נייד קל ודק ב-1000$ מUSA, בתוספת SSD - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד קל ודק ב-1000$ מUSA, בתוספת SSD

nachum37

Recommended Posts

תודה על הקישור לאולטרה בוק רוויו. בינתיים נראה שהדל הכי לעניין.

בנוגע לטושיבה וה - אני עדיין מחפש "14. חוץ מזה ב אני לא נוגע. אין כמוהם בלתת תחושת פלסטיק של פישר פרייס.

בנוגע ללנובו קארבון - היה לי אותו לשבועיים והוא באמת מחשב מדהים. אם הייתי קונה לעצמי סיכוי גבוה שהייתי לוקח אותו - הבעיה היא שמנסיוני השילוב של הפלסטיק והפחמן נראה אחרי זמן קצר מלוכלך להחריד מטביעות ידיים, ובכללי המחשב לא יפה יחסית למתכתיים.

בנוגע ל HD/FHD, כאמור זה לא קריטי, אבל אם כבר האיש משלם 1000 דולר על מחשב למה לא לקבל FHD אם אפשר.

בכל אופן תודה לכולם על הנסיונות…

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכללי המחשב לא יפה יחסית למתכתיים.

אם תתפשר על 13.3 ואתה רוצה משהו מתכתי-איכותי-דקיק-קל-חזק שנראה טוב ממליץ לך על הנייד הקודם שלי - ASUS Zenbook

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db239046=239052&db1302178=2801164&orderby=price

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה latitude לא קיים כרגע בעודפים, כך שהוא יוצא יקר בהרבה מה Inspiron, שוקל אותו הדבר בערך, יפה פחות ונחות מבחינת מפרט למעט ה ssd שעדיין יצא לי זול יותר לקנות בנפרד.

תודה על המידע.

איך לא קיים כרגע בעודפים?

כשאני נכנס יש מבחר לא קטן יחסית.

אם הקישור מציג לך שגיאה או חוסר מלאי, פשוט חפש בגוגל Outlet> כנס לתוצאה הראשונה> תבחר בקטגוריה העסקית (בשביל הLatitude) או הביתית (אם תחליט על האינספירון, מצריך תוספת תשלום עבור אחריות ל3 שנים) ומשם תמצא את הדגם הרצוי ותקבל תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששני הhp ושני הgigabyte מהקישור מאולטרה בוק רוויו ממש לעניין, רק שמחירם מתחיל מ1400…

בנוגע לרזולוציה. אני לא יודע כמה FHD לא שמיש ב 13.3, אבל היה לי את הלנובו (14) כמו שציינתי לעיל ומאוד נהניתי מהרזולוציה הגבוהה, ולעומת זאת עברו אצלי כמה מחשבים 14 עם רזולוציה רגילה והחסרון היה מורגש.

אבל כנ"ל לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לא שמיש - אמרתי שבפועל לא תקבל תוספת שטח עבודה בגלל הצורך בזום או הגדלת פונט/DPI.

רזולוציה של 1600X900 גבוהה יותר מהניידים ה"רגילים" עם 1366x768 וןדאי שעל מסך קטן יותר (13.3) זה לחלוטין לא מורגש בהשוואה ל-FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מאוד לא מסכים איתך בנוגע לרזולוציה. אני יכול להגיד לך שגם לי וגם לאישה יש מסכי 13.3 עם FHD, שנינו לא מתעסקים עם זומים פרט אליי בכרום, 110%, שנינו עובדים עם וינדוז 7. נסכים לא להסכים.

2. איכות המסכים של FHD גבוהה משמעותית מכל מסכי ה-HD או HD+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...