מפרט לגרפיקה ואודיו -מקצועי בלבד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגרפיקה ואודיו -מקצועי בלבד

34N1A1N79

Recommended Posts

ברשותכם אצטרף גם לדיון (קוקטיילים, מישהו?). יש לי כמה נקודות ושאלות שאשמח אם יובהרו כי קשה לקבוע פה על איזה רכיב צריך לשים דגש.

- דבר ראשון תפרטי בבקשה מעט יותר לגבי אופן השימוש בתוכנות הגראפיקה - עם אילו קבצם לדוגמא את עובדת, אילו רזולוציות ובכללי באילו כלים עיקריים את משתמשת בתוכנות הגראפיקה שציינת. זה חשוב מאוד לדעת, שכן למשל כרטיס המסך שהוצע כאן (GTX750 או GTX750TI) אומנם חסכוני וקריר, אבל כולל רוחב פס לזכרון של 128 ביט בלבד, מה שיכול להוות מעין "צוואר בקבוק" במידה ואת עובדת ברזולוציות גבוהות.

- מה בדיוק תעשי עם קיובייס? שכן התוכנה בעיקר מתבססת על כח המעבד. כלומר אם בצורה כבדה (ואולי יש לך גם ציוד מקצועי שיתחבר), אז אכן יהיה עדיף לחרוג ולקחת מעבד i7. במידה ולא, וגם לא תעבדי על תוכנות הגראפיקה באופן כבד במיוחד, איני רואה שום בעיה לרדת למעבד i5 שיספיק מעל ומעבר.

- אלא אם כן יש צורך פה בנפח גבוה מטרה (שכבר יש במחשב הנוכחי ולפי הקוד מדובר על דגם F3 של סמסונג שהוא לא רע בכלל), אני לא רואה סיבה להוסיף נוסף. משהו שלא הבנתי זה האם בכלל את רוצה או לא, כי זה גוזל 350~ ש"ח מעלות המחשב (ואין דבר כזה "אופטימיזציה" - מתקינים וזהו...).

- אני אומר מראש - בין אם תשארי עם המארז שלך או תרכשי מארז חדש, המחשב אמור להיות שקט, אך הוא לא יהיה חרישי, בטח שלא במאמץ ממושך. מדובר על חומרה חזקה שדורשת טוב. מארז איכותי בסיסי שיתאים לך יעלה באיזור ה-300 ש"ח, כאשר אחד עם חומר מבודד רעשים יעלה באיזור ה-500 ש"ח. אם את מעדיפה להשאר עם המארז הנוכחי את יכולה, רק יהיה צורך להביא אותו לחנות לצורך בדיקת תאימות החומרה וכמובן הוספת נוסף במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניתן להשתמש בו אך קחי בחשבון את הדברים הבאים:

1.הוא לא שקט ואינו מכיל חומר מבודד רעשים כמו המארז שכללתי, כמו כן המאווררים בו בני כמעט עשור וסביר להניח שהם כבר ממש לא שקטים אז אל תבני על רמת שקט 8 הצבת בדרישות שלך.

2. הוא לא מאוורר מספיק, לא מאוורר מספיק אומר חום ורכיבים שהקירור שלהם מתאמץ יתר על המידה והופך את המערכת לפחות שקטה ויעילה.

כיום ברוב המארזים, גם השקטים ישנם פתחים בחלקו העליון של המארז להוצאת אוויר חם העולה למעלה.

3. הספק במארז שלך יושב בחלקו העליון בגלל תכנון מיושן, בכך הוא סופג את כל האוויר החם שעולה למעלה, מה שמקצר את חיי הספק וגורם למאוורר שלו לעבוד קשה יותר. במארז שהצעתי הספק יושב בתחתית המארז ויש לו פתח יניקה מובנה רק לו אישית כך שהוא יהיה נפרד ממערכת האוורר במארז, בדרך זו הוא יונק תמיד אוויר טרי וקריר מחוץ למארז ומאריך חיים.

4. המארז שכללתי מכיל יותר מפרצי הרחבה לכוננים.

5. מרווח יותר לעומת המארז הצפוף שלך.

6. המארז שלך אינו כולל חיבורי USB3 קדמיים כמו בP100 שהצעתי.

7.במידה ותרצי להחליף את כרטיס המסך לכרטיס ממש ארוך, הוא כולל תמיכה בכרטיסי מסך ארוכים מאוד לעומת המארז שברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס? אפשר להשתמש בכל מארז, אך ישנם כמה דברים חשובים שיש לבדוק:

1. האם המארז שלך מתאים מבחינת המיקום של הלוח אם, הכוונה היא האם הוא מספיק בגודלו, שכן ישנם מארזים רבים בגודלם המתאימים לגדלים תקניים של היצרניות.

המשימה? פשוט, לקחת את המידה/המארז לחנות ופשוט לבקש שיבדקו.

2. רשמת שחשוב לך השקט, ברמה של 8, לכן המליצו לך על מארז יחסית יקר ושקט מאוד, לפי הדרישה.

3. ברור לך מאוד שמארז כמו שאני שמתי, בעל מאורר של 140 מ"מ גדול וכו', בפועל הרכבתי 2 כאלו לחברים ומשפחה, האמיני לי שהם מאוד מאוד מאוד שקטים.

זה שציינת שחשוב לך השקט ברמה גבוהה, לכן הוצע לך מארז שכזה.

פשוט מטבעו של האתר הזה, הוא להציע רכיבים שמתאימים לבקשה, כמובן שהם יכולים להיות יקרים ואת יכולה לקחת מארז מודרני אחר.

4. במארז מודרני ישנן כניסות של USB 3 לעומת המארזים הישנים של USB 2, זה ההבדל בעיקרון.

בנוסף לכך לרוב המארזים הישנים אין כניסות של אוזניות או מיקרופון בקידמת המארז, שימושי לחלק מהשתמשים... במארזים הישנים לרוב אין.

זה ההבדלים בעיקרון.

5. מארזים ישנים בעלי מאווררים ישנים, מרעישים וזרימת אוויר יחסית סבירה/לקויה תלוי בדגמים, מה שגורם לקצת רעש/הד במארז.

אתה מכיר את המארז שלי? הוא מארז בונקר, לפני כמה שנים הוא היה מאוד שקט...עכשיו הוא יותר רועש בגלל שהחלפתי כמה חלקים זולים כמו המאוורר וספק הכח לא איכותיים כל כך , אבל אני מבינה ממה שאתה אומר שיכול להיות שמבחינת מיקום הלוח אם והמאווררים צריך לבדוק את זה,

מבחינה חיבורי USB היום זה לא רלוונטי יש מפצלים...אוזניות עוברות דרך מגבר גם זה לא רלוונטי, מקרופון עובר דרך כרטיס הקול...לפחות בכרטיסים מתקדמים נראה לי.

ידוע במי מדובר, אין צורך להזכיר שמות. מומלץ לא להתקרב לשם, ולשקול אפשרויות אחרות אפילו אם זה לא באיזור שלך.

מעניין, אני קיבלתי המלצה מאדם שאני מכירה, יש לו שם מבחינת ההאספקה וגם ותק

- דבר ראשון תפרטי בבקשה מעט יותר לגבי אופן השימוש בתוכנות הגראפיקה - עם אילו קבצם לדוגמא את עובדת, אילו רזולוציות ובכללי באילו כלים עיקריים את משתמשת בתוכנות הגראפיקה שציינת. זה חשוב מאוד לדעת, שכן למשל כרטיס המסך שהוצע כאן (GTX750 או GTX750TI) אומנם חסכוני

וקריר, אבל כולל רוחב פס לזכרון של 128 ביט בלבד, מה שיכול להוות מעין "צוואר בקבוק" במידה ואת עובדת ברזולוציות גבוהות.

אני עובדת הרבה פעמים על רזולוציות גבוהות של 1200-2000 פיקסל רוחב 300 DPI

אני משתמשת בכל הכלים של התוכנות שהזכרתי, לא הבנתי מה אתה מתכוון? אני עובדת על קבצי תמונות וגרפיקה ...עטים, טקסטים, מכחולים, לא הבנתי מה זה "כלים" מה כבר יכול להיות בכלים....

- מה בדיוק תעשי עם קיובייס? שכן התוכנה בעיקר מתבססת על כח המעבד. כלומר אם בצורה כבדה (ואולי יש לך גם ציוד מקצועי שיתחבר), אז אכן יהיה עדיף לחרוג ולקחת מעבד i7. במידה ולא, וגם לא תעבדי על תוכנות הגראפיקה באופן כבד במיוחד, איני רואה שום בעיה לרדת למעבד i5 שיספיק מעל ומעבר.

מעבד I7 בטוח

- אלא אם כן יש צורך פה בנפח גבוה מטרה (שכבר יש במחשב הנוכחי ולפי הקוד מדובר על דגם F3 של סמסונג שהוא לא רע בכלל), אני לא רואה סיבה להוסיף כונן קשיח נוסף. משהו שלא הבנתי זה האם בכלל את רוצה מערכת הפעלה או לא, כי זה גוזל 350~ ש"ח מעלות המחשב (ואין דבר כזה "אופטימיזציה" - מתקינים מערכת הפעלה וזהו...).

יש דבר כזה אופטימיזציה מסתבר, שכל החלקים יעבדו טוב אחד עם השני....

- אני אומר מראש - בין אם תשארי עם המארז שלך או תרכשי מארז חדש, המחשב אמור להיות שקט, אך הוא לא יהיה חרישי, בטח שלא במאמץ ממושך. מדובר על חומרה חזקה שדורשת קירור טוב. מארז איכותי בסיסי שיתאים לך יעלה באיזור ה-300 ש"ח, כאשר אחד עם חומר מבודד רעשים יעלה באיזור ה-500 ש"ח. אם את מעדיפה להשאר עם המארז הנוכחי את יכולה, רק יהיה צורך להביא אותו לחנות לצורך בדיקת תאימות החומרה וכמובן הוספת קירור נוסף במידת הצורך.

בקיצר, עדיף מארז חדש...

- - - תגובה אוחדה: - - -

האמת שבדקתי עכשיו, למה עידן אמרת שהכונן שלה מיושן ? זה כונן עם חיבור SATA לפי החיפוש לפי הדגם... וזה סתם בילבל שכן, אפשרי להשתמש בכונן. זה שרשום ATA זה כנראה נחמק לה S.

אם תחפש לפי הדגם זה כונן של חיבורי SATA שכן, עם מפרט ומעבד של Q6600 הכוננים הקשיחים היו עם חיבורי SATA שזה אומר בפשטות, את יכולה לחבר את הכונן הקשיח שלך ללוח אם.

מה שכן מיושן זה הצורב רק, זה הכל שאותו צריך להחליף.

כל מארז סביר כגון המארז שהצעתי, 300 גרסא 2, הוא מאוד מאוד שקט, לא צריך להגזים ולהגיד שצריך עוד מארז עם דיפון של חומר מבודד וכו' וכו', זאת הגזמה.

גם המארז הישן שלה לאחר ניקוי וכו', מה כבר ירעיש? הקירור של המעבד שקט מאוד + הקירור בכרטיס מסך שקט מאוד, זה הכל... כל עוד יש מאורר שפולט חום הכל בסדר. גם בזה לא צריך להגזים.

נהיה לי סלט, לא יודעת איזה מארז אתה המלצת לעומת עידן....והאם זה מוזיל לי

לגבי הדיסק, בטח...SATA קניתי אותו לפני שלוש וחצי שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכונן יכול להיות, קצת קשה לבדוק נתונים דרך הסלולרי, אני הגעתי לכונן אחר (-:

בקשר למארז כמו שיאיר רשם הוא לא יהיה חרישי, מארז מבודד רעשים כן יכול להתקרב לזה.

החומר המבודד לא רק מבודד את הרעש אלא גם מונע ויברציות פח.

לחבר יש מארז מדגם אנטק 300 שהפח בגג המארז רועד ומיצר מין צליל עמום ומעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטק 300 (בשלל גרסאותיו) שקט בגלל שיש לו זוג מאווררי twocool או tricool. על עוצמה נמוכה הוא שקט מאוד, על עוצמה גבוהה הוא פחות שקט (ואני יודע כי יש לי אנטק 1200 שעמוס במאווררים המעולים האלה). אבל יש הבדל בין שקט לבין משתיק, והמארז הזה שקט ולא משתיק.

בכל אופן, כמו בשלל הדיונים שאני מגיב בהם הקשורים לתחום זה, סדר העדיפויות צריך להיות ביצועים בראש הרשימה, ורק לאחר מכן השקט.

הנה למשל דוגמא למפרט (לצערי עם חריגה, אך זה רק לשם דוגמא) הכולל כרטיס מסך אשר עדיף לתחום זה (כולל יותר מפי-2 מעבדי קודה וכן רוחב פס כפול לזכרון). הבעיה איתו היא שמדובר על קירור בסיסי - כלומר מצד אחד הוא מוציא את כל האויר החם אל מחוץ למארז שזה מעולה, אבל מצד שני הטמפרטורות מטפסות מהר יותר ובמאמץ הוא רועש יותר מכרטיסים בעלי קירור משופר. לפי מה שראיתי לא מזמן בסקירות, עושה רושם שכך או כך הוא לא אמור להרעיש במיוחד.

http://www.tms.co.il/preview/spec/auk4wgzc

לצערי בפלונטר אין את הכרטיס הזה ומצד שני ב-TMS אין או באנדלים משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטק 300 (בשלל גרסאותיו) שקט בגלל שיש לו זוג מאווררי twocool או tricool. על עוצמה נמוכה הוא שקט מאוד, על עוצמה גבוהה הוא פחות שקט (ואני יודע כי יש לי אנטק 1200 שעמוס במאווררים המעולים האלה). אבל יש הבדל בין שקט לבין משתיק, והמארז הזה שקט ולא משתיק.

בכל אופן, כמו בשלל הדיונים שאני מגיב בהם הקשורים לתחום זה, סדר העדיפויות צריך להיות ביצועים בראש הרשימה, ורק לאחר מכן השקט.

הנה למשל דוגמא למפרט (לצערי עם חריגה, אך זה רק לשם דוגמא) הכולל כרטיס מסך אשר עדיף לתחום זה (כולל יותר מפי-2 מעבדי קודה וכן רוחב פס כפול לזכרון). הבעיה איתו היא שמדובר על קירור בסיסי - כלומר מצד אחד הוא מוציא את כל האויר החם אל מחוץ למארז שזה מעולה, אבל מצד שני הטמפרטורות מטפסות מהר יותר ובמאמץ הוא רועש יותר מכרטיסים בעלי קירור משופר. לפי מה שראיתי לא מזמן בסקירות, עושה רושם שכך או כך הוא לא אמור להרעיש במיוחד.

http://www.tms.co.il/preview/spec/auk4wgzc

לצערי בפלונטר אין את הכרטיס הזה ומצד שני ב-TMS אין או באנדלים משתלמים.

אז זה לא ממש רלוונטי כי אין לי איך להגיע לקריית אתא וגם לא הבנתי איך המחיר קפץ....ממה זה נובע בעצם ולמה אתה חושב שכרטיס גרפי בשווי של 1000 ש"ח יותר טוב בהרבה מכזה במחיר של 600 ש"ח כמו במפרט הקודם?

ז"א ההפרש לא מצביע על איזשהו הבדל משמעותי, יש לי כרטיס שראיתי כבר אבל הוא עולה הרבה יותר כך שאם אני כבר מתפשרת אני אלך כנראה על כרטיס בינוני לפחות להתחלה...כי כרטיס מקצועי ממש יעלה לי כבר לפחות 1600 ש"ח אם לא יותר...אז פה יש פשרה עם המחיר הזה.

לגבי השיחות על המארז, אין לי מושג בקטע הזה אני חושבת שהמארז שלי מאוד שקט הבעיה היא במה שבפנים, המארז שלי זה בונקר אבל הוא מרעיש מעט יחסית בגלל המאוורר והדיסק הקשיח, בייחוד בזמן עבודה מאסיבית , בקיצר לא הבנתי גם מה ההבדלים במפרט שהבאת לי לעומת המפרטים האחרים שזה עלה במחיר, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר קפץ בשל כרטיס מסך חזק יותר + ספק כח חזק יותר בהתאם. בנוגע להגעה לחנות - יש משלוחים (במקרה הזה הם בחינם).

את לא צריכה כרטיס מקצועי (אם הכוונה היא לסדרת קוואדרו או פייר-ג'יאל). אם היית מתעסקת יותר בוידאו, תלת-מימד ו/או רזולוציות מאוד מאוד גבוהות, הייתי ממליץ לך כל GTX770 עם 4 ג'יגה ראם.

אני מכיר את המארז שלך והוא סביר - החסרונות שלו כבר צויינו פה ע"י החבר'ה.

אם אתה רוצה להתפשר על כרטיס המסך, את מוזמנת ללכת על המפרט שעידן נתן לך מפלונטר (אם את לא צריכה שם את הכונן קשיח תורידי אותו...), רק תשאלי אותם האם הכרטיס מסך (750) הספציפי הזה שקט כי אני בספק. לגבי כלל השאלות הקשורות לחנות - תשאלי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר קפץ בשל כרטיס מסך חזק יותר + ספק כח חזק יותר בהתאם. בנוגע להגעה לחנות - יש משלוחים (במקרה הזה הם בחינם).

את לא צריכה כרטיס מקצועי (אם הכוונה היא לסדרת קוואדרו או פייר-ג'יאל). אם היית מתעסקת יותר בוידאו, תלת-מימד ו/או רזולוציות מאוד מאוד גבוהות, הייתי ממליץ לך כל GTX770 עם 4 ג'יגה ראם.

אני מכיר את המארז שלך והוא סביר - החסרונות שלו כבר צויינו פה ע"י החבר'ה.

אם אתה רוצה להתפשר על כרטיס המסך, את מוזמנת ללכת על המפרט שעידן נתן לך מפלונטר (אם את לא צריכה שם את הכונן קשיח תורידי אותו...), רק תשאלי אותם האם הכרטיס מסך (750) הספציפי הזה שקט כי אני בספק. לגבי כלל השאלות הקשורות לחנות - תשאלי אותם.

כן, לצערי משלוח לא בא בחשבון עבורי, אני צריכה ללכת ולאסוף את המחשב ומעדיפה שיהיה מקום שאוכל תמיד לגשת אליו בקלות אם יש בעיה, אבל תודה רבה על העזרה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי האופטימיזציה... לצערי אין כזה דבר. יש רק את הדברים הבאים:

1. להתקין את כל הדרייברים ללוח אם שלך מאתר היצרן ( המעודכנים )

2. להתקין את הדרייבר המעודכן של הכרטיס מסך מאתר היצרן בלבד

3. לוודא כי הותקנו כל העדכונים למערכת ההפעלה ( חשוב מאוד )

ומה קיבלנו? מחשב עם אופטימיזציה מעולה ;) זהו, זה הכל.

אופטימיזציה יש בכונן ה למערכת ההפעלה וכו', זה כבר משהו תוכנתי בתוכנה של .

מה שכן, אולי הכוונה לאופטימיזציה בתוכנות שאת עובדת איתן, שהרי אם הן חוקיות יש להן עדכונים שאמורים לצאת בכדי לנצל טוב יותר משאבים וכמובן יש אפשרות לעשות "אופטימיזציה" בתוכנות האלו בהגדרות, את זה אפשר למצוא באינטרנט למרות ש... כל תוכנה לנצל את המקסימום משאבים שיש לך.

המארז שאני המלצתי, זה המארז של והוא נקרא: THREE HUNDRED TWO וזהו מארז מאוד מאוד שקט.

עידן, ברור וככל הנראה שמבן מאות ואלפי ועשרות אלפי , ככל הנראה יש דפקט במארז של החבר שלך, משהו שבמידה והיא תשים לב לאיזה "צליל עמום" החנות תוכל לחזק לה או לבדוק את הרעש במידה ויציק.

אני אישית הרכבתי 2 מפרטים במארזים שכאלו, האחד בסיסי והשני עם I7 וכרטיס מסך חזק וספק גדול וכו', שקט לגמריי. אז הכל סטטיסטיקה.

יש לי מארז ב 800 שקל P180 או 182 לא זוכר מלפניי שנים רבות מאוד, עם כל החומרים נגד רעש וכו' וכו', עם השנים כנראה קרה משהו מכה או פה ושם, גם כן עושה לי הדים ורעשים וכו'. למרות החלפת מאווררים וכו'. בכל מקום אפשר למצוא דפקטים.

בקיצר האופטימזציה הזאת זה גם משהו שאני יכולה לעשות, ....מעניין כי הספק הזה ידוע באופטימיזציה שהוא עושה....לא נראה לי שזה חלטורה, בכל אופן אם זה התקנת דרייבים ועדכוני תוכנות זה לא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של דרייברים ופיצ'רים אשר נילווים לדרייברים זה משהו מומלץ בכללי, מבחינתי זה לא "אופטימיזציה" אלא חלק חשוב מהליך ההתקנה של המערכת.

מה שיותר קריטי, זה להגדיר את משאבי המערכת בכל תוכנה ותוכנה - כמה ראם היא תנצל, האצה של הליבה הגראפית בחלק מהמקרים (ואיזו סוג של האצה), קביעת ליבות פעילות למען פיזור עומסים במידה והעבודה היא על מספר תוכנות במקביל, הקצאת כמו ראם לשימוש בתוכנה וכדומה. אפשר לראות דוגמא בפורום "מדריכי גולשים" שרשמתי על התמיכה ב- באפטר אפקטס - דבר שבחלק מרינדורי vray הביא לחסכון עבודה בלתי נתפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן המלצתי לעבור להשתמש בתוכנות הכי חדשות מבית ADOBE שכן הן ינצלו את המשאבים בצורה הטובה ביותר וזה מוכח ברשת.

כן, ברור שזה תמיד אידיאלי אבל לא תמיד אפשרי, חוץ מזה שהיום הם בשכירות והמחיר יוצא יותר גבוה בהרבה

מה שיותר קריטי, זה להגדיר את משאבי המערכת בכל תוכנה ותוכנה - כמה ראם היא תנצל, האצה של הליבה הגראפית בחלק מהמקרים (ואיזו סוג של האצה), קביעת ליבות פעילות למען פיזור עומסים במידה והעבודה היא על מספר תוכנות במקביל, הקצאת כמו ראם לשימוש בתוכנה וכדומה. אפשר לראות דוגמא בפורום "מדריכי גולשים" שרשמתי על התמיכה ב- באפטר אפקטס - דבר שבחלק מרינדורי vray הביא לחסכון עבודה בלתי נתפס.

זה אני משאירה למומחים

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני לא ממש מומחה גדול (לא עובד בתחום), בעיקר היה לי קצת משעמם אז חשבתי להצטרף לדיון.

הנה מפרט שלדעתי יכול להתאים לך. בעיקר בגלל המחיר והתמורה.

כמה הערות לפני. הרכבתי את החומרה לא בקייאספי ולא באייבורי.אלא ברשת מוכרת אחרת (אוהב את השירות).

לא שמתי דיסק קשיח כי כבר יש לך, ואם אין לך בעיית מקום (יש לך טרה) חסכי את הכסף ואת הטרחה להעביר דברים.פשוט תרכיבי את שלך.

שמתי דיסק אסאסדי. לי אישית אין כזה בנייח, אבל לדעתי הוא חשוב בשבילך. בעיקרון זה דיסק מאוד מאוד מהיר. שימי שם את הווינדוס (לא כלול) ואת תוכנות העבודה שלך. והעבודה תיהיה מהירה (לפחות בהעלאה ראשונה של התוכניות ובכל פעם שהמחשב יצטרך לקרוא ממנו) יותר מהדיסק הרגיל.

לא שמתי צורב כי יש לך.

הלוח אם לדעתי יחסית טוב ומעלה. הוא קטן ותוכלי להשתמש במארז קטן. עם יכולות שדרוג בעתיד.

לגבי המארז והספק. 600 וואט יספיק בהחלט גם אם תרצי להוסיף כרטיס קול בעתיד.

ישנם מארזים שנמכרים ב300 שח יחד עם ספק 450 וואט. מארזים לא רעים בכלל. זה פתח למיקוח קל עם החנות. לבקש לשדרג את הספק ל600 בעוד מאה שקל. בקיצור תשאלי בחנויות לגבי מארז וספק, הרבה מגיעים יחד עם ספק אבל קטן יחסית בעוצמה. המארז שבחרתי קטן נוח ונראה נחמד ואסתטי.

שמתי 8 גיגה ראם. אני לא חושב שתזדקקי ליותר מזה. אבל אם כן, קשה לי להאמין שכן, תמיד תוכלי לשים עוד שניים כאלה זהים. (בלוח יש 4 סלוטים).

כרטיס גראפי יחסית חזק מאוד. עם שלוש גיגה ראם ויכולות עיבוד גבוהות. הוא די לגיימרים האמת. ובמחיר סביר מאוד.

זהו. לדעתי זה אחלה מפרט.

לדעתי זה קצת מגוחך שאנשים הביאו לך מפרט של 5000 כשביקשת שלוש וחצי.אני חושב שהתמורה פה אדירה.

שיהיה בהצלחה.מקווה שעזרתי.

יום טוב לכולם.

[TABLE=width: 98%]

[TR=class: cat_product, bgcolor: #F3F6F9]

[TD=width: 65%]Intel Core i7 4770 3.4Ghz (3.9Ghz Turbo) LGA1150 Tray[/TD]

[TD=width: 15%, align: center][/TD]

[TD=width: 15%, align: center]1391₪[/TD]

[/TR]

[TR=class: cat_product2]

[TD=width: 5%, bgcolor: #F7FCFF, align: center][/TD]

[TD=width: 65%, bgcolor: #F7FCFF]Gigabyte GA-H87M-D3H for 1150[/TD]

[TD=width: 15%, bgcolor: #F7FCFF, align: center][/TD]

[TD=width: 15%, bgcolor: #F7FCFF, align: center]460₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 5%, align: center][/TD]

[TD=width: 65%]Sapphire R9 280 3G DDR5 Dual-X With Boost OC PCI-E[/TD]

[TD=width: 15%, align: center]1112₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 65%, bgcolor: #F7FCFF]Kingston 4GB 1600 HYPER X BLUE[/TD]

[TD=width: 15%, bgcolor: #F7FCFF, align: center]424₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 65%]Silverstone Precision PS08 USB3.0[/TD]

[TD=width: 15%, align: center]194₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 65%, bgcolor: #F7FCFF]SeaSonic ECO 600W Active PFC, 2X PCI-E 6/8, 46A / 12V Single Rail 220V Only[/TD]

[TD=width: 15%, bgcolor: #F7FCFF, align: center]330₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 65%]Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2[/TD]

[TD=width: 15%, align: center]122₪[/TD]

[/TR]

[TD=width: 65%, bgcolor: #F7FCFF]Kingston SSD 120GB Sata3 SandForce 2281 V300+7MM - מבצע[/TD]

[TD=width: 15%, bgcolor: #F7FCFF, align: center]330₪[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD=width: 85%] סה"כ:[/TD]

[TD=width: 15%, align: center]4363₪[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטימיזציה זה דבר חשוב.

במיוחד מי שעובד עם תוכנות עריכת וידאו לסוגיהן.

נכון, ב-XP זה היה ממש משמעותי (ביטול שירותים והתעסקות עם יותר הגדרות של מערכת ההפעלה) עד כדי כך, שאם לא עשית את זה - בחלק מהמקרים התוכנה לא עבדה כמו שצריך.

היום, עם Win7 זה פחות משמעותי, אבל גם חשוב.

ניקח לדוגמא פרמייר שימו לב שאם רק מתקינים את התוכנה, התוכנה לא תדע להשתמש בGPU אלא רק בעיבוד תוכנתי בלבד. (ברוב המוחלט של כרטיסי המסך).

זה דבר שניתן לשנות תוך דקה וחצי, ע"י הוספת שם כרטיס המסך לקובץ מסויים בתקיית התוכנה.

כדאי לעשות אופטימיזציה גם בדרייבר של .

מי שמשתמש ב-, בוודאי שצריך לעשות אופטימיזציה קטנה.

ואני לא מדבר על עניין ה-Cache.

בקיצור, בוודאי שצריך לעשות אופטימיזציה, אם רוצים לנצל כמו שצריך מחשב שנקנה בהרבה כסף.

אלו לא דברים שלא ניתן למצוא באינטרנט. (מדריכים וכו'...)

אבל רוב המשתמשים, לא ידעו לעשות את זה, לא ידעו על מה מדובר, וגם אם תסביר להם, הם בקושי יבינו על מה אתה מדבר.

שווה לשלם כמה שקלים למי שיש לו קצת ניסיון בתחום, שיגדיר הכל נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה קצת מגוחך שאנשים הביאו לך מפרט של 5000 כשביקשת שלוש וחצי.אני חושב שהתמורה פה אדירה.

המפרט שלך לא טוב.

1. למה לכלול מעבד כזה כשיצאה סדרת רענון חדשה יותר ועדכנית יותר של מעבדים עם תדרים מעט גבוהים יותר ובאותו מחיר?

2. כונן ה-SSD אמנם זול אך פחות מומלץ.

3. הכרטיס מסך הזה טוב למה? חלק מהתוכנות שפותחת הדיון עובדת איתן יהנו מכרטיסי NVIDIA המכילים מעבדי CUDA, מה שאין בכרטיסי .

4. הזכרונות לא משתלמים, עדיף סטיק בודד בסלוט אחד מאשר כמה סטיקים שסותמים כמה חריצים, בנוסף לעבודה של פותחת הדיון כן יש מצב שתהנה מכמות גדולה של 16 גיגה ראם בעבודה על פרוייקטים גדולים.

5. מארז חמים, לא עונה על דרישות השקט של פותחת הדיון, קטן, כולל מאוורר אחד, לא מתאים לכרטיסים חמימים כמו הכרטיס שכללת.

6. איפה מערכת הפעלה?

7. איפה הצורב?

8. מפרט לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני משאירה למומחים

מה זאת אומרת? את זו שצריכה לעשות את זה לפני התחלת השימוש בתוכנות. למה את? כי כל אחד מגדיר לפי צורת העבודה שלו. לאחר שינוי מספר הגדרות יכול להיות הבדל של לחכות 10 שעות לרינדור לבין 10 דקות או קבלה של זרימת עבודה מהירה הרבה יותר במספר תוכנות במקביל עקב אי התנגשויות. אם את לא יודעת איך עושים זאת, אין לי בעיה בהמשך להסביר לך כיצד, אבל בכללי לכל תוכנה יש מסמך PDF עם הסברי קינפוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא בקשה מפרט בשלוש וחצי. לא בחמש ומעלה.

בקשר למעבד, מה רע במעבד הזה? הוא מאוד מאוד מהיר, אם אתה מתכוון לסדרת 9XX אז רק ה 930 באותו מחיר ו 4770 מהיר יותר ממנו. כמו כן היא תצטרך תושבת אחרת 1366וזה ייקר גם את לוח האם.

למה כונן אסאסדי פחות מומלץ?? מאיזו סיבה?

הכרטיס הזה משתלם יחסית לתמורה שלו. 384 ביט 1792 יחידות עיבוד. שלוש גיגה ראם. אני בספק אם כרטיס מסך עם קודה של ניבידה יעשה עבודה טובה יותר ברמת מחיר כזאת.זה גם תלוי בתוכנה, עד כמה התוכנה עובדת טוב יותר עם קודה של ניבידיה. אז אני לא חושב שזה ככ משנה פה. הכרטיס מסך חזק מאוד ויעבוד יותר טוב מחלק גדול מכרטיסי המסך עם הקודה.

אני יודע שהיא פותחת הדיון יכולה להנות מ16 גיגה ראם. לכן היא יכולה להתחיל עם 8. אם לא יהיה לה טוב, תשדרג. היא צריכה חתיכת פרוייקט בשביל לגמור 8 גיגה ראם במיוחד עם כרטיס מסך שעוזר מהצד. שניים בשביל ערוץ כפול.

המארז הזה שקט. היא לא תשמע אותו אפילו.

לגבי חום, החום זה בקושי לא ישפיע המערכת. היא לא משחקת משחקי מחשב והטמפרטורה לא תעבור את ה 65. במיוחד לא עם הקירור. האוויר בתוך המארז יהיה קצת חמים, זה נכון. אבל היא לא גיימרית ואחת שמנסה להוריד מעלות באלף ואחת שיטות. האוויר החמים הזה לא ישפיע על המערכת בכלל. אז המחשב יעשה עיבודים של כמה דקות ויחזור לנוח. היא לא משחקת שעה וחצי רצוף באטלפיד 4.והיא לא גיימרית (גם מבחינת שיגעון הקירור בשביל להוריד פריים או שניים).

מה היא צריכה כונן קשיח? יש לה כבר. ויש לה צורב.

, נכון פלטה שלי, לא שמתי. אף פעם לא קניתי (כרגע עם רישיון מהחברה שאני עובד בה)....אישית לא הייתי קונה מחנות נראה לי מחיר מוגזם.בטוח יש קי באיביי בשליש מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...