Assassin’s Creed Unity PC Specs - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin’s Creed Unity PC Specs

klayton

Recommended Posts

משחקי קונסולה מציגים איכות מגעילה !

אני בעד שהדרישות מינימום והמומלצות יעלו יותר ויותר ואפילו עוד יותר !

כל עוד המשחקים יציגו ביצועים יפים יותר ויותר ! DX11 וDX12 וכו'.

לא סתם יש לי את המחשב שיש לי...כדי להנות מהמשחקים כמה שיותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אשאל אותך כזאת שאלה...במידה והאיכות שתקבל תהיה מ-ד-ה-י-מ-ה....למה לא ?

תאר לך שהטקסטורות באיכות פנומינלית....תאר לך שהדמויות נראות וזזות בדיוק כמו בני אדם...תאר לך שלמות.

עכשיו - במידה וזה מה שתקבל - לא תסכים לדרישות כאלה ?

(הבעיה הגדולה היא שיכול להיות שזה לא מה שנקבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאני אקבל אז אני מוכן לקבל דרישות מאוד גבוהות.

אבל... הבעיה פה היא שהדרישות המינימליות בשביל להריץ את המשחק על המחשב באותה האיכות ורזולוציה של הקונסולות גבוהות פי כמה מונים ממה שבאמת דרוש לכך ומה שהקונסולות מכילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המינימום צר לי שאני לא יורד לסוף דעתך...אם נקבל את מה שאני מקווה (דגש על תקווה) שנקבל - אז שהסף יעלה...כמו שהדרישות קבלה ללימודי עלו...שגם המשחקים יעלו :-)

מה שכן לגבי מה שאילן אומר...אם זה המצב - אז זה ממש חמור שהדרישות גבוהות והביצועים עלובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא ברור, אז אפשט את זה עוד יותר.

לא יכול להיות שמי שיש לו מחשב עם מעבד i3 וכרטיס מסך R7 260X לא יוכל להינות מאיזשהן הגדרות במשחק. מצידו שיראה גרוע, הוא רק רוצה לשחק.

חומרה מסויימת מוגבלת לאיכות מסויימת, ולא יכול להיות שחומרת אמצע שוק או כניסה לא תעבור סלקציה אפילו שיש לה מספיק כח לאיכות תמונה מינימלית שתהווה חוויית משחק סבירה.

כל עוד הקונסולות עומדות במקום, גם דרישות הסף צריכות לעמוד במקום. זו לוגיקה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאומר שלא צריך להסתכל בכלל על ה"דרישות" אלא נטו על נתונים בשטח ... התאוריה שלי שהם פשוט סגרו עסקה עם מפיצת חומרה כזאת או אחרת ... ואז יתחילו לחלק באנדלים של משחק + כרטיס מסך או משהו בסגנון (כי כנראה שלשם הולך השיווק היום)

בכל אופן אין מה להתרגש מנתונים שאי אפשר לדעת מהם כלום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מחזק את מה שגיא אומר!

מישהו שכח את הדרישות של CRYSIS 3 בזמנו?....

Minimum System Operating Requirements for PC

• Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

• DirectX 11 graphics card with 1Gb Video RAM

• Dual core CPU

• 2GB Memory (3GB on Vista)

Example 1 (Nvidia/Intel):

• Nvidia GTS 450

• Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)

Example 2 (AMD):

Radeon HD5770

Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)

Recommended System Operating Requirements for PC

• Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

• DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM

• Quad core CPU

• 4GB Memory

Example 1 (Nvidia/Intel):

• Nvidia GTX 560

• Intel Core i3-530

Example 2 (AMD):

Radeon HD5870

Phenom II X2 565

נכון, זה בדיוק ההפך מהמצב הזה כרגע, כי הדרישות בזמנו היו "סבירות" ולא היה באזז כזה גדול סביב המשחק ואפילו אחרי תקופה ארוכה ו780 שלא מגרד את ה60 FPS (ממש בקושי), אין כזה ולא היה כזה רעש סביב המשחק.

הנקודה שלי היא, צריך לקחת את הדרישות בפרופורציה...ניראה לי יותר עניין שיווקי מאשר "הדבר האמיתי".

וד"א לפי סרטונים שיצא לי ליראות....לא חושב שהמשחק "מפיל" את CRYSIS 3 מבחינה גרפית שיש בכלל הצדקה לדרישות האלה.

כניראה שמדובר בעוד משחק שבור מבית (watch dogs), וכשהמשחק יצא אז ביוביסופט יגידו "שלא תגידו שלא אמרנו" חחחחח

בקיצור, אין סיבה בעולם להכנס למצב של חיסכון ע"מ לרכוש חומרה חדשה בשביל הפח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"NVIDIA Optimizations"

כל המשחקים שיצאו בשנתיים האחרונות שכללו תוספות של יצאו במצב לא שחיק. או ש צריכים לשפר את קטעי הקוד שלהם או שהם צריכים למצוא שותפים שיודעים לפתח משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם דוגמא לויכוח על דרישות המינימום - שיחקתי לא מזמן בDREAMFALL CHAPTERS. המשחק נראה לא רע בכלל אבל קצב הפריימים עמד על 30-40 וכשנכנסים למקומות סגורים יכל לפול גם ל10. וזה על מחשב שהריץ יום קודם את LOTR SOM עם חבילת הטקסטורות כמעט על המקסימום באופן שחיק. "התקדמות" לא צריכה להוות תירוץ למפתחים עצלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...