Assassin’s Creed Unity PC Specs - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin’s Creed Unity PC Specs

klayton

Recommended Posts

gforce experince מציע לי תמיד הכל על ultra כולל txaa, וזה ממש לא שחיק ברוב המקרים.. אני עם 770, משדרג ל 970g1 ממש מקווה לשיפור ניכר, גם עם פילטרים...

מישהו ניסה עם הכרטיס הזה? הבנתי שהביצועים שלו פחות טובים מה780ti.. גם במשחק הזה ספציפית וגם בכללי

אני עם 970g1 עם תוספת oc מריץ על 50 לרוב לפעמים יותר וכמובן שגם לי יש נפילות

ואיך הגעת לזה ש 780ti טוב יותר??

וגם אם כן זה במעט וגם זה ישתנה כשיוציאו עוד דרייברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתמול החלפתי לg1, ראיתי ביצועים וממש נדהמתי! אחלה כרטיס.. בחלק מהביקורות 780ti עובר את g1 אז רציתי לדעת אם זה בטוח.. מה שכן זה שהכרטיס הזה נותן 100% תמורה ביחס לביצועים.. סוף סוף כרטיס הוגן בהקשר הזה.. יש לך את יוניטי? איך הוא בביצועים במשחק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יובוסופט הוציאה כמה טלאים לתיקון הפאדיחות... הם שיפרו את העניין של המנוע הגרפי, נפילות fps? או שתיקנו רק את העניים של הטקסטורות והבעיות קואופ?

מה משנה כל התיקונים שלהם אם עכשיו נכנסתי למשחק אחרי השקעה של 10 שעות משחק

מתחיל משחק וקולט שכל ההתקדמות שלי הלכה לאיבוד

משיטוט קצר בפורמים אני לא היחיד

בחיים לא נתקלתי במשחק כל כך לא מלוטש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי!! במיוחד אם השקעת הרבה זמן במשימות צדדיות.. למי יש כח להתחיל הכל מהתחלה... זה הבאג הכי גדול.. גם אני ראיתי בפורומים שלהם שזה קורה..

בכח הפורומים כתבו שwach dogs הוא אחד המשחקים הגרועים שיצאו השנה, במיוחד ביחס לציפייה ממנו.. ולא הבנתי את כל הביקורות עליו, אצלי עובד חלק.. עד שמישהו שאל אותי מתי קניתי, שזה לפני חודש בערך... הוא יצא לפני חצי שנה, אולי יותר.. חושב שהם הספיקו לתקן הכל. נראה לי צריך פשוט להמתין להם לפחות חודשיים, עד שהם יתקנו הההככככלללל!!! עדיף להמתין מלשחק חצי כח.. אף אחד לא ישחק שוב את המשחק אחרי התיקונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לאחר התנסות של המשחק של כמה שעות טובות פשוט מציע לכם לשכוח ממנו בחודשיים שלוש הקרובים, משחק כל כך לא מלוטש ושבור שזה פשוט לא כיף לשחק.

ככול שאני משחק יותר אני מבין עד כמה המשחק הזה לא כיפי.

נ.ב:

בנוסף לכל הבעיות הגרפיות והבאגים יש גם החלקה מוזרה לעכבר שפשוט באלי לי להקיא.. :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עוזב את המשחק הזה לפחות לתקופה הקרובה

השקעתי לא מעט במשימות צדדיות וההתחלה של המשחק הזה ממש מייגעת ...

פתחתי בכל מקרה "פניה" באתר של ימח שמם ונראה כיצד יגיבו, ממה שאני קורא בפורמים הם צפויים להגיד לי "זה מה יש, תתחיל חדש "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משנה כל התיקונים שלהם אם עכשיו נכנסתי למשחק אחרי השקעה של 10 שעות משחק

מתחיל משחק וקולט שכל ההתקדמות שלי הלכה לאיבוד

משיטוט קצר בפורמים אני לא היחיד

בחיים לא נתקלתי במשחק כל כך לא מלוטש .

ניסית להריץ אותו כRUN AS ADMINISTRATOR ? אצלי גם לא נשמרה ההתקדמות ואז שמתי לב שהוא לא שומר את ההתקדמות כלל אם אני לא מריץ אותו כADMINISTRATOR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט מקס.

AA FXAA כי השאר עם ביצועים נוראיים + גם נראים לא טוב.

בלי בPCSS או SOFT SHADOWS של נוידיה גם גומר לגמרי את הביצועים השאר על ULTRA HIGH

ניסיתי את הטקסטורות על HIGH - פחות נפילות FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...