החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון

Bragiz

Recommended Posts

חחח עכשיו אני גם לוקח אחוזים

תחילט אני ספק או פושע?

LOL

בדיחה

Bragiz

אתה קמצן עלינו עליך

אל תנסה לצאת מזה בפלפולים

אתה פשוט בנדם קמצן ברמה שלא רואים הרבה.

עיזא בסה עני בנדם כמצן :(

רק השנה קניתי יותר ספרים ממה שתקנה כל החיים שלך טמבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
גם ל"קמצנות" צריך להיות גבול, זה נכון, אבל הטענות של יורם מקוממות, לפחות אותי אישית. אדם שמרוויח כ20,000 שקל בחודש נטו (לדבריו), וטוען שכסף הוא "כולה נייר צבעוני שלא שווה כלום", ובו-בזמן אומר שידיעת אנגלית ברמה סבירה זו "התנשאות" כך שמשכיל כנראה הוא לא - כנראה שהיה לו הרבה מזל בחיים, או שהוא עושה כסף בדרכים לא לגמרי כשרות. יש לך הרבה כסף להוציא? ברכותי, תהנה - אבל לדבר לאחרים באופן בו אתה מדבר במציאות הכלכלית שלנו זו פשוט חוצפה. ועוד הוא מדבר על התנשאות...

אתה פסיכי מטומטם?

מי שלא יודע אנגלית לא יכול להרוויח 20,000 שקל אלא אם הוא פועל בדרכים לא כשרות? אתה אידיוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פסיכי מטומטם?

מי שלא יודע אנגלית לא יכול להרוויח 20,000 שקל אלא אם הוא פועל בדרכים לא כשרות? אתה אידיוט?

אדם שמבחינתו ידע בסיסי הוא התנשאות יצטרך לא מעט מזל בשביל לנחות בעבודה של 20,000 שקל. אמרתי - או בר מזל, או כנראה לא ממש כשר. אחד מהשניים... או שגם אתה פתאום לא יודע לקרוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם שמבחינתו ידע בסיסי הוא התנשאות יצטרך לא מעט מזל בשביל לנחות בעבודה של 20,000 שקל. אמרתי - או בר מזל, או כנראה לא ממש כשר. אחד מהשניים... או שגם אתה פתאום לא יודע לקרוא?

חחח...

הרי לכם הרצאה על הצלחה בחיים ב 2 שורות

התגובות שלך מראות שאתה מדמיין יותר ממה שאתה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...