איזהו השר הכובש את יצרו.... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזהו השר הכובש את יצרו....

kdani

Recommended Posts

כן , היא התלוננה עכשיו בגלל שהיא לא רצתה שהוא יהיה נשיא שלא נמצא בעמדת כוח אמיתית , אבל אין לה שום בעיה שהוא יהיה שר האוצר ( 2001 , שנתיים אחרי המקרה שקרה כביכול) או שר החוץ ( 2003 ).

יצא לי לראות את סילבן שלום ולדבר איתו כמה וכמה פעמים , והבנאדם הוא אחד האנשים הכי מאופקים שיש , אז זה נשמע מאד מוזר.

בקשר לאייל גולן , חוץ מזה שהוא שכב עם מעריצות בנות 16 , מה שיותר מכעיס זה שהוא ואבא שלו סירסו בנערות והפכו אותן לסוג של זונות.

אני מכיר בנות שיצאו עם גברים מבוגרים רק בשביל מתנות , ובעוד לנערות אין את היכולת השכלית להבין כמה זה לא בסדר , גבר בן 40 צריך להבין שסירסור בנערות זה מעשה לא מוסרי בעליל.

במדינת אסור לך להבטיח לבחורה שאתה תתחתן איתה אם תשכבו , אבל מותר לך להגיד לה שאתה תסדר לה כרטיס להופעה שלך , לך תבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאיל גולן עשה מחפיר. ועל המוסריות שלו לדמת עוד הרבה לפני עם ראיון הלחם עם שוקולד שלו, שמאז, מרוב שנגעלתי ממנו, לא מסוגל להקשיב לו בכלל.

אני לא שופט את סילבן. יש לי אפס סבלנות שאנשים שמנצלים עמדת כוח למטרות כאלה, ובגלל שאני לא רואה שום תועלת אפשרית שתהיה לבחורה מהסיפור הזה, אני חושב שהסיפור שלה אותנטי.

אם יתברר שהיא סתם ניסתה להפליל אותו והארוע לא היה ולא נברא - מקווה שתשב בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני לא רואה שום תועלת אפשרית שתהיה לבחורה מהסיפור הזה"

אם מדובר בחיסול פוליטי מתוכנן, אתה לא תראה תועלת אפשרית. זה שהיא הבהירה שהיא לא רוצה משהו, נו באמת... אתה כל כך תמים שאתה לא רואה את האפשרות שהיא אולי כן מרויחה משהו ממישהו בסיפור הזה ואתה לא יודע זאת וגם לעולם לא תדע? לכן זה אבסורד להאמין למישהו זר רק על סמך זה כאשר אין לך שום כלי להעריך את אמינותו ואת המקרה בכלל.

לגבי קצב. אורלי מבית הנשיא שממנה כל הסיפור החל. צריך להיות עיוור בכדי להאמין שהיה שם סוג מסוים של אונס ולא רומן. בכלל, קצב לא היה יושב יום בכלא אם הוא לא היה מטומטם ומבין באיזו מדינה הוא חי. זה היה אבסורד לצפות בבנאדם מבטל את עסקת הטיעון. כנראה ה"כבוד" שלו בלהודות ברומן היה חזק ממנו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

"אם יתברר שהיא סתם ניסתה להפליל אותו והארוע לא היה ולא נברא - מקווה שתשב בכלא. "

אפילו אם מדובר בעלילה לכל דבר ועניין, נדיר מאוד שמקרים כאלו באמת מתבררים ומגיעים למצב שהמעלילה יושבת יום אחד בכלא. היא צריכה ממש להפליל את עצמה ולהודות ששיקרה כדי שדבר כזה יקרה. כל דבר אחר, היא תצא ללא שום עונש. גם אם יגלו סתירות בעדותה והנתבע יוכיח אליבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היא תשלח למפכ"ל הודעה שבה היא אומרת שהיא מעלילה עלילות , עדיין היא לא תשב יום בכלא.

מה שכן , אפשר לתבוע אותה לנזיקין , אבל זה בעייתי מאד.

אין כמעט שום סיכון בתלונת שווא של נשים , רק אפשרות לרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לפני 15 שנה היה במלון וניצל את סמכותו וכו' ... (בתחילת הוידיאו הוא הזכיר מציצה בשמה. זו הפליטת פה שבכותרת הכתבה. אוי אוי ) לא בסדר. לא בסדר.. בסדר, עכשיו היא התעוררה לאחר 15 שנה כי לא מולאנה שהאיש הזה יהיה נשיא. התשובה שלי לעניין הזה (מפליץ עם הפה)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של קצב היו הרבה מקרים של הטרדה מינית. היה כנראה גם אונס. למזלו - על האונס חלה התיישנות.

למיטב זכרוני לא היתה משתלוננת על אונס שעליה חלה התיישנות. היו תלונות על הטרדה מינית שעליהן חלה התיישנות (וחלק מהמתלוננות בכלל לא התלוננו, חוקרי המשטרה היו צריכים לומר להם שמה שהן מתארות הוא הטרדה...).

שתי נשים התלוננו על אונס. האחת נמצאה לא אמינה ע"י הפרקליטות ואת התלונה שלה לא העמידו למשפט. השניה התלוננה שקצב אנס אותה ונזכרה אחרי כמה שבועות שהוא בעצם אנס אותה פעמיים. לגבי האונס השני היה לקצב אליבי. השופטים קיבלו את האליבי ובכל זאת הרשיעו אותו. איך גבר יכול לאנוס אישה אם הוא בכלל לא נמצא איתה באותו חדר? פשוט מאוד: עבר הרבה זמן ואולי היא התבלבלה בתאריך. עכשיו לך תוכיח שיש לך אליבי לתאריך לא ידוע.

הבעיה עם תלונה מושהית על אונס, שכבר אין שום ראיה פיזית, זו כמעט תמיד מילה שלה מול מילה שלו. אבל אנחנו לא רוצים שאנסים לא ייענשו, נכון? אז ההנחיה היא שאם אין סיבה טובה לא להאמין למתלוננת, מקבלים את הגרסה שלה. כלומר הגבר צריך להוכיח שהוא זכאי ולא להפך. ברגע שהשופטים החליטו האמין לגרסה שלה אודות האונס הראשון, הם נשארו תקועים עם האונס השני. היא הצליחה לשכוח את האונס השני ונזכרה רק אחרי כמה שבועות? WTF? ועוד טענה שהוא התרחש בירושלים ביום בו קצב בכלל לא היה בירושלים. אז מה עושים? אי אפשר לקבוע שהעדות שלה בנוגע לאונס הראשון אמינה אבל בנוגע לשני לא אמינה. אם היא משקרת בנוגע למקרה השני, האמינות שלה נפגעת בכל מקרה. אז מחליטים שהיא אומרת את האמת גם על האונס השני. וזה אומר שהיא טועה בתאריך, מה שהופך את העדות שלה ללא אמינה... אז מחליקים.

ובאותה הזדמנות, אחרי שהחליטו שקצב אשם, אפשר להפוך כל ראיה לזכותו לראיה לחובתו. במכתב עם סיום עבודתה בבית הנשיא היא כותבת כמה היא נהנתה לעבוד איתו ומאחלת לו כל טוב? טוב, זה המקורבים שלו סחטו ממנה והעובדה שהוא שמר אותו אחרי שנים מוכיחה שזה נועד להגנה במקרה שהיא תחליט להתלונן. אילו הוא לא היה שומר את המכתב, היו טוענים שמעולם לא היה מכתב כה, עובדה שהוא לא יכול להציג אותו.

המתלוננת הבהירה - שהיא לא מוכנה שבן אדם עם רמת מוסר כזאת יהיה נשיא. שימו לב שאין לה שום רווח מהסיפור, היא לא בקשה כסף, דמי שתיקה, פרסום, כלום.

מה שלא אומר שהיא אומרת אמת. אתה לא רוצה ש- X ימונה לתפקיד Y. למה? ככה. פעם הוא דרך לך על הרגל ולא התנצל או משהו. אבל זו לא סיבה שיכולה למנוע ממנו את המינוי, אז אתה ממציא תלונה חמורה יותר. אני לא אומר שהיא משקרת - אין לי שמץ של מושג (לא, העובדה שהיא נכשלה בבדיקת פוליגרף לא אומרת כלום. פוליגרף אינו אמין) - אבל אי אפשר להסתמך על כך שהיא לא מרוויחה כלום מהסיפור.

ובכל מקרה היא כן מרוויחה. פרסום, למשל.

בנוגע לקצב, אני השתכנעתי ממה שקראתי (באמצעי התקשורת בלבד, לא מעבר לכך) שקצב היה רודף שמלות: הוא היה "מתחיל" עם נשים שהיו קרובות אליו בעבודה, בצורה שהיום היתה נחשבת להטרדה מינית, ואם היה מצליח להכניס אותן למיטה, הוא היה נוטש אותן כשהיה נמאס לו ועובר למטרה אחרת. אין פלא שחלק מהן מאוד נפגעו ורצו לנקום. לעזאזל, תקראו את תמליל ההקלטה שפתחה את כל הסיפור - האישה הראשונה מתרעמת שהוא התחיל עם מישהי אחרת! אבל כשזה הגיע לחקירת משטרה, היא נשארה עם שתי אפשריות: לעמוד בפני כתב אישום על ניסיון סחיטה או לפברק האשמה חמורה יותר כנגד קצב וכבונוס לנקום בו.

יכול להיות שהיה שם אונס, אני לא השתכנעתי. לו רף ההוכחות בנוגע לעבירות מין היה דומה לרף ההוכחות הדרוש לגבי כל עבירה פלילית אחרת, אני לא רואה איך היו מרשיעים את קצב. חרא של בנאדם? כן. לא ראוי להיות נשיא? מסכים. אבל אנס?

לגבי תלונות שוא - באמת חבל שאין ענישה יותר מרתיעה. אבל במקרה שלו - של בן אדם מאוד מאוד עכשיו ומקושר, היא מסתכנת בתביעת דיבה אזרחית (שכנראה לא תגיע, כי הלכלוך יצא מייד החוצה) - כך שיש פה סיכון גדול מבחינתה.

היא לא מסתכנת בשום דבר. אי אפשר לתבוע על דברים שנאמרו בבית המשפט. וגם אם היא חוזרת על הדברים ללא קשר לתלונה, נאמר לעיתונאי, הסיכון מאוד נמוך כיוון שבתביעת דיבה, נטל ההוכחה הוא על שני הצדדים: המתלונן צריך להוכיח שפגעו בו שלא בצדק והנילון צריך להוכיח שזה כן היה בצדק (או לפחות בתום לב או שהיה בדברים עניין ציבורי או שמדובר בזוטות - יש רבה הגנות ובמיוחד כשמדובר באיש ציבור. אה, כן, וגם "אמת לשעתה", עלאק). איך לעזאזל סילבן אמור להוכיח שהוא לא קיים איתה מגע מיני כלשהו בחדר במלון לפני 15 שנים?

כך שהשאלה בסופו של דבר תהיה למי בית המשפט יאמין יותר. יכול להיות שתהיה תביעה פלילית בה סילבן יזוכה (כי בתביעה פלילית יש רף מאוד גבוה להוכחה. אבל מצד שני זו תביעה על עבירת מין אז לך תדע) אבל יפסיד בתביעת דיבה על אותו סיפור בדיוק. העובדה שהוא זוכה בתביעה הפלילית ההיפותטית שלנו לא אומרת שהוא זכאי - יתכן שהוא זוכה כי התביעה לא הצליחה להעמיד מספיק ראיות לאשמתו - והעובדה שהוא הפסיד בתביעה האזרחית ההיפותטית לא אומרת שהוא אשם - יתכן שהוא הפסיד כי בית המשפט לא השתכנע לצד זה או אחר - אבל דעת הקהל לא מבינה ניואנסים, בשני המקרים. אחרי הראשון הרוב יבינו שזו היתה סתם עלילה, אחרי השני הרוב יבין שזה באמת קרה. עובדה, בית המשפט פסק!

אז אם הוא יצליח לצאת מהסיפור הפלילי (די בטוח, התיישנות), הסבירות שתהיה תביעה אזרחית זעום. למה לקחת את הסיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה נשים שנסחפות באשליות, ואחר כך משנות את הסיפור ועושות מעצמן קורבן ומהגבר חלאה.

ויש הרבה גברים שמרגישים חופשי לנסות את מזלם, ושיכרון הכוח עולה להם לזין.

עכשיו תעשו את החשבון.

אם זה לא תקיפה אלימה וסוציופטית, רוב הסיכויים שלאישה יש אשמה לא פחותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסטרא, ב2 מקרי האונס שקצב הורשע (א' ממשרד התיירות) באחד מהם (לפחות, כבר לא זוכר במדויק) היא אפילו לא היתה בטוחה אם היתה חדירה. יש לה 4 עדויות שונות במשטרה במועדים שונים. גרסה אחת, לא היתה חדירה, שני לא זוכרת, בשלישי היתה טיפה חדירה, וברביעי היתה חדירה מלאה. יש באינטרנט את התמליל של החקירות. זה נשמע פשוט הזוי כל ההתפתלויות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...