איזה כרטיס מסך תואם לעיצוב גרפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך תואם לעיצוב גרפי

skippy22

Recommended Posts

ומה הרזולוציות האלה על 13.3 ?

לא הבנתי את השאלה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כן.

CS6 ו-CC תומכות בצורה טובה יותר בהאצת חומרה גרפית.

כמו כן, עדכון חשוב ש- CC תעבור בתמיכה ברזולוציות גבוהות כפי שהודגם פה:

http://www.megapixel.co.il/news/archive/44848

בהחלט בשורה באיחור של שנה, כי זה זוועתי לעבוד בפוטושופ במסך של בעל רזולוציות גבוהות במיוחד.

זה זוועתי כי כל האובייקטים קטנים מידי בגלל הרזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התפריטים והאובייקטים קטנים מאד ומאד קשה לנווט בסביבה כזאת.

אצל חבר שיש לו את היוגה פרו עם רזולוציית QHD "התפשרנו" על FHD כדי שאיכשהו יהיה אפשר להשתמש בפוטושופ בצורה רציפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי להסתמך על זה עכשיו, וגם אי אפשר לדעת מתי באמת זה יהיה זמין לשוק הCC.

בכל מקרה, אם אני הולך על רזולוציה נמוכה יותר שגם מתקבלת, למשל 1920/1080, עדיין במסך של 13.3", ה740M עדיין יישאר הרף שלי לכרטיס מסך?

או שמא אני יכול להשתמש במשהו יותר זול שעושה את העבודה?

ובהתאמה עם כל שאר החומרה שפירטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

טוב אז נתחיל מהתחלה.

שימושים עיקריים

תוכנות גרפיות, עריכה גרפית רק בדו מימד, עריכת ווידאו.

מסך:גודל-13"-14"

רזולוציה- כמובן שעדיף כמה שיותר גבוהה, אבל לאור מה שהבנתי פה, אצטרך לשים גבול מסויים, בגלל גודל המסך.

חומרה:

RAM לפחות 8GB

מעבד, משהו מהסדרה הלא חסכונית. כמו M MQ XM K HQ

רק נשאר כרטיס מסך

אבל נאמר פה שCS5 יהיה פחות נכון מבחינת ניצול גרפי, מאשר CS6. צריך גם להתייחס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אם יש לך תקציב כה גבוה, למה אתה לא רוצה לרכוש מחשב נייח חזק לרוב העבודה + סטנדרטי רק לשם פתיחה ועריכה קלה פה ושם של פרוייקטים (במידה ואתה חייב שיהיה איתך משהו נייד)? למשל לחלק את התקציב לאיזור ה-4-5 לנייח ו-3~ לנייד. אני לא סובל לעבוד על הנייד - זה לא נוח וכל פעולה לוקחת לך יותר זמן לביצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אם יש לך תקציב כה גבוה, למה אתה לא רוצה לרכוש מחשב נייח חזק לרוב העבודה + נייד סטנדרטי רק לשם פתיחה ועריכה קלה פה ושם של פרוייקטים (במידה ואתה חייב שיהיה איתך משהו נייד)? למשל לחלק את התקציב לאיזור ה-4-5 לנייח ו-3~ לנייד. אני לא סובל לעבוד על הנייד - זה לא נוח וכל פעולה לוקחת לך יותר זמן לביצוע.

מה שאתה אומר הוא באמת הגיוני תיאורתית. וגם שקלתי את זה. פשוט אצלי, אני עובד הרבה פעמים מחוץ לבית, או בחו"ל, כך שאני חייב את הניידות איתי ואיתה את כוח העבודה זמין.

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב אז ככה, לא הזכרתי את העריכת וידאו, כי זה משהו שהוא לא חובה כמו המשאבים לעריכה גרפית, אך אם תהיה אפשרות להתחשב גם בוידאו, בלי לייקר יותר מידי את העלות, (אם זה אומר מחשב יותר יקר באיזה 2000 שח אז לא...) .

שימושים:

בקשר לעריכה גרפית:

רזולוציה אני עדיין נשאר על כמה שיותר גבוה שאפשר, אני אסתדר עם האייקונים, הקטנים, או מקסימום אני אעבוד במקביל עם מסך גדול יותר, אני פשוט צריך את הדיוק של האובייקטים. לדוגמא 2560X1440 3200X1800, או retina. בגודל מסך של- עדיף 14", אם אין אפשרות אז 13.3"

גודל קבצים בפוטושופ- 17 מגה נחשב לקובץ גדול, מהקבצים שאני עובד איתם.

ומבחינת העבודה, זה עיצוב דברים מאפס, זאת אומרת, אני ממש עובד בזה, זה הפרנסה שלי. מאוד מעבר לתיקון של צילום. ולא תהיה בעיה לשדרג לCS6 כדי לייעל את הביצועים.

והדגש הוא שהרבה פתוחות בו זמנית בזמן שאני עורך.

בקשר לעריכת וידאו:

עבודה עם וגאס פרו, לא משהו מאוד תובעני, אני שם על זה פחות דגש כי זה לא מרכז העשייה שלי, אבל עדיין מעוניין שהמחשב יוכל להריץ את זה כי אני כן מתעסק עם זה לפעמים, בהתחשבות למה שכתבתי למעלה לגבי יוקר העלות.

נראה לי שזה מדויק. תודה חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה לא הגיוני תיאורתית - אני מעצב גראפי ואם יש דבר שאני לא סובל זה לעבוד על מחשבים ניידים.

בכל מקרה - אני מצטער, אבל הדרישות שלך מוגזמות. מהיכרותי עם עולם הניידים, אני לא מכיר שום נייד (כולל מקבוק) שמתאים לכל הדרישות שלך.

אחד המחשבים היחידים שיתאימו לך הם מסדרת הגיימינג של דל (alienware) ועוד כמה דגמים סוררים משאר החברות (וכולם עם רז' מקסימאלית של 1080p ולא מעבר) שאותם אתה תצטרך להזמין מחו"ל. אחד הדברים העיקריים שמגבילים אותך זה הדרישה שלך למסך 14" שאותה אני מבין, אך כיום ע"מ לדחוס את כל החומרה הזו + לשמור על טמפ' תקינות גם במאמץ, כנראה ש-15.6" זה המינימום לרוב.

הנה למשל 2 דגמים, אחד של דל והשני של ג'יגבייט. הג'יגבייט חזק יותר בחלק מהמקרים, אך לפי מה שרושמים איכות הבניה שלו נמוכה יותר.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834233025

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834300150

אתה מוזמן לשאול מספר חנויות בארץ לגבי היבוא של הדגמים הספציפיים האלה (או דגמים דומים עם מפרט טכני דומה), כאשר עליה ל-15.6" תפתח המון דלתות בנוגע הנוגע לדגמים שאולי מתאימים יותר אך כמובן מעט קשים יותר לנשיאה ממקום למקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגיוני תיאורתית, לא הגיוני מעשית, זה לא משנה, אני זקוק לסביבת עבודה של .

ולגבי החומרה, אתה צודק, קודם לכן עשיתי חיפוש באינטרנט במספר אתרים, ולא מצאתי משהו שמסמן וי על כל הדרישות שלי, אבל חשבתי אז שאולי זה לא כל האפשרויות, אז ביררתי פה.

בואו נסגור ככה:

הגודל מסך נשאר על 14", אבל אתפשר על הרזולוציה, אפשר להסתדר עם 1920X1080.

אז אתה אומר שמחשבים כאלו לא קיימים בארץ בכלל, כמו הג'יגבייט?

ולשקול מחשב מסדרת גיימינג של אלייןוואר, היא לא מעבר מידי, למען עיצוב גרפי? מה אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את מה שרשמתי לך, עדיף וקל משמעותית מהאפשרויות האחרות ובעל נוחות עבודה עם מסך 15".

תבין שיש 14" ששוקלים יותר מ-15.6".

ה- ממש כבד.

עם משלוח ומע"מ זה יהיה בדיוק בתקציב שלך של 7000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסגור ככה:

הגודל מסך נשאר על 14", אבל אתפשר על הרזולוציה, אפשר להסתדר עם 1920X1080.

אז אתה אומר שמחשבים כאלו לא קיימים בארץ בכלל, כמו הג'יגבייט?

ולשקול מחשב מסדרת גיימינג של אלייןוואר, היא לא מעבר מידי, למען עיצוב גרפי? מה אתה חושב?

לגבי הדגמים - תברר עם החנויות ע"מ שיבררו עם היבואנים, יש דגמים שלא מופיעים באתרים.

מחשב גיימינג = מחשב לעיצוב גראפי כיוון שיש להם דרישות דומות - מעבד וכרטיס מסך חזקים + כמות ראם שהיא מעל לסטנדרט. האם אני במקומך הייתי לוקח את ה-alienware? כנראה שלא - הוא די עבה וכבד ויש מחשבים טובים ממנו בד"כ.

אם הבעיה שלך היא בעיקר המשקל ולא הגודל - ה- GS60 ש-Chevy הציע תהיה הבחירה האופטימלית. גם מאוד קל (אני גם די מופתע), כולל חומרה חזקה יותר וגם אחלה שילוב של גודל מסך ורזולוציה עבור עריכה גראפית. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק עם יבואנים באמת.

האלייןוואר לפי מה שהבנתי באמת כבד ולא ממש נוח לשימוש, מהתחלה לא התכוונתי לקחת אותו, אף על פי שיש לו חומרה מתאימה.

נראה לי שההחלטה תיפול בין הג'גבייט לMSI, אני אשקול בניהם.

האם האתר מציג את כל המחשבים הזמינים היום בשוק, כך שאפשר לעיין בו לפי דרישות על מנת למצוא את הנייד המתאים?

שוב, תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...