המודינג שעשה חברי matanyaniv מהפורום - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המודינג שעשה חברי matanyaniv מהפורום

stingeR-

Recommended Posts

סוף סוף אחרי הרבה מאוד זמן הגיעה לידיו של חברי מתן מצלמה דיגיטלית נחמדה וסוף סוף עשה מתן כמה תמונות למחשבו היפה(לא עד כדי כך)

הסיבה היותר נחמדה להעלאת התמונות היא כך , המחשב פשוט מסודר להפליא , זה אחד סידורי החוטים היותר טובים שיצאו לי(כמובן שגם הוא עזר רבות.) תהנו.

מודינג :

קטודה UV אחת , שני מאוררי UV VANTEC צבע כחול

מאורר לדים כחול בחלון

סינקים לזכרונות של הR9800NP שלו

סידור חוטים

מאורר בגג

ציור הדרקון על הדלת השניה של המארז.

http://photos.walla.co.il/guymichael

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדי העין שביניכם יוכלו גם להבין מהתמונות שהבנאדם טחון לאאלה(לא שאני רומז על משהו :P)

מה ראינו כאן בעיקר :

מחשב חזק לאאלה עם יפה

מסך טוב מאוד MAG 796FD2

רמקולים ATP3

אייפוד 10GB

וסוני 2

עכשיו אני רומז על משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז הציור של הדרקון ממש ממש יפה! משתלב יפה הלבן עם השחור! באמת כל הכבוד! ;)

לגבי הסידור חוטים שהזכרת כל כך הרבה אז.. למרות שלא רואים בבירור את פנים המחשב אני הבחנתי הלא מעט כבלים (אפילו די הרבה..)

שבולטים לעין, ככה שיש עוד מקום לשיפור בעניין הסידור, אולי תוסיפו סליב פה או סליב שם כי אני רואה שדווקא שמתם סליבים..

סך הכול כל הכבוד מוד נחמד ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצי , הכבלים למעלה כמעט ולא נראים , פשוט שהלכתי ממנו לא הספקתי לסדר אותם , אבל אם תסתכל למטה אין שום כבל מציץ! כמעט כלום!

אני יבקש ממנו לעשות קצת תמונות של הסידור חוטים , ועוד דבר , אם יש כאן מישהו מכפר סבא או מאיזור השרון עם דיגיטלית טובה , בבקשה שיבוא לעשות בוק לשלושה מחשבים :P שניים של חברים ועוד אחד של War-Hammer מהפורומים שהוא גם חבר שלי , יש לו מארז פשוט מ-ד-ה-י-ם!!

ד"א : מה אתם אומרים על החתימה שלי ?

ועוד תגובות בבקשה! זה באמת מחשב שדורש תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...