Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב , הספק שלי עושה קצת בעיות , צמצמתי את זה לצמת ה24 פינים , נגיעה קלה בה גורמת למחשב להידלק , יש לי כבל חלופי בדרך מMODDIY כבר מוסלב , אני מקווה שזה יפתור לי את הבעיה , הרדיאטורים הגיעו אז רק חסרה לי הצמת חשמל בכדי לא לגרום נזק למחשב ולהתחיל לבנות.

כנראה שאתעכב עם הפרוייקט קצת , למרות שאני מקווה שהכל יגיע בשבוע הקרוב .

בפסח אני לא בארץ אז אם לא יגיע עד שבוע הבא זה יאלץ לחכות שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הצמה המקורית?

בגדול? רק קיצור של הכבל הירוק עם אחד השחורים צריך לגרום לספק להדלק. כנראה משהו בכבל מקצר (הוא נפצע?)

תוכל לתת תיאור מדוייק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי כבל כבל והכל נראה במקום פשוט אני לא יכול להדליק את המחשב דרך הכפתור רק נגיעה באחד הכבלים של חיבור הATX מדליק אותו ( כנראה הכבל קרוע או משהו דומה פנימית ) , כבר בדקתי את הספק עם HOTWIRING , הכל עובד , גם המחשב עצמו עובד מצויין מרגע שהוא דולק אז אין עומסים או קצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ששום דבר לא מקצר את הלוח /כפתור המארז תקין- מחובר כמו שצריך.

לי אישית יצא להתעלל המון בכבלים של הספק* כולל לשרוף אותם קליל/ללחוץ עקום...ותמיד הספק נדלק.

אולי יש בעיה עם חיבור 24 pin על הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי גם בP8Z77 לפני שהחלפתי אותו בMAXIMUS , בגלל זה אני שולל כמעט על הסף את תאוריית הבעיה בלוח האם .

הכל עובד סה"כ בסדר , המחשב יכול לעבוד גם יום שלם אם אני משאיר אותו דלוק ובעומסים כבדים , זה כנראה הכבל בסופו של דבר , אני מריץ כל מיני בדיקות כבר שבוע וחצי וזו המסקנה שלי בכל זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב , הבעיה כנראה בספק , אחרי הרכבת כבל מוסלב קצר חדש התוצאה זהה רק שעכשיו הזזה של הכבל איננה מדליקה את המחשב אלא רק הוצאת כבל החשמל ויצירת קצר ( הכנסה איטית של הכבל חזרה ) מדליקה את המחשב , גם כיבוי המתג של הספק לשעה בערך גרם לכך שאוכל להדליק את המחשב , לצערי פגה האחריות לספק אך אני מחפש חלופות זהות כי אין לי כוח שוב להרכיב כבלים אדומים שחורים לספק אחר .

בכל מקרה המאגר עם המשאבה המובנית החדשים של EK הגיעו .

עדכונים בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב , הספק הוחלף לSEASONIC 660W PLATINUM , אמרתי לעצמי די לעצלנות , אם עשיתי כבל אחד אין בעיה לפרק ולהכין שוב , הכל עובד מצויין כרגע , הורכב הבלוק והBACKPLATE על ה290X ( נראה נהדר , בערב ) ההרכבה המלאה תחל כבר מחר , אז אני אחזור לעבוד על הלפטופ לשבוע הקרוב בתקווה שאסיים הכל מהר ,למרות שמבחינתי העיקר שיצא איכותי .

עדכונים ותמונות בהמשך

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...