החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון

Bragiz

Recommended Posts

נכון זה התבכיינות אך מי אמר שבכיינות היא לא מוצדקת? יש בסיס לבכיינות הזו ולא סתם הרבה אנשים מתלוננים על זה.

מה לגבי מחירי הארד דיסקים שעלו הרבה בעקבות הצונאמי שהרס את המפעלים אך שנים לאחר המקרה ולאחר שהמפעלים התבססו מחדש והמחירים חזרו למה שהיו עדיין בארץ המשיכו לקחת מחירים גבוהים ויקרים, גם אז שאנשים התלוננו על זה זאת הייתה "סתם התבכיינות" של אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אולי כן.

ב. יש הבדל, שם היתה נק' השוואה ברורה למוצר זהה שנמכר חודש לפני זה בחצי המחיר.

אתה לא הבאת מוצר זהה (תרגום של אותו הספר, באותה איכות של תרגום ושל כריכה, רק של הוצאה אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle

זה שאתה רואה בספרים לא חשובים זוהי לא הבעיה שלנו, ספרים לא אמורים לעלות כזה יקר.

זה לא רלוונטי בכלל מה אני רואה איך.

אם אתה חושב שספרים הם מוצר צריכה חיוני שמחירו צריך להיות מסובסד ע"י המדינה או משהו כזה אז אתה אידיוט.

ספר הוא מוצר מותרות שאתה לא חייב לצרוך על מנת לחיות, ואם אין לך 100 שקל בשביל לקנות ספר אז כל הזין לך.

זה לא שונה בכלום מילד שרוצה לקנות משחק מחשב ב-250 שקל, ואין לו, והוא מתבכיין שזה יקר מדיי.

אתה בכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שספרים הם מוצר צריכה חיוני שמחירו צריך להיות מסובסד ע"י המדינה או משהו כזה אז אתה אידיוט.

ספר הוא מוצר מותרות שאתה לא חייב לצרוך על מנת לחיות, ואם אין לך 100 שקל בשביל לקנות ספר אז כל הזין לך.

זה לא שונה בכלום מילד שרוצה לקנות משחק מחשב ב-250 שקל, ואין לו, והוא מתבכיין שזה יקר מדיי.

אתה בכיין.

המשחק מחשב נמכר בכל העולם במחירים יקרים והם שווים בדרך כלל בכל מדינה לעומת זאת ספרים הם לא ככה כי יש צורך לתרגם אותם אך למרות התרגום המחיר לא אמור לעלות יקר.

נכון אני בכיין, האם אסור לי להיות? בשל ההצלחה של הספרים, ההוצאה שמה מחירים מופרזים על הספרים ומחלקת ספרים שאין לכך צורך רק לשם רווח גבוה יותר.

משתמשים באיכות ספרים גבוהה כדי שיהיה הצדקה לקחת מחיר גבוה ללא לתת אפשרות בחירה לצרכנים כמו בכל מקום אחר.

אתה רוצה שגם אותך יגבילו בארץ לקניית משחקים רק דרך דיסק וללא אפשרות לקנות בSteam את המשחק כמו שניתן בכמעט כל מקום? (כן יש משחקים כאלה בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכיין.

נכון, ספר הוא לא מוצר חיוני.

אבל תסתכל על זה ככה, אם חברת משחקי מחשב מפתחת משחק שאורכו 8 שעות, ואחריי שהמשחק גמור מחלקת השיווק מחליטה להוציא רק 4 שעות משחק ב60$ ואת 4 שעות המשחק האחרים בתור DLC שעולה 60$.

כמה עוד אנלוגיות אני אצטרך להביא בשביל שתבינו את זה, גאד פאקינג דאמיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני בכיין, האם אסור לי להיות?

זכותך כמובן להיות בכיין, אני רק מציין שזה מה שאתה ושהתלונות שלך מטומטמות.

בטח ובטח לאור העובדה שאתה מתלונן על הפקעת מחירים בשוק שכמו שכתבו פה הוא כלכך זנותי עד כדי כך שהיו צריכים לקבוע לו מחירי מינימום בחקיקה (!) דבר שלדעתי אין לו שום מקביל בשום מוצר או שירות אחר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, ההשוואה שלך של ספר למשחק מחשב היא פשוט מגוחכת.

אם אתה לא מבין את ההבדל המהותי בין השניים, ואת החשיבות של ספר לתרבות האנושית, אז אין טעם בכלל לדיון הזה.

ספר לא אמור להיות מוצר לעשירים, הוא אמור להיות מוצר שכל אחד יכול לצרוך בקלות. גם המחוקק חשב כך, ומאלץ רשויות עירוניות להקים ספריות בחינם לתושבים (חוק הספריות הציבוריות):

1א. חוק זה בא להסדיר את פעילותן של הספריות הציבוריות לטובת הציבור, במטרה לקדם את החינוך והתרבות בישראל ולהבטיח שירותי ספריה ציבורית, בזמינות ובאיכות סבירים, לצד אמצעים להבטחת מקורות המימון למימוש מטרה זו.

2. (א) השר רשאי, לשם השגת מטרתו של חוק זה, בהתייעצות עם שר האוצר ושר הפנים וכל רשות מקומית הנוגעת בדבר, להורות בצו, לרשות מקומית אחת או לרשויות מקומיות אחדות במשותף, להקים, להחזיק ולנהל ספריה ציבורית בתחום שיפוטן.

יחד עם זאת, יש הבדל משמעותי בין קניית ספרים לבין שאילת ספרים: לדעתי, אין בעיה תרבותית עקרונית בכך שקניית ספרים תהיה יקרה, כל עוד שאילת ספרים תהיה נגישה לכולם. יש פה בעיה צרכנית, אבל היא משותפת לכל שוק בו יש מונופול וזכיינות בלעדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Animor מעמדם של הספרים כלל לא משנה כאן.

בא אדם והתחיל לבכות שמחיר הספרים גבוה, ושההוצאה מנסה למקסם רווחים(כן זה פשע לנסות למקסם רווחים), ומחלקת כול ספר לשניים.

לאותו אדם יש לא אופציה אחת אלה כמה אופציות לשים את ידיו על הספר הזה במחיר נמוך יותר/בחינם, והוא עדיין ממשיך לבכות להתלונן ולטעון טענות חסרות בסיס(חמדנים/מרוויחים הרבה...).

צורת החשיבה הזו היא בדיוק הסיבה שמחאות חברתיות נכשלות פה.

כאשר הבכיינים מתחילים לבכות הם חיים בסרט שהכול צריך להיות נגיש להם. גם דירה בת"א צריכה להיות נגישה לחבורת סטלנים בני 26 חסרי ההשכלה שההורים שלהם קנו שם בית לפני 50 שנה.

תדע מתי להתלונן, ותדע מתי לסתום את הפה להבין שמדובר פה על שוק חופשי ולא תוכנית כבקשתך ולהשתמש בשלל האלטרנטיבות המוצעות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להגיד לי איזה אלטרנטיבות יש?

ספר באנגלית - האנגלית שלי לא ברמה מספיק גבוהה.

להשאיל ספר מהספרייה - הרשימה ארוכה, ארוכה מאוד והספרייה העירונית לא מזמינה עוד ספרים.

מה עוד יש לך להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כתוב שבשוק חופשי אסור להתלונן? אני חושב שיש מספיק דיונים ברחבי הרשת שגם בהם מתלוננים על המחיר המופקע (והתרגום הגרוע) של הסדרה על מנת להבין שיש פה משהו מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב אתה פשוט חתיכת חצוף/מפונק/הזוי. "הרשימה ארוכה". למי אכפת מהנוחות שלך. אתה רוצה שהחברה הזו תוריד מחירים ותפגע לעצמה ברווח כי לא נוח לך ולא מתאים לך לחכות לספר. אתה יותר חצוף מהם.

סלח לי על הביטוי אבל לך תחפש.

בדיוק מתאים למה שכתבתי קודם על הבכיינים המצויים במדינה.

karpazi0 אף אחד לא אסר עליך להתלונן. אני את הביקורת שלי על התלונות במקרה הזה כתבתי.

יש גם דרך להתלונן, וכשמתלוננים חשוב לדבוק בעובדות ולא לספר סיפורי סבתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, אתה רוצה שאני אחכה יותר מחצי שנה בגלל רשימה גדולה? להזכירך שכל אדם בספרייה לא מקבל ליום יומיים את הספר.

אני ממש חוצפן....

אני רוצה שהיא תוריד מחירים כדי שאני אוכל לקרוא את הספרים, בנתיים שאני מחכה לספר הראשון, אם אני אכנס גם לרשימה של הספר השני והספר השני יהיה יותר זמין אז מה יעזור לי? יש פאקינג 9 ספרים, אני לא אחכה לכל אחד כל כך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...