בניית מחשב HTPC - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מחשב HTPC

kalda01

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף לקנות לוח.

לוח נגיד עולה 300 וכ.מסך 150.

עצם העובדה שכ.מסך מחובר ומחשב דולק מוסיף איזה 20W (נגיד כ.מסך סופר חסכוני ללא אקטיבי)

זה אומר כל יומיים של עבודה 1KW או 50 אגורות. בשנה 180 שקל. נגיד מחשב עובד רק רבע מהזמן. זה עדיין 45 שקל לשנה. תוך 4 שנים (שזה זמן חיים של מחשב ללא שידרוג) זה מכסה את עצמו במקרה הכי לא טוב.

שלא לדבר שצריך עוד מאוורר מארז כי יש עוד משהו שמייצר חום.

יותר הגיוני למכור לוח אחד ולקנות אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים הכספיים ברורים לי.

השאלה אם כרטיס מסך יעודי לא יתן יותר גמישות בשידרוגים עתידיים

כי הרבה יותק קל להחליף כרטיס מסך מאשר מעבד ולוח אם.

זה גם מאפשר לי לקחת מעבד בחצי מחיר יחסית למחיר של הI3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מוכר את הלוח וקונה לוח מיני ITX חדש. מבחינה כספית יש סיכוי טוב שההחלפה לא תעלה יותר מהאופציה של קניית כרטיס מסך.

אם לוקחים כרטיס מסך יעודי עדיין יש צורך במעבד I3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא. ב שלי יש E6400 וכ.מסך GT-210. אמנם לא FULL HD אבל עדיין. הכל רץ די חלק. ביניתיים אין תלונות.

כל מעבד כפול מודרני כמעט פי 2 יותר טוב בכל פרמטר.

אבל רק שתדע, גרפית של מעבד לא נופלת בכלל מיכולתו של כ.מסך פשוט. אם כבר היא תוכננה להריץ ברזולוציות שעדיין אין טלויזיות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בשימושים שלך, אם אתה צופה רק ב1080P יכול להיות שהוא יתאים לך, הוא משתמש בליבה גרפית חלשה יחסית למעבדי הI3.

אם תרצה לראות בלו ריי מלא עם פורמטי אודיו מתקדמים קשה לי להאמין שהוא יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוריד תכנים של בלו-ריי. יש לי נגן בלו-ריי של סוני שעליו אני מנגן דיסקים שרכשתי.

99% אחוז מהתכנים הם MKV ב720P.

אם תהייה בעייה תמיד אפשר להוסיף כרטיס מסך, לא ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

תקנה לוח אחר עם יציאת .

אם תוסיף כ.מסך, תוך שנה תשלם על חשמל יותר ממה שהיית משלם על לוח פשוט.

עשיתי ברור עם KSP ולהפתעתי הם מוכנים להחליף לי את הלוח הקיים (שהוא חדש בקופסה) לדגם עם יציאת .

השאלה אם כדאי כבר לקחת לוח בפורמט MINI-ITX ואז גם המארז יהיה יותר קומפקטי או שכדאי להישאר עם לוח מיקרו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי 30 ש"ח עבור לוח של דגם H81I-PLUS שיש לו יציאת בפורמט ITX.

אני חייב להגיד שKSP הפתיעו אותי לטובה בנכונות שלהם לאפשר את החלפת הלוחות, 4 חודשים אחרי שרכשתי את הלוח. (החזרתי חדש בקופסה)

הכוונה שלי בכל מקרה הייתה לבנות מחשב קטן שיתאים לי לספייס בסלון.

לקחתי מארז ITX של סילברסטון דגם SG05 שלפי סרטונים ביוטיוב אמור לאפשר בנייה נחמדה, בשלב ראשון ללא כרטיס מסך יעודי.

אעדכן עם במהלך החג הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שמטרידה אותי האם הלוח יעלה ויזהה את המעבד (G3250) ללא עידכון מראש של הBIOS.

המעבד הזה יחסית חדש ואין וודאות שגרסת הBIOS הנוכחית מספיק חדשה.

האם מישהו התנסה עם הצרוף של H81I-PLUS יחד עם G3250? (ראיתי בלינקים שהוזכרו שאותם רכיבים מופיעים שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לחדד את סוגיית המאורר במארז SG05.

האם יש תועלת בהחלפת המאוורר הקידמי לכזה עם חיבור 4 פינים כדי להקטין את רמת הרעש ?

המאוורר המקורי לא תומך במהירות משתנה אם יש לו חיבור 3 פינים בלבד?

האם כל מאוורר בגודל 120 יתאים במקום המקורי ?

בנוגע לקירור המעבד, האם המאוורר הזה גבוה מידי ? [h=1]Arctic Alpine 11 Pro Rev.2[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...