Assassin’s Creed Unity PC Specs - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin’s Creed Unity PC Specs

klayton

Recommended Posts

גם לי בבלאק פלאג היו מלא באגים.. אסור לקנות משחק שלהם בחודש הראשון.. ובהקשר של fps לא בטוח שגם אחרי כל הפאצ'ים המשחק יהיה עדיין שחיק ברמה גבוהה... Wach dogs אותו סיפור, נפילה של משחק. מעניין אם הפארקריי גם יצא חצי אפויי.. יש להם קטע כזה.. משחקים של wb לא תראה דברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא בא במטרה להגן על יובי "חס ושלום", אבל אתה מכיר משחק רציני ששוחרר בלי באגים\גליצ'ים ? תביא שם ואקשר לך סרטון עם באג משעשע.

מבלאק פלאג נהניתי, לא היה כבד לחינם, ולא נתקלתי בבאגים שראיתי ביוטיוב (מלבד ספינה שיורדת אל קרקעית האוקיינוס - למעשה אפילו נהניתי מהבאג הזה, דרמטי משהו :) )

ראיתי ביוטיוב כמה סרטוני גיימפליי של unity "עד" 60fps ב- והמשחק נראה די מרשים. בשביל לטעון לחוסר אופטימיזציה צריך להשוות למשחק בהיקף דומה עם גראפיקה מקבילה (מבחינה טכנולוגית), שרץ טוב יותר.

אני תמיד יעדיף להתפשר על הגדרות שפחות חשובות לי מאשר שיגבילו לי הגדרות מקסימום רק כדי שפחות משתמשים ירגישו מקופחים \ שהחומרה שלהם מתיישנת, בעוד אחרים יתלוננו על downgrade.

זה שכרטיס בודד הכי חזק מתאמץ בהגדרות מקס - ממש לא פוסל משחק בעיניי. זה קרה עם מספיק משחקים טובים. אבל כמובן שאהיה יותר חכם לאחר שאתסה בו בעצמי...

עריכה: כרגיל החברה מ-PCPer מציגים את הדברים כמו שצריך, מכל הזויות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין פה הבנה מלאה של הנושא.

AC:U הוא לא משחק במצב טכני תקין כמו קרייסיס. הוא סובל מבאגים, קריסות, גליצ'ים ושאר דרעק.

יש כאן טיעון שבו המשחק שחיק עם חומרה חזקה תחת הגדרות עלובות. למה אני צריך להכפיל את כח ה-CPU ולשלש את כח ה-GPU כדי לקבל חווייה קונסולתית?

אם זאת האסטרטגיה שלהם, אז בבקשה. פחות אנשים יקנו היום כי הם לא יכולים לשחק, והמעט שישארו מעוניינים בעוד שנה בסייל יקנו ובכל זאת יקבלו חווייה בינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם djelectric, יש עוד דיון בדיוק על העניין הזה.. העלנו סרטון של שמשחק עם שני כרטיסים, gtx980, ובשביל 60 fps הוא הוריד הגדרות מultra ל high, והוריד פילטרים.. וגם אז היו לו ירידות פריימים. חושב שאם עובדים על משחק "דור הבא" ברמה כזאת אז יש מצב שבהתחלה יהיה חבלי לידה, אבל לא ברמה כזאת... במיוחד בחומרה חזקה פי כמה מההגדרות המומלצות.. בכל מקרה הם פרסמו בבלוג שלהם שהם מוציאים טלאים לתקן את הבאגים האלה.. מקווה שעוד חודש המשחק ירוץ לפחות כמו הקודם. למי שלא ראה את הדף של המשחק בסטים.. אף פעם לא ראיתי דבר כזה. במקומם הייתי נותן לכל מי שקנה את המשחק הזה בחודש הראשון את פארקריי 4 בחצי מחיר

- - - תגובה אוחדה: - - -

בהנחה שהוא נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא במטרה להגן על יובי "חס ושלום", אבל אתה מכיר משחק רציני ששוחרר בלי באגים\גליצ'ים ? תביא שם ואקשר לך סרטון עם באג משעשע.

מבלאק פלאג נהניתי, לא היה כבד לחינם, ולא נתקלתי בבאגים שראיתי ביוטיוב (מלבד ספינה שיורדת אל קרקעית האוקיינוס - למעשה אפילו נהניתי מהבאג הזה, דרמטי משהו :) )

ראיתי ביוטיוב כמה סרטוני גיימפליי של unity "עד" 60fps ב- והמשחק נראה די מרשים. בשביל לטעון לחוסר אופטימיזציה צריך להשוות למשחק בהיקף דומה עם גראפיקה מקבילה (מבחינה טכנולוגית), שרץ טוב יותר.

אני תמיד יעדיף להתפשר על הגדרות שפחות חשובות לי מאשר שיגבילו לי הגדרות מקסימום רק כדי שפחות משתמשים ירגישו מקופחים \ שהחומרה שלהם מתיישנת, בעוד אחרים יתלוננו על downgrade.

זה שכרטיס בודד הכי חזק מתאמץ בהגדרות מקס - ממש לא פוסל משחק בעיניי. זה קרה עם מספיק משחקים טובים. אבל כמובן שאהיה יותר חכם לאחר שאתסה בו בעצמי...

עריכה: כרגיל החברה מ-PCPer מציגים את הדברים כמו שצריך, מכל הזויות:

לא ידעתי שגדי טאוב סוקר חומרה

https://www.google.com/search?q=%D7%92%D7%93%D7%99+%D7%98%D7%90%D7%95%D7%91&safe=off&biw=1920&bih=1099&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=CMllVO6MCur9ywOqrILQBA&ved=0CAcQ_AUoAg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCPER בדרך כלל מקור מאוד טוב למידע אבל הפעם ממש קשה לי להסכים איתם, המשחק הזה לא נראה כל כך מדהים וראינו משחקים שנראים לא פחות טוב ועבדו הרבה יותר טוב. הסקיילינג שלהם נוראי, GTX770 כמינימום זה בדיחה, R9 290X כמינימום זה עוד יותר בדיחה (זה כמה המשחק לא עובד טוב על חומרה של AMD).

הם הזכירו את CRYSIS 3 שגם לא עבד מושלם, הינה הדרישות מינימום של המשחק:

- מעבד כפול Core2 Duo 2.4 Ghz או Athlon64 X2 2.7 Ghz

- 2GB זיכרון

- HD5770 או GTS 450

נכון, בשביל להפעיל על ULTRA צריך את החומרה הכי מתקדמת שיש בשוק וכמה אבל המשחק כן עבד על חומרת הביניים שהייתה זמינה באותו הזמן (ואפילו על פחות מזה).

AC:U משחק שתוכנן גרוע, אין דרך להגן על זה ואין דרך להצדיק את זה. זה כמו שמישהו ינסה להגן על RAGE ולהגיד שהזרמת הטקסטורות בו לא גרועה זה פשוט החומרה לא מספיק טובה:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שמישהו ינסה להגן על RAGE ולהגיד שהזרמת הטקסטורות בו לא גרועה זה פשוט החומרה לא מספיק טובה:nixweiss:

הזרמת הטקסטורות ב-RAGE היתה גרועה אם לא היה לך כרטיס תומך , אז כן, אפשר לומר שהחומרה שלך לא היתה מספיק טובה (עבור משחק זה שתוכנן לרוץ במיטבו על חומרה ירוקה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה אולי עוזר אבל גם עם TITAN ו GTX 780 אפשר לראות בעיות בטקסטורות במשחקים שונים שמשתמשים ב ID TECH 5 אם עושים סיבוב חד (וזה קורה הרבה כי רוב המשחקים האלה הם משחקי יריות), ב RAGE בהתחלה המצב היה נוראי גם עם חומרה ירוקה.

בכללי ההתאמות האלה מפגרות, לפחות מהחברות שמאחורי המנועים הגרפיים הגדולים הייתי מצפה שתיהיה אחידות, במיוחד שרובם עושים את זה כל כך הרבה שנים שאין הצדקה להשאר מותאם רק לחצי מכרטיסי המסך. לצערנו במקום להשתפר המצב רק נהיה גרוע יותר משנה לשנה. אם זה הפרש ביצועים שנגרם בגלל OPRNGL/MANTLE אז בסדר אבל בהרבה מקרים זה פשוט עבודה גרועה מצד המפתחים ומשחקי כסף (למשל הרמיזות ש DRAGON AGE יעבוד ב רק עם כרטיסי מסך של או ההבדל הענק בדרישות של COD לטובת NVIDIA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מפגר כיום הוא כאשר הקונסולות נמצאות במקום הראשון בשביל חברות המשחקים , והקונסולות האלו מונעות על ידי מעבדים וכרטיסים גראפיים של הרבה מהחברות האלו הולכות ובכח משמשות בKit של Nvidia , ואז המשחקים עובדים א. גרוע יותר בקונסולות ,וב. לבעלי כרטיסים גראפיים של . שביחד זה שוק גדול מאוד . אז למה ללכת בכח על טכנולגיות מגבילות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטעי הקוד האלה לא אמורים להשפיע על הקונסולות, ברוב המקרים מוסיפים אותם לגירסת המחשב בשלב מאוחר יותר, בגלל זה גם הרבה פעמים גירסת המחשב פשוט לא עובדת (הטמעה כושלת). זה בעיה שקיימת עם כל קטע קוד מוכן, ב BLOPS למשל היו הרבה בעיות בהתחלה בגלל הטמעה לא טובה של STEAMWORKS (קטעי קוד שלא אמורים להשפיע על הביצועים).

כל משחקי BATMAN השתמשו בקטעי קוד של NVIDIA והם לא עשו בעיות מיוחדות, הביצועים עם כרטיסי מסך של AMD לא היו טובים כמו שהם אמורים להיות אבל לא ברמה שבאמת הפריעה למישהו. גם WITCHER 2 עובד טוב עם כרטיסי מסך של AMD. כש WITCHER 3 ו BATMAN החדש יצאו נוכל לדעת אם קטעי הקוד האלה באמת בעייתיים או ש ו צריכים להביא עובדים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקנתי את המשחק, התקדמתי עד שנפתחה העיר הגדולה, והרצתי באנץ' עם FRAPS למשך 11 דקות כאשר אני רץ ברחבי העיר, מטפס על גגות, נכנס לחדרים \ כנסיות, עושה synchronization וכו'...

GTX 780 @ 1080p עם FXAA על Ultra High מלבד Shadows שהורדתי באחד ל-High (ז"א ללא PCSS), ממוצע 62fps.

PCSS מוריד לי כמעט 10fps ככה שלא משתלם עבורי. MSAA/TXAA כבדים עוד יותר, עליהם בכלל ויתרתי. חשוב לי יותר ה fps במקרה הזה אבל טוב שיש אפשרות עבור העדפות שונות או בעלי כרטיס(ים) חזק(ים) יותר.

אני מן הסתם לא תמיד על 60, יש ירידות לאיזור ה- 40-50 (ואפילו דרומה בסצנות בעיקר), ידוע שהמשחק כבד אבל בסך הכל אין לי תלונות מיוחדות לגבי יחסי הגראפיקה מול ביצועים.

המשחק נראה נפלא ושחיק בהחלט מבחינתי. אולי ראוי לציין שאני משחק עם gsync, ככה שקצת יותר קשה למשחקים כבדים לדפוק לי את החוויה...

אגב, מסתבר שה- DX11 Advanced Tessellation של עדיין לא כלול ובקרוב יתווסף בפאץ', ככה שזה עוד לא נגמר :) (מצד שני גם שיפורים ייתכנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא צריך את הפאץ' האחרון 1.2 עם תיקונים לריבוי ליבות, לא יודע. באילו הגדרות \ רז' הוא שיחק בכלל ? מי זה totalbiscuit, מהפורום ?

עריכה: אה זה הבחור מסרטוני ה-WTF, מתלונן מקצועי לפרנסתו :)

הוא מדבר שם על SMAA שבכלל לא קיים במשחק (מבחינתו MSAA/SMAA זה אותו דבר כנראה), לא הייתי פונה אליו לסיקורי ביצועים זה בטוח.

עריכה 2: והנה עוד סיבה למה חבל שתבזבז את זמנך על מעשיות ה שלו... (עם או בלי MSAA)

http://gamegpu.ru/action-/-fps-/-tps/assassin-s-creed-unity-test-gpu.html

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Assassins_Creed_Unity-test-new-ac_1920.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא שיחק גם לא הייתה תמיכה ב ומאז יצא עדכון למשחק + דרייבר, כנראה שרק כרטיס אחד עבד. צריך לזכור שהוא דיי מדבר על המשחקים בלי לכתוב לפני זה אז מידי פעם יש פספוסים (MSAA/SMAA, אותן אותיות). הוא גם אמר שאפשר לשחק עם FXAA אבל הוא מעדיף בלי כי בדרך כלל זה לא נראה טוב (וזה נכון לכל סוגי ה MLAA), בהרבה מקרים המשחק מאבד מהחדות שלו כשמשתמשים ב AA מהסוג הזה.

נראה כאילו הם עוד כמה עדכונים ממשחק עובד...היה עדיף שהם ידחו את המשחק עוד, לפחות את גירסת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...