ואיכותי תוכל לקחת מקלדת בעשרות שקלים בודדים (: ואז לקנות ופד לעכבר אחד איכותי ובממש ממש זול. הבנת? (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS:

בדקתי עכשיו, דווקא כאן יוצא הכי משתלם במיוחד עם המסך שבד"כ עולה מעל 1300 ש"ח אבל עם מחשב חדש בTMS זה עולה 1100. חוץ מזה מחיר של M500 240GB הוא 475 ש"ח במבצע של BF (במפרט רשום המחיר הרגיל 550, צריך להוסיף הערה אם אתה מבצע את ההזמנה היום, ולבקש שיעדכנו למחיר של BF). שמתי מארז יותר טוב, בבאנדל משתלם. לוח אם עם צ'יפסט B85 של אסוס במחיר משתלם. כרטיס מסך מוזל עד 1.12.

בTMS יש גם את היתרון של משלוחים בחינם עם שליח כולל בכל תקופת האחריות במקרה של תקלות חומרה.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 3.6Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1557

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪149

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪316

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy Black + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪620

זיכרון:

Samsung 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪699

כרטיס מסך:

מחיר מוזל עד 01.12.14 בקניית מחשב חדש בלבד - MSI GTX970 Gaming 4GB DDR5

כמות: 1 - מחיר: ₪1718

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪431

קשיח למחשב שולחני:

Crucial M500 240GB SSD 2.5 Inch - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

כונן אופטי:

LG DVDRW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪100

מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Dell 24" LED U2414H HUB USB3.0 Pivot 16:9

כמות: 1 - מחיר: ₪1100

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪7240

אחרי הנחת BF על הSSD:

7165 אשראי / 7021 מזומן או צ'ק מזומן

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7096 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/prfnz4k1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הM500 240GB לא יותר איטי מאשר MX100 128GB:

http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Crucial-MX100-128GB-vs-Crucial-M500-240GB/2618vs1551

ובשביל המחיר 475 זה משתלם. במחיר הרגיל כמובן שלא, ואז כבר ללא ספק עדיף את הMX100 256GB.

חוץ מזה מה לא משתלם כאן? אם אין לך הסבר הגיוני אז אין שום בסיס לדבריך.

אם הוא מעדיף בכל זאת 128GB יש את הסנדיסק Ultra Plus שהוא באותה רמה של הMX100 ואפילו משתלם יותר במחיר.

מפרט עם הסנדיסק:

http://www.tms.co.il/preview/spec/14qt2396

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שאני הצעתי לו יותר טוב ויותר מאוורר בשבילו. שהוא כולל כבר איתו 3 מאווררים. מה שהצעת בא עם דלת שהסוגרים שלה עשויים מחומרים לו איכותיים ועלולה להישבר. הם שמו פלסטיק זול ובנוסף לכל זה הוא בא עם שני מאווררים ובאנדל מוגזם של ספק עם 650W. כאילו זה טוב ויפה אבל למה? 550 גם יהיה מספיק אתה לא חושב?

בתקציב מפרט שכזה עדיף להשקיע כבר ב 256GB וגם במחיר החדש של ה M500 צריך לזכור שזה עדיין הוא. לצרכים של בעל הדיון כדאי 256GB ואם 256 אז MX100. פותח הדיון שים לב: קח מ TMS רק את המסך וזהו המאוד משתלם הזה וזהו, יש לך עד יום ראשון

דבר שלישי: למה לקחת חברה ממותגת כמו סמסונג לזיכרונות? אתה משלם שם הרבה כסף רק על השם וכנ"ל גם על הלוח אם של אסוס. אסוס אינם יותר טובים מאחרים פשוט הם ממותגים ומעוצבים ברמה גבוה יותר מה שלא שווה את הכסף.

דבר רביעי: כמה שאני אוהב את השקט המופתי של הכרטיסי מסך של ההבדל הפעם בין ל ג'יגה בייט הוא לא כזה מינורי.. 7-10% או משהו כזה...ב BOOST אם אני לא טועה וזיכרוני אינו בוגד בי.

ביקצור ולעניין צריך לקחת מפה רק את המסך.

ולמען השם תראה את המחיר של המעבד ב TMS. זה גניבה והמחיר לא עומד בתחרות בכלללללללל. בטוח שלא לקחת BOX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...