Assassin’s Creed Unity PC Specs - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin’s Creed Unity PC Specs

klayton

Recommended Posts

בגלל שהחומרה דומה, אפשר לעשות השוואה קונקרטית של כח לעומת ביצועים. אם יוביסופט פיתחה את המשחק לקונסולות והוא ורוץ שם ב-1600X900 ב-30FPS, הרי שמחשב מבוסס Core i3 או FX4300 עם כרטיס מסך R7 260X צריך לעשות פחות או יותר את אותה העבודה. אם הוא לא יעשה את אותה העבודה (אותה איכות תמונה ורזולוציה בדיוק, ואותו FPS) הרי שיש כאן בעיית תכנות. אם מישהו רוצה לשחק ב-1080P -ב60FPS, הרי שדרישת הכח מול הקונסולה היא גבוהה פי 2.5. במקרה הזה צריך להגדיל את החומרה באותה מידה, וזה אומר מעבדי Core i5 וכרטיסי מסך דוגמת R9 280X. אומרים נחיה ונראה. בנוגע למעבדים ולמה יש או אין בקונסולה - זה בדיוק מה שאתם מקבלים במחשב מבחינה ארכיטקטונית. אין פה שום מעבד מיוחד שמיועד לעיבוד של דברים מיוחדים. יש כאן APU כשר למהדרין של בדיוק כמו אחיו בסדרה השולחנית. קחו אותו ושימו אותו בלוח אם במחשב סטנדרטי והוא יעשה מה שהאחרים עושים. (אל תעשו את זה כמובן, הוא מולחם :) )

רגע, מה עם הכתבה שהתפרסמה פה בעבר שמשחקי מחשב רצים דרך וזו אחת הסיבות שמשחקי מחשב רצים יותר לעט אם משווים חומרה זהה של קונסולה למחשב? (כלומר, על אותו משחק צריך חומרה חזקה יותר למחשב)

ובקשר למשחק.

כמי שמשחק 95% מהזמן במחשב, החודש אני דוקא שמח שיש לי וPS בבית. (לא שמח על כך שאני צריך לבחור לאיזו מהן לקנות את המשחק)

החודש יוצאים GTA5. AC UNITY.

משחקים שאני בטוח שלא ירוצו לי טוב על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישנה טבלת הגדרות פר כרטיס בסוף הקישור שהבאתי. לפיה, אתה לא חיי בסרט. אבל הם מייחסים הגדרות אלו למינימום 40fps \ נקודת פתיחה.

כשיהיה לך את הכרטיס + משחק, יכול להיות שתרצה להתפשר בהגדרה כזאת או אחרת לטובת fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אין לי מושג איך הדברים האלה עובדים.. יש לי 770, לא הצלחתי לקבל בבאטמן fps גבוה, ראיתי עכשיו ביוטיוב שהעלו סרטונים fps בשמים על txaa, אני הורדתי לfxaa כדי לשחק נורמלי.. אין לי מושג למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בפסקה הראשונה כתבו משהו לא מדויק: טענו שהדרישות המטורפות של המשחק הן בגלל שזנחו את קונסולות היו הישן והתמקדו בקונסולות הדור הבא וב-.

אבל אם זה היה כך, הדרישה המינימלית ל- הייתה זהה לחומרה של הקונסולות. עובדה היא שבכל זאת דרישות המינימום גבוהות בהרבה ממה שיש בקונסולות.

כלומר, יש סיבה אחרת לדרישות האלה, שמנסים להסתיר מהקורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

naki, ב-batman יש physx זה יכול להכביד לא מעט. תוסיף את זה על הגדרות max ו- TXAA... לא תמיד פשוט עבור 770 / 680 להתמודד.

Animor, הקונסולות "next gen" לא כוללות את כל התוספות שאנוידיה "עזרו" ליוביסופט להטמיע במשחק, או הגדרות ultra באופן כללי.

כאילו, זה בדיוק מה שה"מדריך" הזה בא להציג אם לא שמת לב - PCMasterRace# :) אנוידיה רוצים שתקנה כרטיס מסך שלהם, לא קונסולה עם צ'יפ .

לא שיש לי בעיה עם זה, להיפך תביאו כמה שיותר eyecandy, תשקיעו כמה שאפשר ב-, אני יחליט אם להפעיל או לכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Can't sleep and Unity is out so lemme tell you about my experience so far. I only got access to code yesterday so I'm not that far in but there's a promised Day 1 patch that by the looks of it is SORELY needed. Getting that game to run on max settings is a nightmare, it's a huge resource hog. My 2 980s barely keep up. In the small tutorial area I was looking at some nasty drops one 1 980, prior to Nvidia putting in an SLI profile.

As it stands I can JUST keep it at 60, though it has some drops below at times. The game doesn't really look like it justifies that. It has some killer popin, just like Watchdogs did, actors very obviously and inconspicuously switch between detail levels depending on your distance to them and often just appear out of nowhere and disappear at random.

Lighting is glitchy as hell and overall texture quality is poor. I will say the faces and mo-cap quality is excellent, it actually has a kiss that doesn't look like 2 robots rubbing their faces together, so there's that. The problem that I had yesterday was just the MASS of bugs. Guards spawning in from the sky, NPC actors wandering through terrain and clipping through objects, scripted sequences breaking at random and stealth seems like it's just busted.

I had a guy spot me in a stealth section, run up to me as I was standing and then "lose track" of me. I was right in front of his face, he just wandered off. Thus far the game seems like quite the step backwards. Combat feels much more sluggish than Black Flag, but I admit I have yet to unlock a lot of the weapons and gadgets, I'm not that far in. So I don't have much to say about the gameplay up to this point (its been super standard Asscreed stuff) but this Day 1 patch is sorely needed, because the game without it is a buggy mess.

http://www.twitlonger.com/show/n_1sica1s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...