איזה כרטיס מסך תואם לעיצוב גרפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך תואם לעיצוב גרפי

skippy22

Recommended Posts

האם האתר NEWEGG מציג את כל המחשבים הזמינים היום בשוק, כך שאפשר לעיין בו לפי דרישות על מנת למצוא את הנייד המתאים?

שוב, תודה רבה לכם!

לפי דרישות לא, לפי סוג חומרה כן - בצד שמאל (אתה יכול להתבסס עפ"י המפרטים שבמחשבים שהוצעו לך פה).

בתור אחד שהיה לו פעם ג'יגבייט עם מבנה דומה - האיכות סבירה, כלומר אין הרגשה של מחשב נייד יקר או איכותי ובכללי כמובן אין לצפות לזמן סוללה ארוך.

אז כמו ש-Chevy רשם, ה- שהוא הציע עונה על מרבית הדרישות שלך, כאשר אם הבעיה היא המשקל ולא הגודל - מדובר על אחלה מחשב עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם למישהו פה יש ניסיון עם המחשבים של MSI?

מבחינת המוצרים שהם בונים, עמידות חומר, אמינות, וכדומה. רק את הלוחות אם והגרסאות שלהם לכרטיסי מסך שהם עושים אני מכיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני לא ראיתי עדיין אנשים שנתקלו בבעיות איתם, אתה יכול לחפש ברשת.

מה, אין 14 אינצ' ופחות חזק חומרתית ?

לא - יש פה בחירה בין מחשב חזק למחשב חלש. רק העובדה שהוא צריך מעבד מרובע מקפיצה באופן משמעותי את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את המחשב הזה ידידי:

http://www.sagernotebook.com/index.php?page=product_info&model_name=NP7338

נראה לי שהוא עונה על כל הדרישות שלך:

גם 13.3FHD

גם מעבד יחסית די חזק i7-4910MQ

16GB זכרון

גם כרטיס מסך חזק יחסית GTX 860M

ואפילו אפשר לארגן בו RAID

ונראה לי בתקציב שלך.

איכות בניה גבוהה מאד.

אני הזמנתי את גרסת ה-17 ומדובר במחשב מאד מאסיבי וגמיש מבחינת מפרט.

רק מה תצטרך להזמין מארה"ב.

וגם חתיך לא נורמאלי

7338_headerpic.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כפתור "עריכה" :) קצת מציק תגובות רצופות...

רק עכשיו גילית את האתר-פורום הזה? זה אחד המקיפים וגם במחשבים מחברות שונות ניתן לקבל דיווח וחוות דעת ישירה של משתמשים ולא ביקורות "רשמיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מספר ביקורות על הMSI ועל הSAGER, עושה רושם שהMSI יותר מתאים במאפיינים שלו בשבילי.

הוא מאוד דק וקל, לעומת סאגר שיתר כבד ועבה ממנו.

שומר על קרירות חומרה בזמן עבודה.

תצוגת מסך מאוד טובה, מביקורות אנשים מאוד התפעלו מהנראות הויזואלית של המסך.

אחריות, גלובלי לשנה, לעומת סאגר שאין.

שימוש דינאמי בכטיסי מסך בMSI נותן אופציה להחליף בין הכרטיס מסך של לשל , וכך לשמור על חיי .

והגודל מסך שלו יותר גדול, וגם יותר קל, לעומת הסאגר. ובנוסף החומרה שלהם כמעט זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש דינאמי בכטיסי מסך בMSI נותן אופציה להחליף בין הכרטיס מסך של לשל , וכך לשמור על חיי סוללה.

זה קיים כיום בכל מחשב (דגמים בודדים שלא...), במעבד יש גרפית מובנית בכל מקרה ובנוסף יש כרטיס מסך של NVIDIA/AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...