בניית מחשב HTPC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מחשב HTPC

kalda01

Recommended Posts

האם חייבים לוח אם מיוחד למחשב יעודי לHTPC ? או שאפשר להשתמש בכל לוח עדכני בגודל מיקרו ATX ?

האילוץ שלי בגודל המארז ששטח הרצפה שלו לא יהיה יותר מ35X35. גובה אין לי מגבלה.

חשוב גם שיהיה שקט עד כמה שאפשר.

איזה מעבד מינימלי דרוש ? כרטיס מסך מינימלי ? האם יש צורך בSSD ? כמה ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לוח אם עם יציאת (ואם יש לך רסיבר אז גם יציאה אופטית לסאונד) - אפשר כל גודל של לוח

מעבד I3

זיכרון 4 גיגה (סטיק אחד)

דיסק 2 טרה

SSD בגודל 128 למערכת ההפעלה והתוכנות (אופציונלי)

יציאת לא מוציאה גם אודיו ? אם אין בלוח יציאה אופטית צריך כרטיס קול בנוסף?

בקשר לSSD, אני מבין שזה עוזר בטעינה הראשונית, אבל ברגע שמערכת ההפעלה כבר UP

יש עדיין תועלת מורגשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה אופטית מיותרת לחלוטין, תקבל תמונה וקול מהHDMI, תוכל לאמר לנו באיזה מארז מדובר?

בכל אופן הרכבתי לך מפרט קטן בהנחה שאתה צריך הכל חוץ ממארז, יש ללוח יציאת והוא בגודל 24.5X22.5.

בחרתי לך ספק שהוא קצת יקר, אבל שווה את המחיר, הוא ללא מאוורר (מחשב שקט חשוב לדעתי בזמן ניגון סרט\מוסיקה) ועם נצילות גולד.

המעבד נבחר בגלל שהוא הכי מתאים לHTPC לפי פורומים בחו"ל, מהיר ועם הHD4600 האחרון שמראה ביצועים טובים יותר מקודמו, חשוב לניגון באיכות גבוהה\הזרמה.

במפרט חסרים כונן בלוריי\DVD ומארז.

כמו כן צריך לברר מול פלונטר האם המעבד בגרסת הבוקס מגיע עם , כך אפשר לחסוך עוד 100₪ אם כן.

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

BX80646I34330 - Intel - i3-4330 Dual core CPU - LGA1150 - 3.5 GHz - 4MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 656/643

לוחות אם - LGA1150

GA-H81M-D3H - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory (4 slots) - Integra...

כמות: - 1 - 313/307

זכרונות - - לנייח

AD3U1333C4G9-2 - ADATA - 4GB DDR3 PC3-10600 - CL11 - DDR3-1333 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 211/207

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - 2 platter - (ST2000DM001)...

כמות: - 1 - 411/403

ספקי כח - SilentPC PSU

X-400FL-OEM - Seasonic - 400W - 80Plus Gold Certified - Fanless and completely noiseless 0dB - Active Power Factor Correction...

כמות: - 1 - 460/451

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-P2000000-BL - Arctic - Arctic Cooling Freezer 11 LP with 92mm Fan - The compact-sized Freezer 11 LP brings low noise coolin...

כמות: - 1 - 101/99

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פ...

כמות: - 1 - 1/1

2153.00 / 2110

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=10736

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאת HDMI לא מוציאה גם אודיו ? אם אין בלוח יציאה אופטית צריך כרטיס קול בנוסף?

בקשר לSSD, אני מבין שזה עוזר בטעינה הראשונית, אבל ברגע שמערכת ההפעלה כבר UP

יש עדיין תועלת מורגשת?

אם יש לך רסיבר תוכל לחבר את היציאה באמצעות סיב אופטי

אישית אני מעדיף לחבר את ה-HDMI ישירות לטלויזיה ואת הסאונד באמצעות סיב לרסיבר.

מאחר ו-HDMI מעביר גם סאונד הרי שיש לך אפשרות לשמוע דרך הטלויזיה או דרך הרסיבר

כפי שכתבתי אם אין לך רסיבר אתה לא זקוק ליציאה אופטית. וגם בשום מקרה לא צריך כרטיס קול מעבר לזה שמגיע עם לוח האם.

אתה לא זקוק לפתרון קרור מעבר למה שמגיע עם המעבד באריזת BOX, ממילא זו מערכת שאינה מתחממת.

לדעתי גם לא צריך או בלוריי אתה יכול להעביר הכל לדיסק דרך דיסק און קי או באמצעת רשת. אם אתה לא מבין בזה אז תיקח גם צורב

במידה ותיקח מארז איכותי הכל יהיה שקט. גם אין במערכת מה שיעשה רעש או חימום.

כתבתי ש- זה אופציונלי . אצלי למשל יש 128 שעושה את האיתחול ויש עליו גם את תוכנת הצפיה, אנטי וירוס ועוד עזרים כמו למשל תוכנת שליטה מהמחשב הראשי שלי.

בנוסף יש דיסק 2 טרה לסרטים וסדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך רסיבר עם חיבור HDMI תוכל לחבר את הHTPC אליו ואז את הרסיבר לטלוויזיה, כך שתקבל תמונה בTV וסאונד ברסיבר, אני לא מבין את היתרון בחיבור אופטי במיוחד שהוא לא תומך בפורמטים החדשים (DTS,DOLBI).

חפש מארז שוכב HTPC זה משתלב הכי יפה בסלון לדעתי, זה ההמלצה שלי אבל כמובן אפשר למצוא משהו יותר זול : http://ksp.co.il/?uin=19987

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...