מ PHENOM II 720BE ל PHENOM III X6 1090T - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מ PHENOM II 720BE ל PHENOM III X6 1090T

DarkCowMoo

Recommended Posts

אם אלו אחוזי השימוש שתועדו בליבות, אכן נראה שיש כאן מחסור לגיטימי במשאבים, עם מצבים בהם המעבד נוגע ב-100% לכל המשאבים שלו.

פתיחת הליבה הרביעית בביוס יכולה לפתור את הבעיה.

הפתרון הזול ביותר - רכישה של מעבד משושה יד-שניה. יש כאן מישהו שמוכר 1090T ב-300 שקל, עוף על זה.

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=174&SalesSubCat3ID=32&ManufacturID=0&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=AMD+Phenom

הפתרון הלא זול ביותר - רכישה של שילוש מבוסס i5 יד שניה, עדיפות לאחריות. תוכל למצוא שילושים ב-1000-1300 שקלים.

זה מה שראיתי, אבל אמרת שהלוח לא יעבוד בעניין.

הוא הציע לי גם קירור H50 של .

הייתי מת לפתוח את הליבה הרביעית אך בחיים לא אמצע לוח במחיר נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב-50 שקל ה-H50 הוא אחלה דיל, הוא יותר טוב בין כה וכה מכל מה שתוכל לקנות עד איזור 200 שקלים.

עצה שלי - אל תמהיר. הדבר האחרון שלוח פשוט ולא צעיר צריך הוא שיבדקו את היכולות שלו בדברים להם הוא לא היה מיועד מלכתחילה. לוחות אם טובים ממנו אמרו שלום תחת למשושי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-50 שקל ה-H50 הוא אחלה דיל, הוא יותר טוב בין כה וכה מכל מה שתוכל לקנות עד איזור 200 שקלים.

עצה שלי - אל תמהיר. הדבר האחרון שלוח פשוט ולא צעיר צריך הוא שיבדקו את היכולות שלו בדברים להם הוא לא היה מיועד מלכתחילה. לוחות אם טובים ממנו אמרו שלום תחת למשושי .

חחח כן אתה כנראה צודק, הלוח הזה כבר נתן את שלו.

שמע אולי אני אצליח לקנות את הT ב250 ש"ח. לא נורא דחוף לי מיוחד שאני אפילו לא יודע אם יישב כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תמהיר משושה על לוח עם מערכת כוח כל כך פשוטה.

מניסיון תחת המהרה של 1055T על לוח MA770T-UD3P שמכיל מערכת אספקה טובה בהרבה (8+2 פאזות לעומת 4+1 אצלך) הלוח פשוט נהרס תחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 דקות PRIME זה MAX 66.5 .

יכול להיות קריר יותר, במיוחד לאור העובדה שיש ממש מעט THERMAL PASTE שרוב השכבה נשארה על המעבד הקודם.

אשאיר בלילה לאיזה 12 שעות לראות שהכל תקין. צריך לזכור שאני עדיין על הקרור STOCK ובסוף לא קניתי את הH50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...