תחרות MSI | מהו לוח האם? - הזוכה! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות MSI | מהו לוח האם? - הזוכה!

djelectric

Recommended Posts

תודה רבה על הפידבקים. בקשר לתשובות, אנחנו נבדוק איך אפשר לסגור את הדיון ככה שאי אפשר יהיה לראות את התשובות, רק את המגיבים.

בקשר לקושי, אמנם זה היה קל, אבל זה טוב לכם :) יש את החידון מי שרוצה לאתגר את עצמו ולא כל תחרות חייבת להיות קשה.

יש עוד הרבה תחרויות בדרך, גם קלות וגם קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל התחרויות מתאימות לכולם. לדוגמא - עכשו יש את "החידון של הזון", שממש לא מתאים לי פשוט כי אני לא מסתדר עם תשחצים (אם רק היה אפשר לעשות משהו בסגנון סודוקו...), או שפעם הייתה איזושהי תחרות של האתר ב facebook, שגם בה לא השתתפתי (אני לא משתמש ב facebook, לא מתכוון להשתמש ב facebook, ואם זה היה תלוי בי - היו סוגרים את אתר הזה מזמן, שכן בעיניי הוא פרצת אבטחה ענקית במסווה של רשת חברתית, אבל אני כבר נסחף...). באופן דומה, טורניר במשחק כלשהו כפי ש Klayhamn הציע (אני מניח שזאת הייתה כוונתו) יתאים לחלק מהאנשים, אבל לא לכולם.

לדעתי מטרת התחרות הזו (כמו גם קודמתה) הייתה לחשוף את המשתמשים לחשוף את המשתתפים (רוכשים פוטנציאליים) למוצרים של נותנת החסות (MSI במקרה זה, לא צויין שיש נותן חסות אחר). לכן "סתם הגרלה" תחטיא את המטרה, ואני לא בטוח שיהיה קל למצוא חברות שיסכימו לתת חסות לתחרות מסוג כזה.

אם אני כבר כותב, אז הנה עוד הצעה לתחרות - משחק בסגנון "חפש את המטמון" - מפורסמת חידה, שהפתרון שלה מוביל לעמוד חדש (הפתרון נותן כתובת URL בתוך באתר), שמכיל חידה נוספת וכו', עד שמגיעים לעמוד האחרון, שמכיל כתובת דוא"ל אלקטרוני או שם משתמש אליו יש לשלוח הודעה, שבה הסבר איך ה"שחקן" פתר כל חידה. כל אלו שהגיעו לשלב האחרון ושלחו הסבר מספק ישתתפו בהגרלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתחרות הייתה מאוד הוגנת.

לדעתי זה מאוד חשוב שאין שום פונקציה של זמן, כלומר, שאין משמעות אם שלחת את התשובה ראשון או אחרון.

אבל אני מסכים עם זה שצריך להיות יותר בידול בין המשתתפים, ובסוף באמת לעשות הגרלה בין הכי טובים.

תגובות שלא רואים את תכנן זה רעיון ממש טוב כדי שלא סתם יעתיקו.

עוד רעיונות פשוטים ליצירת בידול זה העלאת רמת הקושי, העלאת מספר החידות, הקטנת פרק הזמן שניתן להגיש תשובה וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התחרות.

עדיף שתשנו את הפורמט לשליחת מייל או הודעה פרטית עם התשובה. פשוט יותר הגיוני וגם אני מניח שמדובר במימון של תמורת זה ש'יהגו' בלוחות מה שללא ספק פחות מתקיים כשרואים את התשובות של האחרים.

זיהוי התמונות לכשלעצמו לא היה קשה. אבל דרש כמה דקות של עיון ותקריבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...