קירור מים של Danger Den.. עזרה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים של Danger Den.. עזרה.

TermiNal

Recommended Posts

היי, שנכנסתי לאתר של Danger Dan ורציתי לחפש מוצרים שאני אוכל לקנות מצאתי רק מקום כזה שאתה ממלא חלקים שאתה רוצה

ובערכות מים אנלא מבין בגרוש! לכן אני אשמח מאוד מאוד עם מישהו יוכל למצוא לי איזו חבילה של Danger Dan מהאתר שלהם

כי אני לפחות לא מצאתי , או! שתרכיבו לי אחת שכוללת בלוק אך ורק למעבד אבל בלוק טוב מאוד! וכל שאר הדברים - צינורות/רדיאטור

/כל השטויות האחרות, אני רוצה לפתוח תחבילה שאני אזמין מהם ולקבל הכול שאנלא אצטרך לאלתר כלום שאני פשוט אוכל לחבר את זה.

תודה לכם :) ה כמעט שחכתי - הכול צריך ליהיות תואם לפלומינו 1800+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Custom Kit:, , DDRBX, Lucite, Z-Chipset, M4GPU Black-8 RAMsinks-Alumina Epoxy, 1/2 OD, Fittings, DBL Heater , 2x Evercool, 226W+Neoprene Pre-Cut, DD12V, 10 ft CF60, Round Res, AS 5 , 12oz Zerex Coolant, SHD,

מהאתר שלהם ...

ותוסיף Y ספליטר אחד , כניסה ב RBX יציאה ללוח ולכרטיס מסך משם Y וחזרה למיכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסחף? כל גוף קירור אוויר פשוט יקרר לך 1800+ בלי שום בעיה.

במחיר של מערכת קירור מים אתה יכול לעשות אפגרייד למחשב - לדוגמה מעבד 2500+ ולוח Nforce2 יעלו לך פחות מ 1000 ש"ח.

במחיר שתקבל על החלקים הישנים שלך אתה יכול לקנות זיכרונות טובים.

אתה תהנה מאפגרייד כזה הרבה יותר מאשר ממערכת קירור מים שלא לדבר על הסיכונים הכרוכים בהתקנת מערכת כזאת.

הסיבה היחידה לקנות מערכת קירור מים היום היא למי שמחפש שילוב של קירור חזק מאוד (אובר קלוקינג קיצוני) עם רמת רעש סבירה.

צריך לזכור כי רוב מערכות קירור המים לא נותנות ביצועים עדיפים בהרבה מקירור אויר טוב.

אתה רוצה דוגמאות :

על פי נתוני האתר Overclockers.com היעילות הטרמית של מערכת קירור המים של קורסייר שנחשבת לטובה ביותר ביצור סידרתי היא 0.22 CW במהירות הגבוהה שהיא דיי רועשת.

היעילות הטרמית של גוף קירור שקט כמו ה Thermaltake silent boost הינה בערך 0.29 CW.

הנתונים עבור טמפרטורת חדר של 23 מעלות.

ניקח לדוגמא את המעבד הכי חם של - ברטון 3200+ שמוציא במאמץ מקסימלי 75W של חום ונקבל את התוצאות הבאות:

0.22 כפול 75W נותן 16.5 מעלות מעל טמפרטורת החדר.

0.29 כפול 75W נותן 21.75 מעלות מעל טמפרטורת החדר.

כלומר קירור אויר שקט יתן במקרה הזה תוצאה הגבוהה רק ב חמש מעלות מעלות מקירור מים יקר ורועש יותר.

מיותר לציין שהסיילנט בוסט עולה רק 160 ש"ח לעומת מעל 1500 ש"ח למערכת קירור המים.

יבואו האובר קלוקרים ויגידו כי אפשר להגיע עם קירור מים לאובר קלוקינג גבוה יותר - נכון אבל מה המחיר?

ב 1500 ש"ח אפשר לקנות מעבד 3000+ 64 ביט שאוכל לארוחת בוקר את רוב המעבדים הישנים יותר שנמצאים באובר קלוקינג קיצוני.כל זאת מבלי להתאמץ וביציבות טובה הרבה יותר.

יכול להיות שבעתיד (ועל פי הפרסקוט נראה שכבר בקרוב) המעבדים יהיו כה חמים שקירור אויר לא יספיק כדי לקרר את המעבד.

נכון להיום קירור אויר טוב יכול לקרר ביעילות כל מעבד כולל מעבדי ה 64 ביט וברמת רעש סבירה.

שורה תחתונה - חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרור מים הוא בעיקר לשקט , ולאורך זמן .

יש היטסינקים טובים אך הם יקרים, הרכבה ספציפית לסוקט מסויים, ובעיקר מרעישים באופן מוגזם.

קרור מים לעומת זאת מחזיר את עצמו ע"י בינוני ושקט למעבדים עתידיים.

כלומר, לקנות קרור מים רק למעבד וגם להשתמש בהרבה מאווררים זה לא סביר לדעתי.

יש לי מארז SONATA עם קרור מים לכל מה שאפשר (כרטיס מסך והיתר במצב הכנה לביצוע מרוכז) , לפעמים אני מתעורר בבוקר ותמה האם כיביתי את המחשב.. זה כמה שזה שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...