Watch Dogs ירוץ ב-900P על PS4 וב-790P על XBONE - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Watch Dogs ירוץ ב-900P על PS4 וב-790P על XBONE

hadarK

Recommended Posts

1 - כמו שציינתי. פורט גרוע, ירוץ גרוע יחסית. אפשר לספור על שתי הידיים את המשחקים שגם רצו גרוע מקונסולות וגם נראו גרוע מקונסולות בשנים האחרונות. זה שני דברים שבדרך כלל לא הולכים ביחד.

2 - ה-PS4 אכן פותח בצוף עם מפתחי המשחקים, אלה שנמאס להם לעשות 3 פורטים. במטרה הזאת פנתה אליהם עם ארכיטקטורת ה-APU הפשוטה והיעילה שלהם כדי שכולם יהפכו למחשבי PC חלשים.

3 - יחי המולטי-טאסקינג. דיאבלו 3 פועל כרגע בעת כתיבת ההודעה הזאת.

4 - חלשים בנפרד, חלשים ביחד. כשמערכת ההפעלה כל כך סגורה וחסרת אפשרויות, לא פלא שדברים רצים כמו שצריך. אבל זה לא המצב בפיסי, שבו בנוסף למערכת הפעלה נטו יש לך סטים, אוריג'ין, אנטי-וירוס, תוכנות תקשורת למיניהן ואפשר לג'נגל בין הכל

5 - ראה 1, יש בודדים של משחקים שנראים גרוע מאיכות קונסולה ורצים גרוע מאיכות קונסולה. בדרך כלל זה או זה או זה.

הגישה של גיימרים של קונסולות (מכונים peasents) לגבי הקונסולות היא שיש שם חומרה קסומה ואגדית שמריצה דברים באופן בלתי ניתן להסבר (areyouawizard.jpg). אין פה קסמים. מדובר בחומרה סופר-חלשה בהשוואה לזאת של מחשב אישי (לצורך העניין מעבד Core i3 של אינטל היום חזק מזאת שתמצא בקונסולות הללו) יחד עם ליבות גרפיות מארכיטורת CGN של - ב-PS4 תמצא הרכב גרפי דומה לזה שתמצא בכרטיס המסך R7 260X (מוחלש כמובן) וב-XBONE משהו שיותר דומה לכח של HD 7750.

אני מאתגר אותך למצוא לי משחק מולטי-פלטפורמתי, מהדור האחרון של הקונסולות שירוץ ויראה טוב יותר ב-PS4 וב-XBONE טוב ממה שיראה על מחשב מבוסס i3 ו- HD 7850 (שילוב שאפשר למצוא במחשבים שעולים כמו הקונסולות הללו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דיברתי על איכות התוכנה ולא על האיכות הגרפית

אבל אתה רואה בפועל ,וויתורים על FHD וויתורים על 60 פרימים לשניה

וויתורים על הגדרות אחרות ,גם בPS4 וגם בXBO ,וזה רק תחילת הדור ,וחמור מיזה ,במישחקים שרובם יצאו גם על קונסולות קודמות

מ2006-2005 (ההשקות של ה360 וPS4 )

שמתה לב לדוגמה שמהירות השעון של המעבד הראשי ,גם בPS3 וגם ב360

הרבה יותר מהירה ,ממהירות השעון של המעבד בPS4,XBO

ולא ברור שזה לא אומר ,שהמעבד בקונסולות הקודמות טוב יותר

המעבדים מסוג שונה מאוד

אבל זה כן אומר ,שהרבה מהפוטנציאל של המעבדים בPS4\XBO ,הולך לאיבוד ,כניראה כי גם סוני וגם MS ,פחדו מבעית יתחממות

מעבדי יגואר ,יכולים לרוץ במהירות שעון גבוה בהרבה ,אבל סירסו אותם בקונסולות ,הם גם ככה לא בדיוק מיפלצות

אבל בסירור הזה ,הרבה לפטופים תקציבים ,מכילים מעבד טוב יותר

אתה אומר "יחידת עיבוד אחת " ,כן שמענו על הרעיון הזה ,סליחה אבל זה קים גם בPC

דיברתי על סטים ואורגין ,בגלל פשטות השימוש ,שמאוד דומה לקונסולות

העדכונים אוטומטים ,כמו בקונסולות ,רוב המישחקים הנחשבים היום בPC ,יודעים לזהות את החומרה שלך ,ולהגדיר אוטומטית את הגרפיקה והרזולוציה

ועם יש לך גימפאד תומך ,בדרך כלל לחיצה על כפתור בגימפאד ,יעביר את השליטה אליו

HDMI אמרנו כבר ,PC כמו קונסולה מודרנית מהבחינה הזאת

זה שהרבה לא מוכנים להעביר את הPC לסלון ,זה כבר עניין אחר

בעניין שהזכרתה ,לGTA4 היו בעיות חמורות בהשקה לPS3\360 ,חלק מהבעיות תוקנו בעדכונים

בהשקה לPC גם היו הרבה בעיות ,וגם זה תוקן בעדכונים

נכון להיום הגרסה הטובה ביותר לGTA4 ,זה הPC

את טומב רידר האחרון הוציאו לPS4\XBO כביכול כמשחק משופר גרפית ,בפועל הPC קיבל בזמנו גירסה הרבה יותר טובה מה360\PS3

ולא יודע איזה הבדלים יש בין גירסאות הXBO וPS4 לPC

בכל מקרה מישחקי (עם יש נורמלי ) ,בדרך כלל ניראים טוב יותר מהPS4\XBO ,או אותו הדבר ,עם מדובר במשחק לא כבד במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה על כמה דברים, וכנראה שאפרוש מהדיון הזה כי אין לי כוח לריב בבת אחת עם כל הפיסיסטים של הפורום. אני רק אדגיש שוב שלעולם לא טענתי שבקונסולות יש חומרה חזקה יותר או שהיא תריץ משחק כלשהו טוב יותר מ-PC חזק פי 10. מה שאמרתי הוא שהקונסולות מספקות אותי לחלוטין מבחינה גרפית, מעניינות הרבה יותר מבחינה טכנית (אם מתעניינים בתוכנה יותר מאשר בחומרה), נותנות לי שקט נפשי מהתעסקות בדרייברים והגדרות גרפיות (מה שקרה לי אפילו עם מחשב גיימינג חזק מאוד), נותנות לי גישה לאקסקלוסיבים שמאוד עניינו אותי - ויותר מכך - לתרבות גיימינג שלמה שלא הייתה לי גישה אליה קודם (god of war, uncharted, metal gear solid ועוד כמה סדרות מאוד ידועות). בנוסף לכל זה, בתור בונוס הצלחתי סוף סוף להשתחרר מגועל הנפש המסחרי שנקרא Windows ולהתקין מערכת הפעלה מעניינת הרבה יותר, שאפשרה לי לצבור ידע על מחשבים שלא היה לי שום סיכוי לקבל אם הייתי נשאר ב-Windows.

2 - ה-PS4 אכן פותח בצוף עם מפתחי המשחקים, אלה שנמאס להם לעשות 3 פורטים. במטרה הזאת פנתה אליהם עם ארכיטקטורת ה- הפשוטה והיעילה שלהם כדי שכולם יהפכו למחשבי PC חלשים.

לא למחשבי PC חלשים, אלא לבסיס דומה לכל הקונסולות, כדי שתהיה נקודת התחלה נוחה. בשלב שמעבר לזה מחשבים מקבלים שכבת אבסטרקציה גנרית שמתאימה לסוגי חומרה רבים, בזמן שבקונסולות השכבה הזאת הולכת ומתייעלת, ולא מגבילה את הגישה של המפתחים לחומרה.

1 - כמו שציינתי. פורט גרוע, ירוץ גרוע יחסית. אפשר לספור על שתי הידיים את המשחקים שגם רצו גרוע מקונסולות וגם נראו גרוע מקונסולות בשנים האחרונות. זה שני דברים שבדרך כלל לא הולכים ביחד.

פורט גרוע תמיד ירוץ פחות טוב מפורט איכותי, זה תקף גם ל-PC וגם לקונסולות. מה שכן, מחשב גיימינג חזק יוכל לסחוב בצורה סבירה גם פורט גרוע, שיראה גם יותר טוב, אבל זה לא מעיד על האיכות הטכנית של הפורט.

3 - יחי המולטי-טאסקינג. דיאבלו 3 פועל כרגע בעת כתיבת ההודעה הזאת.

4 - חלשים בנפרד, חלשים ביחד. כשמערכת ההפעלה כל כך סגורה וחסרת אפשרויות, לא פלא שדברים רצים כמו שצריך. אבל זה לא המצב בפיסי, שבו בנוסף למערכת הפעלה נטו יש לך סטים, אוריג'ין, אנטי-וירוס, תוכנות תקשורת למיניהן ואפשר לג'נגל בין הכל

וזה לוקח המון אפשרויות מהמפתחים, כי אין להם את המילה האחרונה בנוגע לגישה לחומרה. אם לך אין בעיה עם זה אתה מוזמן להנות מהפלטפורמה שלך, אבל אני מעדיף חומרת גיימינג ייעודית, ומתעניין יותר בגישה הזאת.

הגישה של גיימרים של קונסולות (מכונים peasents) לגבי הקונסולות היא שיש שם חומרה קסומה ואגדית שמריצה דברים באופן בלתי ניתן להסבר

סטיגמה פיסיסטית לא נכונה. רוב הגיימרים שמשחקים על קונסולות באתרים ובפורומים שאני קורא יודעים מצויין שמחשבים חזקים הרבה יותר מקונסולות, ולאלה שלא אכפת בכלל גם אין שום חשק להתעסק עם חלקי מחשב והגדרות גרפיות. לאיכרים (peasents) יש זכות להינות ממשחקים בדיוק כמו לאריסטוקרטים סנוביים.

אני מאתגר אותך למצוא לי משחק מולטי-פלטפורמתי, מהדור האחרון של הקונסולות שירוץ ויראה טוב יותר ב-PS4 וב-XBONE טוב ממה שיראה על מחשב מבוסס Core i3 ו-Radeon HD 7850 (שילוב שאפשר למצוא במחשבים שעולים כמו הקונסולות הללו).

קשה לי לענות על זה כרגע, כי ספריית המשחקים עוד מצומצמת וכלי הפיתוח עוד לא עברו אופטימיזציה מספיק טובה. ממשחקים ששיחקתי בהם Killzone Shadow Fall נראה מדהים ורץ חלק מאוד, וכנ"ל לגבי הפורט של Tomb Raider. גם אם על המפרט שציינת הם רצים יותר טוב זה לא יפגע לי בחוויה מהם בשיט.

לגבי ההשוואה שאתה מתעקש עליה מבחינת תקציב, אל תשכח שבקונסולות יש גם נגן (שאני כן רוצה שיהיה כלול), ושתהליך הנדסת החומרה (אתה הרי לא חושב שפשוט הדביקו את המעבד לכרטיס המסך עם דבק מגע?), ופיתוח השכבה הגרפית וכלי הפיתוח לוקחים המון זמן.

אבל זה כן אומר ,שהרבה מהפוטנציאל של המעבדים בPS4\XBO ,הולך לאיבוד ,כניראה כי גם סוני וגם MS ,פחדו מבעית יתחממות

מעבדי יגואר ,יכולים לרוץ במהירות שעון גבוה בהרבה ,אבל סירסו אותם בקונסולות ,הם גם ככה לא בדיוק מיפלצות

אבל בסירור הזה ,הרבה לפטופים תקציבים ,מכילים מעבד טוב יותר

מיקרוסופט כבר העלו את תדר המעבד, ואני חושב שגם סוני תעשה את זה. בקונסולות זה מקובל להריץ את הרכיבים על מהירויות קטנות יותר בהתחלה ולהעלות בהדרגה (כנ"ל לגבי הזיכרון) כי זאת פעולה חד כיוונית - בניגוד ל- משחק שתוכנן לרוץ בתדר מסויים לא יוכל לרוץ על נמוך יותר, ולכן צריך לתכנן כל העלאת תדר בקפידה.

נכון להיום הגרסה הטובה ביותר לGTA4 ,זה הPC

תספר את זה לי. אני לא הצלחתי להתגבר על פספוסי הפריימים המעצבנים במשחק הזה אפילו בהגדרות הנמוכות ביותר, אז נאלצתי לשחק בהגדרות נמוכות בהרבה ממה שהמחשב שלי היה מסוגל. מ-GTA5 על האקסבוקס נהינתי הרבה יותר מבחינה גרפית, כי לא יכלתי שלא להעריך את השיפור שהצליחו להשיג בהשוואה ל-GTA4 על אותה החומרה.

את טומב רידר האחרון הוציאו לPS4\XBO כביכול כמשחק משופר גרפית ,בפועל הPC קיבל בזמנו גירסה הרבה יותר טובה מה360\PS3

ולא יודע איזה הבדלים יש בין גירסאות הXBO וPS4 לPC

ברור שמגיע שלב כלשהו שצריך להחליף חומרה, גם בקונסולות. יש גבול לשיפור שאופטימיזציה יכולה לתת. המשחק נראה על הקונסולות הישנות בסדר גמור יחסית לחומרה שלהם, ומי שלא סוגד לגרפיקה לא יראה בהבדל בין הגרסאות משהו מהותי שימנע ממנו להינות מהמשחק. אני עדיין משחק גם על הדור הישן וגם על החדש, ומעריך משחקים יחסית לכל קונסולה.

הגרסה של הקונסולות החדשות למשחק קיבלו רזולוציית Full HD, וה- בנוסף קיבל פריימרייט בין 50-60FPS. בנוסף גם השיער של לארה מרונדר ע"י טכנולוגיה חדשה שגורמת לו לזוז בצורה יותר טבעית. לא שיפורים יוצאי דופן, אבל גרסת ה- ששיחקתי בה טובה מאוד, למרות שמדובר בפורט כמעט ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאכזב מאוד. המשחק אפילו נראה משמעותית פחות טוב ממה שהראו לפני שנה.

מה שכן, כל הטענות שלי הן ליוביסופט ולא ל-PS4 שלי. כבר קיבלתי כמה משחקים טובים ב-1080P על 40-60FPS בלי שום ירידות פריימים וקריעות תמונה - וזה עוד בתחילת הדור, לפני שפותחו שיטות אופטימיזציה מתקדמות לקונסולות הדור החדש. אני בטוח שבהמשך הדור הגרפיקה תשתפר משמעותית, כמו תמיד.

אז הפיסיסטים הממורמרים יכולים להתנשא כמה שבא להם, אבל לי הם לא יוכלו למכור את הלוקשים שלהם, כי אני בתור עריק מכיר את כל החרא של האופטימיזציה הגרועה, ההתעסקות האינסופית עם ההגדרות הגרפיות כדי שמשחק יוכל לרוץ בצורה סבירה, פיספוסי הפריימים, וירידות הפריימים הבלתי מוסברות.

כן, יש לי מחשב שקניתי ב-2010 שחזק פי 2 מה-, שעכשיו משמש בתור עציץ בשווי 7,000 שקל, פשוט כי לדעתי איכות הגיימינג בקונסולות טובה הרבה יותר. על דויד וגוליית שמעתם? אל תהיה חזק, תהיה חכם.

איך אתה יכול בכנות להגיד שאתה מרוצה מהקונסולה שלך? בוא אני קודם כל אציג את עצמי: יש לי מחשב בן שנתיים. יש לי קונסולות: Xbox360, PS3, ו-. אני כמעט ולא נוגע בקונסולות. 2 קונסולות דור קודם כבר מיצו את עצמן, והקונסולה החדשה, שלצערי וברוב טיפשותי קניתי אותה, שימשה אותי רק לInfamous Second Son שהוא מאוד מאוד קצר אבל די מהנה. ואז, ברוב טפשותי, קיוויתי באמת להנות ממשחקים אחרים. רק מה:

1. אין מלאי גדול של אקסקלוסביים, ומשחקים AAA אפשר לספור על יד אחת.

2. הם נראים זוועה בהשוואה למה שמחשב שלי, בן שנתיים, מסוגל להריץ.

אז אני באמת, בכנות, לא מסוגל להבין איך אתה יכול להגיד שאתה מרוצה מהתמונה שאתה רואה על הPS4 שלך. הרי אתה רושם עכשיו בפורום מחשבים, פורום חומרה, ואין מצב שהמחשב שלך כל כך ישן שאתה לא מסוגל לראות את ההבדל במשחקים החדשים בין מחשב לPS4.

והבדיחה הכי גדולה? פאקינג Definitive Edition, הגרסה הסופר חדשה שיצאה לקונסולות דור-האעלק-"חדש", נראה פשוט בדיחה לעומת מה שהמחשב שלי-בן-השנתיים מסוגל להריץ את המשחק על ULTRA.

באמת שאין לי שום דבר נגד אנשים שמעדיפים קונסולות. אבל חברה, ואני עכשיו פונה לכל מי שמהלל את הקונסולות (לא דוקא אליך), איך אתם יכולים לשקר לעצמכם שקונסולות טובות יותר ממחשב?

עריכה 2: בהתיחסות לפסקה השניה: שוב, במחשב הבן שנתיים שלי, אף פעם לא התעסקתי עם אופטימיזציה. יש לי בSTEAM מאות משחקים - וכולם רצים מעולה.

שתבין, אם UBI נאלצו לשנמך את הרזולוציה בPS4 ל900P, אז המצב באמת קטסטרופה לבעלי קונסולות, ואתה מצפה באמת שהוא ירוץ על הגדרות HIGH של מחשב? בתקווה MEDIUM עם רדיוס טעינת אוביקטים מגוחך.

עריכה 3: 7000+ שקל?! את המחשב שלי קניתי ב4000. איך כל כך הרבה כסף והוא לא מריץ לך כלום? יש לי בן 4 שנים בינוני שמסוגל להריץ משחקים של שנים קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות שאני עברתי לקונסולות היא תחרותיות.

איך אף אחד לא מזכיר תחרותיות? כ״כ עצבן אותי לשחק באטלפילד 3 במחשב.

רק מחשבים חזקים, היו יכולים להריץ באטלפילד על הגדרות גבוהות בלי להתפשר על על איכות משחקים ופריימים.

לא מעצבן אותכם שככל שהמחשב של אנשים יותר חזק ככה הפוטנציאל שלהם להיות טובים יותר במשחק הוא יותר גבוה? עכשיו יקראו לי בכיין. אבל זו האמת.

קניתי מחשב בעיקר בשביל באטלפליד, וואלה הריץ יפה מאוד. הורדתי בכל זאת את האיכות ללואו ומדיום. כדי שיעוף חלק.

לא מעצבן אותכם לקרוא כל פעם ״המחשב שלי יכול להריץ על 80 fps, אבל אני מוריד הכל ללואו בשביל 160״.

כי ברגע שבאים לאותו מקום 8 שחקנים ו2 טנקים ופתאום נופל עליך מסוק שהתרסק, הfps בצניחה חופשית גם כן.

יש סיבה שבגללה גם השחקנים הכי טובים בפיסי בבאטלפילד (ובעוד הרבה) מורידים רזולוציה ומתפשרים על איכות. כן, הם יכולים וכנראה בקונוסולות לא, אבל גם לא צריך.

מלכתחילה כולם באים מאותה נק׳ פתיחה. לפחות גרפית.

ואגב אני רוצה לראות את הגאון שיחבר את הפיסי שלו למסך 46 אינץ שיש לו בסלון ויקבל ביצועים כמו במסך הקטן בחדר.

וגם תגידו אחר כך כמה טרחתם כדי לעשות את זה.

נו באמת.

לא מבין למה nyro מנסה להסביר לכם משהו שממילא לעולם לא תקבלו.

זה עניין של העדפה ותו לא.

אף אחד לא עובד על אף אחד, כולנו יודעים מה הלכנו לקנות ולמה עשינו את זה. את הניסיון בפיסי יש לכולם, כולם יודעים מה הם מקבלים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב אני רוצה לראות את הגאון שיחבר את הפיסי שלו למסך 46 אינץ שיש לו בסלון ויקבל ביצועים כמו במסך הקטן בחדר.

וגם תגידו אחר כך כמה טרחתם כדי לעשות את זה.

נו באמת.

המסך שיש לי כרגע לPC ,פועל ברזולוציה אחרת מהמסך בסלון

אבל עם הוא היה באותה רזולוציה ,היתי מקבל בדיוק את אותם ביצועים

גם עם המסך בסלון ,היה בגודל מיגדל איפל

תילמד קצת על התחום ותבין

מחשב וקונסולות ,מרנדרים (יוצרים תמונה ) ,לכמות פיקסלים מסוימת ,שיש לך במסך (פיקסלים זה מה שנפוץ היום )

כמה שיש יותר פיקסלים =יותר רזולוציה=המחשב\קונסולה יתאמצו יותר ,להציג את התמונה

וזה לא משנה עם המסך בגודל של קופסת גפרורים ,או מסך ענקי

הפיקסלים יכולים להגיע בכל מיני גדלים ,כמה שהם קטנים יותר ,על אותה כמות ,התמונה תיראה יותר מפורטת

מה שקורה בהרבה מישחקי היום ,זה שהן לא יכולות לעמוד ברזולוציה הנפוצה של FHD ,או 1080P עם אתה רוצה

אז הן מרנדרות את המישחק ברזולוציה נמוכה יותר ,ואז הציפ בקונסולה "מותח" את התמונה ,למלות את כל הפיקסלים

האיכות של התהליך הזה ,פחות טוב מFHD אמיתי

זה בלי ליכנס לדברים אחרים ,שהקונסולות מורידות הגדרות בהם ,לתמונה משמעותית פחות איכותית בהרבה מישחקים ,מול מחשב נורמלי

בענין הפרימים לשניה בבאטלפילד ,רוב המסכי LCD היום ,לא מסוגלים לעבוד ביותר מ60 פרימים בשניה

ככה שעם אין לך מסך שתומך במעל 60 פרימים ,זה בכלל לא רלוונטי

עם כבר בעיות ברשת ,זה הגורם הנפוץ ,לבעיות במישחקי מולטי מקוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ברור שכולכם תתייחסו למשפט הבודד שאמרתי בלי להבין יותר מדי בנושא (אוי לטעויות שאני עושה), שהוא גם בכלל לא העיקר בפוסט שלי.

תודה על המבואות במסכים סטון, אבל זה באמת תחום שאני פחות מכיר ואני די מעדיף ללמוד דברים אחרים.

ֿ

זה העיקר.

אחת הסיבות שאני עברתי לקונסולות היא תחרותיות.

איך אף אחד לא מזכיר תחרותיות? כ״כ עצבן אותי לשחק באטלפילד 3 במחשב.

רק מחשבים חזקים, היו יכולים להריץ באטלפילד על הגדרות גבוהות בלי להתפשר על על איכות משחקים ופריימים.

לא מעצבן אותכם שככל שהמחשב של אנשים יותר חזק ככה הפוטנציאל שלהם להיות טובים יותר במשחק הוא יותר גבוה? עכשיו יקראו לי בכיין. אבל זו האמת.

קניתי מחשב בעיקר בשביל באטלפליד, וואלה הריץ יפה מאוד. הורדתי בכל זאת את האיכות ללואו ומדיום. כדי שיעוף חלק.

לא מעצבן אותכם לקרוא כל פעם ״המחשב שלי יכול להריץ על 80 fps, אבל אני מוריד הכל ללואו בשביל 160״.

כי ברגע שבאים לאותו מקום 8 שחקנים ו2 טנקים ופתאום נופל עליך מסוק שהתרסק, הfps בצניחה חופשית גם כן.

יש סיבה שבגללה גם השחקנים הכי טובים בפיסי בבאטלפילד (ובעוד הרבה) מורידים רזולוציה ומתפשרים על איכות. כן, הם יכולים וכנראה בקונוסולות לא, אבל גם לא צריך.

מלכתחילה כולם באים מאותה נק׳ פתיחה. לפחות גרפית.

ואם אפשר לשאול שאלה בכל זאת לגבי המסכים, לא הבנתי למה אתה מתכוון בדבר אחד.

המשחק רץ על 60 fps ואז הוא רץ על 130 fps, אז יש שינוי מהותי. לפחות אצלי. זה היה ככה בכל המסכים שלי, גם ה19 אינץ הבלאי מלפני 6 שנים. רק לאחרונה רכשתי מסך fhd איכותי ועדיין יש משמעות לעניין הfps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר לך ככה ,עם המישחק רץ על 60 פרימים יציב (בלי ירידות )

והמסך תומך עד 60 פרימים לשניה

לא יהיה אף הבדל מהבחינה הזאת

הרבה פעמים המישחק לא רץ יציב על 60 ,ואז אתה מרגיש הבדלים

בנוגע לקונסולות ,הרבה פעמים נועלים היום על 30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו במשחק בXBOX360 והגראפיקה בהשוואה למשחקי AAA אחרים שיצאו לאחרונה לא רעה בכלל. אז אני מצפה שבקונסולת "הדור הבא" היא תהיה פי כמה יותר יפה אז אין מה לדאוג בקטע הזה (:

ובקשר למשחקיות. שיחקתי רק שעה, אבל די נהנתי.

מה שהכי חשוב - המשחק נראה הרבה יותר יפה מGTA5!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...