היום יום ללא סללולרי, ומה איתכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום יום ללא סללולרי, ומה איתכם?

Dark_Phantom

Recommended Posts

אני נגד מחאות טפשיות

המחירים של הסלוררי סבירים מאוד יחסית למדינות אחרות ,ויחסית לתחרות , ויחסית לתחזוקה של הסלולר

אם אתה לא רוצה , דבר עם בזק

וחוץ מזה , זאת גם לא מחאה שתעבוד

הנתח הגדול של הרווחים מגיע מהמגזר העסקי

או אנשים שתלויים בסלולרי ולא יכולים להרשות לעצמם לא לדבר

אם אתה "שובת" , אז כנראה שממילא אתה לא משתמש הרבה בסלולר , ולכן לא אתה הוא זה שיפיל אותם ;D

סורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחאה על מה ? על המחירים? אני לא חושב שמחאה יכולה להוריד מחירים מה גם שהמחירים של דקת שיחה לא כאלה גבוהים מקסימום שקל לדקה לחברות מסויימות.יש המון אנשים שמסתדרים בלי פלאפון אז מי שלא רוצה לא חייב להשתמש בפלאפון יום טוב שיהיה לכם, אני בסדר גמור עם הפלאפון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחאה על מה ? על המחירים? אני לא חושב שמחאה יכולה להוריד מחירים מה גם שהמחירים של דקת שיחה לא כאלה גבוהים מקסימום שקל לדקה לחברות מסויימות.יש המון אנשים שמסתדרים בלי פלאפון אז מי שלא רוצה לא חייב להשתמש בפלאפון יום טוב שיהיה לכם, אני בסדר גמור עם הפלאפון שלי.

מקסימום שקל לדקה זה קצת? בחו"ל זה שליש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כיביתי את הפלאפון שלי עוד בבוקר והודעתי לכולם בחוליית האינטרנט בבסיס וכוווולם אצלינו כיבו, גם הקצין שלנו שמכור לפלאפון ומדבר כל היו כל היום - גם ב... בשירותים. ;D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה אנשים, אי אפשר בלי, צריך לקבוע דברים בכל זאת...

אבל אחרי שראיתי שהחשבון שלי כבר הגיע ל 244 שקל אני מצמצם דראסטית עד סוף החודש... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ככה סוגר חודש עם איזה 50-60 ש"ח אז ספק אם היום מחאה שלי יעזור למישהו...

אגב, זה כולל 20 ש"ח תשלום על הפלאפון...וחברה שלי מנוייה בחברה אחרת...

אנהי ממש לא מדבר הרבה אבל בכל זאת חייב לדבר כל יום, אם זה לא חשוב אני לא מדבר גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...