כדאי לי לעשות אוברקלוק.....? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לי לעשות אוברקלוק.....?

ONKYO

Recommended Posts

יש לי מעבד פנטיום 3 1000 ו256 מגה זיכרון

אני רוצה לעשות למעבד, כדאי לי? אני ירגיש בשינוי?

ואם אני יעשה אני יצטרך להוסיף לו עוד מאוורר? או שהמאוורר המקורי שקיים מספיק?

אם לדעתכם כדאי לי לעשות אז אם איזה תוכנה אני עושה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אם האוברקלוק לא יהיה רצחני לא תצטרך עוד מאוורר........

עכשיו המעבד שלך ב7.5*133 נכון?

את הבאס לא הייתי מעלה.... תשנה את זה ל8*133 וזה יעבוד לך ב1064MHz. אם אתה רוצה שינוי דיי גדול (1130MHz) תשנה את זה ל8.5*133 אבל אז אני מאמין שהחלונות לא יעלה ותצטרך מאוורר חזק יותר ממש שיש לך. והאמת, אם אתה לא עושה OC ל1130MHz (או יותר) אז אין טעם בכלל לעשות OC כי אז לא תרגיש. זאת אומרת שבכל מקרה תצטרך לקנות מאוורר.

מאוורר טוב לפנטיום 3 1000MHz מהיר ושקט הוא VOLCANO 7 אבל מאחר וKoM נתקל בבעיה בהתקנה איתו על (שעובד באותו סוקט כמו הפנטיום 3 1000), הייתי מחכה לVOLCANO 7+...... תתקשר ליבואנים ותגיד שאתה רוצה להזמין אותו גם בהזמנה אישית אם צריך ואז הם יגידו לך שהוא ממש בשבועות הקרובים יגיע לארץ.... לדעתי היבואנים בכלל לא יודעים שהוא יצא.

אני לא יודע מאיפה אתה שואב את המידע ה"רב" שיש לך, אבל מה שאתה אמר כאן זה, איך לומר את זה בצורה עדינה יחסית: בולשיט!

ממתי אפשר לשנות למעבדי אינל את המכפלה, בדיוק? בעיקר כשמדובר בפנטיום 3 1000?

האפשרות היחידה שלא להעלות את המהירות זה להעלות את האפיק בקצת, וגם אז לא לצפות להרבה כי המעבד שלו הוא לא ידוע כאוברקלוקר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר טוב לפנטיום 3 1000MHz מהיר ושקט הוא VOLCANO 7 אבל מאחר וKoM נתקל בבעיה בהתקנה איתו על (שעובד באותו סוקט כמו הפנטיום 3 1000), הייתי מחכה לVOLCANO 7+...... תתקשר ליבואנים ותגיד שאתה רוצה להזמין אותו גם בהזמנה אישית אם צריך ואז הם יגידו לך שהוא ממש בשבועות הקרובים יגיע לארץ.... לדעתי היבואנים בכלל לא יודעים שהוא יצא.

הבעיות של קובי היו בגלל שהוא קיבל היטסינק פגום וכמו אידיוט לא אמר לי כלום על זה, ישר הייתי אומר לו את זה, אצלי הכול היה מעולה והמאוורר עבד בשקט...

ועכישו, אחת ולתמיד, היבואנים של TT בארץ הם זיג זאג!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד פנטיום 3 1000 ו256 מגה זיכרון

אני רוצה לעשות למעבד, כדאי לי? אני ירגיש בשינוי?

ואם אני יעשה אני יצטרך להוסיף לו עוד מאוורר? או שהמאוורר המקורי שקיים מספיק?

אם לדעתכם כדאי לי לעשות אז אם איזה תוכנה אני עושה אותו?

לא, לא, לא, מספיק בהחלט, לא כדאי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...