מבקש מפרט למחשב עריכת וידיאו לתכנת אדיוס-פרו בתקציב כ- 5.5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למחשב עריכת וידיאו לתכנת אדיוס-פרו בתקציב כ- 5.5K

moticom

Recommended Posts

אל תכעס עלי (איני בעל מקצוע, אך גם איני מתבייש לשאול:) איני יודע מהי יציאה אופטית, עליה אתה מדבר בקטע על לוח האם "סנייפר", זה אחת וביחס למערכת ההפעלה 8, אני מקבל הערתך, רושם אותה ואיישם אותה בהגיע היום. תודה

- - - תגובה אוחדה: - - -

הבנתי את דבריך והם אמונים עלי (אני הרי לא מבין בכך). מה שכן , בעבר שמעתי את המונח True Power בהקשר עם ספקים וכנראה שזו הנקודה שפה.

הבנתי את דבריך והם אמונים עלי (אני הרי לא מבין בכך). מה שכן , בעבר שמעתי את המונח True Power בהקשר עם ספקים וכנראה שזו הנקודה שפה.

לבלאטאטה:

כעת הבינותי את ענין הכ' הגרפי וחוזקו. הבנתי שהאדיוס מתבסס על המעבד ומאחר וואיני מתכוון בשלב הנוכחי לעבודה בתלת מימד אני לא זקוק לכ' גרפי חזק.

גם של 16 ג'יגה מיותר בשלב זה כי נפח העבודה שלי אינו גדול (קטעי וידיאו של 6-8 דקות ולעתים סרט של כ-20 דקות).

בקשר לדיסק , אתן לזה מחשבה ואני מקבל הערותיך בנידון.

לבלאטאטה:

כעת הבינותי את ענין הכ' הגרפי וחוזקו. הבנתי שהאדיוס מתבסס על המעבד ומאחר וואיני מתכוון בשלב הנוכחי לעבודה בתלת מימד אני לא זקוק לכ' גרפי חזק.

גם של 16 ג'יגה מיותר בשלב זה כי נפח העבודה שלי אינו גדול (קטעי וידיאו של 6-8 דקות ולעתים סרט של כ-20 דקות).

בקשר לדיסק , אתן לזה מחשבה ואני מקבל הערותיך בנידון.

לזורו9:

לשאלתך, בשני מסכי הסמסונג 19 ו- 22 אינצים יש גם חיבור אנאלוגי וגם חיבור דיגיטאלי. הטלויזיהעל הקיר ממול שמשמשת כמוניטור מתחברת אל המחשב בכבל .

איני עורך בפרמייר ולא תלת ממד כרגע כך שאני מסכים להוספת כ' מסך חזק בעתיד.

להערותיך 3, 5, 6 אתן הדעת בהגיע המועד, אני מקבל את דעתך.

אשר לענין הזיכרון ראם - כעת בילבלת אותי בענין ה- 16 ג'יגה כי מיתר הדוברים הבנתי שאין לי צורך ביותר מ- 8.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוכל אם כך לדעתי להסתפק בלוח אם עם 3 יציאות מסך DVI+HDMI+VGA. יש גם לוחות עם יציאה נוספת Display Port אבל אני מבין שאין צורך.

לגבי זיכרון, 16GB זה חשוב לעריכת וידאו. אבל אם תוכנת הEdius שיש לך היא בגירסת 32 ביט בלבד, אז בכל מקרה התוכנה לא יכולה לעשות שימוש בזיכרון מעבר ל-4GB. אם הגירסה היא 64bit או שתעדכן בעתיד לגירסה החדשה, אז יש מצב לשימוש בזיכרון (זה משהו שצריך לבדוק). בכל מקרה אם אתה כרגע לא בטוח, אתה יכול להתחיל עם סטיק זיכרון אחד של 8, ובהמשך להוסיף עוד אחד אם צריך (אבל רק מדגם זהה לחלוטין).

לגבי מפרט:

המפרט הזה של Syszone הוא הכי משתלם ומתאים, רק שאפשר להוריד ממנו את כרטיס המסך ולהפחית את הזיכרון ל-8GB בסטיק אחד (אם כרגע אתה לא מעוניין ב-16). יוצא בסביבות ה-4100 ש"ח אחרי ההפחתות.

לגבי ווינדוס:

8.1 מהיר, טוב יותר ותופס פחות מקום על הדיסק. את עניין כפתור ההתחל החסר, אם מפריע, ניתן בקלות לפתור עם התקנת תוכנה קטנה ופשוטה כמו Classic Shell.

לגבי לוח האם:

הMSI H97M-E35 שהוצע, הוא ממש לא מתאים. גם כי יש רק 2 חריצי זיכרון וגם כי בלוח הזה יש הגבלה של הזיכרון הגרפי (זיכרון משותף) ל512MB, וזה עלול להוות בעיה מבחינת התצוגה. בלוח עם המפרט של Syszone ההגבלה היא ל-1GB וזה כבר בסדר.

רק לשם הבהרה, 2 חריצי זיכרון מספיקים מעל ומעבר במקרה שהמחשב מיועד לשמש כHTPC או לשימוש בסיסי ואינטרנט או לשימוש משרדי פשוט. אבל במקרים שיש שימוש בתוכנות גרפיקה/וידאו/סאונד/תלת מימד מקצועיות או חצי-מקצועיות, אז לא כדאי להגביל את הזיכרון עם 2 סלוטים כי יש מצב מאוד סביר שידרש עוד זיכרון בעתיד.

מה לגבי מעבד? למה בעצם i7?

אם השימוש הוא לEdius בלבד השאלה אם התוכנה תשתמש ביכולות HT? כי אם לא, אז אפשר לחסוך 500 ש"ח ולקחת מעבד i5. כדאי לבדוק את הנושא, עדיף אפילו לשאול בפורום של אדיוס.

אלא אם כן אתה מעדיף i7 בכל מקרה כי יתכן שבעתיד תערוך עם תוכנות שיודעות לנצל HT כמו של אדובי או אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לזורו9 והרי תשובתי:

1) מבחינת לוח האם, מאחר והמסכים עליהם דיברתי בני 4 שנים לפחות, בודאי ביום בהיר אחד הם יוחלפו באחרים. לא הייתי רוצה להגביל עצמי בקטע הזה, כלומר כדאי לחשוב על אופק גם מבחינה זו.

2) בענין ה"אדיוס" (איזו גירסה מדובר) - בכנות שאיני יודע. אחרי שהיזכרת הענין ניגשתי לניירת ובדקתי ולא מצאתי מילה בנושא. מה שכן ,דרישות התכנה הן למערכת הפעלה XP של 32 ביט ולמקרה וויסטה 64 ביט. האם זה עונה לך על השאלה ? מה שכן: וזה כמעט אופציה לא מבוטלת, אני שוקל רכישת גירסה מתקדמת יותר של "אדיוס".

3) אני לא נוטה לותר על כרטיס מסך וזה מסיבות של אפשרות לשימוש במשחק שעסקתי בו בעבר ( Flight Simulator ), וגם משום שעסקתי בעבר מעט ב"פרמייר" ולך תדע מה ילד יום. וחוץ מזה גם אולי מאיזה טראומות מן העבר. בנושא הזיכרון, כרגע נטייתי היא גם לזיכרון של 16 ג'יגה ולא 8 לצרכים עתידיים ולך תדע מה צופן בחובו העתיד (סה"כ הורדתם לא מעט מהמחיר ההתחלתי, מה שמאפשר לי יותר אויר לנשימה).

4) הערותיך לגבי 8.1 - הפנמתי מזמן, מיתר הדוברים וגם את מה שהערת ביחס ללוח האם אני מאמץ בשתי ידיים.

5) אני מעדיף מעבד חזק חזק (אל נא תכעס עלי), כי הזכרתי קודם שידרוג גירסת "אדיוס", ובעבר גם נגעתי מעט בתכנת "פרמייר". (בעבר היו לי קשיים עם הפורום של "אדיוס", אז אני לא שש לפתוח שם "שאלה" - אל תלחץ עלי בענין).

6) שמחתי לקבל הערותיך וכמובן של כל יתר הדוברים. אתם עושים עבודה נהדרת ומופלאה, כל הכבוד, אחד אחד בעלי מקצוע מהשורה הראשונה אני אסיר תודה ומוריד הכובע בפניכם (בסוף אני גם אוכל את הכובע. סתם, סתם אני חומד לצון).

7) שלא אשכח, מישהו מוכן לומר לי מהי יציאה אופטית בהקשר עם הלוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אם ככה אז באמת כדאי כבר ללכת על i7+16GB וזה יתן לך מקסימום אפשרויות והמחשב יהיה יותר "future proof". ואגב, אני ממש לא "אכעס", פשוט היה חשוב שתקבל את כל האינפורמציה ותבצע את ההחלטות מתוך הבנה ומודעות ולא בצורה עיוורת. אני תמיד בעד החומרה הכי טובה והכי איכותית שהתקציב מאפשר או לחילופין אם הצורך מחייב.

לוח האם במפרט של Syszone הוא טוב ובכל מקרה יש לו 3 יציאות מסך HDMI+DVI+VGA. שים לב שבכרטיס מסך באותו מפרט יש בדיוק אותן יציאות, כך שמהבחינה הזו כרטיס המסך לא נותן משהו מעבר. אם חשובים לך יציאות אחרות כמו DP או 2 יציאות של HDMI אז תבקש מSyszone לבדוק אופציות אחרות לכרטיס המסך (במגוון כרטיסי המסך אני פחות מבין). לדעתי אין שום בעיה לשחק בסימולטור גם ללא כרטיס מסך (הדרישות חומרה נמוכות) ובפרמייר עדיין תוכל לערוך לפעמים גם ללא כרטיס מסך. רק לשימוש לעיתים קרובות ברמה של בינוני+ או כבד בפרמייר, הייתי ממליץ על כרטיס מסך. אני עדיין חושב שעם כרטיס המסך כדאי לחכות כי רק תרוויח מכך (כשיגיע הזמן לרכוש תוכל לקבל הרבה יותר תמורה עבור הכסף וגם לבחור משהו שיותר יתאים לך, כי כרגע אין צורך מאוד מוגדר).

יציאה אופטית SPDIF היא סוג של חיבור אודיו דיגיטלי בשביל להתחבר למערכת , מגבר או מכשיר אודיו אחר. אם יש לך מגבר או מערכת עם כניסה אופטית תוכל להתחבר אליה ולשמוע את הסאונד מהמחשב דרך הרמקולים של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברי המלומדים:

האם המארז הקטן יותר: " SilverStone Precision PS09 Black ", מתאים ללוח האם "Gigabyte G1 Sniper B5 ", שאולי "גדול" עליו ?

ניסיתי למצוא באתרים אך עיני הלא מקצועית לא הבחינה ומכאן שאלתי הנ"ל.

תודה למפרע - מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נכנסתי (אני מתגורר ליד TMS, IVORY וגם KSP) תחילה ל- TMS ומהמיפרט שהצגתי לקיריל (לאור הדיונים שכאן), הוא שינה לי את הקירור למעבד לדגם הפחות מומלץ את כרטיס המסך ל- Palit GTX750TI Storm, את הכונן האופטי ולחץ עלי לשנות המארז. משום מה גם ענין זיכרון Hynix לא הרשים אותי, כך שיצאתי משם עם טעם מר בפה. המשכתי משם לאייבורי והרבה פריטים שביקשתי להכניס לא היו (הציע דברים אחרים מה שהקפיץ את המחיר בכ-700 ש"ח. משם פניתי ל- KSP שהוא בדומה לאיש אייבורי לא בדיוק זיהה את לוח האם Sniper שלא ניתנו עליו מספיק פרטים ( Gigabyte G1 Sniper B5 לא קובע חד משמעית על איזה לוח הכוונה), במקומו הציעו לי באייבורי Haswell 1150 G1 Sniper Z97 Gigabyte u ואילו בKSP הציעו Gigabyte GA-H97 - HD3 LGA1150 Intel H97, 1600. וגם הציעו מארז אחר (כי לא היה מה שהיצעתם) והוא Sharkoon VS4-S Black ATX Case No PSU. הצעת KSP היתה הזולה שלא לדבר על כך שהזיכרון הוא של Kingston HyperX Beast 2X8GB 1600 MHz. הצעתם של KSP היתה הזולה, נראית מהרכיבים הידועים ובעלי השם, מלבד המארז עליו איני יודע דבר.

אשמח אם תוכלו לייעץ לי בנושא המארז ובכלל. פרטי המארז הם ואני חוזר: Sharkoon VS4-S Black ATX Case No .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל מס' 1:

לעולם אל תסמוך על המוכרים בחנויות שירכיבו לך מפרט שיתאים לצרכים שלך ושיהיה הכי איכותי שאפשר ביחס לתקציב. כי:

א. הם נגועים באינטרסים זרים (לדוגמה: בהתאם למלאי שהם רוצים להפטר או בהתאם לרווח).

ב. הם עסוקים כל היום בלמכור, בזמן שחברי הפורום עסוקים בקריאת ביקורות והשוואות של רכיבי חומרה. יש כאן חברי פורום מנוסים ובעלי ידע רב הרבה יותר מאשר המוכרים בחנויות.

ג. בזמן הקצר שאני בפורום כבר נתקלתי בכמה מקרים שאנשים הגיעו לכאן עם בעיות בסיסיות בתאימות רכיבים של מחשבים שהרכיבו המוכרים בחנות. או מקרים של מפרטים ממש גרועים ויקרים ברמה שערורייתית.

כלל מס' 2:

אם הגעת עם מפרט מוכן לחנות, אל תסכים שיחליפו לך אף רכיב, אלא אם כן בדקת בפורום אם ההחלפה ראויה. והסיבה לכך: ראה כלל מס' 1.

אבל אני רואה שהגעת למסקנה הזאת לבד, ולכן חזרת אלינו :)

כמובן שכל זה יכול להשתנות מחנות לחנות, או מעובד אחד בחנות למשנהו. יש כאלו שהם יותר מקצועיים ואמינים ויש כאלו שפחות. אבל כעיקרון אלו כללים שכדאי ליישם.

מבחינת ניסיון אישי שיש לי עם חנויות:

אייבורי: שירות נוראי וטראומטי ולא מתקרב לשם יותר. המפרטים הגרועים ביותר שראיתי מימי בפורום, של מחשבים שכבר נרכשו, הגיעו מאייבורי.

KSP: לדעתי עדיפים בהרבה מאייבורי אבל לפעמים השירות שם גרוע ולא חסרים סיפורים על האחריות הגרועה שלהם שמנסים להפיל את האשמה על הלקוח למרות שאינו אשם. יש לי איתם לרוב ניסיון טוב אבל לפעמים גם ממש גרוע.

TMS: אין לי ניסיון איתם, אבל הם נחשבים לטובים ואמינים. הופתעתי לשמוע שהציעו לך להחליף חלקים. בגלל שאין במלאי? חשבתי שהם עובדים כמו פלונטר, שיש הכל רק שלוקח יומיים שלושה עד שהחלקים מגיעים מהיבואן.

פלונטר: ניסיון ראשון איתם לפני כחודש בקניית חלקים עיקריים למחשב שהרכבתי לבד. הם חנות ותיקה ושמעתי עליהם דברים טובים בעבר. הרושם שלי שהם מאוד מקצועיים ורציניים, המבחר של החלקים גדול מאוד וקל להרכיב מפרט טוב. היתה תקלה באחד החלקים והשירות היה מעולה ומהיר והכי טוב שנתקלתי בו עד היום. הטכנאים סופר מקצועיים ואם הייתי יודע זאת קודם, הייתי מזמין שם את כל המחשב ונותן להם להרכיב.

זיגזג: טובים ואמינים ורכשתי אצלם מחשב בעבר. אבל הם רחוקים מדי בשבילי (נמצאים ביהוד) והמבחר של החלקים לא מאוד מגוון.

לגבי המארז שארקון:

נראה יחסית רגיל/סביר, אך אין לו בידוד אקוסטי כמו לPS09, אם זה חשוב לך.

זיכרון:

גם Hynix טובים והם אחד מייצרני רכיבי הגדולים בעולם. למעשה הרבה חברות ידועות של זיכרונות משתמשות ברכיבים שלהם. בכל מקרה, תקנה מה שעולה פחות לא תרגיש הבדל בביצועים.

לוח אם:

אתה סגור לגבי הסנייפר? יש לוחות פחות יקרים עם יציאת אודיו אופטית, וגם בגודל mATX.

הלוח שהוצע לך כאן הוא עם צ'יפסט B85, לא ראיתי שיש אותו בKSP. אמרו לך שלא זיהו את הלוח כי אין מספיק פרטים? שטויות במיץ. חיפוש פשוט בגוגל של המילים "sniper b5" והיו מוצאים בתוצאה הראשונה כי יש רק אחד כזה.

אם החלטת על חנות מסויימת, אז אפשר להכין לך מפרט אופטימלי מאותה חנות בהתאם לתקציב שלך.

ובכל מקרה, אם אתה מתכוון להזמין מפרט שונה ממה שהוצע כאן, עדיף שתעלה אותו לאשכול הזה (לא צריך לפתוח דיון חדש) כדי לוודא שהוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזורו9 רוב תודות:

הארת את עיני, עשית לי סדר בבלגן והתיסכול שחוויתי אחרי הביקור בחנויות אתמול, התפוגג אחרי קריאת דבריך.

בגדול אני עומד ליישם את הנאמר על ידיך. בהמשך היום אני מתיישב על העסק ומקבל החלטות בהתאם. שוב תודה - מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למה שנאמר בספסקה האחרונה, ובתור איש מכירות לשעבר - אל תסמוך ב100% אף פעם... לא תמיד יש זמן או רצון לעזור ללקוחות (בלי קשר לאינטרסים)

לגבי חנויות - היה לי נסיון טוב בעבר עם כל מי שעבדתי איתו - מאייבורי וקיאספי ועד חנויות קטנות שכבר לא קיימות היום - כשתאכלס, מבחינת אחריות, החנות רלוונטית באמת רק למשך של 14 ימי עסקים - אחרי זה תוכל לפנות ישירות ליבואן או היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזורו9 ובלאטאטה (איזה מן שם מיוחד בחרת ) תודות ותגובתי:

אז מה יש לנו כאן, פלגים, פלטינות... (כמאמר הגששים למי שזוכר), כוונתי הגיע הזמן לעשות סדר בים האינפורמאציה, שאני מברך עליו. ולפני שאני פונה לחנות, הייתי מבקש להציג בפניכם בחירותי בפריטים מתוך מה שהצעתם מספר פעמים, עם ההעדפות הרצויות לי.

בקשתי אליכם היא לראות ולוודא שלא עשיתי "פאשלה" גדולה מדי, האם הגענו, פחות או יותר למחשב האופטימלי מבחינתי (ברור לי שעקב יהדותנו לא ניתן להגיע ברוב המקרים לעמק השווה), אבל השאלה נשאלת, אם יש התאמה ברכיבים, אם המחשב יעבוד טוב ואם תמחירית עשינו את המיטב. ובכן קדימה:

מעבד: Intel Core i7-4790 3.6 Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA 1150 Tray

קירור למעבד: Arctic Cooling Freezer i11

לוח אם: Gigabyte G1 Sniper B5

מארז: SilverStone Precision PS09 Black

ספק כוח: Seasonic SS-450RT 450W 37A@12V 80+Gold Bulk

זיכרון: Hynix 16GB 2X8GB DDR3 1600 Mhz (למחשב חדש בלבד)

כרטיס מסך: MSI GT640 2GB DDR3 VGA DVI HDMI PCI-E

ספק כוח: Seasonic S12G-450W 80+Gold

דיסק למדיה: Seagate Barracuda 7200.14 2TB Sata3

דיסק למער': Sandisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כונן אופטי: LG DVDRW X24 Sata

תוכנות: Windows 8.1 Premium English 64 Bit (בקניית מחשב חדש)

הרכבה: הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

הערות:

1) מאחר שרשמתי, לפי שאלה ממישהו מכם, כי איני זקוק ליציאה אופטית מהלוח, אולי כדאי ללכת על לוח האם שהציע Syszone דהיינו:

Asus B85M-G for 1150 שנותן לי את כל היציאות הדרושות למסכים. ומה בענין המארז במקרה זה ? אולי המארז שנבחר אינו מתאים, מה יש לקחת במקומו ?

2) האם דיסק ה- שמופיע כאן אינו מהדגם שהיצעתם MX-100 המהיר יותר, אלא הדגם האיטי MX-500 ?

3) באם אני מחליט לרכוש בקיבלת יותר גבוהה (שמכפילה את מחירו בערך) איזה דגם אתם ממליצים ?

4) אגב' בחנות TMS נאמר לי כי לוח האם שביקשנו ( Sniper וכו' ) כמופיע פה למעלה' הולך עם המארז SilverStone Precision PS09 (לא כפי שאמרת זורו9, אז האם זה מ"עוללות" המוכרים" או מה ?). אני קטונתי בענין הזה.

מצפה לתגובותיכם בשמחה (ומודה למפרע).

משום מה שכחתי את Syszone ואיתך הסליחה. מובן שאשמח לשמוע את דבריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חסרה כאן תגובתו של Syszone, נקווה שיחזור בקרוב.

הסנייפר B5 הוא בגודל ATX, הPS09 מתאים רק לגודל mATX ומטה. כל מי שאומר לך אחרת אין לו מושג על מה הוא מדבר.

למה אתה חושב שאתה זקוק לסנייפר? מה חסר לך בלוח של B85M-G? זו שאלה שחשוב שתענה עליה, כי בינתיים אתה לא כל-כך ברור לגבי הדרישות שלך מהלוח.

Sandisk Ultra Plus ו - MX100 הם באותה רמה פחות או יותר (בכל קיבולת). אם יש הפרש משמעותי במחיר בין הדגמים האלו לאותו הנפח, פשוט תלך על מה שיותר זול.

עדיין נסתר מבינתי למה אתה זקוק לכרטיס מסך כבר עכשיו. בשימושים שהגדרת עד עכשיו אתה לא תראה שום הבדל בין הכרטיס לבין המעבד הגרפי האינטגרלי. תראה הבדל רק בשימוש בינוני עד כבד בפרמייר, וכרגע זה לא ממש השימוש שלך. תמיד תוכל להוסיף כרטיס מסך בעתיד.

לגבי המארז: הPS09 הוא מעולה ודובר רבות על יתרונותיו, אם כי יש לי קצת הרגשת אי נוחות ברגע שמוסיפים לו כרטיס מסך, אם זה מה שבתכנון, כי זה מארז די צפוף מבפנים והאיוורור מוגבל. אם הכרטיס מסך הוא לא מהסוג שמאוד מתחמם אז זה עוד בסדר ואפשר להוסיף עוד מאוורר או שניים למארז. אבל לא הייתי ממליץ על המארז הזה לכרטיסי מסך רציניים, כי יש עם איוורור יותר טוב שגם להם יש בידוד אקוסטי (אבל יותר יקרים).

לגבי הרשימה שלך:

הכנסת ספק פעמיים. S12G 450 הוא מעולה ויש לו אחריות 5 שנים, הוא עדיף על האופציה האחרת שרשמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנייפר הוא בגודל ATX כמו שנאמר מעליי. קרא למטה:

1. ATX Form Factor; 30.5cm x 22.5cm

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4594#sp

וזה מה שרשום במאפייניו של ה PS09 :

Motherboard - Micro-ATX ,Mini-ITX

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=453

אם החלטת לקנות ב TMS צריך להתייחס גם למגוון המוצע בחנות ולבחור את הרכיבים המתאימים והמשתלמים ביותר כך ש

האסוס B85M-G בהחלט יתאים.

הליבה הגראפית של המעבד בערך שקולה ל NV630, לכן אני לא רואה היגיון להשקיע עוד 450 שקלים על כ. מסך עם יכולות דומות ואם כבר להשקיע אז ב NV750 שעולה כ 100 - 150 שקלים יותר מה NV640 אבל ייתן מענה גם לעריכות ווידאו עם תוכנות כבדות יותר במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...